Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 41986 GAWORSKA Natalia 2007 673 KU AZS UE Wrocław DŚL 366
2 2 44850 BOGDANOWICZ Natalia 2007 1387 WARMIA Lidzbark Warm. WMZ 344
3 3 45377 HOŁDA Karolina 2007 2021 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 318
4 4 43477 SKIBA Emilia 2007 1207 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 312
5 5 42107 ŚLIWKA Zofia 2007 5013 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 306
6 6 39487 WYCICHOWSKA Amelia 2007 2417 KS GOTYK Toruń KPM 283
7 7 43875 BARTKIEWICZ Julia 2007 1295 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 277
8 8 44204 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007 237 LUKS Chełmno KPM 257
9 9 43500 MIRECKA Milena 2008 5007 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 251
10 10 42108 ZEMBOWICZ Antonina 2007 5015 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 246
11 11 45028 HADRYŚ Matylda 2008 6546 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 238
12 12 45671 HAWRO Kinga 2008 1198 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 231
13 13 44873 FRELICH Patrycja 2007 4162 LKTS Luboń WLP 226
14 14 43375 INDEKA Weronika 2007 204 Czechowice-Dziedzice ŚLS 213
15 15 45927 KUZIO Aleksandra 2007 2481 UKS ZARABIE Myślenice MŁP 205
16 16 42293 KOLASA Iwona 2007 9550 UKS TORNADO Waksmund MŁP 200
17 17 39131 GĄSIOR Oliwia 2007 2789 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 199
18 18 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 2009 3556 OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 199
19 19 43566 BEZAK Zuzanna 2008 793 CKIS Skawina MŁP 193
20 20 42964 ZIMNICKA Marta 2007 414 MRKS Gdańsk POM 193
21 21 45375 KRAUSE Agata 2009 2024 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 191
22 22 46686 TOBOREK Maria 2008 2783 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 191
23 23 43876 OSIŃSKA Oliwia 2007 1301 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 189
24 24 45707 BRZEZIŃSKA Natalia 2008 1896 DEKORGLASS Działdowo WMZ 188
25 25 43499 OSKIERA Aleksandra 2008 5009 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 188
26 26 45637 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 2007 3505 TTS POLONIA Bytom ŚLS 187
27 27 45709 MADEJ Zofia 2007 1898 DEKORGLASS Działdowo WMZ 185
28 28 48192 BOCHENEK Kamila 2007 1642 PUKS ARKA Łętownia PKR 183
29 29 45499 NOWAK Katarzyna 2007 5199 KS POLONIA Śmigiel WLP 183
30 30 43740 FELSKOWSKA Agata 2007 6889 UKS REMUS Miechucino POM 182
31 31 47491 WIKTOR Julia 2008 599 ATS BINGO Ropczyce PKR 179
32 32 45144 MATROS Izabela 2007 2384 VICTORIA Chróścice OPO 178