Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 42849 JADAM Dawid 2007 6466 PKS KOLPING Jarosław PKR 407
2 2 40511 BŁASZCZYK Marcel 2007 3860 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 371
3 3 40924 GROMEK Artur 2007 1389 WARMIA Lidzbark Warm. WMZ 328
4 4 43097 ŻYGADŁO Franciszek 2008 679 KU AZS UE Wrocław DŚL 281
5 5 40794 KLAG Wiktor 2007 4020 KS GORCE Nowy Targ MŁP 277
6 6 44598 FORMELA Rafał 2007 399 MRKS Gdańsk POM 267
7 7 44508 SAKOWICZ Mateusz 2008 1872 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 267
8 8 43660 TOTON Kacper 2008 598 ATS BINGO Ropczyce PKR 249
9 9 41406 SZURLEJ Kacper 2007 6770 KS GORCE Nowy Targ MŁP 241
10 10 44794 ŻURAWSKI Krzysztof 2007 677 KU AZS UE Wrocław DŚL 240
11 11 38087 GWIZDON Maksymilian 2007 28 KS Mysław ŚLS 231
12 12 43858 LIPA Oskar 2008 3799 ULKS Moszczenica ŁDZ 226
13 13 42168 MICHNA Samuel 2009 4433 UKS LIS Sierakowice POM 217
14 14 47314 PAKUŁA Aleks 2009 6771 KTS Sieradz ŁDZ 213
15 15 45757 SPRZĄCZAK Fabian 2009 10842 MUKS START Nadarzyn MAZ 213
16 16 40830 BROSZKIEWICZ Karol 2007 23 KS Mysław ŚLS 213
17 17 46032 NOWAK Jakub 2007 7273 TKKF Dobczyce MŁP 203
18 18 43870 KACIUBA Mikołaj 2007 5998 KS GÓRNIK Polkowice DŚL 202
19 19 43548 PTAK Wiktor 2008 39 KS Mysław ŚLS 200
20 20 41480 ULATOWSKI Wiktor 2007 5341 MKS WOLAVIA Wołów DŚL 195
21 21 48346 FLAUMENHAFT Szymon 2009 6463 PKS KOLPING Jarosław PKR 195
22 22 45717 LIPOWSKI Michał 2008 1899 DEKORGLASS Działdowo WMZ 193
23 23 45156 PYRA Konrad 2008 446 VISONEX Wierzbięcin ZPM 192
24 24 43501 SADOWSKI Kamil 2007 5010 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 180
25 25 46710 WOJTASZCZYK Wojciech 2007 1529 KS VIRET CMC Zawiercie ŚLS 176
26 26 43977 KOWALCZYK Michał 2007 4022 KS GORCE Nowy Targ MŁP 174
27 27 45301 KRUTUL Stanisław 2007 7721 UKS ATS Białystok PDL 173
28 28 44063 LATOCHA Kacper 2008 3798 ULKS Moszczenica ŁDZ 172
29 29 47911 SMOTER Adam 2008 1805 WARMIA Lidzbark Warm. WMZ 171
30 30 46363 PERKOWSKI Kacper 2009 7724 UKS ATS Białystok PDL 168
31 31 44160 ADAMIAK Bartosz 2007 3793 ULKS Moszczenica ŁDZ 162
32 32 43907 DYBKA Bartosz 2008 3735 BOCIAN Słońsk-Kołczyn LBU 162