Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa wg ilość licencji zawodniczych

# klub wojew. suma sen. (S) młodz. (M) dzieci i 1-sza (D) niestow. (N)
1 Energa KTS Toruń KPM 209 91 93 25 0
2 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki MAZ 181 39 53 89 0
3 UKS Return Piaseczno MAZ 164 47 76 41 0
4 niestowarzyszony woj. śląskie ŚLS 162 0 0 0 162
5 LKS Polonia Wilczkowice MŁP 130 39 31 60 0
6 ZKS Zielona Góra LBU 119 40 55 24 0
7 Fundacja Puntana Warszawa MAZ 112 98 14 0 0
8 UKS Dojlidy Białystok PDL 110 29 33 48 0
9 MKS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS 101 27 31 43 0
10 MUKS Start Nadarzyn MAZ 99 58 26 15 0
11 KS Gotyk Toruń KPM 92 31 49 12 0
12 Park Rekreacyjno-Sportowy Fairplayce Poznań WLP 91 48 33 10 0
  UKS Lupus Kabaty Warszawa MAZ 91 31 36 24 0
14 MLKS Ostródzianka Ostróda WMZ 82 16 26 40 0
15 KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów PKR 80 20 55 5 0
16 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPM 77 20 16 41 0
17 KS Bronowianka Kraków MŁP 73 12 51 10 0
  KTS Gliwice ŚLS 73 28 30 15 0
19 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS 71 24 28 19 0
20 LKTS Luboń WLP 69 13 37 19 0
21 LUKS Straszyn POM 67 18 26 23 0
22 KTS Wicher Lisiec Wielki WLP 65 12 21 32 0
23 UKS Płomień Limanowa MŁP 64 13 30 21 0
24 GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski LBU 59 34 25 0 0
25 Top Spin Szczecin ZPM 58 42 15 1 0
  UKS Orlęta Bilcza ŚWI 58 30 23 5 0
27 LUKS Orzeł Rynarzewo KPM 57 0 34 23 0
  MTS Kwidzyn POM 57 10 31 16 0
  UKS Maków ŁDZ 57 21 15 21 0
30 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka ŁDZ 56 8 25 23 0
31 KS Spójnia Warszawa MAZ 55 12 33 10 0
32 KS Dekorglass Działdowo WMZ 54 9 25 20 0
33 Akademia Tenisa Stołowego Warszawa MAZ 53 43 8 2 0
  ATS Małe Trójmiasto Rumia POM 53 30 15 8 0
  EKS Mlexer Elbląg WMZ 53 33 9 11 0
  GKTS Gdańsk POM 53 20 25 8 0
37 ASTS Olimpia Unia Grudziądz KPM 52 30 18 4 0
38 MRKS Gdańsk POM 51 11 35 5 0
  MUKS Bocian Słońsk-Kołczyn LBU 51 10 37 4 0
  UKS Lider Milicz DŚL 51 1 39 11 0
41 Fundacja Leszka Kucharskiego Szemud POM 49 22 18 9 0
  ISKRA OSiR Włoszczowa ŚWI 49 3 29 17 0
  LKS Odra Głoska DŚL 49 19 26 4 0
  UKS Gryf Gdów MŁP 49 13 18 18 0
  UKS Teniga Szczecin ZPM 49 0 0 49 0
  UKTS Sokół Orzesze ŚLS 49 30 13 6 0
47 KS Podwawelski Kraków MŁP 48 29 14 5 0
  LUKS Chełmno KPM 48 14 20 14 0
49 KS Mysław Mysłowice ŚLS 47 8 36 3 0
  KS Polonia Kielce ŚWI 47 22 13 12 0
  KS Polonia Śmigiel WLP 47 11 26 10 0
  KU AZS UE Wrocław DŚL 47 12 21 14 0
  UKS Meteor Wąchock ŚWI 47 17 16 14 0
54 KS Gwiazda Bydgoszcz KPM 46 16 24 6 0
  SKTS Rataje 50 Poznań WLP 46 16 16 14 0
  UKS Huragan Sosnowiec ŚLS 46 23 18 5 0
57 KSTS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 45 15 29 1 0
  UKS TS Ósemka Białystok PDL 45 2 36 7 0
59 GKTS Wiązowna MAZ 44 14 26 4 0
  JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 44 21 22 1 0
  KTS Koszalinianin Koszalin ZPM 44 18 16 10 0
  LUKS Mańkowice OPO 44 11 18 15 0
  STS Gmina Strzelce Opolskie OPO 44 13 25 6 0
  UKS Olesno MŁP 44 23 15 6 0
  ULKS Moszczenica ŁDZ 44 11 24 9 0
66 AKS Mikołów ŚLS 43 17 17 9 0
  MKS Pogoń Siedlce MAZ 43 16 16 11 0
68 KSTS Krosno PKR 42 20 16 6 0
  KTS Jelenia Góra DŚL 42 35 7 0 0
  LUKS Skrzyszów MŁP 42 20 13 9 0
  UKS Zalew Stepnica ZPM 42 11 18 13 0
72 KTS Kozienice MAZ 41 21 11 9 0
  LUKS Pełcz Górki Noteckie LBU 41 13 19 9 0
  MOKS Słoneczny Stok Białystok PDL 41 18 13 10 0
  UKS Spartakus Otyń LBU 41 5 19 17 0
76 LKS Orzeł Wysocko Wielkie WLP 40 22 17 1 0
  LZS Kąkolówka PKR 40 11 13 16 0
  UKS OSiR Brodnica KPM 40 17 15 8 0
79 GLKS Orlęta Czacz WLP 39 11 5 23 0
  KTS Nowy Dwór Mazowiecki MAZ 39 32 7 0 0
  KTS Tarnobrzeg PKR 39 11 14 14 0
  MKS Wolavia Wołów DŚL 39 13 15 11 0
  Tenis Stołowy Zagłębie Lubin DŚL 39 15 12 12 0
  UKS Pionier GOKiS Kleszczewo WLP 39 12 22 5 0
85 KS Gorce Nowy Targ MŁP 38 9 27 2 0
  LZS Żywocice OPO 38 17 18 3 0
  MKS Lewart AGS Lubartów LLS 38 12 21 5 0
  SRS Łomna MAZ 38 32 6 0 0
  UKS Optimum Lubasz WLP 38 11 16 11 0
  UKS Top Solec Kujawski KPM 38 12 18 8 0
  UKS Witniczanin Witnica LBU 38 23 15 0 0
92 IKRTS Józefów MAZ 37 9 13 15 0
  MKS Emdek Bydgoszcz KPM 37 14 13 10 0
  STS Rebel Łaskarzew MAZ 37 2 28 7 0
  UKS Olimpia Gniew POM 37 11 18 8 0
  UKS TS Sparta Lubań DŚL 37 16 16 5 0
97 MKS TS Warta Oborniki WLP 36 5 12 19 0
  SKTS Dwójka Kraśnik LLS 36 0 27 9 0
  UKS SP Korzeniów PKR 36 0 21 15 0
100 KTS MOKSiR Zawadzkie OPO 35 14 16 5 0
  Międzyszkolny Klub Sportowy Centrum Kraków MŁP 35 16 18 1 0
  Top Bolesławiec DŚL 35 28 7 0 0
  UKS Czternastka Poznań WLP 35 0 23 12 0
  UKTS Olimpia Lubsko LBU 35 10 10 15 0
105 ATS Bingo Ropczyce PKR 34 5 14 15 0
  KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 34 11 19 4 0
  LKS Lesznianka Leszna Górna ŚLS 34 14 11 9 0
  Stowarzyszenie Fiber Nowogród Bobrzański LBU 34 20 10 4 0
  TG Sokół Gniewkowo KPM 34 13 11 10 0
  UKS Słowian Mrowino WLP 34 19 15 0 0
111 LKS Kłos Olkusz MŁP 33 14 15 4 0
  UKS Orlik Gdynia POM 33 11 19 3 0
113 GOSiR Skarszewy POM 32 19 6 7 0
  KS Ajde Oleśnica DŚL 32 19 6 7 0
  LKS Ryś Laski MAZ 32 23 7 2 0
  TKS Granit Strzelin DŚL 32 13 15 4 0
  ULKTS Pszczyna ŚLS 32 13 13 6 0
118 GUKS Sokół Jerzmanowa DŚL 31 10 18 3 0
  KS Kłodawka LBU 31 8 7 16 0
  KS Stella Gniezno WLP 31 5 18 8 0
  KTS Rembertów MAZ 31 0 17 14 0
  LITS Meble Anders Żywiec ŚLS 31 19 11 1 0
  MGOK Gorzów Śląski OPO 31 15 12 4 0
  MKS Radość Gorlice MŁP 31 24 6 1 0
  UKS Komorów MAZ 31 24 6 1 0
  UKS Żaczek Fajsławice LLS 31 9 14 8 0
127 Fundacja Talent Cieszyn ŚLS 30 14 13 3 0
  KS Ogniwo Chełm LLS 30 10 10 10 0
  LKS Strażak Bratkówka PKR 30 16 10 4 0
  Miejski Klub Tenisa Stołowego Sparta Złotów WLP 30 18 9 3 0
  MLKS Victoria Jelcz-Laskowice DŚL 30 29 1 0 0
  UKS Daniszyn WLP 30 23 7 0 0
  ULKS Ślęża Wiry DŚL 30 21 9 0 0
134 BISTS Bielsko-Biała ŚLS 29 22 4 3 0
  IKTS Broń Radom MAZ 29 18 8 3 0
  KS AZS UWM Olsztyn WMZ 29 13 16 0 0
  KTS Krościenko Wyżne PKR 29 12 13 4 0
  MGLKS Odra Oława DŚL 29 12 14 3 0
  MKS Tajfun Kuźnia Raciborska ŚLS 29 24 5 0 0
  PKS Kolping Jarosław PKR 29 1 14 14 0
  STS Brynica OPO 29 2 17 10 0
  UKS Alfa Gostynin MAZ 29 6 23 0 0
  UKS Kępa Dębica PKR 29 13 13 3 0
144 KS Dąbcze WLP 28 15 11 2 0
  KTS Lędziny ŚLS 28 19 9 0 0
  KTS Wijewo WLP 28 15 9 4 0
  KTSK GOSRiT Luzino POM 28 22 6 0 0
  MKS Jedynka Łódź ŁDZ 28 11 17 0 0
  MLUKS Orlik Kcynia KPM 28 2 12 14 0
  RKS Cukrownik Chybie ŚLS 28 13 12 3 0
  SKS 40 Warszawa MAZ 28 18 10 0 0
  TTS Polonia Bytom ŚLS 28 21 7 0 0
  UKS Iskra Łasko ZPM 28 10 10 8 0
  UKS TS Kiełczów DŚL 28 26 2 0 0
155 IKTS Noteć Inowrocław KPM 27 10 13 4 0
  MUKS Roztocze Szczebrzeszyn LLS 27 13 13 1 0
  niestowarzyszony woj. mazowieckie MAZ 27 0 0 0 27
  UKS Lis Sierakowice POM 27 4 10 13 0
  UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa MAZ 27 0 27 0 0
  UKS Remik Stary Folwark PDL 27 0 15 12 0
  ULKS Ruch Pniów ŚLS 27 17 10 0 0
162 MLUKS Nadwiślanin Płock MAZ 26 16 10 0 0
  Siemacha Kraków MŁP 26 8 15 3 0
  Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska WLP 26 23 3 0 0
  UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza ŚLS 26 16 9 1 0
  UKS Rokicie Szczytniki MŁP 26 6 17 3 0
  UKS Tempo 25 Olsztyn WMZ 26 1 7 18 0
  ULKS Ciechów DŚL 26 19 6 1 0
  UMKS Księżak Łowicz ŁDZ 26 15 10 1 0
  UMLKS Radomsko ŁDZ 26 11 15 0 0
171 GUKS Gorzkowice ŁDZ 25 9 14 2 0
  KS ATS Stargard ZPM 25 21 4 0 0
  KS Darz Bór Karnieszewice ZPM 25 20 4 1 0
  KS Start Nowy Sącz MŁP 25 10 11 4 0
  KTS Kołobrzeg ZPM 25 18 6 1 0
  MLKS Nurt Przemyśl PKR 25 9 15 1 0
  MLKS Sudety Międzylesie DŚL 25 6 11 8 0
  SLKS Olimpijczyk Jeżewo MAZ 25 4 14 7 0
  UKS Dynamo Gózd LLS 25 0 15 10 0
180 GLKS Orlęta Krosnowice DŚL 24 6 18 0 0
  KS Górnik Polkowice DŚL 24 9 15 0 0
  KTS Pirania Radzymin MAZ 24 23 1 0 0
  LKS Strażak Mikołów ŚLS 24 24 0 0 0
  Ludowy Zespół Sportowy Włosień DŚL 24 20 4 0 0
  LZS Tęcza Pisarzowice DŚL 24 8 5 11 0
  SKT Sanok PKR 24 17 6 1 0
  UKS Champion Police ZPM 24 13 11 0 0
  UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR 24 0 21 3 0
  UKS Królewski Biecz MŁP 24 19 5 0 0
  UKS MOSiR Dukla PKR 24 4 13 7 0
191 CKS Helios Czempiń WLP 23 14 9 0 0
  KS AZS AWFiS Gdańsk POM 23 21 2 0 0
  LKS Omega Kleszczów ŁDZ 23 9 12 2 0
  LUKS Radość Porzecze ŚWI 23 6 17 0 0
  LZS TS Zaręba DŚL 23 20 3 0 0
  LZS Zakrzów OPO 23 5 18 0 0
  Technik Świdwin ZPM 23 12 8 3 0
  UKS Energia Siewierz ŚLS 23 4 11 8 0
  UKS GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL 23 13 10 0 0
  ULKS Vis Wiskitki MAZ 23 11 12 0 0
201 Dżentelmeni Poznań WLP 22 18 3 1 0
  KS Feniks Jaworznia ŚWI 22 2 17 3 0
  KS Sokół Serock MAZ 22 0 20 2 0
  LKS Wielkopolska Komorniki WLP 22 18 4 0 0
  LUKS Kusy Laskowice KPM 22 4 16 2 0
  LUKS Strażak Niżna Łąka PKR 22 16 5 1 0
  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie KPM 22 12 10 0 0
  SKF Dolna Kamienna Skarżysko-Kamienna ŚWI 22 20 2 0 0
  SL Salos Dzierżoniów DŚL 22 12 10 0 0
  SMS Włodawa LLS 22 11 11 0 0
  UKS ATS Białystok PDL 22 11 11 0 0
  UKS Tytan 65 Bydgoszcz KPM 22 6 14 2 0
  ULKS Tęcza Budki Piaseckie MAZ 22 18 4 0 0
214 KS Elta Łódź ŁDZ 21 5 13 3 0
  KS Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI 21 7 13 1 0
  KTS Victoria Spytkowice MŁP 21 12 6 3 0
  LKS Błękitni Niechłód WLP 21 17 4 0 0
  LKS Stomil Bełchatów ŁDZ 21 7 8 6 0
  LUKS Fala Trzebiatów ZPM 21 9 8 4 0
  LUKS Kłos Wola Skromowska LLS 21 8 11 2 0
  LZS SKS Raszówka DŚL 21 13 8 0 0
  MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL 21 2 12 7 0
  MKS Skawa Wadowice MŁP 21 11 10 0 0
  MKS STS Lubartów LLS 21 11 8 2 0
  PUKS Arka Łętownia PKR 21 7 11 3 0
  SMS Solne Miasto Wieliczka MŁP 21 0 14 7 0
  UKS Chrobry Gizałki WLP 21 9 10 2 0
  UKS Zarabie Myślenice MŁP 21 20 1 0 0
  ULKS Kazanów MAZ 21 20 1 0 0
230 AUKS Trefl Zamość LLS 20 16 4 0 0
  AZS Włocławek KPM 20 19 1 0 0
  IKS Start Zduńska Wola ŁDZ 20 14 5 1 0
  KS Jofrakuda Świebodzin LBU 20 19 1 0 0
  KS Polonia Środa Wielkopolska WLP 20 9 5 6 0
  KS Sygnał Lublin LLS 20 11 9 0 0
  LKS Kańczuga PKR 20 13 7 0 0
  LKS Koluszki ŁDZ 20 13 6 1 0
  LKS Orzeł Lizawice DŚL 20 20 0 0 0
  LKS Spółdzielca Kobylin WLP 20 8 12 0 0
  Ludowy Zespół Sportowy Płomień Makowice DŚL 20 15 5 0 0
  LUKS Sobolik Sobolów MŁP 20 7 13 0 0
  LZS Orion Branda Bukowice DŚL 20 20 0 0 0
  TTS Trzemeszno WLP 20 14 6 0 0
  UKS Niedźwiada Dolna PKR 20 1 9 10 0
  UKS Optima Zamość LLS 20 0 13 7 0
  UKS Victoria Płock MAZ 20 19 1 0 0
  ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ 20 18 2 0 0
248 GLKS Cis Cekcyn KPM 19 16 3 0 0
  KU AZS PWSiP Łomża PDL 19 17 2 0 0
  KWTS Gwiazda Bukowiec KPM 19 9 8 2 0
  LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski WLP 19 10 8 1 0
  LUKS Fala Piotrawin LLS 19 4 12 3 0
  LZS Jastrzębie KPM 19 13 6 0 0
  MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki MAZ 19 7 10 2 0
  MLKS Czarni Olecko WMZ 19 0 12 7 0
  MLUKS Wakmet Bodzanów OPO 19 16 3 0 0
  MOSiR Łaziska Górne ŚLS 19 9 8 2 0
  MOSM Tychy ŚLS 19 0 15 4 0
  MUKS Jedynka Pszów ŚLS 19 9 9 1 0
  STS Gamaja Rogoźno WLP 19 0 7 12 0
  STS Słubice LBU 19 18 1 0 0
  TKS Opoka Trzebinia MŁP 19 18 1 0 0
  UKS Sanniki MAZ 19 17 2 0 0
  UKS Szaniec Świecie nad Osą KPM 19 18 1 0 0
265 GLKS GOK Rogóźno KPM 18 18 0 0 0
  LUKS GOKSiT Suchowola PDL 18 0 14 4 0
  LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKR 18 12 6 0 0
  SL Salos Szczecin ZPM 18 3 14 1 0
  UKS Budowlani Góra Kalwaria MAZ 18 18 0 0 0
  UKS Magnum Koźmice Wielkie MŁP 18 14 4 0 0
  UKS Piast Ostrzeszów WLP 18 11 7 0 0
  UKS Żak Gierałtowiec DŚL 18 10 8 0 0
273 GKS Fala Nowy Duninów MAZ 17 11 6 0 0
  GOKSiR Pruszcz KPM 17 14 3 0 0
  KS AZS Wratislavia Wrocław DŚL 17 7 10 0 0
  KS Bojanów ŚLS 17 16 1 0 0
  KS Energetyk Łódź ŁDZ 17 8 9 0 0
  KS Galaxy Białystok PDL 17 12 5 0 0
  KS Spin Częstochowa ŚLS 17 9 8 0 0
  KTS Kalisz WLP 17 16 1 0 0
  KTS Noteć Czarnków WLP 17 13 4 0 0
  LKS Brzostowianka Brzostek PKR 17 17 0 0 0
  LKS Wilki Wilcza ŚLS 17 15 1 1 0
  LZS Błękitni Krzewie Wielkie DŚL 17 17 0 0 0
  LZS Odra Kąty Opolskie OPO 17 15 2 0 0
  MKS Tarnovia Tarnów MŁP 17 2 15 0 0
  MLKS Piast Kruszwica KPM 17 12 5 0 0
  MLUKS Brzeziny ŁDZ 17 7 10 0 0
  MUKS Gąbin MAZ 17 17 0 0 0
  niestowarzyszony woj. kujawsko-pomorskie KPM 17 0 0 0 17
  STS Dębno ZPM 17 13 4 0 0
  UKS Ikar Mierzęcice ŚLS 17 10 7 0 0
  UKS Jordan Zakliczyn MŁP 17 3 12 2 0
  UKS MOS Opole OPO 17 2 12 3 0
  UKS Nałęcz Ostroróg WLP 17 15 2 0 0
  UKS Olimp Łęki Dukielskie PKR 17 13 4 0 0
  UKS Żaki Taczanów WLP 17 14 2 1 0
  UKST Victoria Chojna ZPM 17 9 6 2 0
  ULKS Lachowice MŁP 17 14 3 0 0
  ULKS Macovia Maków Mazowiecki MAZ 17 15 2 0 0
  WKSN Świt Wrocław DŚL 17 17 0 0 0
302 BSTS Bystrzyca Kłodzka DŚL 16 16 0 0 0
  IKS Kuźnia Stare Babice MAZ 16 14 1 1 0
  KS Naprzód Borucin ŚLS 16 10 6 0 0
  KS Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ 16 10 6 0 0
  KS Zenit Wytomyśl WLP 16 0 6 10 0
  LKS Gorzyce Małe WLP 16 14 2 0 0
  LKTS Zenit Międzybórz DŚL 16 13 3 0 0
  MLUKS MOSiR Grajewo PDL 16 8 6 2 0
  MOKSiR Czchów MŁP 16 1 15 0 0
  PKS Porta Kraków MŁP 16 9 6 1 0
  TS Kuźnia Rybnik ŚLS 16 0 1 15 0
  UKS Orzeł Prusice DŚL 16 16 0 0 0
  UKS Trójka Sulechów LBU 16 0 16 0 0
  Visonex LUKS Top Wierzbięcin ZPM 16 12 4 0 0
  ŻSTS Żagań LBU 16 16 0 0 0
317 GKS Gwarek Ornontowice ŚLS 15 15 0 0 0
  Hasta La Vista Wrocław DŚL 15 15 0 0 0
  KRS TKKF Sportowiec Częstochowa ŚLS 15 2 6 7 0
  KS Pogoń Mogilno KPM 15 14 1 0 0
  KS Spektrum Słopnice MŁP 15 15 0 0 0
  KS Viret CMC Zawiercie ŚLS 15 10 5 0 0
  KSGCH Kłos Chełm LLS 15 7 8 0 0
  KU AZS Politechnika Warszawska Warszawa MAZ 15 15 0 0 0
  LKS Burza Drzeczkowo WLP 15 15 0 0 0
  LKS Victoria Nidek MŁP 15 14 1 0 0
  LZS Victoria Chróścice OPO 15 3 10 2 0
  MUKS Czerwionka ŚLS 15 14 1 0 0
  PKS Michał Krostkowo WLP 15 11 4 0 0
  SKF MKTS Opalenica WLP 15 12 3 0 0
  STLA Szczecinek ZPM 15 8 7 0 0
  STS Żernica ŚLS 15 11 4 0 0
  UKS Cisek OPO 15 0 14 1 0
  UKS Czarni Pieszcz ZPM 15 8 7 0 0
  UKS Czarni Żagań LBU 15 0 9 6 0
  UKS Feniks Pyskowice ŚLS 15 11 4 0 0
  UKS Impuls Kłodzko DŚL 15 11 4 0 0
  UKS Junior Miastko POM 15 9 5 1 0
  UKS Krzemień Ustrzyki Dolne PKR 15 7 7 1 0
  UKS Ludwikowice DŚL 15 15 0 0 0
  UKS Maraton Moskurnia WLP 15 4 11 0 0
  UKS Sokolik Niemodlin OPO 15 3 11 1 0
  UKS Sparta Białołęka MAZ 15 0 15 0 0
  UKS Tenisista Rudno POM 15 9 6 0 0
  UKS Tymianka Stary Gózd MAZ 15 9 6 0 0
  WLKS Łobzonka Wyrzysk WLP 15 6 9 0 0
347 AKS Strzegom DŚL 14 14 0 0 0
  GLKS Jaworzyna Śląska DŚL 14 14 0 0 0
  GMKS Strzelec Frysztak PKR 14 13 1 0 0
  KS CKFiS Bełżyce LLS 14 12 2 0 0
  KS Krotosz Krotoszyn WLP 14 14 0 0 0
  KTS Lew Głubczyce OPO 14 10 4 0 0
  KTS Sieradz ŁDZ 14 14 0 0 0
  LKS Gwiazda Skrzyszów ŚLS 14 6 5 3 0
  LKS Orzeł Wojnarowa MŁP 14 11 3 0 0
  LKS Proszowa DŚL 14 12 2 0 0
  MOSiR Tuchów MŁP 14 4 8 2 0
  TG Sokół Brzesko MŁP 14 2 10 2 0
  UKS 5 Brzeg Dolny DŚL 14 14 0 0 0
  UKS Dziesiątka Nowa Sól LBU 14 14 0 0 0
  UKS GOSDiM Turawa OPO 14 11 3 0 0
  UKS Grot Michał Werbkowice LLS 14 11 3 0 0
  UKS Juvenia Półczno POM 14 11 3 0 0
  UKS Kosynier Sobowidz POM 14 0 5 9 0
  UKS Warta Kostrzyn nad Odrą LBU 14 14 0 0 0
  UKS Wisła ŚLS 14 7 6 1 0
  ULKS Victoria Jedlińsk MAZ 14 8 6 0 0
  ŻTMS Baszta KPM 14 7 5 2 0
369 CKiS Skawina MŁP 13 0 8 5 0
  GKTS Krajna Złotów WLP 13 3 10 0 0
  KS Lima Pruszków MAZ 13 13 0 0 0
  KS Puma Puszcza Mariańska MAZ 13 11 2 0 0
  KS Wicher Gwiździny WMZ 13 13 0 0 0
  KTS Brzozów PKR 13 12 1 0 0
  KTS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle OPO 13 3 10 0 0
  KTS Legnica DŚL 13 13 0 0 0
  KTS Tajfun Wielka Nieszawka KPM 13 0 12 1 0
  KTS Topspin Kurów LLS 13 13 0 0 0
  KU AZS SGH Warszawa MAZ 13 12 0 1 0
  KUKS Remus Kościerzyna POM 13 13 0 0 0
  LKS Echo Biesowice POM 13 13 0 0 0
  LKS Naprzód Świbie ŚLS 13 13 0 0 0
  LKS Turze Pole PKR 13 13 0 0 0
  LKS Wel Lidzbark WMZ 13 0 10 3 0
  LKS Wisła Rząska MŁP 13 13 0 0 0
  LUKS Abc Żak Pisanica WMZ 13 0 11 2 0
  LUKS Kołaczkowo KPM 13 6 7 0 0
  LUKS Lipie MŁP 13 9 4 0 0
  Łochowski Klub Sportowy Łochów MAZ 13 13 0 0 0
  SKS Luks Nysa OPO 13 8 5 0 0
  UKS ATS Tyczyn PKR 13 13 0 0 0
  UKS Golina Wielka WLP 13 12 1 0 0
  UKS Maraton Pisarzowice DŚL 13 12 1 0 0
  UKS Skoczek Sopot POM 13 7 6 0 0
  UKS Smecz Konin WLP 13 1 12 0 0
  UKS Spartakus Kolbuszowa Górna PKR 13 13 0 0 0
  UKS Sucha Koszalińska ZPM 13 3 6 4 0
  UKS TS Płomień Dobrzyniewo Duże PDL 13 0 6 7 0
399 AZS PWSZ Nysa OPO 12 4 8 0 0
  BOSiR ULKS Barcin KPM 12 6 6 0 0
  GKS Myśliwiec Gostycyn KPM 12 9 3 0 0
  Griffins Spin Szczecin ZPM 12 8 4 0 0
  KS Backhand Andrychów MŁP 12 11 1 0 0
  KS GOK Trzydnik Duży LLS 12 11 0 1 0
  KS Pogoń Wschowa LBU 12 10 2 0 0
  KS Szczawa Szczawa MŁP 12 10 2 0 0
  KTS Perła Połczyn-Zdrój ZPM 12 0 4 8 0
  KTS Wolbromek DŚL 12 12 0 0 0
  LKS Jar Kielnarowa PKR 12 7 1 4 0
  LKS Pogoń Lębork POM 12 5 7 0 0
  LKS Strażak Sośnica PKR 12 12 0 0 0
  LZS Mędrzechów MŁP 12 12 0 0 0
  LZS Sparta Grębocice DŚL 12 8 4 0 0
  LZS Święci Radostów DŚL 12 12 0 0 0
  LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie WLP 12 11 1 0 0
  LZS Trzebnica DŚL 12 8 4 0 0
  LZS Tur Turze Rogi LLS 12 10 2 0 0
  MKS Spójnia Ośno Lubuskie LBU 12 12 0 0 0
  OKS Olesno OPO 12 8 4 0 0
  TKS Kamieńsk ŁDZ 12 12 0 0 0
  UKS Czternastka Ursus Warszawa MAZ 12 6 6 0 0
  UKS Iskra Iskrzynia PKR 12 10 2 0 0
  ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja DŚL 12 8 4 0 0
424 GLKS Drużbice ŁDZ 11 11 0 0 0
  GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PKR 11 11 0 0 0
  GUKS Byczyna OPO 11 7 4 0 0
  GUKS Sparta Szczytno MAZ 11 11 0 0 0
  ISS Start Wejherowo POM 11 11 0 0 0
  Klub Tenisa Stołowego Sandomierz ŚWI 11 7 4 0 0
  KS Beniaminek 03 Starogard Gdański POM 11 5 6 0 0
  KS Nadarzyn MAZ 11 2 9 0 0
  KS Orzeł Branice OPO 11 10 1 0 0
  KS Power Zone Krynica Morska POM 11 11 0 0 0
  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice ŚLS 11 11 0 0 0
  LKS Biała Rawska ŁDZ 11 6 5 0 0
  LKS Dobrzanka Dobra MŁP 11 7 4 0 0
  LKS Lotos Jabłonna MAZ 11 0 7 4 0
  LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie DŚL 11 11 0 0 0
  LKS Pogranicze Kuźnica PDL 11 11 0 0 0
  LKS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS 11 11 0 0 0
  LUKS MGOKSiR Korfantów OPO 11 5 6 0 0
  LUKS MOW Babimost LBU 11 2 9 0 0
  MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie ŚLS 11 5 6 0 0
  SSL Wielmożanka Wielmoża MŁP 11 11 0 0 0
  Stowarzyszenie Głobikowa PKR 11 8 3 0 0
  TS Ciechanów MAZ 11 10 1 0 0
  TUKS Leo Trąbki Małe POM 11 10 1 0 0
  UKS Bobry Bobrowniki LLS 11 0 11 0 0
  UKS Impuls Zduny WLP 11 7 4 0 0
  UKS Prus Żary LBU 11 10 1 0 0
  UKS Radunia Tąpadła DŚL 11 10 0 1 0
  UKS Sokół Żabno MŁP 11 3 8 0 0
  UKS Teja Łęknica LBU 11 11 0 0 0
  UKS Trzynastka Szczecin ZPM 11 8 3 0 0
  UKS Żacy Okonek WLP 11 11 0 0 0
  ULKS Pławniowice ŚLS 11 7 4 0 0
  ULKS Tenis Węgrów MAZ 11 11 0 0 0
  ULKS Uczniak Szprotawa LBU 11 10 1 0 0
  Wołczyńska Akademia Sportu OPO 11 8 3 0 0
  ZTS Ząbkowice Śląskie DŚL 11 11 0 0 0
  ZTTS Złocieniec ZPM 11 11 0 0 0
462 GKS Czarni Czarny Dunajec MŁP 10 9 1 0 0
  GKS Góral Górno ŚWI 10 10 0 0 0
  GLKS Lot Konopiska ŚLS 10 10 0 0 0
  GZLZS Lubawa WMZ 10 7 3 0 0
  HoReCup AICR Warszawa MAZ 10 10 0 0 0
  KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski WLP 10 10 0 0 0
  KS Lubikowo LBU 10 10 0 0 0
  KS Łączy Nas Sport Jarosław PKR 10 10 0 0 0
  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski LLS 10 10 0 0 0
  KS Nagórzany PKR 10 10 0 0 0
  KS Sokół Zwierzyniec LLS 10 7 3 0 0
  KS Zjednoczeni Bulkowo MAZ 10 7 3 0 0
  LKS Grom Złota Dama Poczesna ŚLS 10 6 4 0 0
  LKS Młodość Rudno ŚLS 10 10 0 0 0
  LUKS Kowala MAZ 10 10 0 0 0
  MKS Alit Ożarów ŚWI 10 10 0 0 0
  MKS Nysa Kłodzko DŚL 10 6 4 0 0
  niestowarzyszony woj. wielkopolskie WLP 10 0 0 0 10
  SKS Junior Łucka LLS 10 0 10 0 0
  STS Czapla Czaplinek ZPM 10 9 1 0 0
  STS Zgoda Janik ŚWI 10 8 2 0 0
  TG Sokół Dynów PKR 10 9 1 0 0
  TG Sokół Gniazdo Zakopane MŁP 10 10 0 0 0
  UKS Grot Mała Wieś MAZ 10 9 1 0 0
  UKS Remus Miechucino POM 10 0 8 2 0
  UKS SP1 Leżajsk PKR 10 6 4 0 0
  UKS Wieża Połchowo POM 10 10 0 0 0
  ULKS Dzierzkowice LLS 10 10 0 0 0
  UMKTS Lob Dęblin LLS 10 10 0 0 0
491 ATS Ligota Łabędzka ŚLS 9 9 0 0 0
  GKS Orzeł Zbiczno KPM 9 7 2 0 0
  GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM 9 9 0 0 0
  GKS Wkra Sochocin MAZ 9 8 1 0 0
  GLKS Gruta Mełno KPM 9 9 0 0 0
  GOK Ryjewo POM 9 9 0 0 0
  GUKS Prosna Wieruszów ŁDZ 9 1 8 0 0
  KS Heksa Niedrzwica Duża LLS 9 0 7 2 0
  KS Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie DŚL 9 9 0 0 0
  KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki MAZ 9 4 5 0 0
  KS Szówsko PKR 9 8 1 0 0
  KS Top Spin Miłków DŚL 9 9 0 0 0
  KS Unia Naprawa MŁP 9 4 5 0 0
  KTS Wola Komborska PKR 9 9 0 0 0
  KU AZS UZ Zielona Góra LBU 9 9 0 0 0
  LKS Jutrzenka Bychlew ŁDZ 9 9 0 0 0
  LKS Piast Łasin KPM 9 7 2 0 0
  LKS Pogórze ŚLS 9 5 3 1 0
  LKS Szarotka Rogóżno PKR 9 9 0 0 0
  LZS Grom Szybowice OPO 9 9 0 0 0
  LZS Roszki WLP 9 6 3 0 0
  LZS Sady Wierzchowice DŚL 9 9 0 0 0
  MKS Flota Świnoujście ZPM 9 9 0 0 0
  MKS Rzgów ŁDZ 9 9 0 0 0
  MKS Tęcza Krosno Odrzańskie LBU 9 9 0 0 0
  STS Borkowo POM 9 9 0 0 0
  TPTS Aquarius Rzeszów PKR 9 9 0 0 0
  UKS Fortem Pawęzów MŁP 9 4 5 0 0
  UKS Mag Ostrołęka MAZ 9 9 0 0 0
  ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce DŚL 9 7 2 0 0
  WZSN Start Wrocław DŚL 9 9 0 0 0
522 3STS Starogard Gdański POM 8 4 4 0 0
  Akademia Sportu Przeciszów MŁP 8 0 8 0 0
  ATS Lublin LLS 8 8 0 0 0
  AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice ŚLS 8 8 0 0 0
  CIA Łaskarzew MAZ 8 0 6 2 0
  CST Czarne POM 8 8 0 0 0
  GKTS Giżycko WMZ 8 0 4 4 0
  GLKS Szczerców ŁDZ 8 8 0 0 0
  GMLKS Głaz Tychowo ZPM 8 8 0 0 0
  GOKSiR Dobromierz DŚL 8 7 1 0 0
  Klub Tenisa Stołowego Jończyk Parkiety Wiśniowa MŁP 8 5 3 0 0
  KS Legion Skierniewice ŁDZ 8 8 0 0 0
  KS Ogniwo Rogoźna Żory ŚLS 8 8 0 0 0
  KS OSiR Kleczew WLP 8 8 0 0 0
  KS Świt Działoszyce ŚWI 8 6 2 0 0
  KTS Kraśnik LLS 8 6 1 1 0
  KTS Zagorzyce PKR 8 8 0 0 0
  LKS Darowice-Koniuszki PKR 8 8 0 0 0
  LKS Granit Koczała POM 8 7 1 0 0
  LKS Orawa Jabłonka MŁP 8 8 0 0 0
  LKS Orzeł Kozy ŚLS 8 8 0 0 0
  LKS Promień Mońki PDL 8 8 0 0 0
  MKS Orzeł Wałbrzych DŚL 8 8 0 0 0
  MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn LBU 8 8 0 0 0
  MUKS Piłeczka Pisz WMZ 8 8 0 0 0
  Ognisko TKKF Top Spin Kraków MŁP 8 8 0 0 0
  OKS Relax Śrem WLP 8 8 0 0 0
  PKS Bartek Dębowiec PKR 8 5 3 0 0
  PKS Piast Poniec WLP 8 7 1 0 0
  SKTS Sochaczew MAZ 8 8 0 0 0
  SL Salos Rumia POM 8 8 0 0 0
  ŚKTS Świecie KPM 8 0 7 1 0
  UKS Baczyński Biała Podlaska LLS 8 7 1 0 0
  UKS Biała WLP 8 7 1 0 0
  UKS Cebulka Warzyce PKR 8 8 0 0 0
  UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKR 8 7 1 0 0
  UKS Prosna Grabów WLP 8 6 2 0 0
  UKS Przeźmierowo WLP 8 0 7 1 0
  UKS Radzevia Radzewo WLP 8 8 0 0 0
  UKS Team Tenis 2005 Białogard ZPM 8 8 0 0 0
  UKS Tęcza Łupawa POM 8 7 1 0 0
  UPKS Błękitni Leopoldów LLS 8 8 0 0 0
  WKS MOSiR Syców DŚL 8 8 0 0 0
565 CSiR Susz WMZ 7 3 4 0 0
  GOKSiBP Dobrodzień OPO 7 7 0 0 0
  GUKS Lider Gaszowice ŚLS 7 3 4 0 0
  GUKS Orzeł Siedlin MAZ 7 6 1 0 0
  KS Amator Leopoldów-Rososz LLS 7 6 1 0 0
  KS Kijowianka Kije LBU 7 7 0 0 0
  KS Sparta Nakło KPM 7 6 1 0 0
  KS Turbacz Mszana Dolna MŁP 7 6 1 0 0
  KTS Grom Przyranie WLP 7 7 0 0 0
  KTS Jeziorak Międzychód WLP 7 7 0 0 0
  LKS Gołuchów WLP 7 5 2 0 0
  LKS Mewa Resko ZPM 7 5 2 0 0
  LKS Parnas Stara Wieś PKR 7 7 0 0 0
  LKS Rój Żory ŚLS 7 6 1 0 0
  LUKS Burza Rogi PKR 7 7 0 0 0
  LUKS Gryfice ZPM 7 6 1 0 0
  LZS Kujakowice OPO 7 7 0 0 0
  LZS Widawa Bierutów DŚL 7 6 1 0 0
  LZS Zorza Mozów LBU 7 7 0 0 0
  MKS Debrzno POM 7 7 0 0 0
  MKS Górnik Wierzbinek WLP 7 7 0 0 0
  MLUKS Mlux Piotrków Trybunalski ŁDZ 7 6 1 0 0
  MMKS Kędzierzyn-Koźle OPO 7 0 4 3 0
  MUKS Włókniarz Pabianice ŁDZ 7 7 0 0 0
  niestowarzyszony woj. małopolskie MŁP 7 0 0 0 7
  OTSK Ostróda WMZ 7 5 2 0 0
  PKS Tęcza Wrocław DŚL 7 7 0 0 0
  SKS Unia Kalety ŚLS 7 7 0 0 0
  STS Chrobry Głogów DŚL 7 7 0 0 0
  STS Jordan Wola Mała PKR 7 5 2 0 0
  TG Sokół Brwinów MAZ 7 7 0 0 0
  TG Sokół Zgierz ŁDZ 7 7 0 0 0
  TKKF Dobczyce MŁP 7 3 4 0 0
  UKS Doliwa Rozdrażew WLP 7 7 0 0 0
  UKS Dwójka Sosnowiec ŚLS 7 0 7 0 0
  UKS GOK Zduny ŁDZ 7 7 0 0 0
  UKS Jedynka Bytów POM 7 7 0 0 0
  UKS Niemce LLS 7 7 0 0 0
  UKS Sportowa Jedynka Skoczów ŚLS 7 1 4 2 0
  UKS WDK Paterek KPM 7 7 0 0 0
  UKS Wolej Ruda Śląska ŚLS 7 7 0 0 0
  ULKS ŻOK Żmigród DŚL 7 7 0 0 0
607 GULKS Żak Iskra Kotuń MAZ 6 6 0 0 0
  GZSN Start Gorzów Wielkopolski LBU 6 5 1 0 0
  KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski ŚLS 6 6 0 0 0
  KS Almar Głębokie WLP 6 5 1 0 0
  KS Flisak Złotoria KPM 6 0 6 0 0
  KS Jordan Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  KS Koronowo KPM 6 4 2 0 0
  KS Rackets Bogatynia DŚL 6 6 0 0 0
  KS Sparta Nasielsk MAZ 6 6 0 0 0
  KS Wąsewo MAZ 6 6 0 0 0
  LKS Barycz Przygodzice WLP 6 6 0 0 0
  LKS Błyskawica Leśniówka PKR 6 6 0 0 0
  LKS Piast Gryfino ZPM 6 6 0 0 0
  LKS Vocovia Wokowice MŁP 6 6 0 0 0
  LUKS Węgierska Górka ŚLS 6 6 0 0 0
  MLKS Wola Sernicka LLS 6 6 0 0 0
  PKS Olimpijczyk Gilowice ŚLS 6 6 0 0 0
  RLKTS Ochman Raszków WLP 6 6 0 0 0
  SKTS Sokółka PDL 6 6 0 0 0
  Towarzystwo Sportowe Kontra Skowarcz POM 6 6 0 0 0
  UKS Spin Jasło PKR 6 6 0 0 0
  UKS The Best Bestwinka ŚLS 6 2 4 0 0
  UKS Tornado Waksmund MŁP 6 1 5 0 0
  UKS Wola Osowińska LLS 6 5 1 0 0
  ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ŚLS 6 6 0 0 0
  UMKS Biłgoraj LLS 6 6 0 0 0
633 GLKS Burza Pawlikowice ŁDZ 5 5 0 0 0
  GOK Charsznica MŁP 5 1 1 3 0
  KS Start Gostyń WLP 5 5 0 0 0
  KSTS Podmokle LBU 5 5 0 0 0
  KTS Optima Lublin LLS 5 3 2 0 0
  KTS Wysokie Mazowieckie PDL 5 1 4 0 0
  MCKS Czeladź ŚLS 5 5 0 0 0
  UKS Gołdap Zdrój WMZ 5 0 4 1 0
  UKS Lotnik Olesno OPO 5 5 0 0 0
  UKS Quo Vadis Makoszowy ŚLS 5 5 0 0 0
643 MKS Czarni Połaniec ŚWI 4 1 3 0 0
  niestowarzyszony woj. dolnośląskie DŚL 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. łódzkie ŁDZ 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. podkarpackie PKR 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. pomorskie POM 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. zachodniopomorskie ZPM 4 0 0 0 4
  UKS Olimp Kętrzyn WMZ 4 0 0 4 0
650 ITR Jeziorak Iława WMZ 3 0 3 0 0
  niestowarzyszony woj. lubuskie LBU 3 0 0 0 3
  UKS Naprzód Skórzec MAZ 3 0 3 0 0
  UKS Wielopole PKR 3 0 0 3 0
654 IKS AWF Warszawa MAZ 2 1 1 0 0
  KS AZS AWF Wrocław DŚL 2 1 0 1 0
  niestowarzyszony woj. warmińsko-mazurskie WMZ 2 0 0 0 2
  UKS Białobrzegi PDL 2 0 2 0 0
  UKS KOKiS Kolno PDL 2 0 1 1 0
659 niestowarzyszony woj. lubelskie LLS 1 0 0 0 1
  niestowarzyszony woj. podlaskie PDL 1 0 0 0 1
  niestowarzyszony woj. świętokrzyskie ŚWI 1 0 0 0 1
  UKS Bielany 273 Warszawa MAZ 1 0 1 0 0
  UKS Miasto Soli Wieliczka MŁP 1 0 1 0 0
  RAZEM 14152 7015 4894 1992 251