Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 41481 ULATOWSKA Anna 2009 5340 MKS WOLAVIA Wołów DŚL 263
2 2 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 2009 3556 OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 247
3 3 45375 KRAUSE Agata 2009 2024 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 227
4 4 45181 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 6554 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 189
5 5 46676 TWARDAWA Emilia 2009 211 Czechowice-Dziedzice ŚLS 179
6 6 46234 ŁAKOMA Maja 2009 6320 HEKSA Niedrzwica Duża LLS 154
7 7 47457 LECH Maja 2009 4024 KS GORCE Nowy Targ MŁP 152
8 8 45931 LASKOWSKA Emilka 2009 602 CIA Łaskarzew MAZ 152
9 9 45740 KULCZYCKA Wanessa 2010 1751 GORZOVIA Gorzów Wlkp. LBU 144
10 10 45401 CZAJA Julia 2010 395 MRKS Gdańsk POM 144
11 11 46796 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 1963 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 142
12 12 49530 RUCIŃSKA Lena 2010 1432 WEL Lidzbark Welski WMZ 140
13 13 46677 KOSTUCH Gabriela 2009 141 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 139
14 14 48741 JAKUBCZYK Weronika 2009 139 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 137
15 15 46528 CHROMIK Anna 2009 198 Czechowice-Dziedzice ŚLS 137
16 16 49781 KOWALSKA Julia 2009 3962 MLUKS ORLIK Kcynia KPM 135
17 17 47382 PRZYBYLSKA Aleksandra 2009 5201 KS POLONIA Śmigiel WLP 134
18 18 49850 ZUBRYCKI Olga 2009 1510 TS ÓSEMKA Białystok PDL 128
19 19 47809 KUSIŃSKA Blanka 2009 6722 GLKS Nadarzyn MAZ 128
20 20 45355 KARKOSZKA Jagoda 2009 5755 UKS PIAST Ostrzeszów WLP 127
21 21 47994 PILARSKA Weronika 2009 6806 LUKS KUSY Laskowice KPM 126
22 22 45767 PIETRASZKO Małgorzata 2009 3381 MEBLE ANDERS Żywiec ŚLS 126
23 23 46365 BUCHOWSKA Magdalena 2009 9966 UKS ATS Białystok PDL 124
24 24 49463 KARCZMARZ Maria 2009 5855 LEWART AGS Lubartów LLS 121
25 25 45196 MALINOWSKA Anastazja 2009 34 KS Mysław ŚLS 121
26 26 49162 SKIBIŃSKA Dominika 2009 9447 SKTS DWÓJKA Kraśnik LLS 119
27 27 44853 SKAWIŃSKA Liwia 2010 116
28 28 46177 BIAŁK Karolina 2009 6260 MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 115
29 29 47056 RATAJCZYK Nikola 2009 2514 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 115
30 30 45883 KAMIŃSKA Zofia 2010 9429 UKTS OLIMPIA Lubsko LBU 115
31 31 44988 STEFANIAK Amelia 2009 7443 MTS Kwidzyn POM 112
32 32 48856 GODLEWSKA Karolina 2009 7706 UKS ATS Białystok PDL 112