Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 41986 GAWORSKA Natalia 2007 673 KU AZS UE Wrocław DŚL 350
2 2 43477 SKIBA Emilia 2007 1207 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 345
3 3 45377 HOŁDA Karolina 2007 2021 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 318
4 4 44850 BOGDANOWICZ Natalia 2007 1387 WARMIA Lidzbark Warm. WMZ 306
5 5 39487 WYCICHOWSKA Amelia 2007 2417 KS GOTYK Toruń KPM 291
6 6 43875 BARTKIEWICZ Julia 2007 1295 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 243
7 7 42107 ŚLIWKA Zofia 2007 5013 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 241
8 8 45671 HAWRO Kinga 2008 1198 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 237
9 9 44873 FRELICH Patrycja 2007 4162 LKTS Luboń WLP 234
10 10 45028 HADRYŚ Matylda 2008 6546 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 231
11 11 43500 MIRECKA Milena 2008 5007 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 231
12 12 44204 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria 2007 237 LUKS Chełmno KPM 231
13 13 42108 ZEMBOWICZ Antonina 2007 5015 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 226
14 14 43375 INDEKA Weronika 2007 204 Czechowice-Dziedzice ŚLS 206
15 15 43876 OSIŃSKA Oliwia 2007 1301 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 194
16 16 39131 GĄSIOR Oliwia 2007 2789 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 192
17 17 41983 ZAWADA Oliwia 2007 3097 GUKS Gorzkowice ŁDZ 191
18 18 45927 KUZIO Aleksandra 2007 2481 UKS ZARABIE Myślenice MŁP 191
19 19 43566 BEZAK Zuzanna 2008 793 CKIS Skawina MŁP 189
20 20 43499 OSKIERA Aleksandra 2008 5009 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 188
21 21 46686 TOBOREK Maria 2008 2783 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 187
22 22 45499 NOWAK Katarzyna 2007 5199 KS POLONIA Śmigiel WLP 182
23 23 42964 ZIMNICKA Marta 2007 414 MRKS Gdańsk POM 176
24 24 45707 BRZEZIŃSKA Natalia 2008 1896 DEKORGLASS Działdowo WMZ 174
25 25 45144 MATROS Izabela 2007 2384 VICTORIA Chróścice OPO 174
26 26 45637 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 2007 3505 TTS POLONIA Bytom ŚLS 173
27 27 42293 KOLASA Iwona 2007 9550 UKS TORNADO Waksmund MŁP 173
28 28 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 2009 3556 OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 173
29 29 45709 MADEJ Zofia 2007 1898 DEKORGLASS Działdowo WMZ 170
30 30 45375 KRAUSE Agata 2009 2024 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 169
31 31 48192 BOCHENEK Kamila 2007 1642 PUKS ARKA Łętownia PKR 168
32 32 47491 WIKTOR Julia 2008 599 ATS BINGO Ropczyce PKR 168