Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa wg ilość licencji zawodniczych

wersja testowa
# klub wojew. suma sen. (S) młodz. (M) dzieci i 1-sza (D) niestow. (N)
1 ENERGA KTS Toruń KPM 107 32 62 13 0
2 UKS DOJLIDY Białystok PDL 97 13 84 0 0
3 UKS LUPUS KABATY Warszawa MAZ 71 39 32 0 0
  ZKS Zielona Góra LBU 71 26 38 7 0
5 KTS Gliwice ŚLS 70 27 37 6 0
6 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry ŚLS 68 24 41 3 0
7 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 54 11 33 10 0
8 MUKS BOCIAN Słońsk-Kołczyn LBU 53 11 32 10 0
9 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów PKR 50 19 31 0 0
10 UKS TENIGA Szczecin ZPM 49 0 35 14 0
11 LKS ODRA Głoska DŚL 48 14 31 3 0
12 KS DEKORGLASS Działdowo WMZ 47 14 29 4 0
13 UKS ORLĘTA Bilcza ŚWI 46 22 19 5 0
14 KSTS Krosno PKR 45 20 21 4 0
  KTS WICHER Lisiec Wielki WLP 45 12 27 6 0
  MKS WOLAVIA Wołów DŚL 45 16 20 9 0
17 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ 43 18 25 0 0
  KS GWIAZDA Bydgoszcz KPM 43 16 23 4 0
  MRKS Gdańsk POM 43 10 31 2 0
20 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski LBU 42 26 16 0 0
  LUKS Chełmno KPM 42 11 23 8 0
22 KS GOTYK Toruń KPM 41 23 18 0 0
  KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński WMZ 41 14 26 1 0
  KU AZS UE Wrocław DŚL 41 13 22 6 0
  UKS Maków ŁDZ 41 16 16 9 0
  UKS RETURN Piaseczno MAZ 41 13 23 5 0
  UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 41 7 22 12 0
  ULKS Moszczenica ŁDZ 41 11 24 6 0
29 GKTS Gdańsk POM 40 20 17 3 0
30 LUKS ORZEŁ Rynarzewo KPM 39 0 18 21 0
31 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 38 13 25 0 0
  SKTS RATAJE 50 Poznań WLP 38 16 19 3 0
  UKS KĘPA Dębica PKR 38 14 16 8 0
34 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 37 20 17 0 0
  KTS Nowy Dwór Mazowiecki MAZ 37 24 13 0 0
  PARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań WLP 37 25 12 0 0
  SRS Łomna MAZ 37 32 5 0 0
  UATS BATIMEX Pruszków MAZ 37 32 5 0 0
  UKS TS ÓSEMKA Białystok PDL 37 0 36 1 0
40 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS 36 13 20 3 0
  STS GMINA Strzelce Opolskie OPO 36 15 21 0 0
42 KS GORCE Nowy Targ MŁP 35 9 24 2 0
  KS POLONIA Śmigiel WLP 35 9 21 5 0
  KTS MOKSIR Zawadzkie OPO 35 13 21 1 0
45 LZS Żywocice OPO 34 17 16 1 0
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 34 4 16 14 0
  UKS ZALEW Stepnica ZPM 34 13 17 4 0
48 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 33 21 12 0 0
  KS Dąbcze WLP 33 20 13 0 0
  KS Mysław ŚLS 33 7 23 3 0
  LKS LESZNIANKA Leszna Górna ŚLS 33 14 17 2 0
  LUKS Skrzyszów MŁP 33 15 17 1 0
  UKS CHROBRY Międzyzdroje ZPM 33 7 17 9 0
  UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola PKR 33 10 23 0 0
  UKS OLIMPIA Gniew POM 33 9 21 3 0
56 IKRTS Józefów MAZ 32 11 20 1 0
  LUKS Mańkowice-Piątkowice OPO 32 14 14 4 0
  LZS Kąkolówka PKR 32 11 14 7 0
59 KTS KOSZALINIANIN Koszalin ZPM 31 12 17 2 0
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie LBU 31 12 11 8 0
  MKS LEWART AGS Lubartów LLS 31 8 21 2 0
  MTS Kwidzyn POM 31 7 19 5 0
  UKS OPTIMUM Lubasz WLP 31 10 20 1 0
64 EKS MLEXER Elbląg WMZ 30 14 15 1 0
  MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 30 7 11 12 0
  PKS KOLPING Jarosław PKR 30 0 29 1 0
  TKS GRANIT Strzelin DŚL 30 13 16 1 0
  UKS ALFA Gostynin MAZ 30 6 22 2 0
  UKS SŁOWIAN Mrowino WLP 30 19 11 0 0
  UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 30 17 9 4 0
  ULKS RUCH Pniów ŚLS 30 16 14 0 0
72 LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie WLP 29 15 13 1 0
  MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 29 9 13 7 0
  UKS CZTERNASTKA Poznań WLP 29 0 28 1 0
  UKS LIDER Milicz DŚL 29 2 22 5 0
  UKS ŻACZEK Fajsławice LLS 29 7 20 2 0
77 MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 28 12 16 0 0
  UKS GRYF Gdów MŁP 28 11 14 3 0
79 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa DŚL 27 8 17 2 0
  IKTS BROŃ Radom MAZ 27 16 9 2 0
  IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 27 11 16 0 0
  KS AZS AWFIS Gdańsk POM 27 25 2 0 0
  LITS MEBLE ANDERS Żywiec ŚLS 27 17 9 1 0
  LKS STRAŻAK Bratkówka PKR 27 16 11 0 0
  MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 27 13 12 2 0
  UKS Daniszyn WLP 27 22 5 0 0
  UKS TS Kiełczów DŚL 27 25 2 0 0
88 ATS BINGO Ropczyce PKR 26 4 16 6 0
  GRIFFINS SPIN Szczecin ZPM 26 22 4 0 0
  KS CAMPEONES Wąchock ŚWI 26 18 7 1 0
  KS OGNIWO Chełm LLS 26 6 14 6 0
  KTS Jelenia Góra DŚL 26 25 1 0 0
  KTS PIRANIA Radzymin MAZ 26 25 1 0 0
  KTSK GOSRIT Luzino POM 26 21 5 0 0
  MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY CENTRUM Kraków MŁP 26 10 14 2 0
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock MAZ 26 16 10 0 0
  STS Brynica OPO 26 1 21 4 0
  TTS POLONIA Bytom ŚLS 26 17 8 1 0
  UKS TEMPO 25 Olsztyn WMZ 26 6 18 2 0
  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MAZ 26 20 6 0 0
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz ŁDZ 26 16 10 0 0
102 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 25 25 0 0 0
  KS AZS AWF Wrocław DŚL 25 3 19 3 0
  KS AZS UWM Olsztyn WMZ 25 14 11 0 0
  KS NOWA ERA Toruń KPM 25 4 18 3 0
  KS PODWAWELSKI Kraków MŁP 25 22 3 0 0
  KTS Kozienice MAZ 25 19 6 0 0
  LKTS Luboń WLP 25 8 16 1 0
  MIEJSKI KLUB TENISA STOŁOWEGO SPARTA Złotów WLP 25 15 10 0 0
  MLKS NURT Przemyśl PKR 25 8 14 3 0
  MUKS ROZTOCZE Szczebrzeszyn LLS 25 12 13 0 0
  SKTS DWÓJKA Kraśnik LLS 25 0 21 4 0
  UKS CHAMPION Police ZPM 25 15 10 0 0
  UKS DYNAMO Gózd LLS 25 0 23 2 0
  UKS MAGNUM Koźmice Wielkie MŁP 25 16 9 0 0
  UKS Olesno MŁP 25 20 5 0 0
117 GKTS Wiązowna MAZ 24 6 16 2 0
  GUKS Gorzkowice ŁDZ 24 11 13 0 0
  KS POLONIA Kielce ŚWI 24 19 5 0 0
  KU AZS UJD Częstochowa ŚLS 24 11 13 0 0
  LKS BŁĘKITNI Niechłód WLP 24 20 4 0 0
  MOKS SŁONECZNY STOK Białystok PDL 24 12 12 0 0
  TTS Skarszewy POM 24 17 7 0 0
  UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne PKR 24 6 13 5 0
  UKS PIAST Ostrzeszów WLP 24 16 8 0 0
  UKS TOP Solec Kujawski KPM 24 8 16 0 0
  UMLKS Radomsko ŁDZ 24 11 13 0 0
128 CKS HELIOS Czempiń WLP 23 13 10 0 0
  KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 23 8 15 0 0
  LKS POLONIA Wilczkowice MŁP 23 20 3 0 0
  LKS STRAŻAK Mikołów ŚLS 23 23 0 0 0
  MKS RADOŚĆ Gorlice MŁP 23 19 3 1 0
  SIEMACHA Kraków MŁP 23 5 18 0 0
  UKS CHROBRY Gizałki WLP 23 11 10 2 0
  UKS ENERGIA Siewierz ŚLS 23 4 17 2 0
  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa MAZ 23 0 23 0 0
137 AKS Mikołów ŚLS 22 11 9 2 0
  GLKS GOK Rogóźno KPM 22 19 3 0 0
  KS STELLA Gniezno WLP 22 4 16 2 0
  MGOK Gorzów Śląski OPO 22 13 9 0 0
  UKS MOSIR Dukla PKR 22 3 17 2 0
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo WLP 22 6 16 0 0
  UKS TS SPARTA Lubań DŚL 22 10 12 0 0
  UKTS OLIMPIA Lubsko LBU 22 10 9 3 0
145 KTS Tarnobrzeg PKR 21 12 9 0 0
  LKS OMEGA Kleszczów ŁDZ 21 10 10 1 0
  LKS WIELKOPOLSKA Komorniki WLP 21 17 4 0 0
  LUKS KUSY Laskowice KPM 21 5 16 0 0
  LUKS SOBOLIK Sobolów MŁP 21 8 13 0 0
  LUKS STRAŻAK Niżna Łąka PKR 21 15 6 0 0
  LZS TS Zaręba DŚL 21 18 3 0 0
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie KPM 21 11 10 0 0
  SKT Sanok PKR 21 14 6 1 0
  TECHNIK Świdwin ZPM 21 10 11 0 0
  UKS ATS Białystok PDL 21 13 7 1 0
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg WLP 21 16 5 0 0
  UKS OSIR Brodnica KPM 21 10 11 0 0
158 KS AJDE Oleśnica DŚL 20 20 0 0 0
  KTS Kołobrzeg ZPM 20 16 4 0 0
  KTS Skarżyko-Kamienna ŚWI 20 20 0 0 0
  KTS VICTORIA Spytkowice MŁP 20 14 5 1 0
  LKS KŁOS Olkusz MŁP 20 16 4 0 0
  LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin WLP 20 9 11 0 0
  LUKS FALA Trzebiatów ZPM 20 10 5 5 0
  LZS Włosień DŚL 20 15 5 0 0
  LZS Zakrzów OPO 20 7 13 0 0
  MKS POGOŃ Siedlce MAZ 20 7 13 0 0
  TG SOKÓŁ Gniewkowo KPM 20 6 12 2 0
  UKS GOKIS Kąty Wrocławskie DŚL 20 12 8 0 0
170 AUKS TREFL Zamość LLS 19 19 0 0 0
  AZS Włocławek KPM 19 18 1 0 0
  KS TENIS MAXI PLAST Ząbki MAZ 19 7 12 0 0
  LKS STOMIL Bełchatów ŁDZ 19 7 10 2 0
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski WLP 19 10 8 1 0
  LKS WILKI Wilcza ŚLS 19 15 2 0 2
  LZS ORION BRANDA Bukowice DŚL 19 19 0 0 0
  MKS STS Lubartów LLS 19 10 9 0 0
  MKS TARNOVIA Tarnów MŁP 19 1 18 0 0
  MLKS SUDETY Międzylesie DŚL 19 7 12 0 0
  MOSM Tychy ŚLS 19 0 14 5 0
  RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 19 9 9 1 0
  UKS HURAGAN Sosnowiec ŚLS 19 2 17 0 0
  UKS LIS Sierakowice POM 19 0 17 2 0
  UKS Sanniki MAZ 19 17 2 0 0
185 DKTS TOPSPIN Dzierżoniów DŚL 18 8 10 0 0
  GLKS CIS Cekcyn KPM 18 15 3 0 0
  IKS KUŹNIA Stare Babice MAZ 18 16 1 1 0
  KS DARZ BÓR Karnieszewice ZPM 18 18 0 0 0
  KS SYGNAŁ Lublin LLS 18 9 9 0 0
  KTS Krościenko Wyżne PKR 18 11 7 0 0
  KTS Wijewo WLP 18 8 5 5 0
  LKS Kańczuga PKR 18 12 0 6 0
  LUKS GOKSIT Suchowola PDL 18 0 17 1 0
  LZS TĘCZA Pisarzowice DŚL 18 7 5 6 0
  MKS SKAWA Wadowice MŁP 18 12 6 0 0
  MLKS CZARNI Olecko WMZ 18 0 11 7 0
  TTS Trzemeszno WLP 18 11 7 0 0
  UKS ISKRA Łasko ZPM 18 7 11 0 0
  UKS JORDAN Zakliczyn MŁP 18 3 14 1 0
  UKS SZANIEC Świecie nad Osą KPM 18 17 1 0 0
  ULKS Kazanów MAZ 18 17 1 0 0
202 FUNDACJA TALENT Cieszyn ŚLS 17 12 5 0 0
  KS ATS Stargard ZPM 17 16 1 0 0
  KS Bojanów ŚLS 17 17 0 0 0
  KS ELTA Łódź ŁDZ 17 5 12 0 0
  KS START Nowy Sącz MŁP 17 9 7 1 0
  KS ZENIT Wytomyśl WLP 17 0 14 3 0
  LKS VICTORIA Nidek MŁP 17 13 4 0 0
  LUKS KŁOS Wola Skromowska LLS 17 6 11 0 0
  LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie DŚL 17 17 0 0 0
  LZS SKS Raszówka DŚL 17 12 5 0 0
  MKS TS WARTA Oborniki WLP 17 2 13 2 0
  MLUKS ORLIK Kcynia KPM 17 0 16 1 0
  MLUKS WAKMET Bodzanów OPO 17 14 3 0 0
  PUKS ARKA Łętownia PKR 17 7 10 0 0
  SL SALOS Szczecin ZPM 17 2 15 0 0
  STS Dębno ZPM 17 13 4 0 0
  UKS ZARABIE Myślenice MŁP 17 16 1 0 0
219 KS POGOŃ Mogilno KPM 16 14 2 0 0
  KS SZCZAWA Szczawa MŁP 16 12 4 0 0
  KSGCH KŁOS Chełm LLS 16 8 8 0 0
  KTS Lędziny ŚLS 16 16 0 0 0
  LKS Koluszki ŁDZ 16 9 7 0 0
  LUKS RADOŚĆ Porzecze ŚWI 16 5 11 0 0
  LUKS Straszyn POM 16 10 5 1 0
  MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska ŚLS 16 10 6 0 0
  MLKS PIAST Kruszwica KPM 16 12 4 0 0
  MUKS JEDYNKA Pszów ŚLS 16 9 7 0 0
  SMS Włodawa LLS 16 5 11 0 0
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska WLP 16 11 5 0 0
  STS Słubice LBU 16 16 0 0 0
  UKS OPTIMA Zamość LLS 16 0 11 5 0
  UKS SP Korzeniów PKR 16 0 12 4 0
  ULKS Ciechów DŚL 16 13 3 0 0
  ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja DŚL 16 8 8 0 0
236 AKS Strzegom DŚL 15 14 1 0 0
  ATS Lublin LLS 15 13 2 0 0
  GKTS KRAJNA Złotów WLP 15 4 11 0 0
  GLKS ORLĘTA Krosnowice DŚL 15 3 12 0 0
  GMKS STRZELEC Frysztak PKR 15 14 1 0 0
  ISKRA OSIR Włoszczowa ŚWI 15 2 13 0 0
  KS FENIKS Jaworznia ŚWI 15 0 15 0 0
  KS KROTOSZ Krotoszyn WLP 15 13 2 0 0
  KS SPEKTRUM Słopnice MŁP 15 15 0 0 0
  KS SPIN Częstochowa ŚLS 15 6 9 0 0
  KTS Wolbromek DŚL 15 14 1 0 0
  LKS Gorzyce Małe WLP 15 13 2 0 0
  LKS Turze Pole PKR 15 14 1 0 0
  LUKS Lipie MŁP 15 11 4 0 0
  MKS Pułtusk MAZ 15 14 1 0 0
  MUKS Czerwionka ŚLS 15 14 1 0 0
  SL KALINA SALOS Lublin LLS 15 0 15 0 0
  STLA Szczecinek ZPM 15 8 7 0 0
  STS GAMAJA Rogoźno WLP 15 0 8 7 0
  TG SOKÓŁ Brzesko MŁP 15 2 13 0 0
  UKS OLIMP Łęki Dukielskie PKR 15 11 4 0 0
  UKS ŻAKI Taczanów WLP 15 12 3 0 0
  ULKS Lachowice MŁP 15 14 1 0 0
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin ZPM 15 11 4 0 0
  ŻSTS Żagań LBU 15 15 0 0 0
261 DŻENTELMENI Poznań WLP 14 13 1 0 0
  GKS GWAREK Ornontowice ŚLS 14 14 0 0 0
  HASTA LA VISTA Wrocław DŚL 14 13 1 0 0
  KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa ŚLS 14 1 9 4 0
  KS CKFIS Bełżyce LLS 14 12 2 0 0
  KS LIMA Pruszków MAZ 14 12 2 0 0
  KS NAPRZÓD Borucin ŚLS 14 10 4 0 0
  KS POLONIA Środa Wielkopolska WLP 14 7 6 1 0
  KS VIRET CMC Zawiercie ŚLS 14 9 5 0 0
  KTS KŁODNICA Kędzierzyn-Koźle OPO 14 2 12 0 0
  KTS PERŁA Połczyn-Zdrój ZPM 14 5 9 0 0
  KTS Rembertów MAZ 14 0 9 5 0
  KUKS REMUS Kościerzyna POM 14 14 0 0 0
  LKS BURZA Drzeczkowo WLP 14 14 0 0 0
  LKS GWIAZDA Skrzyszów ŚLS 14 6 7 1 0
  LKS WISŁA Rząska MŁP 14 14 0 0 0
  LZS ODRA Kąty Opolskie OPO 14 12 2 0 0
  LZS Olszowa WLP 14 0 14 0 0
  LZS ORŁY TEMIDY 1989 Domaradz PKR 14 9 5 0 0
  LZS VICTORIA Chróścice OPO 14 3 9 2 0
  MOKSIR Czchów MŁP 14 1 13 0 0
  MUKS START Nadarzyn MAZ 14 4 8 2 0
  UKS FENIKS Pyskowice ŚLS 14 13 1 0 0
  UKS FORTEM Pawęzów MŁP 14 9 5 0 0
  UKS IKAR Mierzęcice ŚLS 14 11 2 1 0
  UKS IMPULS Kłodzko DŚL 14 10 4 0 0
  UKS JUNIOR Miastko POM 14 9 5 0 0
  UKS JUVENIA Półczno POM 14 11 3 0 0
  UKS Ludwikowice DŚL 14 14 0 0 0
  UKS SOKOLIK Niemodlin OPO 14 2 12 0 0
  UKS WDK Paterek KPM 14 13 1 0 0
  ULKS KUSY Łobudzice ŁDZ 14 11 3 0 0
  ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MAZ 14 12 2 0 0
  ULKS VIS Wiskitki MAZ 14 10 4 0 0
  Wołczyńska Akademia Sportu OPO 14 9 5 0 0
  ŻTMS Baszta KPM 14 7 7 0 0
297 KS ENERGETYK Łódź ŁDZ 13 7 6 0 0
  KS GILDIA Tenisa Stołowego Wiry WLP 13 3 10 0 0
  KS ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 13 6 7 0 0
  KS SOKÓŁ Serock MAZ 13 0 13 0 0
  KTS Kalisz WLP 13 13 0 0 0
  KU AZS SGH Warszawa MAZ 13 13 0 0 0
  LKS GROM-ZŁOTA DAMA Poczesna ŚLS 13 7 6 0 0
  LKS Proszowa DŚL 13 12 1 0 0
  LKTS ZENIT Międzybórz DŚL 13 10 3 0 0
  LZS Mędrzechów MŁP 13 13 0 0 0
  MGLKS ODRA Oława DŚL 13 7 6 0 0
  MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MAZ 13 7 6 0 0
  SKS LUKS Nysa OPO 13 7 6 0 0
  UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza ŚLS 13 7 6 0 0
  UKS DZIESIĄTKA Nowa Sól LBU 13 13 0 0 0
  UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice LLS 13 11 2 0 0
  UKS SKOCZEK Sopot POM 13 7 6 0 0
  UKS SMECZ Konin WLP 13 1 12 0 0
  UKS TYMIANKA Stary Gózd MAZ 13 9 4 0 0
  UKS WITNICZANIN Witnica LBU 13 2 11 0 0
317 3STS Starogard Gdański POM 12 6 4 2 0
  CIA Łaskarzew MAZ 12 2 8 2 0
  IKS SPIN Bożejowice DŚL 12 11 1 0 0
  ISS START Wejherowo POM 12 12 0 0 0
  KKS BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wielkopolski WLP 12 12 0 0 0
  KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz ŚWI 12 7 5 0 0
  KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański POM 12 6 6 0 0
  KTS TAJFUN Wielka Nieszawka KPM 12 0 12 0 0
  KTS TOPSPIN Kurów LLS 12 12 0 0 0
  LKS Biała Rawska ŁDZ 12 6 6 0 0
  LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie DŚL 12 12 0 0 0
  LUKS ABC ŻAK Pisanica WMZ 12 0 10 2 0
  LUKS FALA Piotrawin LLS 12 4 8 0 0
  LUKS Węgierska Górka ŚLS 12 10 2 0 0
  LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie WLP 12 10 2 0 0
  LZS TUR Turze Rogi LLS 12 10 2 0 0
  MKS NYSA Kłodzko DŚL 12 7 4 1 0
  MLUKS Brzeziny ŁDZ 12 6 6 0 0
  PKS MICHAŁ Krostkowo WLP 12 10 2 0 0
  SKF MKTS Opalenica WLP 12 12 0 0 0
  STS Żernica ŚLS 12 10 2 0 0
  TKS Kamieńsk ŁDZ 12 12 0 0 0
  TUKS SOKÓŁ MECHANIK Tomaszów Lubelski LLS 12 10 2 0 0
  UKS CZARNI Pieszcz ZPM 12 7 5 0 0
  UKS ISKRA Iskrzynia PKR 12 9 2 1 0
  UKS ORLIK Gdynia POM 12 0 11 1 0
  UKS ORZEŁ Prusice DŚL 12 12 0 0 0
  UKS REMUS Miechucino POM 12 0 12 0 0
  UKS SOKÓŁ Żabno MŁP 12 4 8 0 0
  UKS TEJA Łęknica LBU 12 11 1 0 0
  ULKTS Pszczyna ŚLS 12 12 0 0 0
  ZTS Ząbkowice Śląskie DŚL 12 12 0 0 0
349 GKS GÓRAL Górno ŚWI 11 9 2 0 0
  GKS MYŚLIWIEC Gostycyn KPM 11 10 1 0 0
  GLKS GRUTA Mełno KPM 11 11 0 0 0
  GUKS SPARTA Szczytno MAZ 11 11 0 0 0
  IKS START Zduńska Wola ŁDZ 11 9 0 2 0
  KS FLISAK Złotoria KPM 11 0 11 0 0
  KS JOFRAKUDA Świebodzin LBU 11 11 0 0 0
  KS ŁĄCZY NAS SPORT Jarosław PKR 11 11 0 0 0
  KS Nadarzyn MAZ 11 3 8 0 0
  KS ŚWIT Działoszyce ŚWI 11 8 3 0 0
  KS WICHER Gwiździny WMZ 11 6 5 0 0
  KTS NOTEĆ Czarnków WLP 11 8 3 0 0
  KTS WOLA Wola Komborska PKR 11 11 0 0 0
  KU AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA Warszawa MAZ 11 11 0 0 0
  LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek PKR 11 11 0 0 0
  LKS NAPRZÓD Świbie ŚLS 11 11 0 0 0
  LKS RYŚ Laski MAZ 11 9 2 0 0
  LZS Trzebnica DŚL 11 9 2 0 0
  MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie LBU 11 11 0 0 0
  STOWARZYSZENIE Głobikowa PKR 11 8 3 0 0
  TS Ciechanów MAZ 11 11 0 0 0
  UKS MARATON Pisarzowice DŚL 11 10 1 0 0
  UKS MIASTO SOLI Wieliczka MŁP 11 0 11 0 0
  UKS REMIK Stary Folwark PDL 11 0 11 0 0
  UKS TENISISTA Rudno POM 11 3 8 0 0
  UKS ŻACY Okonek WLP 11 11 0 0 0
  ULKS Dzierzkowice LLS 11 11 0 0 0
  ULKS TENIS Węgrów MAZ 11 11 0 0 0
  ULKS UCZNIAK Szprotawa LBU 11 11 0 0 0
  ZTTS Złocieniec ZPM 11 11 0 0 0
379 BSTS Bystrzyca Kłodzka DŚL 10 10 0 0 0
  GKS CZARNI Czarny Dunajec MŁP 10 8 2 0 0
  GLKS LOT Konopiska ŚLS 10 10 0 0 0
  GLKS ORLĘTA Czacz WLP 10 0 10 0 0
  GUKS ORZEŁ Siedlin MAZ 10 9 1 0 0
  HORECUP AICR Warszawa MAZ 10 10 0 0 0
  KS GOK Trzydnik Duży LLS 10 10 0 0 0
  KS GOLDEN MASTERS Korczyna PKR 10 10 0 0 0
  KS MOSIR HURAGAN Międzyrzec Podlaski LLS 10 10 0 0 0
  KWTS GWIAZDA Bukowiec KPM 10 10 0 0 0
  LKS ECHO Biesowice POM 10 10 0 0 0
  LKS WEL Lidzbark Welski WMZ 10 0 10 0 0
  LUKS BURZA Rogi PKR 10 10 0 0 0
  LUKS Kołaczkowo KPM 10 6 4 0 0
  LUKS Kowala MAZ 10 10 0 0 0
  LUKS MGOKSIR Korfantów OPO 10 6 4 0 0
  LZS Jastrzębie KPM 10 7 3 0 0
  ŁOCHOWSKI KLUB SPORTOWY Łochów MAZ 10 10 0 0 0
  MKS ALIT Ożarów ŚWI 10 10 0 0 0
  MOSIR Łaziska Górne ŚLS 10 10 0 0 0
  OKS Olesno OPO 10 6 4 0 0
  PKS PIAST Poniec WLP 10 10 0 0 0
  PKS PORTA Kraków MŁP 10 5 5 0 0
  SKS JUNIOR Łucka LLS 10 0 9 1 0
  SSL WIELMOŻANKA Wielmoża MŁP 10 9 1 0 0
  STS ZGODA Janik ŚWI 10 8 2 0 0
  UKS BOBRY Bobrowniki LLS 10 0 10 0 0
  UKS GROT Mała Wieś MAZ 10 9 1 0 0
  UKS MAG Ostrołęka MAZ 10 10 0 0 0
  UKS PROSNA Grabów WLP 10 5 4 1 0
  UKS TĘCZA Łupawa POM 10 9 1 0 0
  UMKTS LOB Dęblin LLS 10 10 0 0 0
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk WLP 10 1 9 0 0
412 AZS PWSZ Nysa OPO 9 6 3 0 0
  FIBER Nowogród Bobrzański LBU 9 0 6 3 0
  GKS ORZEŁ Zbiczno KPM 9 8 1 0 0
  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska POM 9 9 0 0 0
  GZLZS Lubawa WMZ 9 6 3 0 0
  KLUB TENISA STOŁOWEGO JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa MŁP 9 5 4 0 0
  KS GÓRNIK Polkowice DŚL 9 0 9 0 0
  KS LEGION Skierniewice ŁDZ 9 9 0 0 0
  KS Nagórzany PKR 9 9 0 0 0
  KS POWER ZONE Krynica Morska POM 9 9 0 0 0
  KS PUMA Puszcza Mariańska MAZ 9 9 0 0 0
  KS SOKÓŁ Zwierzyniec LLS 9 8 1 0 0
  LKS JUTRZENKA Bychlew ŁDZ 9 9 0 0 0
  LKS LOTOS Jabłonna MAZ 9 0 9 0 0
  LKS ORZEŁ Wojnarowa MŁP 9 7 2 0 0
  LKS POGRANICZE Kuźnica PDL 9 9 0 0 0
  LZS GROM Szybowice OPO 9 9 0 0 0
  MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 9 0 6 3 0
  MKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie ŚLS 9 6 3 0 0
  MLUKS POSTOMIA Sulęcin-Kołczyn LBU 9 9 0 0 0
  PTG SOKÓŁ Tarnów MŁP 9 6 3 0 0
  SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY Sp. z o.o. Szczecin ZPM 9 2 7 0 0
  TG SOKÓŁ Brwinów MAZ 9 9 0 0 0
  TG SOKÓŁ Dynów PKR 9 8 1 0 0
  TOP Bolesławiec DŚL 9 9 0 0 0
  TOP-SPIN Szczecin ZPM 9 9 0 0 0
  UKS DWÓJKA Sosnowiec ŚLS 9 1 7 1 0
  UKS GOSDIM Turawa OPO 9 8 1 0 0
  UKS KOSYNIER Sobowidz POM 9 0 7 2 0
  UKS MARATON Moskurnia WLP 9 4 5 0 0
  UKS Niemce LLS 9 9 0 0 0
  UKS THE BEST Bestwinka ŚLS 9 2 6 1 0
  UKS WIEŻA Połchowo POM 9 9 0 0 0
  UKS ŻAK Gierałtowiec DŚL 9 6 3 0 0
  ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce DŚL 9 7 2 0 0
  ULKS Pławniowice ŚLS 9 6 3 0 0
448 BISTS Bielsko-Biała ŚLS 8 8 0 0 0
  CKIS Skawina MŁP 8 0 8 0 0
  GKS Grunwald WMZ 8 7 1 0 0
  GLKS Jaworzyna Śląska DŚL 8 8 0 0 0
  GLKS Szczerców ŁDZ 8 8 0 0 0
  GUKS Byczyna OPO 8 6 2 0 0
  KS HEKSA Niedrzwica Duża LLS 8 2 6 0 0
  KS KIJOWIANKA Kije LBU 8 8 0 0 0
  KS OSIR Kleczew WLP 8 8 0 0 0
  KS ZJEDNOCZENI Bulkowo MAZ 8 8 0 0 0
  KTS LEW Głubczyce OPO 8 6 2 0 0
  KU AZS UZ Zielona Góra LBU 8 8 0 0 0
  LKS Gołuchów WLP 8 6 2 0 0
  LKS PROMIEŃ Mońki PDL 8 8 0 0 0
  LUKS PIONIER Średnia Wieś PKR 8 8 0 0 0
  LZS SPARTA Grębocice DŚL 8 8 0 0 0
  LZS ZORZA Mozów LBU 8 8 0 0 0
  MKS HALNIAK Maków Podhalański MŁP 8 6 2 0 0
  SKC Wojcieszyce LBU 8 8 0 0 0
  STS Borkowo POM 8 8 0 0 0
  STS CZAPLA Czaplinek ZPM 8 8 0 0 0
  STS REBEL Łaskarzew MAZ 8 1 7 0 0
  TKS OPOKA Trzebinia MŁP 8 8 0 0 0
  UKS CZTERNASTKA URSUS Warszawa MAZ 8 6 2 0 0
  UKS IMPULS Zduny WLP 8 7 1 0 0
  UKS MOS Opole OPO 8 1 7 0 0
  UKS Sucha Koszalińska ZPM 8 0 2 6 0
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard ZPM 8 8 0 0 0
  UKS WIKING Rychnowy POM 8 8 0 0 0
  UKS WOLEJ Ruda Śląska ŚLS 8 8 0 0 0
  UPKS BŁĘKITNI Leopoldów LLS 8 8 0 0 0
479 AKADEMIA TENISA STOŁOWEGO Warszawa MAZ 7 7 0 0 0
  ATS Ligota Łabędzka ŚLS 7 7 0 0 0
  AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO Katowice ŚLS 7 7 0 0 0
  CST Czarne POM 7 7 0 0 0
  GKS GÓRNIK Grabownica PKR 7 6 1 0 0
  GKTS Giżycko WMZ 7 0 7 0 0
  GLKS BURZA Pawlikowice ŁDZ 7 7 0 0 0
  GLKS Drużbice ŁDZ 7 7 0 0 0
  GOKSIBP Dobrodzień OPO 7 7 0 0 0
  GZSN START Gorzów Wielkopolski LBU 7 6 1 0 0
  KS SPARTA Nakło KPM 7 7 0 0 0
  KS SPARTA Nasielsk MAZ 7 7 0 0 0
  KS Szówsko PKR 7 7 0 0 0
  KS TOP SPIN Miłków DŚL 7 7 0 0 0
  KS TURBACZ Mszana Dolna MŁP 7 6 1 0 0
  KŚ AZS Lublin LLS 7 7 0 0 0
  KTS GRYF Szczecinek ZPM 7 7 0 0 0
  KTS OPTIMA Lublin LLS 7 7 0 0 0
  LKS ORAWA Jabłonka MŁP 7 5 2 0 0
  LKS STRAŻAK Sośnica PKR 7 7 0 0 0
  LKS ZGODA-BYCZYNA Jaworzno ŚLS 7 7 0 0 0
  LZS START Czelatyce PKR 7 7 0 0 0
  MKS Debrzno POM 7 7 0 0 0
  MKS ORZEŁ Wałbrzych DŚL 7 7 0 0 0
  MLUKS MLUX Piotrków Trybunalski ŁDZ 7 6 1 0 0
  MMKS Kędzierzyn-Koźle OPO 7 0 5 2 0
  SKS UNIA Kalety ŚLS 7 6 1 0 0
  STS JORDAN Wola Mała PKR 7 6 1 0 0
  TG SOKÓŁ Sanok PKR 7 7 0 0 0
  UKS BACZYŃSKI Biała Podlaska LLS 7 6 1 0 0
  UKS Biała WLP 7 6 1 0 0
  UKS Białobrzegi PDL 7 5 2 0 0
  UKS Gołdap Zdrój WMZ 7 0 7 0 0
  UKS JEDYNKA Bytów POM 7 7 0 0 0
  UKS NAPRZÓD Skórzec MAZ 7 3 4 0 0
  UKS SP1 Leżajsk PKR 7 6 1 0 0
  UKS SPARTA Białołęka MAZ 7 0 7 0 0
  UKS TORNADO Waksmund MŁP 7 2 5 0 0
  UKS Wola Osowińska LLS 7 6 1 0 0
518 GOK Charsznica MŁP 6 0 5 1 0
  GUKS LIDER Gaszowice ŚLS 6 2 4 0 0
  GULKS ŻAK-ISKRA Kotuń MAZ 6 6 0 0 0
  KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski ŚLS 6 6 0 0 0
  KS ALMAR Głębokie WLP 6 6 0 0 0
  KS BACKHAND Andrychów MŁP 6 6 0 0 0
  KS JORDAN Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  KS Koronowo KPM 6 4 2 0 0
  KS LECHIA Ołdrzychowice Kłodzkie DŚL 6 6 0 0 0
  KS OGNIWO ROGOŹNA Żory ŚLS 6 6 0 0 0
  KS OLIMPIJCZYK Łagów LBU 6 6 0 0 0
  KS RACKETS Bogatynia DŚL 6 6 0 0 0
  KS START Gostyń WLP 6 6 0 0 0
  KS Wąsewo MAZ 6 6 0 0 0
  KSTS FORHEND Muszyna MŁP 6 6 0 0 0
  KTS GROM Przyranie WLP 6 6 0 0 0
  KTS GRZEŚKOWIAK WLP 6 6 0 0 0
  KTS JEZIORAK Międzychód WLP 6 5 1 0 0
  KU AZS PWSIP Łomża PDL 6 6 0 0 0
  LKS BARYCZ Przygodzice WLP 6 6 0 0 0
  LKS DOBRZANKA Dobra MŁP 6 4 2 0 0
  LKS MEWA Resko ZPM 6 3 3 0 0
  LKS VOCOVIA Wokowice MŁP 6 6 0 0 0
  LZS Kujakowice OPO 6 6 0 0 0
  LZS Roszki WLP 6 4 2 0 0
  MLKS Wola Sernicka LLS 6 6 0 0 0
  MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice ŁDZ 6 6 0 0 0
  OGNISKO TKKF TOP SPIN Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  PKS OLIMPIJCZYK Gilowice ŚLS 6 6 0 0 0
  PKS TĘCZA Wrocław DŚL 6 6 0 0 0
  RLKTS OCHMAN Raszków WLP 6 6 0 0 0
  SKTS Sochaczew MAZ 6 5 1 0 0
  TOWARZYSTWO SPORTOWE KONTRA Skowarcz POM 6 6 0 0 0
  TUKS LEO Trąbki Małe POM 6 6 0 0 0
  UKS OLIMPIJCZYK Pakosław WLP 6 5 1 0 0
  UKS Przeźmierowo WLP 6 0 5 1 0
  UKS TRZYNASTKA Szczecin ZPM 6 6 0 0 0
  ULKS TAJFUN Ligota Łabędzka ŚLS 6 6 0 0 0
  ULKS ŻOK Żmigród DŚL 6 6 0 0 0
  WKSN ŚWIT Wrocław DŚL 6 6 0 0 0
558 GOK Ryjewo POM 5 5 0 0 0
  KS CISOWIANKA Drzewce LLS 5 5 0 0 0
  KSTS Podmokle LBU 5 5 0 0 0
  KTS Wysokie Mazowieckie PDL 5 5 0 0 0
  LKS POGOŃ Lębork POM 5 5 0 0 0
  LUKS Gryfice ZPM 5 5 0 0 0
  RTS SOKÓŁ Radomsko ŁDZ 5 5 0 0 0
  TKKF Dobczyce MŁP 5 2 3 0 0
  UKS LOTNIK Olesno OPO 5 5 0 0 0
  UKS PROMIEŃ Krzywiń WLP 5 5 0 0 0
  UKS QUO VADIS Makoszowy ŚLS 5 5 0 0 0
  UKS RADZEVIA Radzewo WLP 5 4 1 0 0
  UKS SPORTOWA JEDYNKA Skoczów ŚLS 5 1 4 0 0
  WKS Sochaczew MAZ 5 5 0 0 0
572 LKS JAR Kielnarowa PKR 4 0 4 0 0
  LKS Pogórze ŚLS 4 4 0 0 0
  MKS CZARNI Połaniec ŚWI 4 1 3 0 0
  ŚKTS Świecie KPM 4 0 4 0 0
576 BOSIR ULKS Barcin KPM 3 0 3 0 0
  niestowarzyszony woj. wielkopolskie WLP 3 0 0 0 3
  UKS BIELANY 273 Warszawa MAZ 3 0 3 0 0
579 GUKS PROSNA Wieruszów ŁDZ 2 0 2 0 0
  niestowarzyszony woj. małopolskie MŁP 2 0 0 0 2
581 FTS ZAGŁĘBIE Lubin DŚL 1 0 1 0 0
  KS Kłodawka LBU 1 0 1 0 0
  niestowarzyszony woj. łódzkie ŁDZ 1 0 0 0 1
  niestowarzyszony woj. śląskie ŚLS 1 0 0 0 1
  STS Połczyn-Zdrój ZPM 1 0 1 0 0
  UKS Wielopole PKR 1 0 0 1 0
  RAZEM 9783 5292 3992 490 9