Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 147 Siekierczyn dolnośląskie
2 1659 ADAMCZYK Krzysztof 1958 M M60 477 Mysłowice śląskie
3 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 M M60 144 Gdynia pomorskie
4 1573 BABCZYSZYN Adam 1961 M M60 326 Święta Katarzyna dolnośląskie
5 1641 BACZEWSKI Jacek 1976 M M40 463 Mrągowo warmińsko-mazurskie
6 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 40 Bilcza świętokrzyskie
7 1630 BAJER Artur 1975 M M40 452 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
8 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 M M50 332 Wodzisław Śląski śląskie
9 80 BALAWAJDER Jacek 1968 M M50 333 Pszów śląskie
10 1422 BALIK Robert 1976 M M40 11 Olkusz małopolskie
11 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 M M65 232 Warszawa mazowieckie
12 1620 BANACH Filip 1980 M M40 438 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
13 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M80 91 Brzeg Dolny dolnośląskie
14 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 M M40 184 Komorniki wielkopolskie
15 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 M M80 95 Opole opolskie
16 1567 BARTOSZ Grażyna 1965 K K50 305 Mirostowice Górne lubuskie
17 643 BARUCH Dariusz 1965 M M50 390 Białystok podlaskie
18 298 BATÓG Tomasz 1975 M M40 301 Bogatynia dolnośląskie
19 1414 BĄK Teresa 1967 K K50 134 Wrocław dolnośląskie
20 247 BERKA Ryszard 1972 M M40 164 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
21 959 BERNACKI Jan 1957 M M60 140 Nowy Staw pomorskie
22 1632 BERUS Piotr 1976 M M40 450 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
23 1507 BEYGA Krystyna 1952 K K65 366 Lipinki Łużyckie lubuskie
24 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 138 Zabrze śląskie
25 1619 BIAŁKOWSKI Ryszard 1958 M M60 437 Warszawa mazowieckie
26 38 BIEL Jakub 1977 M M40 361 Kraków małopolskie
27 9 BIELAK Katarzyna 1966 K K50 157 Radom mazowieckie
28 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 M M60 150 Żywiec śląskie
29 1683 BIEŁUSZKO Antoni 1954 M M65 502 Ostróda warmińsko-mazurskie
30 1597 BILSKI Bartosz 1980 M M40 386 Kielce świętokrzyskie
31 1730 BITTMAN Piotr 1980 M M40 559 Zabrze śląskie
32 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 M M40 428 Ruda Śląska śląskie
33 1603 BŁASZCZAK Roman 1970 M M50 399 Gorzów Wielkopolski lubuskie
34 1555 BŁASZCZUK Bernard 1981 M M40 224 Reda pomorskie
35 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M50 183 Rzezawa małopolskie
36 33 BOCHENEK Mariusz 1969 M M50 362 Kraków małopolskie
37 1670 BOGACZ Andrzej 1961 M M60 488 Tarnobrzeg podkarpackie
38 1759 BOGUCKI Paweł 1963 M M50 592 Żeromin łódzkie
39 1735 BOGUN Janusz 1964 M M50 562 Laskowice kujawsko-pomorskie
40 302 BOLSĘGA Henryk 1971 M M50 415 Słopnice małopolskie
41 653 BORKOWSKI Marek 1960 M M60 348 Nowy Sącz małopolskie
42 1682 BORTLICZEK Rafał 1973 M M40 501 Bielsko-Biała śląskie
43 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 60 Szczecinek zachodniopomorskie
44 1319 BRACHA Michał 1978 M M40 385 Kielce świętokrzyskie
45 1444 BRAKSATOR Andrzej 1962 M M50 470 Katowice śląskie
46 1386 BREŃSKI Jacek 1970 M M50 492 Zielonka warmińsko-mazurskie
47 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 238 Toruń kujawsko-pomorskie
48 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K70 108 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
49 1742 BRONICKI Andrzej 1970 M M50 571 Olsztyn warmińsko-mazurskie
50 967 BRZESKI Leszek 1954 M M65 165 Gronowo Elbląskie warmińsko-mazurskie
51 1607 BRZEZIŃSKI Andrzej 1965 M M50 426 Płock mazowieckie
52 1456 BRZOZOWSKI Andrzej 1966 M M50 285 Zielona Góra lubuskie
53 1648 BRZOZOWSKI Rafał 1972 M M40 466 Warszawa mazowieckie
54 1551 BUCZYŃSKI Daniel 1975 M M40 206 Dąbrowa warmińsko-mazurskie
55 159 BUKOWSKI Jan 1941 M M80 287 Bystra śląskie
56 171 BULA Karol 1936 M M85+ 421 Radzionków śląskie
57 1407 BULZAK Jan 1964 M M50 349 Świniarsko małopolskie
58 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 M M50 54 Biała Podlaska lubelskie
59 1547 BUŚKO Przemysław 1971 M M50 194 Rosko wielkopolskie
60 1614 CEKIERA Maciej 1966 M M50 432 Wrocław dolnośląskie
61 661 CHAWRYŁO Roman 1966 M M50 593 Lublin lubelskie
62 1628 CHMARZYŃSKI Jacek 1967 M M50 446 Osie kujawsko-pomorskie
63 1684 CHMIELEWSKI Zbigniew 1952 M M65 503 Ostróda warmińsko-mazurskie
64 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 12 Olkusz małopolskie
65 276 CHODZYŃSKI Sylwester 1969 M M50 594 Sandomierz świętokrzyskie
66 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M65 105 Żmigród dolnośląskie
67 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 89 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
68 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 114 Białystok podlaskie
69 1548 CICHACKI Janusz 1970 M M50 193 Szamotuły wielkopolskie
70 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 173 Kwidzyn pomorskie
71 1669 CIEJKA Zbigniew 1960 M M60 487 Tarnobrzeg podkarpackie
72 319 CIEMIENGA Marek 1974 M M40 318 Borucin śląskie
73 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 M M65 196 Gdynia pomorskie
74 1583 CIOŁEK Dariusz 1966 M M50 338 Leopoldów lubelskie
75 1435 CISZEWSKI Ryszard 1948 M M70 48 Sanniki mazowieckie
76 669 CUDNY Krzysztof 1967 M M50 324 Warszawa mazowieckie
77 670 CYBULSKI Zbigniew 1959 M M60 295 Słubice lubuskie
78 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz 1980 M M40 244 Lublin lubelskie
79 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 78 Grudziądz kujawsko-pomorskie
80 1666 CZACHOROWSKI Aleksander 1951 M M70 484 Tarnobrzeg podkarpackie
81 1646 CZAPSKI Marek 1969 M M50 464 Śliwice kujawsko-pomorskie
82 1602 CZARNIAWSKI Piotr 1967 M M50 398 Gorzów Wielkopolski lubuskie
83 203 CZEKAJ Ewa 1961 K K60 387 Kielce świętokrzyskie
84 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M80 161 Lublin lubelskie
85 610 CZYCZEL Tadeusz 1960 M M60 585 Ostróda warmińsko-mazurskie
86 148 CZYŻ Karol 1944 M M75 380 Ustroń śląskie
87 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M80 94 Warszawa mazowieckie
88 1640 DEJRYNG Dariusz 1964 M M50 458 Świecie kujawsko-pomorskie
89 1671 DELIKAT Andrzej 1968 M M50 489 Tarnobrzeg podkarpackie
90 1697 DĘBEK Grzegorz 1961 M M60 517 Warszawa mazowieckie
91 1508 DĘBOWSKI Grzegorz 1980 M M40 302 Góry dolnośląskie
92 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M65 312 Wrocław dolnośląskie
93 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 M M65 226 Gdynia pomorskie
94 169 DOJKA Lech 1935 M M85+ 1 Gdynia pomorskie
95 1700 DRIESSEN Jeroen 1976 M M40 520 Chotomów mazowieckie
96 1733 DRZYZGA Adam 1975 M M40 560 Tarnowskie Góry śląskie
97 1701 DUDEK Marek 1952 M M65 521 Wołomin mazowieckie
98 1546 DUDKIEWICZ Adrian 1980 M M40 220 Juszkowo pomorskie
99 1663 DUDZIŃSKI Zygmunt 1956 M M65 481 Tarnobrzeg podkarpackie
100 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M75 79 Mełno kujawsko-pomorskie
101 65 DURKA Tadeusz 1960 M M60 367 Bielsko-Biała śląskie
102 1673 DURLIK Janusz 1958 M M60 491 Warszawa mazowieckie
103 1655 DUŻY Mirosław 1958 M M60 473 Łaziska Górne śląskie
104 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 M M40 180 Tarnów małopolskie
105 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 199 Piotrków Trybunalski łódzkie
106 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 101 Gdańsk pomorskie
107 1522 ELIASZ Adrian 1981 M M40 8 Sosnowiec śląskie
108 1685 FERENC Piotr 1974 M M40 504 Ostróda warmińsko-mazurskie
109 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 191 Lębork pomorskie
110 1396 FILAK Dariusz 1968 M M50 218 Katowice śląskie
111 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 148 Zaręba dolnośląskie
112 1140 FINKOWSKI Marian 1947 M M70 577 Lublin lubelskie
113 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 M M70 45 Ostróda warmińsko-mazurskie
114 1753 FLIS Bogusław 1972 M M40 583 Żywiec śląskie
115 262 FLOREK Sławomir 1977 M M40 181 Tarnów małopolskie
116 66 FOMIN Yuriy 1961 M M60 307 Mysłowice śląskie
117 343 FRIEBE Janusz 1970 M M50 336 Pszczyna śląskie
118 1495 GAJEWSKI Adam 1973 M M40 413 Jeleśnia śląskie
119 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 69 Działdowo warmińsko-mazurskie
120 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 M M50 13 Olkusz małopolskie
121 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M80 72 Elbląg warmińsko-mazurskie
122 153 GLURA Henryk 1941 M M80 88 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
123 48 GOCH Krzysztof 1971 M M50 373 Zamość lubelskie
124 705 GOLA Krzysztof 1965 M M50 36 Miedziana Góra świętokrzyskie
125 1686 GORCZYC Krystian 1977 M M40 505 Ostróda warmińsko-mazurskie
126 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 33 Gdańsk pomorskie
127 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 188 Gniew pomorskie
128 1075 GRACZKOWSKI Jerzy 1951 M M70 258 Kwidzyn pomorskie
129 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 M M50 200 Gdańsk pomorskie
130 229 GREGORCZYK Teresa 1956 K K65 545 Warszawa mazowieckie
131 1606 GRODZICKA Aneta 1979 K K40 404 Gliwice śląskie
132 1719 GROENKE Tomasz 1970 M M50 544 Wejherowo pomorskie
133 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M85+ 145 Gdynia pomorskie
134 1714 GRUBELSKI Andrzej 1970 M M50 539 Warszawa mazowieckie
135 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 M M65 411 Olsztyn warmińsko-mazurskie
136 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 M M65 297 Witnica lubuskie
137 1621 GRYGORCZUK Zygmunt 1954 M M65 439 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
138 358 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 M M50 316 Zielonej Górze lubuskie
139 251 GRZELAK Ryszard 1972 M M40 243 Elbląg warmińsko-mazurskie
140 1675 GRZESICA Mirosław 1963 M M50 493 Tychy śląskie
141 1667 GUDZ Zbigniew 1964 M M50 485 Tarnobrzeg podkarpackie
142 1712 GWIZDAŁA Tomasz 1973 M M40 534 Łochowo kujawsko-pomorskie
143 49 GWIZDON Artur 1976 M M40 205 Będzin śląskie
144 1077 HAJDUK Roman 1949 M M70 590 Działdowo warmińsko-mazurskie
145 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M75 151 Bielsko-Biała śląskie
146 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 149 Bogatynia dolnośląskie
147 979 HARMATA Leszek 1957 M M60 236 Rogóźno kujawsko-pomorskie
148 167 HNYDA Adam 1938 M M80 137 Piekary Śląskie śląskie
149 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 135 Oleśnica dolnośląskie
150 162 HRECZUCH Jan 1941 M M80 92 Wrocław dolnośląskie
151 1713 IHAS Jerzy 1972 M M40 535 Pruchna śląskie
152 1734 JABŁOŃSKI Zenon 1964 M M50 561 Ząbki mazowieckie
153 1081 JANICKI Stanisław 1950 M M70 115 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
154 375 JANOWICZ Piotr 1973 M M40 255 Olsztyn warmińsko-mazurskie
155 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 216 Chojnice pomorskie
156 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 M M50 127 Ziębice dolnośląskie
157 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 234 Olsztyn warmińsko-mazurskie
158 1754 JEŻ Grzegorz 1976 M M40 586 Jarocin podkarpackie
159 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek 1969 M M50 176 Kwidzyn pomorskie
160 1694 JÓSKOWIAK Reginald 1964 M M50 513 Laskowice kujawsko-pomorskie
161 1744 JUGOWIEC Gregorz 1970 M M50 573 Piekary Śląskie śląskie
162 1584 KACZMAREK Krzysztof 1971 M M50 344 Księginice dolnośląskie
163 386 KACZMAREK Mariusz 1973 M M40 286 Wrocław dolnośląskie
164 1599 KAJSTURA Tomasz 1971 M M50 391 Bielsko-Biała śląskie
165 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 237 Gubiny kujawsko-pomorskie
166 6 KAMAN Halina 1961 K K60 290 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
167 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 M M40 227 Płońsk mazowieckie
168 1665 KASIŃSKI Leszek 1955 M M65 483 Tarnobrzeg podkarpackie
169 52 KASPERSKI Adam 1974 M M40 59 Chorzów śląskie
170 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 82 Jelenia Góra dolnośląskie
171 740 KASTRAU Zenon 1959 M M60 277 Olsztyn warmińsko-mazurskie
172 1564 KASZUBA Grzegorz 1973 M M40 296 Słubice lubuskie
173 1672 KASZUBA Józef 1950 M M70 490 Bojano pomorskie
174 1445 KATOLIK Mirosław 1972 M M40 424 Sosnowiec śląskie
175 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 132 Wrocław dolnośląskie
176 1738 KELER Antoni 1949 M M70 566 Bytom śląskie
177 741 KĘPA Adam 1964 M M50 526 Duchnów mazowieckie
178 81 KĘPKA Jacek 1968 M M50 174 Kwidzyn pomorskie
179 1637 KICIAK Marek 1951 M M70 455 Lublin lubelskie
180 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 M M70 536 Suchy Las wielkopolskie
181 1743 KIERA Andrzej 1965 M M50 572 Piekary Śląskie śląskie
182 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 178 Tarnów małopolskie
183 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K65 107 Szczecin zachodniopomorskie
184 1725 KLAFCZYŃSKI Robert 1973 M M40 554 Zabrze śląskie
185 627 KLASSA Michał 1967 M M50 252 Łeba pomorskie
186 1616 KLEIN Andrzej 1966 M M50 434 Żory śląskie
187 1550 KLEINROK Andrzej 1949 M M70 201 Zamość lubelskie
188 1587 KLEMENDORF Jan 1954 M M65 352 Ostrołęka mazowieckie
189 1687 KLIMECKI Rafał 1975 M M40 506 Ostróda warmińsko-mazurskie
190 607 KLOCEK Krzysztof 1966 M M50 401 Giedlarowa podkarpackie
191 1679 KLUSKA Andrzej 1958 M M60 498 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
192 1688 KOCIENIEWSKI Włodzimierz 1953 M M65 507 Tylice warmińsko-mazurskie
193 1533 KOŁOGRYW Grzegorz 1971 M M50 81 Gorzów Wielkopolski lubuskie
194 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 65 Rzeszów podkarpackie
195 1554 KONKEL Krzysztof 1975 M M40 223 Rumia pomorskie
196 1624 KOPA Robert 1962 M M50 441 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
197 1488 KOPACZ Paweł 1972 M M40 378 Oświęcim małopolskie
198 1521 KOPISZKA Krzysztof 1971 M M50 3 Skarszewy pomorskie
199 1608 KORCZAK Tomasz 1962 M M50 425 Płock mazowieckie
200 754 KORGUL Jerzy 1965 M M50 169 Kwidzyn pomorskie
201 1702 KOS Paweł 1977 M M40 522 Stalowa Wola podkarpackie
202 756 KOSEWSKI Witold 1961 M M60 177 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
203 1651 KOSIEDOWSKI Adam 1979 M M40 469 Osielsko kujawsko-pomorskie
204 1611 KOTOWSKI Grzegorz 1981 M M40 429 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
205 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 266 Kleszczów łódzkie
206 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 M M65 62 Szczecinek zachodniopomorskie
207 1658 KOWOL Andrzej 1960 M M60 476 Tychy śląskie
208 406 KOZIARSKI Jacek 1976 M M40 130 Płock mazowieckie
209 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 55 Sadowie śląskie
210 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 17 Tczew pomorskie
211 1605 KOZŁOWSKI Jarosław 1975 M M40 403 Gliwice śląskie
212 1721 KOZULSKI Piotr 1961 M M60 547 Łódź łódzkie
213 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 96 Ostróda warmińsko-mazurskie
214 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 M M70 142 Lublin lubelskie
215 766 KRAUSE Krzysztof 1962 M M50 141 Toruń kujawsko-pomorskie
216 1565 KRAWCZUGO Marek 1952 M M65 299 Łubowo zachodniopomorskie
217 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 M M65 43 Szczecinek zachodniopomorskie
218 1053 KRAWCZYK Bolesław 1952 M M65 569 Olsztyn warmińsko-mazurskie
219 1726 KRET Henryk 1975 M M40 555 Wyry śląskie
220 1706 KRUPA Sebastian 1973 M M40 528 Chorzów śląskie
221 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 230 Świętochłowice śląskie
222 1750 KUCHARSKI Tadeusz 1949 M M70 580 Zawichost świętokrzyskie
223 1704 KUCZERA Dariusz 1969 M M50 524 Piekary Śląskie śląskie
224 1504 KUDERSKI Andrzej 1970 M M50 298 Witnica lubuskie
225 1571 KUKLA Sabina 1980 K K40 321 Pszczyna śląskie
226 1569 KULCZYCKI Szymon 1979 M M40 313 Gorzów Wielkopolski lubuskie
227 1752 KULCZYK Zbigniew 1953 M M65 582 Stalowa Wola podkarpackie
228 1370 KULWICKI Daniel 1978 M M40 497 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
229 1420 KURC Andrzej 1950 M M70 189 Rumia pomorskie
230 1592 KURCZ Halina 1958 K K60 369 Legnica dolnośląskie
231 1591 KURCZ Kazimierz 1954 M M65 368 Legnica dolnośląskie
232 1593 KUREK Jan 1957 M M60 370 Kraków małopolskie
233 1594 KUREK Zofia 1958 K K60 371 Kraków małopolskie
234 1615 KURYLAK Tomasz 1970 M M50 433 Lublin lubelskie
235 1302 KURZEJA Artur 1977 M M40 172 Kwidzyn pomorskie
236 1347 KURZEJA Sebastian 1979 M M40 171 Kwidzyn pomorskie
237 1313 KUTYŁA Stanisław 1967 M M50 186 Gdynia pomorskie
238 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 5 Łączyno pomorskie
239 1760 KUŹMICZ Jerzy 1959 M M60 595 Sandomierz świętokrzyskie
240 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 6 Żukowo pomorskie
241 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 M M40 408 Gliwice śląskie
242 173 KWODAWSKI Marian 1938 M M80 407 Gliwice śląskie
243 248 LACH Marcin 1977 M M40 119 Grudziądz kujawsko-pomorskie
244 1590 LAMER Maciej 1965 M M50 356 Zawiercie śląskie
245 1559 LAURITSEN Michael 1966 M M50 270 Gdańsk pomorskie
246 1563 LEMANOWICZ Tomasz 1972 M M40 293 Babimost lubuskie
247 1718 LESISZ Waldemar 1969 M M50 543 Zabrze śląskie
248 1154 LESZCZYŃSKI Lech 1945 M M75 447 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
249 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 K K50 156 Łódź łódzkie
250 420 LEWANDOWSKI Maciej 1972 M M40 225 Warszawa mazowieckie
251 1634 LEWANDOWSKI Sławomir 1979 M M40 448 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
252 1748 LEWCZUK Dariusz 1964 M M50 578 Świdnik lubelskie
253 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 210 Świętochłowice śląskie
254 280 LEWICKI Piotr 1969 M M50 375 Kraków małopolskie
255 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 K K40 71 Biała Podlaska lubelskie
256 421 LIBURA Tomasz 1972 M M40 265 Elbląg warmińsko-mazurskie
257 1643 LIPKA Dariusz 1966 M M50 461 Mrągowo warmińsko-mazurskie
258 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M50 235 Rogóźno kujawsko-pomorskie
259 999 LISIECKI Zbigniew 1956 M M65 213 Stęszewice wielkopolskie
260 1633 LUSTIG Mariusz 1978 M M40 449 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
261 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 4 Kraków małopolskie
262 1636 ŁONIEWSKA-GAŁEK Katarzyna 1971 M M50 454 Warszawa mazowieckie
263 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 39 Bilcza świętokrzyskie
264 1612 ŁUCKOŚ Reginald 1972 M M40 430 Wrocław dolnośląskie
265 1724 ŁUCZAK Michał 1976 M M40 551 Skoki wielkopolskie
266 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 34 Bilcza świętokrzyskie
267 1761 MACHULA Roman 1964 M M50 596 Sandomierz świętokrzyskie
268 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 207 Węgierska Górka śląskie
269 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M70 208 Węgierska Górka śląskie
270 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 M M65 393 Dębica podkarpackie
271 437 MAJOS Sławomir 1971 M M50 37 Kielce świętokrzyskie
272 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 70 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
273 89 MALARCZYK Andrzej 1961 M M60 170 Kwidzyn pomorskie
274 156 MALARZ Janusz 1941 M M80 21 Tarnobrzeg podkarpackie
275 1723 MALINOWSKI Sylwester 1970 M M50 550 Warszawa mazowieckie
276 1639 MALISZEWSKI Mariusz 1962 M M50 457 Laskowice kujawsko-pomorskie
277 794 MAŁY Szczepan 1961 M M60 20 Wołczyn opolskie
278 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 M M70 300 Bolesławiec dolnośląskie
279 1680 MAREK Piotr 1975 M M40 499 Głogoczów małopolskie
280 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M M50 516 Strzegom dolnośląskie
281 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K65 228 Lublin lubelskie
282 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 229 Lublin lubelskie
283 1531 MARZEC Stefan 1953 M M65 68 Wojciechów świętokrzyskie
284 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M50 133 Wrocław dolnośląskie
285 1537 MATACHOWSKA Jadwiga 1974 K K40 123 Jastarnia pomorskie
286 1649 MATCZAK Piotr 1962 M M50 467 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
287 441 MATEJEK Mariusz 1970 M M50 162 Koszalin zachodniopomorskie
288 1582 MATEUSIAK Krystian 1971 M M50 337 Wola Osowińska lubelskie
289 1580 MATLIŃSKA Katarzyna 1977 K K40 329 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
290 1741 MAZIEC Krzysztof 1962 M M50 570 Olsztyn warmińsko-mazurskie
291 1727 MAZUR Grzegorz 1976 M M40 556 Gliwice śląskie
292 1449 MAZUR Katarzyna 1972 K K40 388 Kielce świętokrzyskie
293 1747 MAZUREK Paweł 1971 M M50 576 Tarnów małopolskie
294 61 MELLER Kazimierz 1960 M M60 204 Płąchawy kujawsko-pomorskie
295 1534 MĘCZYŃSKI Adrian 1980 M M40 90 Zławieś Mała kujawsko-pomorskie
296 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 M M60 279 Gorlice małopolskie
297 1297 MICHALSKI Piotr 1978 M M40 120 Sochocin mazowieckie
298 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 M M50 246 Nasielsk mazowieckie
299 1581 MIERZYŃSKI Paweł 1978 M M40 331 Radom mazowieckie
300 1596 MIGDAŁ Eugeniusz 1973 M M40 376 Katowice śląskie
301 1499 MIJAS Sylwia 1980 K K40 330 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
302 1519 MIKA Małgorzata 1980 K K40 221 Reda pomorskie
303 808 MILCZAREK Waldemar 1964 M M50 271 Płońsk mazowieckie
304 90 MIREK Krzysztof 1961 M M60 365 Tymbark małopolskie
305 1553 MIREK Piotr 1977 M M40 217 Będzin śląskie
306 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M M60 98 Dobra małopolskie
307 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80 93 Ziębice dolnośląskie
308 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 77 Grudziądz kujawsko-pomorskie
309 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 K K70 374 Bytom śląskie
310 1677 MŁYNARSKI Filip 1978 M M40 495 Warszawa mazowieckie
311 1696 MOLAK Jan 1957 M M60 515 Sade Budy mazowieckie
312 811 MOLENDA Dariusz 1961 M M60 197 Gdańsk pomorskie
313 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 46 Radom mazowieckie
314 1662 MORZYCKI Jacek 1959 M M60 480 Tarnobrzeg podkarpackie
315 1570 MOSKALIK Mariusz 1977 M M40 320 Zielona Góra lubuskie
316 1715 MROZIK Zbigniew 1968 M M50 540 Orzesze śląskie
317 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 M M40 185 Plewiska wielkopolskie
318 138 MRÓZEK Jan 1951 M M70 99 Dobra małopolskie
319 172 MRYC Henryk 1937 M M80 323 Rząska małopolskie
320 1419 MURIAS Stanisław 1960 M M60 64 Rzeszów podkarpackie
321 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita 1975 K K40 588 Olsztyn warmińsko-mazurskie
322 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 294 Mysłowice śląskie
323 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 14 Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie
324 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M M50 382 Kościelisko małopolskie
325 196 NIEDŹWIECKA Alicja 1970 K K50 278 Orneta warmińsko-mazurskie
326 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 M M40 56 Siewierz śląskie
327 1707 NOPARLIK Adam 1972 M M40 529 Chorzów śląskie
328 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 23 Walce opolskie
329 17 NOWACKA Dorota 1966 K K50 419 Kraków małopolskie
330 1703 NOWACKI Jacek 1971 M M50 523 Warszawa mazowieckie
331 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 292 Międzyrzecz lubuskie
332 1424 NOWAK Marcin 1979 M M40 112 Nekielka wielkopolskie
333 1705 NOWAK Paweł 1959 M M60 527 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
334 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K60 51 Katowice śląskie
335 1322 NOWICKI Ryszard 1967 M M50 496 Warszawa mazowieckie
336 76 NOWOTNY Ryszard 1959 M M60 309 Racibórz śląskie
337 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 K K40 542 Zabrze śląskie
338 265 OKRUCH Jarosław 1970 M M50 409 Wołomin mazowieckie
339 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 M M70 273 Łódź łódzkie
340 108 OPIOŁA Tomasz 1954 M M65 553 Bobrowniki Wielkie małopolskie
341 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M80 214 Łowicz łódzkie
342 1560 ORZĘCKI Radosław 1969 M M50 272 Rumia pomorskie
343 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 84 Polkowice dolnośląskie
344 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 M M40 195 Lublin lubelskie
345 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 74 Okonin kujawsko-pomorskie
346 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 75 Plemięta kujawsko-pomorskie
347 1598 OSUCH Ewa 1981 K K40 389 Kielce świętokrzyskie
348 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 50 Jastrzębie-Zdrój śląskie
349 1338 PALUCH Janusz 1963 M M50 152 Bielsko-Biała śląskie
350 1664 PANIEC Paweł 1968 M M50 482 Tarnobrzeg podkarpackie
351 64 PASIECZNY Jan 1967 M M50 351 Kraków małopolskie
352 1530 PASZEWSKI Sebastian 1976 M M40 57 Mierzęcice śląskie
353 474 PASZKIEWICZ Wiesław 1974 M M40 303 Bogatynia dolnośląskie
354 1187 PAWLAK Leon 1944 M M75 537 Ośnica mazowieckie
355 1627 PAWLAK Zbigniew 1953 M M65 445 Poznań wielkopolskie
356 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof 1974 M M40 460 Mrągowo warmińsko-mazurskie
357 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 M M70 364 Kęty małopolskie
358 1430 PEŁKA Jerzy 1969 M M50 325 Orzesze dolnośląskie
359 942 PĘDA Leszek 1957 M M60 259 Warszawa mazowieckie
360 1502 PĘDZIAK Robert 1967 M M50 117 Kobyłka mazowieckie
361 1618 PIĄTEK Przemysław 1968 M M50 436 Orzesze śląskie
362 595 PIECHNIK Roman 1964 M M50 383 Lublin lubelskie
363 1720 PIECOWSKI Mirosław 1975 M M40 546 Rybnik śląskie
364 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 31 Kraków małopolskie
365 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 M M75 538 Poznań wielkopolskie
366 144 PIETRZAK Henryk 1947 M M70 342 Skoczów śląskie
367 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 100 Dobra małopolskie
368 1010 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 M M65 254 Pruszcz Gdański pomorskie
369 129 PIETRZYK Andrzej 1952 M M65 341 Skoczów śląskie
370 1757 PIGOŃ Maciej 1966 M M50 589 Skierniewice łódzkie
371 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 251 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
372 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 102 Gdańsk pomorskie
373 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 M M50 212 Toruń kujawsko-pomorskie
374 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 M M50 358 Zawiercie śląskie
375 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 M M40 402 Pniów śląskie
376 1012 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 M M65 282 Warszawa mazowieckie
377 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 28 Bytów pomorskie
378 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 29 Bytów pomorskie
379 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 30 Bytów pomorskie
380 1755 PODEDWORNY Tadeusz 1968 M M50 587 Tuszyn łódzkie
381 1609 PODOLAK Radosław 1977 M M40 427 Tobolice mazowieckie
382 1436 PODSIADŁY Henryk 1943 M M75 49 Sanniki mazowieckie
383 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 K K50 306 Mirostowice Dolne lubuskie
384 1588 POMEZNY Izabella 1980 K K40 353 Łódź łódzkie
385 1711 POSERT Bogdan 1958 M M60 533 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
386 284 PROKOP Jacek 1971 M M50 63 Rzeszów podkarpackie
387 1360 PRUDEL Leszek 1976 M M40 381 Rybnik śląskie
388 1689 PRUSINOWSKI Marek 1963 M M50 508 Ostróda warmińsko-mazurskie
389 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 M M65 412 Olsztyn warmińsko-mazurskie
390 1557 PRZYBOROWSKI Jarosław 1968 M M50 262 Rumia pomorskie
391 142 PRZYGODA Jerzy 1947 M M70 394 Kobyla Góra wielkopolskie
392 1647 PSTROKOŃSKI Robert 1974 M M40 465 Warszawa mazowieckie
393 83 PTASZEK Grzegorz 1963 M M50 395 Mysłowice śląskie
394 1342 PUDA Piotr 1969 M M50 340 Czechowice-Dziedzice śląskie
395 493 PUDLIS Cezary 1974 M M40 128 Strzelin dolnośląskie
396 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M M50 179 Biecz małopolskie
397 97 PYZIK Marek 1958 M M60 35 Bilcza świętokrzyskie
398 67 RACHAŃSKI Artur 1968 M M50 346 Tomaszów Lubelski lubelskie
399 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 M M40 146 Laskowice kujawsko-pomorskie
400 50 RAMENDA Krzysztof 1970 M M50 339 Czechowice-Dziedzice śląskie
401 1642 RATUSZNIAK Zbigniew 1964 M M50 462 Mrągowo warmińsko-mazurskie
402 495 RECHENEK Andrzej 1972 M M40 253 Gdańsk pomorskie
403 268 REGULSKI Mariusz 1969 M M50 118 Warszawa mazowieckie
404 496 REJZE Robert 1969 M M50 158 Łódź łódzkie
405 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 80 Grudziądz kujawsko-pomorskie
406 168 RETERSKI Michał 1938 M M80 111 Działdowo warmińsko-mazurskie
407 27 REUCKI Adam 1972 M M40 239 Białystok podlaskie
408 111 RICHTA Marian 1955 M M65 423 Siemianowice Śląskie śląskie
409 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 K K40 122 Jastarnia pomorskie
410 1443 RODEK Zbigniew 1966 M M50 420 Sosnowiec śląskie
411 274 RODZIEWICZ Marek 1972 M M40 240 Dobrzyniewo podlaskie
412 1668 ROMAN Artur 1970 M M50 486 Tarnobrzeg podkarpackie
413 63 ROSIAK Jacek 1968 M M50 327 Boguszów-Gorce dolnośląskie
414 3 ROSIK Iwona 1971 K K50 124 Szczecin zachodniopomorskie
415 1751 ROTKIEWICZ Zbigniew 1963 M M50 581 Tarnobrzeg podkarpackie
416 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 222 Gubin lubuskie
417 1540 ROZNER Jan 1950 M M70 131 Płock mazowieckie
418 125 ROZWADOWSKI Adam 1953 M M65 372 Zamość lubelskie
419 1758 ROŻEK Sylwia 1979 K K40 591 Rączna małopolskie
420 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 M M65 347 Sosnowiec śląskie
421 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M50 86 Borówno kujawsko-pomorskie
422 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 M M40 42 Maków Mazowiecki mazowieckie
423 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 256 Jarzębia Łąka mazowieckie
424 1617 RYBAK Franciszek 1950 M M70 435 Laskowice kujawsko-pomorskie
425 1572 RYBAK Henryk 1949 M M70 322 Laskowice kujawsko-pomorskie
426 79 RYBAK Kazimierz 1961 M M60 565 Rybnik śląskie
427 1736 RYDEL Artur 1979 M M40 563 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
428 99 RYGIEL Wiesław 1958 M M60 363 Kraków małopolskie
429 1601 RYSTWEJ Marcin 1977 M M40 397 Gorzów Wielkopolski lubuskie
430 1455 RZAKOWSKI Daniel 1980 M M40 317 Zielona Góra lubuskie
431 1566 SADKO Krzysztof 1960 M M60 304 Żary lubuskie
432 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M70 260 Legionowo mazowieckie
433 158 SAJDAK Marek 1943 M M75 343 Gliwice śląskie
434 1690 SAMSEL Wojciech 1975 M M40 509 Ostróda warmińsko-mazurskie
435 1394 SAMUL Mirosław 1968 M M50 241 Białystok podlaskie
436 1544 SANDELEWSKI Jarosław 1962 M M50 166 Gdynia pomorskie
437 1491 SASIAK Rafał 1970 M M50 396 Katowice śląskie
438 1538 SASIN Adam 1974 M M40 125 Zielonka mazowieckie
439 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80 85 Głogów dolnośląskie
440 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 K K40 261 Warszawa mazowieckie
441 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 M M40 32 Głubczyce opolskie
442 253 SAWOCH Artur 1972 M M40 269 Gorzów Wielkopolski lubuskie
443 1122 SCHAEFER Zygmunt 1948 M M70 276 Piekary Śląskie śląskie
444 1708 SCHANIEL Krzysztof 1971 M M50 530 Ruda Śląska śląskie
445 152 SCHREIBER Jerzy 1948 M M70 153 Żywiec śląskie
446 858 SEKYRA Andrzej 1955 M M65 291 Opole opolskie
447 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 M M65 379 Ustroń śląskie
448 23 SIEWERT Halina 1957 K K60 355 Siemianowice Śląskie śląskie
449 1586 SIKORA Janusz 1973 M M40 350 Pyrzowice śląskie
450 1558 SIKORSKI Karol 1971 M M50 263 Rumia pomorskie
451 1535 SILUTA Jacek 1980 M M40 109 Półczno pomorskie
452 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 M M70 334 Bojanów śląskie
453 1695 SITARZ Andrzej 1958 M M60 514 Toruń kujawsko-pomorskie
454 1503 SKIBNIEWSKI Adam 1971 M M50 116 Radzymin mazowieckie
455 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 9 Olkusz małopolskie
456 1676 SKOWRONEK Paweł 1953 M M65 494 Chełmek małopolskie
457 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 275 Warszawa mazowieckie
458 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M60 175 Kwidzyn pomorskie
459 952 SKRZYPCZYK Mirosław 1955 M M65 549 Olsztyn warmińsko-mazurskie
460 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 83 Lubin dolnośląskie
461 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 7 Gdańsk pomorskie
462 1728 SŁAWIŃSKI Krzysztof 1976 M M40 557 Gliwice śląskie
463 62 SŁOWIK Robert 1966 M M50 328 Boguszów-Gorce dolnośląskie
464 1691 SMOLEŃSKI Robert 1980 M M40 510 Miłomłyn warmińsko-mazurskie
465 1524 SMOLIŃSKI Rafał 1973 M M40 27 Szczecin zachodniopomorskie
466 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 M M60 416 Limanowa małopolskie
467 1600 SOBEL Artur 1981 M M40 392 Bielsko-Biała śląskie
468 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 126 Strzelin dolnośląskie
469 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 76 Mełno kujawsko-pomorskie
470 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 M M65 519 Czeladź śląskie
471 1699 SOKOŁOWSKI Mirosław 1960 M M60 584 Otwock mazowieckie
472 1656 SOREK Tomasz 1973 M M40 474 Tychy śląskie
473 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 M M60 357 Kielce świętokrzyskie
474 1740 SOZAŃSKI Jerzy 1950 M M70 568 Chotowa podkarpackie
475 1476 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M M40 314 Zielona Góra lubuskie
476 1657 STABIK Stefan 1963 M M50 475 Łaziska Górne śląskie
477 1749 STANISŁAWSKI Zbigniew 1978 M M40 579 Ostróda warmińsko-mazurskie
478 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M75 257 Drezdenko lubuskie
479 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 M M60 160 Lublin lubelskie
480 1568 STEUER Dariusz 1981 M M40 310 Gliwice śląskie
481 1492 STEUER Rudolf 1960 M M60 319 Ligota Łabędzka śląskie
482 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 M M50 274 Strzeniówka mazowieckie
483 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 22 Sulejówek mazowieckie
484 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 209 Świnna śląskie
485 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 19 Skierniewice łódzkie
486 1337 STOSZKO Artur 1969 M M50 288 Wierzchosławice małopolskie
487 1737 STROF Łukasz 1978 M M40 564 Gliwice śląskie
488 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 198 Kraków małopolskie
489 1358 STRZEJA Andrzej 1971 M M50 400 Strzelce Opolskie opolskie
490 526 SUCHECKI Wacław 1968 M M50 406 Gliwice śląskie
491 1545 SULEJ Krzysztof 1971 M M50 167 Gdynia pomorskie
492 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 M M40 410 Oława dolnośląskie
493 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 103 Gdańsk pomorskie
494 1552 SZATANIK Marta 1978 K K40 211 Węgierska Górka śląskie
495 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K60 121 Kraków małopolskie
496 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 61 Szczecinek zachodniopomorskie
497 164 SZEWCZUK Ryszard 1939 M M80 422 Ziębice dolnośląskie
498 1654 SZEWCZYK Henryk 1938 M M80 472 Gostyń śląskie
499 1426 SZLUBOWSKI Dariusz 1965 M M50 552 Częstochowa śląskie
500 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M85+ 139 Wrocław dolnośląskie
501 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M65 250 Reda pomorskie
502 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M50 248 Żory śląskie
503 41 SZURGOT Piotr 1971 M M50 58 Starogard Gdański pomorskie
504 161 SZWAB Antoni 1942 M M75 335 Wodzisław Śląski śląskie
505 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M65 104 Gdańsk pomorskie
506 1625 SZYMCZYK Kajetan 1980 M M40 443 Stęszew wielkopolskie
507 536 SZYMIK Robert 1976 M M40 311 Rybnik śląskie
508 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 231 Chorzów śląskie
509 43 ŚWIDER Dariusz 1974 M M40 168 Kwidzyn pomorskie
510 1739 ŚWIDERSKI Wojciech 1963 M M50 567 Warszawa mazowieckie
511 539 ŚWIRK Robert 1969 M M50 377 Oświęcim małopolskie
512 1373 TABOR Krzysztof 1974 M M40 417 Jodłownik małopolskie
513 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 97 Ostróda warmińsko-mazurskie
514 541 TATARCZUCH Marek 1974 M M40 182 Żabno małopolskie
515 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 16 Skarszewy pomorskie
516 1536 TECA Rajmund 1964 M M50 110 Borkowo pomorskie
517 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 154 Bielsko-Biała śląskie
518 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M75 53 Leśna Podlaska lubelskie
519 1710 TOMECKI Laurent 1968 M M50 532 Ruda Śląska śląskie
520 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 10 Olkusz małopolskie
521 1629 TOPOLSKI Tomasz 1969 M M50 453 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
522 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 73 Elbląg warmińsko-mazurskie
523 1622 TUROWSKI Arkadiusz 1974 M M40 440 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
524 1421 TUSZER Franciszek 1949 M M70 190 Rumia pomorskie
525 1626 TYLSKA Agnieszka 1967 K K50 444 Warszawa mazowieckie
526 105 TYLSKI Krzysztof 1958 M M60 242 Warszawa mazowieckie
527 1526 TYTOŃ Mariusz 1966 M M50 41 Bilcza świętokrzyskie
528 126 URBAŃSKI Adam 1950 M M70 418 Tymbark małopolskie
529 1397 WAGNER Waldemar 1963 M M50 44 Szczecinek zachodniopomorskie
530 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 M M40 159 Łódź łódzkie
531 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 52 Biała Podlaska lubelskie
532 622 WASKOWSKI Jacek 1961 M M60 308 Poznań wielkopolskie
533 1561 WAWROWSKA Małgorzata 1973 K K40 280 Ostróda warmińsko-mazurskie
534 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M50 192 Myszków śląskie
535 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 M M50 315 Janków Przygodzki wielkopolskie
536 1203 WĄSEK Józef 1945 M M75 66 Rzeszów podkarpackie
537 1132 WEISS Juliusz 1949 M M70 219 Złotoria kujawsko-pomorskie
538 1623 WEJK Jacek 1977 M M40 442 Murowaniec kujawsko-pomorskie
539 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 M M50 113 Wandzin lubelskie
540 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 249 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
541 1650 WIELUŃSKI Maciej 1976 M M40 468 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
542 82 WILK Andrzej 1966 M M50 414 Stobierna podkarpackie
543 1745 WILK Piotr 1963 M M50 574 Siemianowice Śląskie śląskie
544 1653 WILKOS Mirosław 1967 M M50 471 Łaziska Górne śląskie
545 1433 WINKLER Grzegorz 1980 M M40 284 Tarnów małopolskie
546 1542 WIŚNIEWSKI Marek 1961 M M60 143 Pruszcz Gdański pomorskie
547 1660 WIŚNIEWSKI Piotr 1970 M M50 478 Gdynia pomorskie
548 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M50 38 Bilcza świętokrzyskie
549 566 WIŻA Roman 1968 M M50 405 Gliwice śląskie
550 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M70 87 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
551 1589 WNĘK Anna 1974 K K40 354 Strzelin dolnośląskie
552 1539 WNĘK Sławomir 1969 M M50 129 Strzelin dolnośląskie
553 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 15 Krapkowice opolskie
554 1613 WOJCIECHOWSKI Marek 1972 M M40 431 Wrocław dolnośląskie
555 570 WOJCIECHOWSKI Robert 1971 M M50 26 Szczecin zachodniopomorskie
556 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 203 Grudziądz kujawsko-pomorskie
557 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 106 Gostynin mazowieckie
558 1520 WOJTAN Tomasz 1980 M M40 2 Skarszewy pomorskie
559 1729 WOLIŃSKI Leszek 1969 M M50 558 Gliwice śląskie
560 24 WOLNY Grażyna 1951 K K70 359 Ruda Śląska śląskie
561 103 WOLNY Marek 1955 M M65 384 Katowice śląskie
562 123 WOLNY Michał 1952 M M65 360 Ruda Śląska śląskie
563 1562 WOŁK Sławomir 1962 M M50 289 Wrocław dolnośląskie
564 163 WOREK Jan 1940 M M80 67 Rzeszów podkarpackie
565 1709 WÓJCIK Rafał 1978 M M40 531 Bytom śląskie
566 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 245 Warszawa mazowieckie
567 1523 WRONIAK Bartosz 1974 M M40 18 Godziszewo pomorskie
568 1681 WRONOWSKI Tomasz 1959 M M60 500 Warszawa mazowieckie
569 26 WRÓBEL Krystyna 1950 K K70 345 Jeleśnia śląskie
570 1698 WRÓBEL Krzysztof 1974 M M40 518 Warszawa mazowieckie
571 1692 WRÓBEL Mirosław 1976 M M40 511 Ostróda warmińsko-mazurskie
572 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz 1958 M M60 459 Lemany warmińsko-mazurskie
573 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M60 24 Police zachodniopomorskie
574 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M65 187 Świebodzice dolnośląskie
575 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 268 Warszawa mazowieckie
576 1746 ZAPOTOCZNY Grzegorz 1964 M M50 575 Dobieszowice śląskie
577 1661 ZARZYCKI Grzegorz 1967 M M50 479 Pysznica podkarpackie
578 1439 ZAWIŚLAK Hubert 1977 M M40 267 Kleszczów łódzkie
579 15 ZBOROWSKA Alina 1964 K K50 47 Jastrzębie-Zdrój śląskie
580 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M65 163 Koszalin zachodniopomorskie
581 1722 ZDANOWSKI Paweł 1961 M M60 548 Łódź łódzkie
582 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 K K50 264 Warszawa mazowieckie
583 933 ZGŁOBICKI Krzysztof 1960 M M60 136 Gdańsk pomorskie
584 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 233 Warszawa mazowieckie
585 1638 ZUB Marcin 1966 M M50 456 Warszawa mazowieckie
586 1631 ZWIEFKA Marcin 1979 M M40 451 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
587 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 247 Rybnik śląskie
588 1693 ZWOLIŃSKI Włodzimierz 1974 M M40 512 Ostróda warmińsko-mazurskie
589 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 M M50 525 Pszczyna śląskie
590 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 202 Ciechanów mazowieckie
591 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M40 215 Białystok podlaskie
592 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 25 Szczecin zachodniopomorskie
593 1716 ŻUKOWSKI Marek 1971 M M50 541 Ruda Śląska śląskie
594 1330 ŻYREK Piotr 1966 M M50 155 Bielsko-Biała śląskie