Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 295 Siekierczyn dolnośląskie
2 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 M M65 229 Gdynia pomorskie
3 1573 BABCZYSZYN Adam 1961 M M60 30 Święta Katarzyna dolnośląskie
4 1799 BABIŃSKI Krzysztof 1971 M M50 144 Bytów pomorskie
5 1422 BALIK Robert 1976 M M40 79 Olkusz małopolskie
6 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M80 27 Brzeg Dolny dolnośląskie
7 29 BARAN Robert 1972 M M50 307 Lubartów lubelskie
8 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 M M40 252 Komorniki wielkopolskie
9 642 BARTYCHA Dariusz 1962 M M60 277 Biskupiec warmińsko-mazurskie
10 643 BARUCH Dariusz 1965 M M50 322 Białystok podlaskie
11 1414 BĄK Teresa 1967 K K50 4 Wrocław dolnośląskie
12 247 BERKA Ryszard 1972 M M50 14 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
13 959 BERNACKI Jan 1957 M M65 344 Nowy Staw pomorskie
14 1507 BEYGA Krystyna 1952 K K70 48 Lipinki Łużyckie lubuskie
15 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 190 Zabrze śląskie
16 1822 BIEDZIUK Antoni 1959 M M60 242 Szczecinek zachodniopomorskie
17 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 M M40 97 Ruda Śląska śląskie
18 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M50 180 Rzezawa małopolskie
19 10 BORKOWSKA Dorota 1968 K K40 102 Wrocław dolnośląskie
20 653 BORKOWSKI Marek 1960 M M60 93 Nowy Sącz małopolskie
21 1823 BORSZOWSKI Paweł 1972 M M50 245 Lewin Brzeski opolskie
22 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 39 Szczecinek zachodniopomorskie
23 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 105 Toruń kujawsko-pomorskie
24 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K70 220 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
25 969 BRZĘCKI Piotr 1954 M M65 38 Mieroszów dolnośląskie
26 1407 BULZAK Jan 1964 M M50 94 Świniarsko małopolskie
27 1547 BUŚKO Przemysław 1971 M M50 256 Rosko wielkopolskie
28 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 80 Olkusz małopolskie
29 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 258 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
30 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 334 Białystok podlaskie
31 1548 CICHACKI Janusz 1970 M M50 320 Szamotuły wielkopolskie
32 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 115 Kwidzyn pomorskie
33 319 CIEMIENGA Marek 1974 M M40 271 Borucin śląskie
34 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 24 Grudziądz kujawsko-pomorskie
35 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M85+ 50 Lublin lubelskie
36 1837 CZUB Zdzisław 1968 M M50 340 Kużnica Czeszycka dolnośląskie
37 1820 DANIEL Artur 1982 M M40 233 Gdańsk pomorskie
38 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M65 114 Wrocław dolnośląskie
39 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 M M65 227 Gdynia pomorskie
40 169 DOJKA Lech 1935 M M85+ 1 Gdynia pomorskie
41 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 M M50 128 Słubice lubuskie
42 1778 DRABOT Kazimierz 1967 M M50 59 Ostrołęka mazowieckie
43 1733 DRZYZGA Adam 1975 M M40 112 Tarnowskie Góry śląskie
44 1546 DUDKIEWICZ Adrian 1980 M M40 328 Juszkowo pomorskie
45 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M75 23 Mełno kujawsko-pomorskie
46 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 288 Piotrków Trybunalski łódzkie
47 1811 DZIOBA Wojciech 1972 M M50 187 Lublin lubelskie
48 1522 ELIASZ Adrian 1981 M M40 60 Sosnowiec śląskie
49 692 FARMUZ Bernard 1955 M M65 331 Gołaszyn wielkopolskie
50 1779 FĄFEREK Adam 1967 M M50 64 Czarnków wielkopolskie
51 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 104 Lębork pomorskie
52 1774 FIGLEWICZ Jan 1956 M M65 45 Jawor dolnośląskie
53 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 296 Zaręba dolnośląskie
54 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 M M75 17 Ostróda warmińsko-mazurskie
55 66 FOMIN Yuriy 1961 M M60 316 Mysłowice śląskie
56 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 M M40 193 Łódź łódzkie
57 32 GABSKI Marek 1973 M M40 327 Łasin kujawsko-pomorskie
58 160 GĘSICKI Marian 1942 M M80 103 Działdowo warmińsko-mazurskie
59 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 M M60 81 Olkusz małopolskie
60 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M80 281 Elbląg warmińsko-mazurskie
61 153 GLURA Henryk 1941 M M80 260 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
62 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 M M70 250 Siedlce mazowieckie
63 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 M M60 206 Lubin dolnośląskie
64 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 198 Gdańsk pomorskie
65 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 265 Gniew pomorskie
66 1780 GÓRZNY Daniel 1971 M M50 65 Czarnków wielkopolskie
67 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 M M50 249 Gdańsk pomorskie
68 229 GREGORCZYK Teresa 1956 K K65 342 Warszawa mazowieckie
69 1719 GROENKE Tomasz 1970 M M50 75 Wejherowo pomorskie
70 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M85+ 230 Gdynia pomorskie
71 1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1971 M M50 292 Luzino pomorskie
72 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 M M65 279 Olsztyn warmińsko-mazurskie
73 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 M M65 174 Witnica lubuskie
74 251 GRZELAK Ryszard 1972 M M50 236 Elbląg warmińsko-mazurskie
75 626 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 M M50 329 Morąg warmińsko-mazurskie
76 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M75 241 Bielsko-Biała śląskie
77 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 297 Bogatynia dolnośląskie
78 1404 HANKUS Artur 1971 M M50 208 Raszówka dolnośląskie
79 979 HARMATA Leszek 1957 M M65 325 Rogóźno kujawsko-pomorskie
80 714 HATAŁA Bohdan 1961 M M60 201 Iława warmińsko-mazurskie
81 167 HNYDA Adam 1938 M M75 189 Piekary Śląskie śląskie
82 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 5 Oleśnica dolnośląskie
83 162 HRECZUCH Jan 1941 M M80 28 Wrocław dolnośląskie
84 1765 IMIELSKI Marcin 1975 M M40 82 Olkusz małopolskie
85 720 IWUĆ Stefan 1960 M M60 203 Łęknica lubuskie
86 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 274 Chojnice pomorskie
87 1839 JASIŃSKA Marzena 1981 K K40 346 Olecko warmińsko-mazurskie
88 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 M M50 244 Ziębice dolnośląskie
89 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 268 Olsztyn warmińsko-mazurskie
90 1052 JAWORSKI Andrzej 1952 M M70 140 Inowrocław kujawsko-pomorskie
91 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 M M70 168 Człuchów pomorskie
92 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 324 Gubiny kujawsko-pomorskie
93 6 KAMAN Halina 1961 K K60 219 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
94 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 M M50 216 Płońsk mazowieckie
95 1801 KANIA Karol 1968 M M50 151 Stepnica zachodniopomorskie
96 1803 KARPIENIA Piotr 1962 M M60 155 Kobyłka mazowieckie
97 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 88 Jelenia Góra dolnośląskie
98 740 KASTRAU Zenon 1959 M M60 267 Olsztyn warmińsko-mazurskie
99 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 2 Wrocław dolnośląskie
100 1838 KĘDRA Franciszek 1936 M M85+ 345 Lubin dolnośląskie
101 1637 KICIAK Marek 1951 M M70 132 Lublin lubelskie
102 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 M M70 330 Suchy Las wielkopolskie
103 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 179 Tarnów małopolskie
104 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K65 33 Szczecin zachodniopomorskie
105 1824 KIJOK Emilia 1981 K K40 247 Zielona Góra lubuskie
106 399 KITA Wojciech 1973 M M40 172 Szczecin zachodniopomorskie
107 627 KLASSA Michał 1967 M M50 273 Łeba pomorskie
108 593 KLECZKOWSKI Adam 1967 M M50 188 Lublin lubelskie
109 1587 KLEMENDORF Jan 1954 M M65 347 Ostrołęka mazowieckie
110 1835 KMIECIK Karin 1976 K K40 318 Szczecin zachodniopomorskie
111 1608 KORCZAK Tomasz 1962 M M60 160 Płock mazowieckie
112 1464 KORKUŚ Krzysztof 1979 M M40 32 Żary lubuskie
113 756 KOSEWSKI Witold 1961 M M60 315 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
114 1825 KOŚCIUK Grzegorz 1977 M M40 262 Lębork pomorskie
115 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 287 Kleszczów łódzkie
116 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 M M70 41 Szczecinek zachodniopomorskie
117 991 KOWALSKI Jan 1958 M M60 326 Rogóźno kujawsko-pomorskie
118 1817 KOWALSKI Wojciech 1982 M M40 215 Gdańsk pomorskie
119 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 110 Sadowie śląskie
120 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 266 Tczew pomorskie
121 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 269 Ostróda warmińsko-mazurskie
122 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 M M70 42 Lublin lubelskie
123 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 M M65 7 Szczecinek zachodniopomorskie
124 1468 KRUPA Robert 1976 M M40 254 Poznań wielkopolskie
125 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 338 Świętochłowice śląskie
126 1826 KUBACKI Adam 1972 M M50 270 Krępa Słupska zachodniopomorskie
127 1571 KUKLA Sabina 1980 K K40 131 Pszczyna śląskie
128 1420 KURC Andrzej 1950 M M70 53 Rumia pomorskie
129 1793 KUROMSKI Andrzej 1954 M M65 133 Świdnik lubelskie
130 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 10 Łączyno pomorskie
131 1808 KWIATKOWSKI Ryszard 1968 M M50 175 Szczecin zachodniopomorskie
132 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 12 Żukowo pomorskie
133 248 LACH Marcin 1977 M M40 25 Grudziądz kujawsko-pomorskie
134 1405 LASZUK Czesław 1966 M M50 209 Legnica dolnośląskie
135 1559 LAURITSEN Michael 1966 M M50 234 Gdańsk pomorskie
136 1786 LEDWA Jerzy 1952 M M70 101 Goleniów zachodniopomorskie
137 1816 LEMIESZKA Andrzej 1976 M M40 213 Kuźnica Żelichowska wielkopolskie
138 1828 LEMKE Daniel 1970 M M50 283 Szczecinek zachodniopomorskie
139 1154 LESZCZYŃSKI Lech 1945 M M75 261 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
140 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 K K50 191 Łódź łódzkie
141 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 19 Świętochłowice śląskie
142 1836 LIBERACKI Artur 1974 M M40 339 Białystok podlaskie
143 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M50 323 Rogóźno kujawsko-pomorskie
144 999 LISIECKI Zbigniew 1956 M M65 319 Stęszewice wielkopolskie
145 786 LUTEREK Janusz 1962 M M60 278 Biskupiec warmińsko-mazurskie
146 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 36 Kraków małopolskie
147 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M65 225 Bilcza świętokrzyskie
148 1790 ŁOWIECKI Przemysław 1970 M M50 127 Słubice lubuskie
149 1724 ŁUCZAK Michał 1976 M M40 321 Skoki wielkopolskie
150 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 302 Bilcza świętokrzyskie
151 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 63 Węgierska Górka śląskie
152 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M70 71 Węgierska Górka śląskie
153 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 M M70 251 Dębica podkarpackie
154 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 M M50 62 Bielsko-Biała śląskie
155 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 235 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
156 156 MALARZ Janusz 1941 M M80 164 Tarnobrzeg podkarpackie
157 1802 MAŁKUS Paweł 1960 M M60 154 Konin wielkopolskie
158 1461 MARACZ Bartłomiej 1977 M M40 157 Łęknica lubuskie
159 1794 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M M70 134 Jelenia Góra dolnośląskie
160 1789 MARCINIAK Mieczysław 1959 M M60 126 Słubice lubuskie
161 1680 MAREK Piotr 1975 M M40 309 Głogoczów małopolskie
162 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M M60 44 Strzegom dolnośląskie
163 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K65 185 Lublin lubelskie
164 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 186 Lublin lubelskie
165 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 M M60 299 Kotuń wielkopolskie
166 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M60 3 Wrocław dolnośląskie
167 61 MELLER Kazimierz 1960 M M60 153 Płąchawy kujawsko-pomorskie
168 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 M M60 95 Gorlice małopolskie
169 1297 MICHALSKI Piotr 1978 M M40 217 Sochocin mazowieckie
170 1519 MIKA Małgorzata 1980 K K40 74 Reda pomorskie
171 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek 1960 M M60 205 Łęknica lubuskie
172 1813 MIKULICZ Adam 1980 M M40 211 Legnica dolnośląskie
173 808 MILCZAREK Waldemar 1964 M M50 218 Płońsk mazowieckie
174 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 K K70 9 Bytom śląskie
175 267 MOLENDA Adam 1970 M M50 116 Warszawa mazowieckie
176 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 294 Radom mazowieckie
177 1804 MORALEWICZ Ireneusz 1962 M M60 159 Goleniów zachodniopomorskie
178 1762 MOTYKA Rafał 1975 M M40 83 Olkusz małopolskie
179 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 M M50 210 Legnica dolnośląskie
180 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 M M40 253 Plewiska wielkopolskie
181 172 MRYC Henryk 1937 M M85+ 272 Rząska małopolskie
182 1785 MUSIAŁ Marzena 1981 K K40 76 Krosno podkarpackie
183 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 92 Mysłowice śląskie
184 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 308 Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie
185 1806 NATKANIEC Michał 1980 M M40 167 Olkusz małopolskie
186 1781 NAWROT Bogdan 1962 M M60 66 Czarnków wielkopolskie
187 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M M50 107 Kościelisko małopolskie
188 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 M M40 111 Siewierz śląskie
189 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 162 Walce opolskie
190 17 NOWACKA Dorota 1966 K K50 312 Kraków małopolskie
191 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 336 Międzyrzecz lubuskie
192 1239 NOWAK Jan 1940 M M80 178 Radomierz wielkopolskie
193 1424 NOWAK Marcin 1979 M M40 47 Nekielka wielkopolskie
194 1705 NOWAK Paweł 1959 M M60 183 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
195 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K60 52 Katowice śląskie
196 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M80 37 Łowicz łódzkie
197 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 90 Polkowice dolnośląskie
198 11 OSIŃSKA Anna 1963 K K50 343 Skórzec mazowieckie
199 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M70 20 Okonin kujawsko-pomorskie
200 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M65 21 Plemięta kujawsko-pomorskie
201 1764 PACIA Bartłomiej 1976 M M40 84 Dąbrowa Górnicza śląskie
202 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 138 Jastrzębie-Zdrój śląskie
203 1187 PAWLAK Leon 1944 M M75 161 Ośnica mazowieckie
204 942 PĘDA Leszek 1957 M M65 285 Warszawa mazowieckie
205 595 PIECHNIK Roman 1964 M M50 109 Lublin lubelskie
206 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K65 15 Kraków małopolskie
207 1757 PIGOŃ Maciej 1966 M M50 195 Skierniewice łódzkie
208 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 231 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
209 131 PITALA Stanisław 1952 M M70 86 Mszana Dolna małopolskie
210 1812 PLACEK Krzysztof 1964 M M50 197 Skierniewice łódzkie
211 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 141 Bytów pomorskie
212 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M70 142 Bytów pomorskie
213 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 143 Bytów pomorskie
214 1788 POLAK Ireneusz 1968 M M50 125 Słubice lubuskie
215 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 K K50 303 Mirostowice Dolne lubuskie
216 1805 POROSZEWSKI Jacek 1977 M M40 166 Wielmoża małopolskie
217 68 PROKURAT Zbigniew 1968 M M50 341 Skórzec mazowieckie
218 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 M M65 280 Olsztyn warmińsko-mazurskie
219 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 M M40 300 Łódź łódzkie
220 142 PRZYGODA Jerzy 1947 M M75 221 Kobyla Góra wielkopolskie
221 1342 PUDA Piotr 1969 M M50 121 Czechowice-Dziedzice śląskie
222 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M M50 182 Biecz małopolskie
223 1815 PYRZ Stanisław 1958 M M60 214 Kuźnica Żelichowska wielkopolskie
224 97 PYZIK Marek 1958 M M60 224 Bilcza świętokrzyskie
225 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 M M40 146 Laskowice kujawsko-pomorskie
226 50 RAMENDA Krzysztof 1970 M M50 120 Czechowice-Dziedzice śląskie
227 495 RECHENEK Andrzej 1972 M M50 264 Gdańsk pomorskie
228 496 REJZE Robert 1969 M M50 192 Łódź łódzkie
229 1377 REMIAN Janusz 1965 M M50 181 Tarnów małopolskie
230 1139 RENKEL Edmund 1947 M M75 26 Grudziądz kujawsko-pomorskie
231 168 RETERSKI Michał 1938 M M80 57 Działdowo warmińsko-mazurskie
232 27 REUCKI Adam 1972 M M50 332 Białystok podlaskie
233 1771 RICKE Bjorn 1979 M M40 8 Szczecinek zachodniopomorskie
234 1400 ROGALSKI Marek 1965 M M50 207 Raszówka dolnośląskie
235 63 ROSIAK Jacek 1968 M M50 61 Boguszów-Gorce dolnośląskie
236 3 ROSIK Iwona 1971 K K50 169 Szczecin zachodniopomorskie
237 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 87 Gubin lubuskie
238 1758 ROŻEK Sylwia 1979 K K40 313 Rączna małopolskie
239 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M50 46 Borówno kujawsko-pomorskie
240 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 M M40 135 Maków Mazowiecki mazowieckie
241 611 RYBACZEK Marek 1963 M M50 291 Lębork pomorskie
242 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 335 Jarzębia Łąka mazowieckie
243 1617 RYBAK Franciszek 1950 M M70 148 Laskowice kujawsko-pomorskie
244 1572 RYBAK Henryk 1949 M M70 147 Laskowice kujawsko-pomorskie
245 1833 RYBARCZYK Bolesław 1961 M M60 306 Koszalin zachodniopomorskie
246 1800 RYCZEK Henryk 1961 M M60 145 Skierbieszów lubelskie
247 1566 SADKO Krzysztof 1960 M M60 304 Żary lubuskie
248 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M70 284 Legionowo mazowieckie
249 158 SAJDAK Marek 1943 M M75 96 Gliwice śląskie
250 1491 SASIAK Rafał 1970 M M50 293 Katowice śląskie
251 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80 91 Głogów dolnośląskie
252 253 SAWOCH Artur 1972 M M50 276 Gorzów Wielkopolski lubuskie
253 152 SCHREIBER Jerzy 1948 M M70 240 Żywiec śląskie
254 23 SIEWERT Halina 1957 K K65 130 Siemianowice Śląskie śląskie
255 1586 SIKORA Janusz 1973 M M40 113 Pyrzowice śląskie
256 1535 SILUTA Jacek 1980 M M40 263 Półczno pomorskie
257 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 77 Olkusz małopolskie
258 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 108 Warszawa mazowieckie
259 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M65 310 Kwidzyn pomorskie
260 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 89 Lubin dolnośląskie
261 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 11 Gdańsk pomorskie
262 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 M M60 177 Limanowa małopolskie
263 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 243 Strzelin dolnośląskie
264 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 22 Mełno kujawsko-pomorskie
265 1773 SOLIŁO Marian 1968 M M50 43 Piechowice dolnośląskie
266 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M80 31 Drezdenko lubuskie
267 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 M M60 51 Lublin lubelskie
268 1782 STASZCZYK Jan 1947 M M75 67 Czarnków wielkopolskie
269 1783 STASZCZYK Maciej 1976 M M40 68 Czarnków wielkopolskie
270 1777 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 M M50 58 Aleksandrów Łódzki łódzkie
271 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 70 Świnna śląskie
272 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 196 Skierniewice łódzkie
273 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 149 Kraków małopolskie
274 1787 SYCHTA Daniel 1979 M M40 106 Borkowo pomorskie
275 1458 SZAŁĘGA Jacek 1969 M M50 204 Łęknica lubuskie
276 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 M M40 232 Oława dolnośląskie
277 1552 SZATANIK Marta 1978 K K40 69 Węgierska Górka śląskie
278 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K60 311 Kraków małopolskie
279 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 40 Szczecinek zachodniopomorskie
280 1807 SZEWCZYK Ireneusz 1966 M M50 173 Szczecin zachodniopomorskie
281 532 SZKLANY Krystian 1973 M M40 117 Lubań dolnośląskie
282 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M85+ 29 Wrocław dolnośląskie
283 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M65 228 Reda pomorskie
284 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M50 122 Żory śląskie
285 888 SZUMLAS Adam 1959 M M60 257 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
286 533 SZUPLAK Marek 1973 M M40 124 Słubice lubuskie
287 41 SZURGOT Piotr 1971 M M50 237 Starogard Gdański pomorskie
288 1831 SZWEDO Jacek 1968 M M50 298 Mielec podkarpackie
289 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M65 239 Gdańsk pomorskie
290 1324 ŚCIEŻKA Łukasz 1977 M M40 118 Lubań dolnośląskie
291 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 158 Chorzów śląskie
292 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 M M70 56 Polonia Hanower -
293 1810 ŚWIERCZEK Zbigniew 1968 M M50 184 Szczecin zachodniopomorskie
294 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 18 Ostróda warmińsko-mazurskie
295 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 238 Skarszewy pomorskie
296 1536 TECA Rajmund 1964 M M50 13 Borkowo pomorskie
297 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 222 Bielsko-Biała śląskie
298 614 TOMCZAK Janusz 1959 M M60 248 Opalenica wielkopolskie
299 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 78 Olkusz małopolskie
300 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 M M40 202 Łęknica lubuskie
301 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 282 Elbląg warmińsko-mazurskie
302 1797 TURECKI Józef 1952 M M70 136 Mielec podkarpackie
303 1421 TUSZER Franciszek 1949 M M70 54 Rumia pomorskie
304 1834 TWAROGOWSKI Stefan 1949 M M70 314 Kluczewo zachodniopomorskie
305 261 UNRUH Marek 1971 M M50 305 Olsztyn warmińsko-mazurskie
306 1397 WAGNER Waldemar 1963 M M50 6 Szczecinek zachodniopomorskie
307 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 M M40 194 Łódź łódzkie
308 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 M M40 85 Olkusz małopolskie
309 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 73 Biała Podlaska lubelskie
310 622 WASKOWSKI Jacek 1961 M M60 255 Poznań wielkopolskie
311 1798 WATRACZ Janusz 1960 M M60 137 Mielec podkarpackie
312 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M50 317 Myszków śląskie
313 1132 WEISS Juliusz 1949 M M70 139 Złotoria kujawsko-pomorskie
314 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 286 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
315 1054 WIERZBOWSKI Jerzy 1951 M M70 226 Bilcza świętokrzyskie
316 1827 WILCZEK Sławomir 1972 M M50 275 Chojnice pomorskie
317 1814 WINIARSKI Henryk 1964 M M50 212 Legnica dolnośląskie
318 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M50 223 Bilcza świętokrzyskie
319 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M70 259 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
320 1589 WNĘK Anna 1974 K K40 246 Strzelin dolnośląskie
321 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 163 Krapkowice opolskie
322 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 152 Grudziądz kujawsko-pomorskie
323 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 337 Gostynin mazowieckie
324 574 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 M M40 34 Zawiercie śląskie
325 24 WOLNY Grażyna 1951 K K70 98 Ruda Śląska śląskie
326 103 WOLNY Marek 1955 M M65 99 Katowice śląskie
327 123 WOLNY Michał 1952 M M70 100 Ruda Śląska śląskie
328 1772 WOŁOSZCZUK Liliana 1966 K K50 35 Szczecin zachodniopomorskie
329 163 WOREK Jan 1940 M M80 16 Rzeszów podkarpackie
330 1809 WOŹNIAK Adam 1975 M M40 176 Szczecin zachodniopomorskie
331 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 165 Warszawa mazowieckie
332 1776 WÓJCIK Wiesław 1953 M M65 55 Lublin lubelskie
333 1323 WROŃSKI Piotr 1978 M M40 301 Rzgów łódzkie
334 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M60 170 Police zachodniopomorskie
335 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M65 156 Świebodzice dolnośląskie
336 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 289 Warszawa mazowieckie
337 1792 ZAWADZKI Marcin 1973 M M40 129 Słubice lubuskie
338 46 ZAWADZKI Roman 1973 M M40 119 Lubań dolnośląskie
339 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M65 200 Koszalin zachodniopomorskie
340 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 290 Warszawa mazowieckie
341 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 123 Rybnik śląskie
342 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 M M50 150 Pszczyna śląskie
343 1775 ŻABKIEWICZ Mirosław 1955 M M65 49 Goleniów zachodniopomorskie
344 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 199 Ciechanów mazowieckie
345 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M50 333 Białystok podlaskie
346 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 171 Szczecin zachodniopomorskie