Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 147 Siekierczyn dolnośląskie
2 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 M M60 144 Gdynia pomorskie
3 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 40 Bilcza świętokrzyskie
4 1422 BALIK Robert 1976 M M40 11 Olkusz małopolskie
5 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 M M65 232 Warszawa mazowieckie
6 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M80 91 Brzeg Dolny dolnośląskie
7 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 M M40 184 Komorniki wielkopolskie
8 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 M M80 95 Opole opolskie
9 1567 BARTOSZ Grażyna 1965 K K50 305 Mirostowice Górne lubuskie
10 298 BATÓG Tomasz 1975 M M40 301 Bogatynia dolnośląskie
11 1414 BĄK Teresa 1967 K K50 134 Wrocław dolnośląskie
12 247 BERKA Ryszard 1972 M M40 164 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
13 959 BERNACKI Jan 1957 M M60 140 Nowy Staw pomorskie
14 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 138 Zabrze śląskie
15 9 BIELAK Katarzyna 1966 K K50 157 Radom mazowieckie
16 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 M M60 150 Żywiec śląskie
17 1555 BŁASZCZUK Bernard 1981 M M40 224 Reda pomorskie
18 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M50 183 Rzezawa małopolskie
19 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 60 Szczecinek zachodniopomorskie
20 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 238 Toruń kujawsko-pomorskie
21 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K70 108 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
22 967 BRZESKI Leszek 1954 M M65 165 Gronowo Elbląskie warmińsko-mazurskie
23 1456 BRZOZOWSKI Andrzej 1966 M M50 285 Zielona Góra lubuskie
24 1551 BUCZYŃSKI Daniel 1975 M M40 206 Dąbrowa warmińsko-mazurskie
25 159 BUKOWSKI Jan 1941 M M80 287 Bystra śląskie
26 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 M M50 54 Biała Podlaska lubelskie
27 1547 BUŚKO Przemysław 1971 M M50 194 Rosko wielkopolskie
28 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 12 Olkusz małopolskie
29 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M65 105 Żmigród dolnośląskie
30 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 89 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
31 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 114 Białystok podlaskie
32 1548 CICHACKI Janusz 1970 M M50 193 Szamotuły wielkopolskie
33 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 173 Kwidzyn pomorskie
34 319 CIEMIENGA Marek 1974 M M40 318 Borucin śląskie
35 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 M M65 196 Gdynia pomorskie
36 1435 CISZEWSKI Ryszard 1948 M M70 48 Sanniki mazowieckie
37 670 CYBULSKI Zbigniew 1959 M M60 295 Słubice lubuskie
38 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz 1980 M M40 244 Lublin lubelskie
39 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 78 Grudziądz kujawsko-pomorskie
40 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M80 161 Lublin lubelskie
41 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M80 94 Warszawa mazowieckie
42 1508 DĘBOWSKI Grzegorz 1980 M M40 302 Góry dolnośląskie
43 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M65 312 Wrocław dolnośląskie
44 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 M M65 226 Gdynia pomorskie
45 169 DOJKA Lech 1935 M M85+ 1 Gdynia pomorskie
46 1546 DUDKIEWICZ Adrian 1980 M M40 220 Juszkowo pomorskie
47 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M75 79 Mełno kujawsko-pomorskie
48 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 M M40 180 Tarnów małopolskie
49 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 199 Piotrków Trybunalski łódzkie
50 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 101 Gdańsk pomorskie
51 1522 ELIASZ Adrian 1981 M M40 8 Sosnowiec śląskie
52 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 191 Lębork pomorskie
53 1396 FILAK Dariusz 1968 M M50 218 Katowice śląskie
54 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 148 Zaręba dolnośląskie
55 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 M M70 45 Ostróda warmińsko-mazurskie
56 262 FLOREK Sławomir 1977 M M40 181 Tarnów małopolskie
57 66 FOMIN Yuriy 1961 M M60 307 Mysłowice śląskie
58 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 69 Działdowo warmińsko-mazurskie
59 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 M M50 13 Olkusz małopolskie
60 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M80 72 Elbląg warmińsko-mazurskie
61 153 GLURA Henryk 1941 M M80 88 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
62 705 GOLA Krzysztof 1965 M M50 36 Miedziana Góra świętokrzyskie
63 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 33 Gdańsk pomorskie
64 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 188 Gniew pomorskie
65 1075 GRACZKOWSKI Jerzy 1951 M M70 258 Kwidzyn pomorskie
66 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 M M50 200 Gdańsk pomorskie
67 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M85+ 145 Gdynia pomorskie
68 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 M M65 297 Witnica lubuskie
69 358 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 M M50 316 Zielonej Górze lubuskie
70 251 GRZELAK Ryszard 1972 M M40 243 Elbląg warmińsko-mazurskie
71 49 GWIZDON Artur 1976 M M40 205 Będzin śląskie
72 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M75 151 Bielsko-Biała śląskie
73 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 149 Bogatynia dolnośląskie
74 979 HARMATA Leszek 1957 M M60 236 Rogóźno kujawsko-pomorskie
75 167 HNYDA Adam 1938 M M80 137 Piekary Śląskie śląskie
76 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 135 Oleśnica dolnośląskie
77 162 HRECZUCH Jan 1941 M M80 92 Wrocław dolnośląskie
78 1081 JANICKI Stanisław 1950 M M70 115 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
79 375 JANOWICZ Piotr 1973 M M40 255 Olsztyn warmińsko-mazurskie
80 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 216 Chojnice pomorskie
81 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 M M50 127 Ziębice dolnośląskie
82 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 234 Olsztyn warmińsko-mazurskie
83 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek 1969 M M50 176 Kwidzyn pomorskie
84 386 KACZMAREK Mariusz 1973 M M40 286 Wrocław dolnośląskie
85 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 237 Gubiny kujawsko-pomorskie
86 6 KAMAN Halina 1961 K K60 290 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
87 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 M M40 227 Płońsk mazowieckie
88 52 KASPERSKI Adam 1974 M M40 59 Chorzów śląskie
89 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 82 Jelenia Góra dolnośląskie
90 740 KASTRAU Zenon 1959 M M60 277 Olsztyn warmińsko-mazurskie
91 1564 KASZUBA Grzegorz 1973 M M40 296 Słubice lubuskie
92 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 132 Wrocław dolnośląskie
93 81 KĘPKA Jacek 1968 M M50 174 Kwidzyn pomorskie
94 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 178 Tarnów małopolskie
95 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K65 107 Szczecin zachodniopomorskie
96 627 KLASSA Michał 1967 M M50 252 Łeba pomorskie
97 1550 KLEINROK Andrzej 1949 M M70 201 Zamość lubelskie
98 1533 KOŁOGRYW Grzegorz 1971 M M50 81 Gorzów Wielkopolski lubuskie
99 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 65 Rzeszów podkarpackie
100 1554 KONKEL Krzysztof 1975 M M40 223 Rumia pomorskie
101 1521 KOPISZKA Krzysztof 1971 M M50 3 Skarszewy pomorskie
102 754 KORGUL Jerzy 1965 M M50 169 Kwidzyn pomorskie
103 756 KOSEWSKI Witold 1961 M M60 177 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
104 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 266 Kleszczów łódzkie
105 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 M M65 62 Szczecinek zachodniopomorskie
106 406 KOZIARSKI Jacek 1976 M M40 130 Płock mazowieckie
107 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 55 Sadowie śląskie
108 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 17 Tczew pomorskie
109 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 96 Ostróda warmińsko-mazurskie
110 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 M M70 142 Lublin lubelskie
111 766 KRAUSE Krzysztof 1962 M M50 141 Toruń kujawsko-pomorskie
112 1565 KRAWCZUGO Marek 1952 M M65 299 Łubowo zachodniopomorskie
113 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 M M65 43 Szczecinek zachodniopomorskie
114 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 230 Świętochłowice śląskie
115 1504 KUDERSKI Andrzej 1970 M M50 298 Witnica lubuskie
116 1571 KUKLA Sabina 1980 K K40 321 Pszczyna śląskie
117 1569 KULCZYCKI Szymon 1979 M M40 313 Gorzów Wielkopolski lubuskie
118 1420 KURC Andrzej 1950 M M70 189 Rumia pomorskie
119 1302 KURZEJA Artur 1977 M M40 172 Kwidzyn pomorskie
120 1347 KURZEJA Sebastian 1979 M M40 171 Kwidzyn pomorskie
121 1313 KUTYŁA Stanisław 1967 M M50 186 Gdynia pomorskie
122 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 5 Łączyno pomorskie
123 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 6 Żukowo pomorskie
124 248 LACH Marcin 1977 M M40 119 Grudziądz kujawsko-pomorskie
125 1559 LAURITSEN Michael 1966 M M50 270 Gdańsk pomorskie
126 1563 LEMANOWICZ Tomasz 1972 M M40 293 Babimost lubuskie
127 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 K K50 156 Łódź łódzkie
128 420 LEWANDOWSKI Maciej 1972 M M40 225 Warszawa mazowieckie
129 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 210 Świętochłowice śląskie
130 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 K K40 71 Biała Podlaska lubelskie
131 421 LIBURA Tomasz 1972 M M40 265 Elbląg warmińsko-mazurskie
132 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M50 235 Rogóźno kujawsko-pomorskie
133 999 LISIECKI Zbigniew 1956 M M65 213 Stęszewice wielkopolskie
134 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 4 Kraków małopolskie
135 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 39 Bilcza świętokrzyskie
136 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 34 Bilcza świętokrzyskie
137 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 207 Węgierska Górka śląskie
138 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M70 208 Węgierska Górka śląskie
139 437 MAJOS Sławomir 1971 M M50 37 Kielce świętokrzyskie
140 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 70 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
141 89 MALARCZYK Andrzej 1961 M M60 170 Kwidzyn pomorskie
142 156 MALARZ Janusz 1941 M M80 21 Tarnobrzeg podkarpackie
143 794 MAŁY Szczepan 1961 M M60 20 Wołczyn opolskie
144 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 M M70 300 Bolesławiec dolnośląskie
145 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K65 228 Lublin lubelskie
146 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 229 Lublin lubelskie
147 1531 MARZEC Stefan 1953 M M65 68 Wojciechów świętokrzyskie
148 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M50 133 Wrocław dolnośląskie
149 1537 MATACHOWSKA Jadwiga 1974 K K40 123 Jastarnia pomorskie
150 441 MATEJEK Mariusz 1970 M M50 162 Koszalin zachodniopomorskie
151 61 MELLER Kazimierz 1960 M M60 204 Płąchawy kujawsko-pomorskie
152 1534 MĘCZYŃSKI Adrian 1980 M M40 90 Zławieś Mała kujawsko-pomorskie
153 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 M M60 279 Gorlice małopolskie
154 1297 MICHALSKI Piotr 1978 M M40 120 Sochocin mazowieckie
155 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 M M50 246 Nasielsk mazowieckie
156 1519 MIKA Małgorzata 1980 K K40 221 Reda pomorskie
157 808 MILCZAREK Waldemar 1964 M M50 271 Płońsk mazowieckie
158 1553 MIREK Piotr 1977 M M40 217 Będzin śląskie
159 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M M60 98 Dobra małopolskie
160 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80 93 Ziębice dolnośląskie
161 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 77 Grudziądz kujawsko-pomorskie
162 811 MOLENDA Dariusz 1961 M M60 197 Gdańsk pomorskie
163 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 46 Radom mazowieckie
164 1570 MOSKALIK Mariusz 1977 M M40 320 Zielona Góra lubuskie
165 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 M M40 185 Plewiska wielkopolskie
166 138 MRÓZEK Jan 1951 M M70 99 Dobra małopolskie
167 172 MRYC Henryk 1937 M M80 323 Rząska małopolskie
168 1419 MURIAS Stanisław 1960 M M60 64 Rzeszów podkarpackie
169 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 294 Mysłowice śląskie
170 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 14 Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie
171 196 NIEDŹWIECKA Alicja 1970 K K50 278 Orneta warmińsko-mazurskie
172 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 M M40 56 Siewierz śląskie
173 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 23 Walce opolskie
174 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 292 Międzyrzecz lubuskie
175 1424 NOWAK Marcin 1979 M M40 112 Nekielka wielkopolskie
176 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K60 51 Katowice śląskie
177 76 NOWOTNY Ryszard 1959 M M60 309 Racibórz śląskie
178 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 M M70 273 Łódź łódzkie
179 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M80 214 Łowicz łódzkie
180 1560 ORZĘCKI Radosław 1969 M M50 272 Rumia pomorskie
181 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 84 Polkowice dolnośląskie
182 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 M M40 195 Lublin lubelskie
183 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 74 Okonin kujawsko-pomorskie
184 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 75 Plemięta kujawsko-pomorskie
185 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 50 Jastrzębie-Zdrój śląskie
186 1338 PALUCH Janusz 1963 M M50 152 Bielsko-Biała śląskie
187 1530 PASZEWSKI Sebastian 1976 M M40 57 Mierzęcice śląskie
188 474 PASZKIEWICZ Wiesław 1974 M M40 303 Bogatynia dolnośląskie
189 942 PĘDA Leszek 1957 M M60 259 Warszawa mazowieckie
190 1502 PĘDZIAK Robert 1967 M M50 117 Kobyłka mazowieckie
191 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 31 Kraków małopolskie
192 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 100 Dobra małopolskie
193 1010 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 M M65 254 Pruszcz Gdański pomorskie
194 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 251 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
195 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 102 Gdańsk pomorskie
196 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 M M50 212 Toruń kujawsko-pomorskie
197 1012 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 M M65 282 Warszawa mazowieckie
198 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 28 Bytów pomorskie
199 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 29 Bytów pomorskie
200 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 30 Bytów pomorskie
201 1436 PODSIADŁY Henryk 1943 M M75 49 Sanniki mazowieckie
202 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 K K50 306 Mirostowice Dolne lubuskie
203 284 PROKOP Jacek 1971 M M50 63 Rzeszów podkarpackie
204 1557 PRZYBOROWSKI Jarosław 1968 M M50 262 Rumia pomorskie
205 493 PUDLIS Cezary 1974 M M40 128 Strzelin dolnośląskie
206 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M M50 179 Biecz małopolskie
207 97 PYZIK Marek 1958 M M60 35 Bilcza świętokrzyskie
208 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 M M40 146 Laskowice kujawsko-pomorskie
209 495 RECHENEK Andrzej 1972 M M40 253 Gdańsk pomorskie
210 268 REGULSKI Mariusz 1969 M M50 118 Warszawa mazowieckie
211 496 REJZE Robert 1969 M M50 158 Łódź łódzkie
212 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 80 Grudziądz kujawsko-pomorskie
213 168 RETERSKI Michał 1938 M M80 111 Działdowo warmińsko-mazurskie
214 27 REUCKI Adam 1972 M M40 239 Białystok podlaskie
215 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 K K40 122 Jastarnia pomorskie
216 274 RODZIEWICZ Marek 1972 M M40 240 Dobrzyniewo podlaskie
217 3 ROSIK Iwona 1971 K K50 124 Szczecin zachodniopomorskie
218 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 222 Gubin lubuskie
219 1540 ROZNER Jan 1950 M M70 131 Płock mazowieckie
220 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M50 86 Borówno kujawsko-pomorskie
221 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 M M40 42 Maków Mazowiecki mazowieckie
222 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 256 Jarzębia Łąka mazowieckie
223 1572 RYBAK Henryk 1949 M M70 322 Laskowice kujawsko-pomorskie
224 1455 RZAKOWSKI Daniel 1980 M M40 317 Zielona Góra lubuskie
225 1566 SADKO Krzysztof 1960 M M60 304 Żary lubuskie
226 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M70 260 Legionowo mazowieckie
227 1394 SAMUL Mirosław 1968 M M50 241 Białystok podlaskie
228 1544 SANDELEWSKI Jarosław 1962 M M50 166 Gdynia pomorskie
229 1538 SASIN Adam 1974 M M40 125 Zielonka mazowieckie
230 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80 85 Głogów dolnośląskie
231 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 K K40 261 Warszawa mazowieckie
232 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 M M40 32 Głubczyce opolskie
233 253 SAWOCH Artur 1972 M M40 269 Gorzów Wielkopolski lubuskie
234 1122 SCHAEFER Zygmunt 1948 M M70 276 Piekary Śląskie śląskie
235 152 SCHREIBER Jerzy 1948 M M70 153 Żywiec śląskie
236 858 SEKYRA Andrzej 1955 M M65 291 Opole opolskie
237 1558 SIKORSKI Karol 1971 M M50 263 Rumia pomorskie
238 1535 SILUTA Jacek 1980 M M40 109 Półczno pomorskie
239 1503 SKIBNIEWSKI Adam 1971 M M50 116 Radzymin mazowieckie
240 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 9 Olkusz małopolskie
241 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 275 Warszawa mazowieckie
242 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M60 175 Kwidzyn pomorskie
243 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 83 Lubin dolnośląskie
244 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 7 Gdańsk pomorskie
245 1524 SMOLIŃSKI Rafał 1973 M M40 27 Szczecin zachodniopomorskie
246 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 126 Strzelin dolnośląskie
247 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 76 Mełno kujawsko-pomorskie
248 1476 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M M40 314 Zielona Góra lubuskie
249 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M75 257 Drezdenko lubuskie
250 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 M M60 160 Lublin lubelskie
251 1568 STEUER Dariusz 1981 M M40 310 Gliwice śląskie
252 1492 STEUER Rudolf 1960 M M60 319 Ligota Łabędzka śląskie
253 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 M M50 274 Strzeniówka mazowieckie
254 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 22 Sulejówek mazowieckie
255 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 209 Świnna śląskie
256 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 19 Skierniewice łódzkie
257 1337 STOSZKO Artur 1969 M M50 288 Wierzchosławice małopolskie
258 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 198 Kraków małopolskie
259 1545 SULEJ Krzysztof 1971 M M50 167 Gdynia pomorskie
260 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 103 Gdańsk pomorskie
261 1552 SZATANIK Marta 1978 K K40 211 Węgierska Górka śląskie
262 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K60 121 Kraków małopolskie
263 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 61 Szczecinek zachodniopomorskie
264 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M85+ 139 Wrocław dolnośląskie
265 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M65 250 Reda pomorskie
266 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M50 248 Żory śląskie
267 41 SZURGOT Piotr 1971 M M50 58 Starogard Gdański pomorskie
268 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M65 104 Gdańsk pomorskie
269 536 SZYMIK Robert 1976 M M40 311 Rybnik śląskie
270 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 231 Chorzów śląskie
271 43 ŚWIDER Dariusz 1974 M M40 168 Kwidzyn pomorskie
272 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 97 Ostróda warmińsko-mazurskie
273 541 TATARCZUCH Marek 1974 M M40 182 Żabno małopolskie
274 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 16 Skarszewy pomorskie
275 1536 TECA Rajmund 1964 M M50 110 Borkowo pomorskie
276 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 154 Bielsko-Biała śląskie
277 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M75 53 Leśna Podlaska lubelskie
278 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 10 Olkusz małopolskie
279 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 73 Elbląg warmińsko-mazurskie
280 1421 TUSZER Franciszek 1949 M M70 190 Rumia pomorskie
281 105 TYLSKI Krzysztof 1958 M M60 242 Warszawa mazowieckie
282 1526 TYTOŃ Mariusz 1966 M M50 41 Bilcza świętokrzyskie
283 1397 WAGNER Waldemar 1963 M M50 44 Szczecinek zachodniopomorskie
284 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 M M40 159 Łódź łódzkie
285 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 M M65 283 Gliwice śląskie
286 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 52 Biała Podlaska lubelskie
287 622 WASKOWSKI Jacek 1961 M M60 308 Poznań wielkopolskie
288 1561 WAWROWSKA Małgorzata 1973 K K40 280 Ostróda warmińsko-mazurskie
289 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M50 192 Myszków śląskie
290 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 M M50 315 Janków Przygodzki wielkopolskie
291 1203 WĄSEK Józef 1945 M M75 66 Rzeszów podkarpackie
292 1132 WEISS Juliusz 1949 M M70 219 Złotoria kujawsko-pomorskie
293 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 M M50 113 Wandzin lubelskie
294 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 249 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
295 1433 WINKLER Grzegorz 1980 M M40 284 Tarnów małopolskie
296 1542 WIŚNIEWSKI Marek 1961 M M60 143 Pruszcz Gdański pomorskie
297 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M50 38 Bilcza świętokrzyskie
298 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M70 87 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
299 1539 WNĘK Sławomir 1969 M M50 129 Strzelin dolnośląskie
300 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 15 Krapkowice opolskie
301 570 WOJCIECHOWSKI Robert 1971 M M50 26 Szczecin zachodniopomorskie
302 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 203 Grudziądz kujawsko-pomorskie
303 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 106 Gostynin mazowieckie
304 1520 WOJTAN Tomasz 1980 M M40 2 Skarszewy pomorskie
305 1562 WOŁK Sławomir 1962 M M50 289 Wrocław dolnośląskie
306 163 WOREK Jan 1940 M M80 67 Rzeszów podkarpackie
307 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 245 Warszawa mazowieckie
308 1523 WRONIAK Bartosz 1974 M M40 18 Godziszewo pomorskie
309 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M60 24 Police zachodniopomorskie
310 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M65 187 Świebodzice dolnośląskie
311 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 268 Warszawa mazowieckie
312 1439 ZAWIŚLAK Hubert 1977 M M40 267 Kleszczów łódzkie
313 15 ZBOROWSKA Alina 1964 K K50 47 Jastrzębie-Zdrój śląskie
314 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M65 163 Koszalin zachodniopomorskie
315 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 K K50 264 Warszawa mazowieckie
316 933 ZGŁOBICKI Krzysztof 1960 M M60 136 Gdańsk pomorskie
317 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 233 Warszawa mazowieckie
318 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 247 Rybnik śląskie
319 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 202 Ciechanów mazowieckie
320 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M40 215 Białystok podlaskie
321 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 25 Szczecin zachodniopomorskie
322 1330 ŻYREK Piotr 1966 M M50 155 Bielsko-Biała śląskie