Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Klasyfikacja klubowa wg ilość licencji zawodniczych

wersja testowa
# klub wojew. suma sen. (S) młodz. (M) dzieci i 1-sza (D) niestow. (N)
1 ENERGA KTS Toruń KPM 125 28 93 4 0
2 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 58 20 33 5 0
  ZKS Zielona Góra LBU 58 27 16 15 0
4 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski LBU 52 28 24 0 0
5 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów PKR 49 24 25 0 0
6 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 48 19 28 1 0
  MKS SKARBEK Tarnowskie Góry ŚLS 48 17 30 1 0
  UKS ORLĘTA Bilcza ŚWI 48 24 8 16 0
9 UKS TS ÓSEMKA Białystok PDL 46 3 30 13 0
10 KS DEKORGLASS Działdowo WMZ 44 14 22 8 0
  KS POLONIA Kielce ŚWI 44 23 20 1 0
12 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 43 21 22 0 0
13 KS PODWAWELSKI Kraków MŁP 42 29 13 0 0
  MRKS Gdańsk POM 42 11 23 8 0
  MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn LBU 42 11 22 9 0
16 KTS KOSZALINIANIN Koszalin ZPM 41 24 17 0 0
  LUKS ORZEŁ Rynarzewo KPM 41 0 19 22 0
18 KS GOTYK Toruń KPM 40 12 24 4 0
19 PARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań WLP 39 27 12 0 0
  UKS LUPUS KABATY Warszawa MAZ 39 22 16 1 0
21 KS GORCE Nowy Targ MŁP 38 11 23 4 0
  KTS Gliwice ŚLS 38 22 16 0 0
  LUKS Chełmno KPM 38 14 18 6 0
  STS GMINA Strzelce Opolskie OPO 38 16 17 5 0
  ULKS Moszczenica ŁDZ 38 15 19 4 0
26 KS POLONIA Śmigiel WLP 37 10 24 3 0
  MKS KSOS Kraków MŁP 37 21 15 1 0
28 GLKS Nadarzyn MAZ 36 9 23 4 0
  LZS Żywocice OPO 36 17 17 2 0
  UKS GRYF Gdów MŁP 36 12 19 5 0
31 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński WMZ 35 10 19 6 0
  UKS DOJLIDY Białystok PDL 35 16 17 2 0
  UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 35 19 13 3 0
34 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ 34 8 25 1 0
  MIĘDZY INNYMI Wołomin MAZ 34 33 1 0 0
  UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 34 9 11 14 0
37 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 33 17 16 0 0
38 FIBER Nowogród Bobrzański LBU 32 20 12 0 0
  LKS ODRA Głoska DŚL 32 12 18 2 0
  MKS WOLAVIA Wołów DŚL 32 16 10 6 0
  RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 32 12 18 2 0
  TOP Bolesławiec DŚL 32 27 5 0 0
  TTS POLONIA Bytom ŚLS 32 19 12 1 0
  UKS CZTERNASTKA Poznań WLP 32 0 32 0 0
  ULKS RUCH Pniów ŚLS 32 23 9 0 0
  ULKS ŚLĘŻA Wiry DŚL 32 22 10 0 0
47 KS GWIAZDA Bydgoszcz KPM 31 16 15 0 0
  MKS LEWART AGS Lubartów LLS 31 6 19 6 0
  UKS ZALEW Stepnica ZPM 31 10 20 1 0
50 LKS STRAŻAK Bratkówka PKR 30 15 11 4 0
  LKTS Luboń WLP 30 11 18 1 0
  PKS KOLPING Jarosław PKR 30 13 11 6 0
  SKS 40 Warszawa MAZ 30 18 12 0 0
  UKS KĘPA Dębica PKR 30 13 12 5 0
  UKS Maków ŁDZ 30 17 9 4 0
  UKS SMECZ Konin WLP 30 9 19 2 0
57 KS ATS Stargard ZPM 29 26 3 0 0
  KS Mysław ŚLS 29 7 20 2 0
  KU AZS UE Wrocław DŚL 29 14 14 1 0
  LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie WLP 29 13 11 5 0
  MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS 29 10 17 2 0
  MTS Kwidzyn POM 29 7 20 2 0
  SRS Łomna MAZ 29 22 7 0 0
  UKS CHROBRY Międzyzdroje ZPM 29 16 11 2 0
  UKS WITNICZANIN Witnica LBU 29 20 8 1 0
66 LUKS Skrzyszów MŁP 28 18 9 1 0
  MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 28 13 14 1 0
  UKS Olesno MŁP 28 24 4 0 0
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo WLP 28 12 16 0 0
  UKTS OLIMPIA Lubsko LBU 28 8 8 12 0
  ULKS Ciechów DŚL 28 22 6 0 0
72 GKTS Gdańsk POM 27 18 9 0 0
  KS GÓRNIK Polkowice DŚL 27 13 14 0 0
  LKS STRAŻAK Mikołów ŚLS 27 27 0 0 0
  SKTS RATAJE 50 Poznań WLP 27 16 11 0 0
  UMLKS RADOMSKO Radomsko ŁDZ 27 13 13 1 0
77 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 26 21 5 0 0
  GLKS ORLĘTA Krosnowice DŚL 26 10 14 2 0
  LITS MEBLE ANDERS Żywiec ŚLS 26 15 11 0 0
  LKS WIELKOPOLSKA Komorniki WLP 26 21 5 0 0
  LUKS Straszyn POM 26 16 10 0 0
  LZS Kąkolówka PKR 26 10 11 5 0
  MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice DŚL 26 21 5 0 0
  UKS ALFA Gostynin MAZ 26 3 23 0 0
  UKS RETURN Piaseczno MAZ 26 3 22 1 0
86 KS AZS AWFIS Gdańsk POM 25 20 5 0 0
  KS FENIKS Jaworznia ŚWI 25 3 19 3 0
  KTS Jelenia Góra DŚL 25 23 2 0 0
  KTS MOKSIR Zawadzkie OPO 25 6 19 0 0
  LKS STOMIL Bełchatów ŁDZ 25 10 15 0 0
  SKTS DWÓJKA Kraśnik LLS 25 0 19 6 0
  UKS ATS Białystok PDL 25 11 14 0 0
  UKS CHAMPION Police ZPM 25 15 10 0 0
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg WLP 25 18 5 2 0
  ULKS VIS Wiskitki MAZ 25 17 8 0 0
96 AKS Mikołów ŚLS 24 10 12 2 0
  GUKS Gorzkowice ŁDZ 24 8 13 3 0
  LKS BŁĘKITNI Niechłód WLP 24 19 5 0 0
  LKS LESZNIANKA Leszna Górna ŚLS 24 17 6 1 0
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski WLP 24 13 9 2 0
  MLKS NURT Przemyśl PKR 24 8 12 4 0
  PUKS ARKA Łętownia PKR 24 9 10 5 0
103 AUKS TREFL Zamość LLS 23 14 9 0 0
  BOSIR ULKS Barcin KPM 23 17 5 1 0
  CKS HELIOS Czempiń WLP 23 8 12 3 0
  KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 23 10 13 0 0
  LKS KŁOS Olkusz MŁP 23 15 8 0 0
  LUKS KUSY Laskowice KPM 23 2 21 0 0
  MUKS ROZTOCZE Szczebrzeszyn LLS 23 8 15 0 0
  UKS CHROBRY Gizałki WLP 23 8 12 3 0
111 IKS START Zduńska Wola ŁDZ 22 13 7 2 0
  KS AZS UWM Olsztyn WMZ 22 13 7 2 0
  KTS Kozienice MAZ 22 21 1 0 0
  KTS Krościenko Wyżne PKR 22 12 10 0 0
  KTS Wijewo WLP 22 15 5 2 0
  LKS POLONIA Wilczkowice MŁP 22 19 3 0 0
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie LBU 22 9 10 3 0
  MKS SKAWA Wadowice MŁP 22 8 11 3 0
  SMS Włodawa LLS 22 7 11 4 0
  TS KUŹNIA MARTEX Rybnik ŚLS 22 9 10 3 0
  UKS FENIKS Pyskowice ŚLS 22 12 6 4 0
  UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 22 4 15 3 0
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz ŁDZ 22 14 7 1 0
124 FUNDACJA TALENT Cieszyn ŚLS 21 10 11 0 0
  KS AJDE Oleśnica DŚL 21 19 2 0 0
  KS Dąbcze WLP 21 11 10 0 0
  KTS Nowy Dwór Mazowiecki MAZ 21 19 2 0 0
  KTSK GOSRIT Luzino POM 21 14 3 4 0
  LKS Kańczuga PKR 21 9 12 0 0
  LUKS RADOŚĆ Porzecze ŚWI 21 3 13 5 0
  LZS SKS Raszówka DŚL 21 11 10 0 0
  LZS VICTORIA Chróścice OPO 21 10 9 2 0
  MLKS SPARTA Złotów WLP 21 13 6 2 0
  MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 21 8 12 1 0
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 21 3 12 6 0
  TKS GRANIT Strzelin DŚL 21 11 10 0 0
  UKS MAGNUM Koźmice Wielkie MŁP 21 13 8 0 0
  UKS OPTIMUM Lubasz WLP 21 9 10 2 0
  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa MAZ 21 0 21 0 0
  UKS TOP Solec Kujawski KPM 21 9 12 0 0
  UKS TS SPARTA Lubań DŚL 21 10 10 1 0
  UKS ŻAK Gierałtowiec DŚL 21 11 10 0 0
  UKS ŻAKI Taczanów WLP 21 17 3 1 0
  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MAZ 21 13 6 2 0
  ŻSTS Żagań LBU 21 21 0 0 0
146 GUKS ORZEŁ Siedlin MAZ 20 16 4 0 0
  KS SOKÓŁ Serock MAZ 20 0 20 0 0
  KS SYGNAŁ Lublin LLS 20 10 10 0 0
  KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice ŚLS 20 15 4 1 0
  KTS Kołobrzeg ZPM 20 16 4 0 0
  LUKS STRAŻAK Niżna Łąka PKR 20 14 6 0 0
  MKS TS WARTA Oborniki WLP 20 1 11 8 0
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie KPM 20 7 10 3 0
  MLKS PIAST Kruszwica KPM 20 15 5 0 0
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock MAZ 20 9 6 5 0
  MSZS Świdwin ZPM 20 10 10 0 0
  TKS OPOKA Trzebinia MŁP 20 16 4 0 0
  UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola PKR 20 0 18 2 0
  UKS IKAR Mierzęcice ŚLS 20 7 12 1 0
  UKS MOSIR Dukla PKR 20 6 14 0 0
  UKS OSIR Brodnica KPM 20 11 9 0 0
  UKS REMIK Stary Folwark PDL 20 0 12 8 0
  ULKS Kazanów MAZ 20 18 2 0 0
164 AZS PWSZ Nysa OPO 19 13 6 0 0
  KTS Lędziny ŚLS 19 14 5 0 0
  LKS Gorzyce Małe WLP 19 18 1 0 0
  LUKS KŁOS Wola Skromowska LLS 19 10 9 0 0
  LZS ORION BRANDA Bukowice DŚL 19 19 0 0 0
  MKS POGOŃ Siedlce MAZ 19 8 11 0 0
  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 19 8 11 0 0
  SKF MKTS Opalenica WLP 19 15 4 0 0
  UKS GOKIS Kąty Wrocławskie DŚL 19 7 12 0 0
  UKS HURAGAN Sosnowiec ŚLS 19 11 8 0 0
  UKS ŻACZEK Fajsławice LLS 19 8 11 0 0
175 GLKS Jaworzyna Śląska DŚL 18 17 1 0 0
  IKTS BROŃ Radom MAZ 18 13 4 1 0
  KS Bojanów ŚLS 18 17 1 0 0
  KS NAPRZÓD Borucin ŚLS 18 9 9 0 0
  KS POGOŃ Mogilno KPM 18 15 3 0 0
  KS VIRET CMC Zawiercie ŚLS 18 13 5 0 0
  KSGCH KŁOS Chełm LLS 18 7 11 0 0
  KSTS Krosno PKR 18 11 7 0 0
  LUKS FALA Trzebiatów ZPM 18 8 8 2 0
  LUKS Mańkowice-Piątkowice OPO 18 10 8 0 0
  LUKS SOBOLIK Sobolów MŁP 18 7 11 0 0
  LZS Jastrzębie KPM 18 12 6 0 0
  LZS TS Zaręba DŚL 18 18 0 0 0
  MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 18 1 15 2 0
  MOKS SŁONECZNY STOK Białystok PDL 18 11 6 1 0
  MUKS Gąbin MAZ 18 17 1 0 0
  MUKS JEDYNKA Pszów ŚLS 18 7 9 2 0
  UKS Daniszyn WLP 18 18 0 0 0
  UKS METEOR Wąchock ŚWI 18 10 8 0 0
  UKS PIAST Ostrzeszów WLP 18 13 4 1 0
  ULKS Lachowice MŁP 18 15 3 0 0
  ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja DŚL 18 8 9 1 0
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk WLP 18 7 9 2 0
198 KS JOFRAKUDA Świebodzin LBU 17 16 1 0 0
  KTS VICTORIA Spytkowice MŁP 17 12 5 0 0
  LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie DŚL 17 17 0 0 0
  LZS UKS Bodzewo WLP 17 12 5 0 0
  MKS RADOŚĆ Gorlice MŁP 17 12 5 0 0
  MKS TARNOVIA Tarnów MŁP 17 3 13 1 0
  SL SALOS Dzierżoniów DŚL 17 7 10 0 0
  STS REBEL Łaskarzew MAZ 17 0 14 3 0
  TG SOKÓŁ Gniewkowo KPM 17 8 9 0 0
  TOP-SPIN Szczecin ZPM 17 16 1 0 0
  UKS LIS Sierakowice POM 17 4 9 4 0
  UKS Sanniki MAZ 17 14 3 0 0
  UKS SŁOWIAN Mrowino WLP 17 6 7 4 0
  UKS STS Mikołów ŚLS 17 1 11 5 0
  UKS TS Kiełczów DŚL 17 15 2 0 0
213 BSTS Bystrzyca Kłodzka DŚL 16 16 0 0 0
  GKS FALA Nowy Duninów MAZ 16 10 6 0 0
  GLKS CIS Cekcyn KPM 16 12 4 0 0
  GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa DŚL 16 8 8 0 0
  KS ENERGETYK Łódź ŁDZ 16 6 9 1 0
  KS START Nowy Sącz MŁP 16 7 9 0 0
  KS STELLA Gniezno WLP 16 4 9 3 0
  KS WICHER Wierzchucino POM 16 16 0 0 0
  LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek PKR 16 16 0 0 0
  LKS OMEGA Kleszczów ŁDZ 16 7 8 1 0
  LKS WILKI Wilcza ŚLS 16 16 0 0 0
  LKS WISŁA Rząska MŁP 16 13 3 0 0
  LZS ODRA Kąty Opolskie OPO 16 14 2 0 0
  LZS Włosień DŚL 16 14 1 1 0
  LZS Zakrzów OPO 16 3 13 0 0
  MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 16 7 9 0 0
  MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska ŚLS 16 13 3 0 0
  MOSIR Łaziska Górne ŚLS 16 6 5 5 0
  SMS SOLNE MIASTO Wieliczka MŁP 16 0 10 6 0
  UKS CZARNI Pieszcz ZPM 16 8 7 1 0
  UKS GROT Mała Wieś MAZ 16 14 2 0 0
  UKS JORDAN Zakliczyn MŁP 16 3 12 1 0
  UKS SKOCZEK Sopot POM 16 7 8 1 0
  UKS SZANIEC Świecie nad Osą KPM 16 15 1 0 0
  UKS TEMPO 25 Olsztyn WMZ 16 1 4 11 0
  UKS TYTAN-65 Bydgoszcz KPM 16 0 14 2 0
  UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą LBU 16 16 0 0 0
  UKS WOLEJ Ruda Śląska ŚLS 16 10 6 0 0
  ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MAZ 16 13 3 0 0
  ZTTS Złocieniec ZPM 16 16 0 0 0
243 HASTA LA VISTA Wrocław DŚL 15 15 0 0 0
  KS SPEKTRUM Słopnice MŁP 15 15 0 0 0
  KTS Kalisz WLP 15 15 0 0 0
  KTS KŁODNICA Kędzierzyn-Koźle OPO 15 7 8 0 0
  KTS NOTEĆ Czarnków WLP 15 11 4 0 0
  LKS BURZA Drzeczkowo WLP 15 15 0 0 0
  LKS ORZEŁ Wojnarowa MŁP 15 14 1 0 0
  LKS Proszowa DŚL 15 14 1 0 0
  LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin WLP 15 7 8 0 0
  LZS ORŁY TEMIDY Domaradz 1989 PKR 15 8 7 0 0
  MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie LBU 15 15 0 0 0
  SKT Sanok PKR 15 15 0 0 0
  STS Dębno ZPM 15 13 2 0 0
  UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MAZ 15 15 0 0 0
  UKS CZARNI Żagań LBU 15 0 15 0 0
  UKS ENERGIA Siewierz ŚLS 15 6 7 2 0
  UKS JUVENIA Półczno POM 15 12 2 1 0
  UKS Ludwikowice DŚL 15 15 0 0 0
  UKS MARATON Pisarzowice DŚL 15 12 3 0 0
  UKS ORZEŁ Prusice DŚL 15 14 1 0 0
  UKS TENISISTA Rudno POM 15 5 10 0 0
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin ZPM 15 10 5 0 0
265 GKS GWAREK Ornontowice ŚLS 14 14 0 0 0
  GMKS STRZELEC Frysztak PKR 14 13 1 0 0
  GOSIR Skarszewy POM 14 13 1 0 0
  IKRTS Józefów MAZ 14 6 6 2 0
  KS CKFIS Bełżyce LLS 14 12 2 0 0
  KS KROTOSZ Krotoszyn WLP 14 14 0 0 0
  KS LIMA Pruszków MAZ 14 14 0 0 0
  KS Lubikowo LBU 14 14 0 0 0
  KS ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 14 6 7 1 0
  KTS Legnica DŚL 14 14 0 0 0
  KTS Sieradz ŁDZ 14 10 4 0 0
  LKS JAR Kielnarowa PKR 14 5 8 1 0
  LKS NAPRZÓD Świbie ŚLS 14 13 1 0 0
  LKS ORZEŁ Lizawice DŚL 14 14 0 0 0
  LKS Turze Pole PKR 14 14 0 0 0
  LUKS ABC ŻAK Pisanica WMZ 14 0 11 3 0
  LUKS GOKSiT Suchowola PDL 14 0 12 2 0
  LZS PŁOMIEŃ Makowice DŚL 14 10 4 0 0
  LZS Trzebnica DŚL 14 10 4 0 0
  MGLKS ODRA Oława DŚL 14 10 4 0 0
  MLUKS WAKMET Bodzanów OPO 14 13 1 0 0
  MOSM Tychy ŚLS 14 0 7 7 0
  STLA Szczecinek ZPM 14 7 6 1 0
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska WLP 14 9 5 0 0
  TUKS SOKÓŁ MECHANIK Tomaszów Lubelski LLS 14 11 3 0 0
  UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne PKR 14 6 8 0 0
  UKS OLIMP Łęki Dukielskie PKR 14 10 4 0 0
  UKS OPTIMA Zamość LLS 14 0 7 7 0
  UKS SOKOLIK Niemodlin OPO 14 6 7 1 0
  UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna PKR 14 14 0 0 0
  UKS Wisła ŚLS 14 6 2 6 0
  UKS ZARABIE Myślenice MŁP 14 11 3 0 0
  ULKS KUSY Łobudzice ŁDZ 14 9 5 0 0
298 FSL AKTYWNI DLA POWIATU Słubice LBU 13 13 0 0 0
  GOKSIR Pruszcz KPM 13 10 3 0 0
  IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 13 7 6 0 0
  KS AZS WRATISLAVIA Wrocław DŚL 13 6 7 0 0
  KS GALAXY Białystok PDL 13 11 2 0 0
  KS POGOŃ Wschowa LBU 13 11 2 0 0
  KTS Brzozów PKR 13 8 5 0 0
  KTS Tarnobrzeg PKR 13 8 5 0 0
  KTS Wolbromek DŚL 13 12 1 0 0
  KU AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA Warszawa MAZ 13 13 0 0 0
  KU AZS SGH Warszawa MAZ 13 12 0 1 0
  LKS Biała Rawska ŁDZ 13 6 6 1 0
  LKS Koluszki ŁDZ 13 7 4 2 0
  LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie DŚL 13 13 0 0 0
  LKTS ZENIT Międzybórz DŚL 13 10 3 0 0
  LZS SOLIDARNI Mędrzechów MŁP 13 13 0 0 0
  LZS ŚWIĘCI Radostów DŚL 13 13 0 0 0
  MGOK Gorzów Śląski OPO 13 13 0 0 0
  PKS PORTA Kraków MŁP 13 12 1 0 0
  STS Żernica ŚLS 13 12 1 0 0
  UKS ATS Tyczyn PKR 13 13 0 0 0
  UKS Białobrzegi PDL 13 10 3 0 0
  UKS Niedźwiada Dolna PKR 13 4 9 0 0
  UKS QUO VADIS Makoszowy ŚLS 13 10 3 0 0
  UKS RADUNIA Tąpadła DŚL 13 13 0 0 0
  UKS SP Korzeniów PKR 13 0 6 7 0
  UKS Sucha Koszalińska ZPM 13 2 8 3 0
  ULKTS Pszczyna ŚLS 13 13 0 0 0
326 DŻENTELMENI Poznań WLP 12 11 0 1 0
  KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz ŚWI 12 8 4 0 0
  KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański POM 12 2 10 0 0
  KTS LEW Głubczyce OPO 12 6 6 0 0
  LKS MLEXER Elbląg WMZ 12 9 3 0 0
  LKS WEL Lidzbark Welski WMZ 12 0 9 3 0
  LUKS FALA Piotrawin LLS 12 1 11 0 0
  LZS NOTEĆ Dziembowo WLP 12 10 2 0 0
  LZS SPARTA Grębocice DŚL 12 8 4 0 0
  ŁOCHOWSKI KLUB SPORTOWY Łochów MAZ 12 12 0 0 0
  MKS STAL Sulęcin LBU 12 12 0 0 0
  MKS STS Lubartów LLS 12 11 1 0 0
  MKS Wołczyn OPO 12 8 4 0 0
  MLKS SUDETY Międzylesie DŚL 12 4 8 0 0
  PKS MICHAŁ Krostkowo WLP 12 7 5 0 0
  SIEMACHA Kraków MŁP 12 5 7 0 0
  SKS LUKS Nysa OPO 12 8 4 0 0
  STOWARZYSZENIE Głobikowa PKR 12 9 3 0 0
  TG SOKÓŁ Dynów PKR 12 10 2 0 0
  TKS Kamieńsk ŁDZ 12 12 0 0 0
  UKS DZIESIĄTKA Nowa Sól LBU 12 12 0 0 0
  UKS Golina Wielka WLP 12 11 1 0 0
  UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice LLS 12 9 3 0 0
  UKS ISKRA Iskrzynia PKR 12 9 2 1 0
  UKS OLIMPIA Gniew POM 12 5 6 1 0
  UKS SOKÓŁ Żabno MŁP 12 3 9 0 0
  UKS TYMIANKA Stary Gózd MAZ 12 6 6 0 0
353 GLKS ORLĘTA Czacz WLP 11 7 4 0 0
  GSWAL Grybów MŁP 11 11 0 0 0
  GUKS Byczyna OPO 11 8 3 0 0
  KS ELTA Łódź ŁDZ 11 2 9 0 0
  KS Kobyłka MAZ 11 10 1 0 0
  KS LECHIA Ołdrzychowice Kłodzkie DŚL 11 11 0 0 0
  KS Nagórzany PKR 11 11 0 0 0
  KTS OPTIMA Lublin LLS 11 5 6 0 0
  KU AZS PWSIP Łomża PDL 11 8 3 0 0
  KUKS REMUS Kościerzyna POM 11 11 0 0 0
  LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna ŚLS 11 7 4 0 0
  LKS VICTORIA Nidek MŁP 11 11 0 0 0
  LUKS Kołaczkowo KPM 11 4 7 0 0
  LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie WLP 11 10 1 0 0
  MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MAZ 11 10 1 0 0
  OKS Olesno OPO 11 7 4 0 0
  PKS BARTEK Dębowiec PKR 11 7 4 0 0
  TRS MILLENIUM Myszków ŚLS 11 11 0 0 0
  TS Ciechanów MAZ 11 11 0 0 0
  TS PODHALAŃSKI Czarny Dunajec MŁP 11 9 2 0 0
  TS ZAGŁĘBIE Lubin DŚL 11 10 1 0 0
  TTS Trzemeszno WLP 11 10 1 0 0
  UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza ŚLS 11 8 3 0 0
  UKS IMPULS Zduny WLP 11 6 5 0 0
  UKS JUNIOR Miastko POM 11 7 4 0 0
  UKS SPARTAKUS Otyń LBU 11 1 9 1 0
  UKS TRZYNASTKA Szczecin ZPM 11 7 3 1 0
  UKST VICTORIA Chojna ZPM 11 5 6 0 0
  ULKS Dzierzkowice LLS 11 0 11 0 0
  ULKS Pławniowice ŚLS 11 6 5 0 0
  ULKS TENIS Węgrów MAZ 11 11 0 0 0
384 ATS BINGO Ropczyce PKR 10 3 7 0 0
  CKIS Skawina MŁP 10 0 8 2 0
  KS Brzustowiec ŁDZ 10 8 2 0 0
  KS HEKSA Niedrzwica Duża LLS 10 0 7 3 0
  KS MOSIR HURAGAN Międzyrzec Podlaski LLS 10 10 0 0 0
  KS RACKETS Bogatynia DŚL 10 10 0 0 0
  KS SPIN Częstochowa ŚLS 10 9 1 0 0
  KTS Wysokie Mazowieckie PDL 10 4 6 0 0
  KWTS GWIAZDA Bukowiec KPM 10 9 1 0 0
  LKS MŁODOŚĆ Rudno ŚLS 10 10 0 0 0
  LKS ZGODA-BYCZYNA Jaworzno ŚLS 10 8 1 1 0
  LUKS BURZA Rogi PKR 10 10 0 0 0
  LUKS Lipie MŁP 10 9 1 0 0
  LZS Kujakowice OPO 10 8 2 0 0
  LZS Roszki WLP 10 8 2 0 0
  LZS WIDAWA Bierutów DŚL 10 9 1 0 0
  MKS NYSA Kłodzko DŚL 10 1 9 0 0
  MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie ŚLS 10 5 5 0 0
  MOKSIR Czchów MŁP 10 1 7 2 0
  SL SALOS RP Połczyn-Zdrój ZPM 10 4 5 1 0
  STS Brynica OPO 10 0 10 0 0
  STS Szydłowiec MAZ 10 9 1 0 0
  STS ZGODA Janik ŚWI 10 8 2 0 0
  UKS KONIECZKI Ełk WMZ 10 0 10 0 0
  UKS KOSYNIER Sobowidz POM 10 0 10 0 0
  UKS ORLIK Gdynia POM 10 0 10 0 0
  UKS PRUS Żary LBU 10 9 1 0 0
411 3STS Starogard Gdański POM 9 5 1 3 0
  AKADEMIA Warszawa MAZ 9 9 0 0 0
  ATS Ligota Łabędzka ŚLS 9 9 0 0 0
  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska POM 9 9 0 0 0
  GKTS KRAJNA Złotów WLP 9 0 9 0 0
  GLKS GOK Rogóźno KPM 9 7 2 0 0
  GLKS Szczerców ŁDZ 9 9 0 0 0
  GZLZS Lubawa WMZ 9 5 3 1 0
  KS ALMAR Głębokie WLP 9 8 1 0 0
  KS AMATOR Leopoldów-Rososz LLS 9 8 1 0 0
  KS GOK Trzydnik Duży LLS 9 9 0 0 0
  KS Koronowo KPM 9 6 3 0 0
  KS SOKÓŁ Zwierzyniec LLS 9 6 3 0 0
  KTS TOPSPIN Kurów LLS 9 9 0 0 0
  LKS JUTRZENKA Bychlew ŁDZ 9 9 0 0 0
  LKS PIAST Łasin KPM 9 6 3 0 0
  LUKS Kowala MAZ 9 9 0 0 0
  LUKS MGOKSIR Korfantów OPO 9 7 2 0 0
  LZS GROM Szybowice OPO 9 9 0 0 0
  MKS GÓRNIK Wierzbinek WLP 9 9 0 0 0
  MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie LBU 9 9 0 0 0
  MLKS GMINY Leżajsk PKR 9 0 9 0 0
  MLUKS Brzeziny ŁDZ 9 7 2 0 0
  MLUKS MOSIR Grajewo PDL 9 0 9 0 0
  MUKS PIŁECZKA Pisz WMZ 9 9 0 0 0
  SKF DOLNA KAMIENNA Skarżysko-Kamienna ŚWI 9 9 0 0 0
  SL SALOS Rumia POM 9 9 0 0 0
  STS Borkowo POM 9 9 0 0 0
  TG SOKÓŁ Brwinów MAZ 9 9 0 0 0
  TG SOKÓŁ Brzesko MŁP 9 2 6 1 0
  TG SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane MŁP 9 9 0 0 0
  UKS CZTERNASTKA URSUS Warszawa MAZ 9 9 0 0 0
  UKS Dalachów OPO 9 1 8 0 0
  UKS EKONOMIK Biała Podlaska LLS 9 9 0 0 0
  UKS GOSDIM Turawa OPO 9 6 3 0 0
  UKS GWOŹDZIK Gwoźnica Dolna PKR 9 6 3 0 0
  UKS IMPULS Kłodzko DŚL 9 6 3 0 0
  UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie DŚL 9 3 4 2 0
  UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MAZ 9 9 0 0 0
  UKS REMUS Miechucino POM 9 0 7 2 0
  ULKS VICTORIA Jedlińsk MAZ 9 9 0 0 0
  UMKTS LOB Dęblin LLS 9 8 1 0 0
  ZTS Ząbkowice Śląskie DŚL 9 9 0 0 0
  ŻTMS Baszta KPM 9 8 1 0 0
455 AKS Strzegom DŚL 8 8 0 0 0
  BISTS Bielsko-Biała ŚLS 8 8 0 0 0
  CIA Łaskarzew MAZ 8 0 5 3 0
  CST Czarne POM 8 8 0 0 0
  GKS ORZEŁ Zbiczno KPM 8 7 1 0 0
  GLKS GRUTA Mełno KPM 8 7 1 0 0
  GUKS SPARTA Szczytno MAZ 8 8 0 0 0
  HORECUP AICR Warszawa MAZ 8 8 0 0 0
  KS LEGION Skierniewice ŁDZ 8 8 0 0 0
  KS OGNIWO Chełm LLS 8 7 1 0 0
  KS ORZEŁ Branice OPO 8 8 0 0 0
  KS POWER ZONE Krynica Morska POM 8 8 0 0 0
  KS ŚWIT Działoszyce ŚWI 8 6 2 0 0
  KS TOP SPIN Miłków DŚL 8 8 0 0 0
  KS Wąsewo MAZ 8 8 0 0 0
  KU AZS UZ Zielona Góra LBU 8 7 1 0 0
  LKS ECHO Biesowice POM 8 8 0 0 0
  LKS GRANIT Koczała POM 8 7 1 0 0
  LKS Kaczorów DŚL 8 8 0 0 0
  LKS POGRANICZE Kuźnica PDL 8 7 1 0 0
  LKS SZAROTKA Rogóźno PKR 8 8 0 0 0
  LZS SADY Wierzchowice DŚL 8 7 1 0 0
  LZS TUR Turze Rogi LLS 8 8 0 0 0
  MKS ALIT Ożarów ŚWI 8 8 0 0 0
  MKS ORZEŁ Wałbrzych DŚL 8 8 0 0 0
  MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice ŁDZ 8 6 2 0 0
  PKS OLIMPIJCZYK Gilowice ŚLS 8 8 0 0 0
  PKS PIAST Poniec WLP 8 7 1 0 0
  PKS WALUŚ Konopiska ŚLS 8 8 0 0 0
  SL SALOS Szczecin ZPM 8 2 6 0 0
  STS CZAPLA Czaplinek ZPM 8 8 0 0 0
  TG SOKÓŁ Zgierz ŁDZ 8 8 0 0 0
  UKS GOK Zduny ŁDZ 8 7 1 0 0
  UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce DŚL 8 8 0 0 0
  UKS JEDYNKA Bytów POM 8 8 0 0 0
  UKS JEDYNKA Kórnik WLP 8 8 0 0 0
  UKS PROSNA Grabów WLP 8 6 2 0 0
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard ZPM 8 8 0 0 0
  UKS Wola Osowińska LLS 8 7 1 0 0
  UKS ŻACY Okonek WLP 8 8 0 0 0
  UPKS BŁĘKITNI Leopoldów LLS 8 8 0 0 0
496 ATS Lublin LLS 7 6 1 0 0
  DOKIS Dobrodzień OPO 7 7 0 0 0
  GKS WKRA Sochocin MAZ 7 7 0 0 0
  GKTS Wiązowna MAZ 7 6 1 0 0
  GLUKS NAPRZÓD Skórzec MAZ 7 3 0 4 0
  GOKSIR Dobromierz DŚL 7 7 0 0 0
  ISS START Wejherowo POM 7 7 0 0 0
  KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa ŚLS 7 0 4 3 0
  KS FLISAK Złotoryja KPM 7 0 7 0 0
  KS GOKIS Wiśniowa MŁP 7 5 2 0 0
  KS OGNIWO ROGOŹNA Żory ŚLS 7 7 0 0 0
  KS POLONIA Środa Wielkopolska WLP 7 5 2 0 0
  KS SPARTA Nakło KPM 7 6 1 0 0
  KS SPARTA Nasielsk MAZ 7 7 0 0 0
  KS SZCZAWA Szczawa MŁP 7 7 0 0 0
  KS TURBACZ Mszana Dolna MŁP 7 7 0 0 0
  KS UNIA Kalety ŚLS 7 6 1 0 0
  KTS JEZIORAK Międzychód WLP 7 6 1 0 0
  KTS Krępice DŚL 7 7 0 0 0
  KTS WOLA Wola Komborska PKR 7 7 0 0 0
  LKS BŁĘKITNI Olbrachtów LBU 7 7 0 0 0
  LKS Gołuchów WLP 7 6 1 0 0
  LKS GWIAZDA Skrzyszów ŚLS 7 7 0 0 0
  LKS PARNAS Stara Wieś PKR 7 7 0 0 0
  LKS POGOŃ Lębork POM 7 6 1 0 0
  LKS STRAŻAK Sośnica PKR 7 6 1 0 0
  LKS VOCOVIA Wokowice MŁP 7 7 0 0 0
  LUKS Gryfice ZPM 7 6 1 0 0
  LZS POLONIA Smardy OPO 7 7 0 0 0
  LZS TĘCZA Pisarzowice DŚL 7 7 0 0 0
  LZS ZORZA Mozów LBU 7 7 0 0 0
  MGLKS TARPAN Mrocza KPM 7 6 1 0 0
  MKS Debrzno POM 7 7 0 0 0
  MLKS CZARNI Olecko WMZ 7 0 4 3 0
  MLKS Wola Sernicka LLS 7 6 1 0 0
  MOSIR Tuchów MŁP 7 4 3 0 0
  MUKS Czerwionka ŚLS 7 7 0 0 0
  PIKTS WOBISTAL Piotrków Trybunalski ŁDZ 7 5 2 0 0
  SIES Jeziorany WMZ 7 7 0 0 0
  SKS JUNIOR Łucka LLS 7 0 7 0 0
  SKTS Sochaczew MAZ 7 7 0 0 0
  SKTS Sokółka PDL 7 7 0 0 0
  SSL WIELMOŻANKA Wielmoża MŁP 7 7 0 0 0
  STOWARZYSZENIE KOLANIE Koło WLP 7 5 2 0 0
  STS JORDAN Wola Mała PKR 7 5 2 0 0
  UKS CEBULKA Warzyce PKR 7 6 1 0 0
  UKS DOLIWA Rozdrażew WLP 7 7 0 0 0
  UKS DYNAMO Gózd LLS 7 0 7 0 0
  UKS LOTNIK Olesno OPO 7 7 0 0 0
  UKS SPORTOWA JEDYNKA Skoczów ŚLS 7 6 1 0 0
  UKS TEJA Łęknica LBU 7 7 0 0 0
  ULKS TAJFUN Ligota Łabędzka ŚLS 7 7 0 0 0
  ULKS UCZNIAK Szprotawa LBU 7 7 0 0 0
  WKSN ŚWIT Wrocław DŚL 7 7 0 0 0
550 AZS Włocławek KPM 6 6 0 0 0
  GTS UNIA Choceń KPM 6 5 1 0 0
  GUKS PROSNA Wieruszów ŁDZ 6 1 5 0 0
  GULKS ŻAK-ISKRA Kotuń MAZ 6 6 0 0 0
  GZSN START Gorzów Wielkopolski LBU 6 5 1 0 0
  KKS BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wielkopolski WLP 6 6 0 0 0
  KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski ŚLS 6 5 1 0 0
  KS DARZ BÓR Karnieszewice ZPM 6 6 0 0 0
  KS JORDAN Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  KS KIJOWIANKA Kije LBU 6 6 0 0 0
  KS START Gostyń WLP 6 6 0 0 0
  KSTS Podmokle LBU 6 6 0 0 0
  KTS STRAŻAK Pruchnik PKR 6 6 0 0 0
  KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO Katowice ŚLS 6 6 0 0 0
  LKS BARYCZ Przygodzice WLP 6 6 0 0 0
  LKS BŁYSKAWICA Leśniówka PKR 6 6 0 0 0
  LKS DOBRZANKA Dobra MŁP 6 6 0 0 0
  LKS MEWA Resko ZPM 6 4 2 0 0
  LUKS Węgierska Górka ŚLS 6 6 0 0 0
  LZS BŁYSKAWICA Bożacin WLP 6 5 1 0 0
  PKS TĘCZA Wrocław DŚL 6 6 0 0 0
  Q TEAM Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  RLKTS OCHMAN Raszków WLP 6 6 0 0 0
  STS CHROBRY Głogów DŚL 6 6 0 0 0
  ŚKTS Świecie KPM 6 0 5 1 0
  Towarzystwo Sportowe KONTRA Skowarcz POM 6 5 1 0 0
  UKS DWÓJKA Sosnowiec ŚLS 6 0 6 0 0
  UKS HUBERTUS Tczew POM 6 6 0 0 0
  UKS Niemce LLS 6 6 0 0 0
  UKS THE BEST Bestwinka ŚLS 6 2 4 0 0
  UKS TORNADO Waksmund MŁP 6 1 5 0 0
  UKS WDK Paterek KPM 6 5 1 0 0
  ULKS ŻOK Żmigród DŚL 6 6 0 0 0
583 GKTS Giżycko WMZ 5 0 0 5 0
  GLKS BURZA Pawlikowice ŁDZ 5 5 0 0 0
  GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski PKR 5 5 0 0 0
  ITR JEZIORAK Iława WMZ 5 1 4 0 0
  Klub ACTIVE Nekla WLP 5 5 0 0 0
  KTS Zagorzyce PKR 5 5 0 0 0
  LKS ORZEŁ Kozy ŚLS 5 5 0 0 0
  LKS Piotrowice MŁP 5 0 3 2 0
  LKS Pogórze ŚLS 5 4 1 0 0
  LKS PROMIEŃ Mońki PDL 5 5 0 0 0
  LKS RÓJ Żory ŚLS 5 5 0 0 0
  MCKS Czeladź ŚLS 5 5 0 0 0
  PKS ISKRA Blizne PKR 5 5 0 0 0
  SL KALINA SALOS Lublin LLS 5 0 5 0 0
  SO GANESA Radoszyn LBU 5 5 0 0 0
  TKKF Dobczyce MŁP 5 0 5 0 0
  UKS BACZYŃSKI Biała Podlaska LLS 5 5 0 0 0
  UKS TĘCZA Łupawa POM 5 4 1 0 0
  UKS VICTORIA Płock MAZ 5 5 0 0 0
  UMKS Biłgoraj LLS 5 5 0 0 0
603 KTS GROM Przyranie WLP 4 3 1 0 0
  niestowarzyszony woj. dolnośląskie DŚL 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. pomorskie POM 4 0 0 0 4
  niestowarzyszony woj. zachodniopomorskie ZPM 4 0 0 0 4
  UKS Gołdap Zdrój WMZ 4 0 4 0 0
  UKS OLIMPIJCZYK Łagów LBU 4 1 3 0 0
  UKS SPIN Jasło PKR 4 4 0 0 0
610 MKS CZARNI Połaniec ŚWI 3 0 3 0 0
  niestowarzyszony woj. małopolskie MŁP 3 0 0 0 3
  niestowarzyszony woj. mazowieckie MAZ 3 0 0 0 3
  UKS TS PŁOMIEŃ Dobrzyniewo Duże PDL 3 0 3 0 0
614 GOK Charsznica MŁP 2 0 1 1 0
  MLUKS ORLIK Kcynia KPM 2 0 2 0 0
  niestowarzyszony woj. opolskie OPO 2 0 0 0 2
  niestowarzyszony woj. wielkopolskie WLP 2 0 0 0 2
  UKS BIELANY 273 Warszawa MAZ 2 0 2 0 0
  UKS TECHNIK Smolnica ZPM 2 0 2 0 0
620 KTS Kraśnik LLS 1 0 1 0 0
  KU AZS AWF Wrocław DŚL 1 1 0 0 0
  MKS TS Mielec PKR 1 0 1 0 0
  niestowarzyszony woj. łódzkie ŁDZ 1 0 0 0 1
  niestowarzyszony woj. podkarpackie PKR 1 0 0 0 1
  UKS MOS Opole OPO 1 0 1 0 0
  WSSIRN START Katowice ŚLS 1 0 1 0 0
  RAZEM 9608 5649 3415 520 24