Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 332 Siekierczyn dolnośląskie
2 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 M M60 45 Gdynia pomorskie
3 293 ANTOSIAK Daniel 1970 M M50 467 Krosno podkarpackie
4 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 189 Bilcza świętokrzyskie
5 241 BALAK Marian 1970 M M50 95 Góra Kalwaria mazowieckie
6 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 M M50 163 Wodzisław Śląski śląskie
7 80 BALAWAJDER Jacek 1968 M M50 164 Pszów śląskie
8 1484 BALCAR Jacek 1977 M M40 430 Goleszów śląskie
9 1422 BALIK Robert 1976 M M40 102 Olkusz małopolskie
10 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 M M65 482 Warszawa mazowieckie
11 1483 BAŁOŃ Robert 1975 M M40 429 Goleszów śląskie
12 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M75 104 Brzeg Dolny dolnośląskie
13 1363 BANAŚ Tadeusz 1954 M M65 471 Wieluń łódzkie
14 29 BARAN Robert 1972 M M40 274 Lubartów lubelskie
15 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 M M40 407 Luboń wielkopolskie
16 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 M M80+ 377 Opole opolskie
17 1498 BARTYZEL Artur 1973 M M40 478 Prudnik opolskie
18 643 BARUCH Dariusz 1965 M M50 194 Białystok podlaskie
19 298 BATÓG Tomasz 1975 M M40 517 Bogatynia dolnośląskie
20 1414 BĄK Teresa 1967 K K50 5 Wrocław dolnośląskie
21 247 BERKA Ryszard 1972 M M40 198 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
22 613 BERNATOWICZ Andrzej 1966 M M50 374 Pułtusk mazowieckie
23 1507 BEYGA Krystyna 1952 K K65 515 Lipinki Łużyckie lubuskie
24 180 BEZIUK Elżbieta 1969 K K50 302 Warszawa mazowieckie
25 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 270 Zabrze śląskie
26 38 BIEL Jakub 1977 M M40 203 Kraków małopolskie
27 9 BIELAK Katarzyna 1966 K K50 255 Radom mazowieckie
28 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 M M60 150 Żywiec śląskie
29 1454 BINCZAROWSKI Jan 1962 M M50 360 Zielona Góra lubuskie
30 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M40 64 Rzezawa małopolskie
31 33 BOCHENEK Mariusz 1969 M M50 204 Kraków małopolskie
32 150 BOGDOLL Hubert 1945 M M75 16 Polanica-Zdrój dolnośląskie
33 302 BOLSĘGA Henryk 1971 M M40 61 Słopnice małopolskie
34 1494 BORKIVETS Tetiana 1954 K K65 454 Poltawa (UKR) -
35 653 BORKOWSKI Marek 1960 M M60 87 Nowy Sącz małopolskie
36 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 41 Szczecinek zachodniopomorskie
37 1319 BRACHA Michał 1978 M M40 319 Kielce świętokrzyskie
38 1444 BRAKSATOR Andrzej 1962 M M50 282 Sosnowiec śląskie
39 1386 BREŃSKI Jacek 1970 M M50 410 Zielonka warmińsko-mazurskie
40 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 83 Toruń kujawsko-pomorskie
41 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K65 15 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
42 305 BRONAKOWSKI Michał 1974 M M40 230 Bargłów podlaskie
43 968 BRZEZIŃSKI Stanisław 1956 M M60 500 Łomża podlaskie
44 1456 BRZOZOWSKI Andrzej 1966 M M50 380 Zielona Góra lubuskie
45 1416 BUGAJSKA Alicja 1968 K K50 53 Żywocice opolskie
46 159 BUKOWSKI Jan 1941 M M75 129 Bystra śląskie
47 171 BULA Karol 1936 M M80+ 330 Radzionków śląskie
48 1407 BULZAK Jan 1964 M M50 93 Świniarsko małopolskie
49 658 CAPUTA Henryk 1959 M M60 228 Rabka małopolskie
50 1474 CHABURA Dariusz 1957 M M60 417 Zielona Góra lubuskie
51 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M M50 240 Breń małopolskie
52 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 101 Olkusz małopolskie
53 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M65 108 Żmigród dolnośląskie
54 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 118 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
55 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 7 Białystok podlaskie
56 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 175 Kwidzyn pomorskie
57 319 CIEMIENGA Marek 1974 M M40 473 Borucin śląskie
58 1435 CISZEWSKI Ryszard 1948 M M70 235 Sanniki mazowieckie
59 669 CUDNY Krzysztof 1967 M M50 160 Warszawa mazowieckie
60 670 CYBULSKI Zbigniew 1959 M M60 422 Lubikowo lubuskie
61 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 216 Grudziądz kujawsko-pomorskie
62 671 CZARNECKI Dariusz 1962 M M50 484 Czarna Białostocka podlaskie
63 203 CZEKAJ Ewa 1961 K K50 320 Kielce świętokrzyskie
64 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M80+ 138 Lublin lubelskie
65 1450 CZUPRYNA Andrzej 1964 M M50 329 Bolesław małopolskie
66 148 CZYŻ Karol 1944 M M75 363 Ustroń śląskie
67 1500 DASTIG Anita 1973 K K40 480 Racibórz śląskie
68 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M80+ 192 Warszawa mazowieckie
69 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M60 304 Wrocław dolnośląskie
70 272 DOBROWOLSKI Maciej 1975 M M40 501 Łomża podlaskie
71 676 DOBRZYŃSKI Jarosław 1964 M M50 231 Płaska podlaskie
72 169 DOJKA Lech 1935 M M80+ 1 Gdynia pomorskie
73 679 DOROFEEV Victor 1966 M M50 485 Rosja -
74 1153 DRZEWIECKI Roman 1944 M M75 458 Strzelce Opolskie opolskie
75 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M70 214 Mełno kujawsko-pomorskie
76 65 DURKA Tadeusz 1960 M M60 463 Bielsko-Biała śląskie
77 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 M M40 245 Tarnów małopolskie
78 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 252 Piotrków Trybunalski łódzkie
79 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 337 Gdańsk pomorskie
80 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 M M40 110 Zawiercie śląskie
81 259 FALĘCKI Jacek 1974 M M40 490 Pułtusk mazowieckie
82 1221 FALKOWSKI Grzegorz 1938 M M80+ 353 Płock mazowieckie
83 692 FARMUZ Bernard 1955 M M65 373 Gołaszyn wielkopolskie
84 1333 FEDOREK Vojtech 1967 M M50 183 Bilcza świętokrzyskie
85 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 9 Lębork pomorskie
86 1396 FILAK Dariusz 1968 M M50 209 Katowice śląskie
87 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 333 Zaręba dolnośląskie
88 1140 FINKOWSKI Marian 1947 M M70 317 Lublin lubelskie
89 249 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M M40 468 Krosno podkarpackie
90 262 FLOREK Sławomir 1977 M M40 238 Tarnów małopolskie
91 693 FOLWARSKI Wojciech 1964 M M50 86 Pruszków mazowieckie
92 66 FOMIN Yuriy 1961 M M50 131 Mysłowice śląskie
93 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 M M40 393 Łódź łódzkie
94 343 FRIEBE Janusz 1970 M M50 331 Pszczyna śląskie
95 344 FURTAK Krzysztof 1970 M M50 242 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
96 32 GABSKI Marek 1973 M M40 351 Łasin kujawsko-pomorskie
97 1495 GAJEWSKI Adam 1973 M M40 459 Jeleśnia śląskie
98 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 34 Działdowo warmińsko-mazurskie
99 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M75 516 Elbląg warmińsko-mazurskie
100 153 GLURA Henryk 1941 M M75 117 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
101 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 M M70 179 Siedlce mazowieckie
102 948 GNIEWEK Andrzej 1957 M M60 67 Tarnów małopolskie
103 206 GNIEWEK Walentyna 1959 K K60 66 Tarnów małopolskie
104 705 GOLA Krzysztof 1965 M M50 184 Miedziana Góra świętokrzyskie
105 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 M M60 366 Lubin dolnośląskie
106 1222 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 M M80+ 193 Warszawa mazowieckie
107 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 141 Gdańsk pomorskie
108 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 229 Gniew pomorskie
109 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 M M50 486 Gdańsk pomorskie
110 229 GREGORCZYK Teresa 1956 K K60 309 Warszawa mazowieckie
111 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M80+ 44 Gdynia pomorskie
112 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 M M65 17 Olsztyn warmińsko-mazurskie
113 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 M M65 513 Witnica lubuskie
114 628 GRYS Tadeusz 1962 M M50 286 Rzeszów podkarpackie
115 358 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 M M50 356 Świebodzin lubuskie
116 235 GRZEJDA Grażyna 1951 K K65 389 Warszawa mazowieckie
117 251 GRZELAK Ryszard 1972 M M40 441 Elbląg warmińsko-mazurskie
118 362 GRZYBOWSKI Tomasz 1973 M M40 36 Wiązowna mazowieckie
119 626 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 M M50 508 Morąg warmińsko-mazurskie
120 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M70 75 Bielsko-Biała śląskie
121 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 334 Bogatynia dolnośląskie
122 1404 HANKUS Artur 1971 M M40 367 Raszówka dolnośląskie
123 979 HARMATA Leszek 1957 M M60 178 Rogóźno kujawsko-pomorskie
124 1427 HASZCZ Janusz 1960 M M60 137 Częstochowa śląskie
125 367 HAZIK Jakub 1971 M M40 58 Brzesko małopolskie
126 167 HNYDA Adam 1938 M M80+ 207 Świerklaniec śląskie
127 127 HOJNACKI Jerzy 1949 M M70 77 Bielsko-Biała śląskie
128 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 4 Oleśnica dolnośląskie
129 162 HRECZUCH Jan 1941 M M75 105 Wrocław dolnośląskie
130 1418 IVANKEVYCH Valerii 1969 M M50 71 Tarnów małopolskie
131 720 IWUĆ Stefan 1960 M M60 384 Łęknica lubuskie
132 1403 JADACH Tomasz 1974 M M40 370 Legnica dolnośląskie
133 1473 JAGIEŁOWICZ Józef 1948 M M70 416 Zielona Góra lubuskie
134 1081 JANICKI Stanisław 1950 M M70 488 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
135 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 400 Chojnice pomorskie
136 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 M M50 145 Ziębice dolnośląskie
137 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 81 Olsztyn warmińsko-mazurskie
138 86 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 M M60 483 Radom mazowieckie
139 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan 1965 M M50 328 Świerkówiec kujawsko-pomorskie
140 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 M M65 476 Człuchów pomorskie
141 94 JÓZALA Waldemar 1957 M M60 152 Wieluń łódzkie
142 72 JURGOŃSKI Tomasz 1960 M M60 20 Zielona Góra lubuskie
143 1489 JUSTAT Wiesława 1961 K K50 446 Koziminy-Stachowo mazowieckie
144 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 352 Gubiny kujawsko-pomorskie
145 6 KAMAN Halina 1961 K K50 146 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
146 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 M M40 435 Płońsk mazowieckie
147 98 KAMIŃSKI Marek 1958 M M60 434 Sochocin mazowieckie
148 391 KAPŁON Andrzej 1972 M M40 518 Góra dolnośląskie
149 146 KAPTUR Wojciech 1947 M M70 165 Wodzisław Śląski śląskie
150 52 KASPERSKI Adam 1974 M M40 465 Chorzów śląskie
151 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 25 Jelenia Góra dolnośląskie
152 740 KASTRAU Zenon 1959 M M60 507 Olsztyn warmińsko-mazurskie
153 1445 KATOLIK Mirosław 1972 M M40 283 Sosnowiec śląskie
154 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 2 Wrocław dolnośląskie
155 741 KĘPA Adam 1964 M M50 37 Duchnów mazowieckie
156 1355 KĘPA Hubert 1978 M M40 142 Biskupice lubelskie
157 81 KĘPKA Jacek 1968 M M50 176 Kwidzyn pomorskie
158 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 M M70 371 Suchy Las wielkopolskie
159 941 KIEŁBIK Jerzy 1957 M M60 98 Nadarzyn mazowieckie
160 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 237 Tarnów małopolskie
161 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K60 132 Szczecin zachodniopomorskie
162 593 KLECZKOWSKI Adam 1967 M M50 267 Lublin lubelskie
163 245 KLOCEK Krzysztof 1971 M M40 284 Łętownia podkarpackie
164 746 KMUK Bogusław 1955 M M65 311 Kazanów mazowieckie
165 1496 KOCIĘCKI Dariusz 1960 M M60 461 Ciechanów mazowieckie
166 113 KOLIN Roman 1958 M M60 33 Widuchowa zachodniopomorskie
167 264 KOLODCZEJCZYK Piotr 1976 M M40 469 Krosno podkarpackie
168 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 12 Rzeszów podkarpackie
169 954 KONSTANTY Adam 1954 M M65 202 Gołkowice Górne małopolskie
170 1488 KOPACZ Paweł 1972 M M40 444 Oświęcim małopolskie
171 754 KORGUL Jerzy 1965 M M50 171 Kwidzyn pomorskie
172 1464 KORKUŚ Krzysztof 1979 M M40 394 Żary lubuskie
173 1482 KOSTECKI Andrzej 1957 M M60 427 Kraków małopolskie
174 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 250 Kleszczów łódzkie
175 1466 KOWALCZYK Piotr 1972 M M40 398 Lubań dolnośląskie
176 406 KOZIARSKI Jacek 1976 M M40 323 Skierniewice łódzkie
177 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 94 Sadowie śląskie
178 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 157 Tczew pomorskie
179 1376 KOZŁOWSKI Andrzej 1947 M M70 445 Suchodół mazowieckie
180 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 492 Ostróda warmińsko-mazurskie
181 1468 KRUPA Robert 1976 M M40 404 Poznań wielkopolskie
182 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 327 Świętochłowice śląskie
183 1378 KRZYWAK Stanisław 1947 M M70 70 Wierzchosławice małopolskie
184 1497 KUCZURAK Jerzy 1953 M M65 474 Brzeg Dolny dolnośląskie
185 1504 KUDERSKI Andrzej 1970 M M50 512 Witnica lubuskie
186 1420 KURC Andrzej 1950 M M70 92 Rumia pomorskie
187 140 KURZAK Bronisław 1947 M M70 181 Bilcza świętokrzyskie
188 1302 KURZEJA Artur 1977 M M40 174 Kwidzyn pomorskie
189 1347 KURZEJA Sebastian 1979 M M40 173 Kwidzyn pomorskie
190 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 47 Łączyno pomorskie
191 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 48 Żukowo pomorskie
192 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 M M40 414 Gliwice śląskie
193 173 KWODAWSKI Marian 1938 M M80+ 413 Gliwice śląskie
194 248 LACH Marcin 1977 M M40 49 Grudziądz kujawsko-pomorskie
195 1417 LASMAN Sabina 1971 K K40 54 Żywocice opolskie
196 1405 LASZUK Czesław 1966 M M50 368 Legnica dolnośląskie
197 633 LECHOWICZ Józef 1961 M M50 457 Strzelce Opolskie opolskie
198 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 K K50 149 Łódź łódzkie
199 1506 LEWANDOWSKI Łukasz 1977 M M40 514 Witnica lubuskie
200 420 LEWANDOWSKI Maciej 1972 M M40 296 Warszawa mazowieckie
201 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 162 Świętochłowice śląskie
202 280 LEWICKI Piotr 1969 M M50 481 Kraków małopolskie
203 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M50 349 Rogóźno kujawsko-pomorskie
204 1457 LUBIN Krzysztof 1977 M M40 383 Zielona Góra lubuskie
205 427 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M M40 241 Olesno małopolskie
206 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 6 Kraków małopolskie
207 1423 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M M40 103 Olkusz małopolskie
208 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 M M50 318 Chełm lubelskie
209 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 185 Bilcza świętokrzyskie
210 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk 1946 M M70 412 Jastrzębie-Zdrój śląskie
211 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 187 Bilcza świętokrzyskie
212 608 MACHELSKI Michał 1962 M M50 276 Myszków śląskie
213 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 123 Węgierska Górka śląskie
214 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M65 122 Węgierska Górka śląskie
215 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 M M65 180 Dębica podkarpackie
216 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 M M50 161 Bielsko-Biała śląskie
217 437 MAJOS Sławomir 1971 M M40 186 Kielce świętokrzyskie
218 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 56 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
219 89 MALARCZYK Andrzej 1961 M M50 172 Kwidzyn pomorskie
220 156 MALARZ Janusz 1941 M M75 169 Tarnobrzeg podkarpackie
221 1461 MARACZ Bartłomiej 1977 M M40 388 Łęknica lubuskie
222 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 M M70 375 Bolesławiec dolnośląskie
223 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M M50 424 Strzegom dolnośląskie
224 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K65 264 Lublin lubelskie
225 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 265 Lublin lubelskie
226 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M50 3 Wrocław dolnośląskie
227 441 MATEJEK Mariusz 1970 M M50 121 Koszalin zachodniopomorskie
228 1449 MAZUR Katarzyna 1972 K K40 321 Kielce świętokrzyskie
229 1446 MAZUREK Wiesław 1980 M M40 298 Bilcza świętokrzyskie
230 61 MELLER Kazimierz 1960 M M60 220 Płąchawy kujawsko-pomorskie
231 803 MERKUSHEV Aleksandr 1958 M M60 496 Rosja -
232 1442 MĘCIK Zbigniew 1967 M M50 278 Myszków śląskie
233 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 M M60 359 Gorlice małopolskie
234 1297 MICHALSKI Piotr 1978 M M40 432 Sochocin mazowieckie
235 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 M M65 314 Kraków małopolskie
236 16 MICHLIK Aleksandra 1968 K K50 82 Zielona Góra lubuskie
237 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 M M50 260 Nasielsk mazowieckie
238 1499 MIJAS Sylwia 1980 K K40 479 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
239 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek 1960 M M60 387 Łęknica lubuskie
240 214 MIKULSKA Beata 1960 K K60 297 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
241 90 MIREK Krzysztof 1961 M M50 325 Tymbark małopolskie
242 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80+ 107 Ziębice dolnośląskie
243 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 215 Grudziądz kujawsko-pomorskie
244 810 MOCARSKI Jan 1956 M M60 499 Łomża podlaskie
245 1440 MOĆKO Przemysław 1979 M M40 258 Łódź łódzkie
246 1429 MOĆKO Rafał 1974 M M40 191 Bilcza świętokrzyskie
247 267 MOLENDA Adam 1970 M M50 249 Warszawa mazowieckie
248 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 222 Radom mazowieckie
249 616 MOROZ Artur 1963 M M50 158 Radom mazowieckie
250 813 MOTYKA Tadeusz 1961 M M50 239 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
251 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 M M50 369 Legnica dolnośląskie
252 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 M M40 405 Plewiska wielkopolskie
253 172 MRYC Henryk 1937 M M80+ 428 Rząska małopolskie
254 1419 MURIAS Stanisław 1960 M M60 72 Rzeszów podkarpackie
255 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 392 Mysłowice śląskie
256 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 96 Iława warmińsko-mazurskie
257 456 NASTYN Mariusz 1966 M M50 475 Turze Pole podkarpackie
258 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M M50 452 Kościelisko małopolskie
259 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 M M40 453 Siewierz śląskie
260 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 52 Walce opolskie
261 1481 NOWACKA Dorota 1967 K K50 426 Lubin dolnośląskie
262 17 NOWACKA Dorota 1966 K K50 201 Kraków małopolskie
263 1239 NOWAK Jan 1940 M M80+ 408 Radomierz wielkopolskie
264 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 340 Międzyrzecz lubuskie
265 1424 NOWAK Marcin 1979 M M40 119 Nekielka wielkopolskie
266 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K50 357 Katowice śląskie
267 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 M M50 361 Ustroń śląskie
268 76 NOWOTNY Ryszard 1959 M M60 166 Racibórz śląskie
269 265 OKRUCH Jarosław 1970 M M50 509 Wołomin mazowieckie
270 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 M M60 293 Skop warmińsko-mazurskie
271 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 M M70 234 Łódź łódzkie
272 465 OLECHNIK Dariusz 1973 M M40 519 Bogatynia dolnośląskie
273 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew 1954 M M65 423 Zielona Góra lubuskie
274 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard 1953 M M65 456 Strzelce Opolskie opolskie
275 108 OPIOŁA Tomasz 1954 M M65 211 Bobrowniki Wielkie małopolskie
276 1006 ORŁÓW Janusz 1957 M M60 497 Krasnopol podlaskie
277 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M80+ 57 Łowicz łódzkie
278 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 28 Polkowice dolnośląskie
279 11 OSIŃSKA Anna 1963 K K50 308 Skórzec mazowieckie
280 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 M M40 143 Lublin lubelskie
281 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 213 Okonin kujawsko-pomorskie
282 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 217 Plemięta kujawsko-pomorskie
283 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 42 Jastrzębie-Zdrój śląskie
284 1338 PALUCH Janusz 1963 M M50 80 Bielsko-Biała śląskie
285 64 PASIECZNY Jan 1967 M M50 262 Kraków małopolskie
286 149 PASZEK Władysław 1946 M M70 322 Ustroń śląskie
287 474 PASZKIEWICZ Wiesław 1974 M M40 520 Bogatynia dolnośląskie
288 1187 PAWLAK Leon 1944 M M75 300 Ośnica mazowieckie
289 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 M M70 10 Kęty małopolskie
290 1430 PEŁKA Jerzy 1969 M M50 199 Orzesze dolnośląskie
291 942 PĘDA Leszek 1957 M M60 195 Warszawa mazowieckie
292 1502 PĘDZIAK Robert 1967 M M50 510 Kobyłka mazowieckie
293 595 PIECHNIK Roman 1964 M M50 303 Lublin lubelskie
294 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 128 Kraków małopolskie
295 480 PIEŚLA Tomasz 1977 M M40 324 Boguszów-Gorce dolnośląskie
296 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 M M75 372 Poznań wielkopolskie
297 144 PIETRZAK Henryk 1947 M M70 76 Skoczów śląskie
298 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 364 Dobra małopolskie
299 1011 PIETRZYCKI Waldemar 1956 M M60 381 Piła wielkopolskie
300 129 PIETRZYK Andrzej 1952 M M65 74 Skoczów śląskie
301 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 288 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
302 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 338 Gdańsk pomorskie
303 1438 PIOTROWICZ Paweł 1980 M M40 246 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
304 482 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M M40 305 Warszawa mazowieckie
305 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 M M50 272 Toruń kujawsko-pomorskie
306 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 M M75 154 Białystok podlaskie
307 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 M M50 111 Zawiercie śląskie
308 131 PITALA Stanisław 1952 M M65 227 Mszana Dolna małopolskie
309 1012 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 M M65 495 Warszawa mazowieckie
310 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 345 Bytów pomorskie
311 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 346 Bytów pomorskie
312 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 347 Bytów pomorskie
313 1470 PODOBIŃSKI Marek 1970 M M50 406 Poznań wielkopolskie
314 1436 PODSIADŁY Henryk 1943 M M75 236 Sanniki mazowieckie
315 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 K K50 397 Mirostowice Dolne lubuskie
316 166 POMOHACZI Franciszek 1943 M M75 106 Wrocław dolnośląskie
317 1485 PORĘBSKI Władysław 1949 M M70 431 Kraków małopolskie
318 1118 POZNALSKI Antoni 1945 M M75 438 Łomża podlaskie
319 1490 PRASELSKI Grzegorz 1974 M M40 447 Korzeniew wielkopolskie
320 284 PROKOP Jacek 1971 M M40 11 Rzeszów podkarpackie
321 68 PROKURAT Zbigniew 1968 M M50 306 Skórzec mazowieckie
322 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 M M65 18 Olsztyn warmińsko-mazurskie
323 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 M M40 289 Łódź łódzkie
324 1120 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 M M70 299 Płock mazowieckie
325 142 PRZYGODA Jerzy 1947 M M70 147 Kobyla Góra wielkopolskie
326 83 PTASZEK Grzegorz 1963 M M50 197 Mysłowice śląskie
327 1342 PUDA Piotr 1969 M M50 39 Czechowice-Dziedzice śląskie
328 493 PUDLIS Cezary 1974 M M40 460 Strzelin dolnośląskie
329 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M M50 244 Biecz małopolskie
330 1141 PUU Aarne 1948 M M70 109 Kraków małopolskie
331 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 M M60 470 Wieluń łódzkie
332 97 PYZIK Marek 1958 M M60 188 Bilcza świętokrzyskie
333 67 RACHAŃSKI Artur 1968 M M50 442 Tomaszów Lubelski lubelskie
334 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 M M40 271 Bukowiec kujawsko-pomorskie
335 50 RAMENDA Krzysztof 1970 M M50 40 Czechowice-Dziedzice śląskie
336 606 RATYŃSKI Wojciech 1961 M M50 159 Warszawa mazowieckie
337 495 RECHENEK Andrzej 1972 M M40 487 Gdańsk pomorskie
338 268 REGULSKI Mariusz 1969 M M50 139 Warszawa mazowieckie
339 496 REJZE Robert 1969 M M50 257 Łódź łódzkie
340 1377 REMIAN Janusz 1965 M M50 65 Tarnów małopolskie
341 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 221 Grudziądz kujawsko-pomorskie
342 168 RETERSKI Michał 1938 M M80+ 14 Ustroń śląskie
343 27 REUCKI Adam 1972 M M40 90 Białystok podlaskie
344 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 K K40 489 Jastarnia pomorskie
345 1443 RODEK Zbigniew 1966 M M50 281 Sosnowiec śląskie
346 274 RODZIEWICZ Marek 1972 M M40 505 Dobrzyniewo podlaskie
347 1400 ROGALSKI Marek 1965 M M50 365 Raszówka dolnośląskie
348 63 ROSIAK Jacek 1968 M M50 273 Boguszów-Gorce dolnośląskie
349 3 ROSIK Iwona 1971 K K40 32 Szczecin zachodniopomorskie
350 243 ROSIŃSKI Stanisław 1971 M M40 97 Piastów mazowieckie
351 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 148 Gubin lubuskie
352 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 M M65 224 Sosnowiec śląskie
353 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M40 114 Borówno kujawsko-pomorskie
354 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof 1956 M M60 153 Białystok podlaskie
355 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 113 Jarzębia Łąka mazowieckie
356 79 RYBAK Kazimierz 1961 M M50 295 Rybnik śląskie
357 99 RYGIEL Wiesław 1958 M M60 205 Kraków małopolskie
358 1455 RZAKOWSKI Daniel 1980 M M40 379 Zielona Góra lubuskie
359 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M70 196 Legionowo mazowieckie
360 158 SAJDAK Marek 1943 M M75 292 Gliwice śląskie
361 1394 SAMUL Mirosław 1968 M M50 316 Białystok podlaskie
362 1318 SANDECKA Iwona 1959 K K60 440 Warszawa mazowieckie
363 1478 SARUL Roman 1945 M M75 421 Zielona Góra lubuskie
364 1491 SASIAK Rafał 1970 M M50 448 Katowice śląskie
365 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80+ 29 Głogów dolnośląskie
366 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 K K40 498 Warszawa mazowieckie
367 253 SAWOCH Artur 1972 M M40 261 Gorzów Wielkopolski lubuskie
368 152 SCHREIBER Jerzy 1948 M M70 436 Żywiec śląskie
369 858 SEKYRA Andrzej 1955 M M65 466 Opole opolskie
370 1487 SIDOR Wojciech 1965 M M50 437 Łomża podlaskie
371 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 M M65 362 Ustroń śląskie
372 23 SIEWERT Halina 1957 K K60 263 Siemianowice Śląskie śląskie
373 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 M M70 411 Bojanów śląskie
374 1503 SKIBNIEWSKI Adam 1971 M M40 511 Radzymin mazowieckie
375 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 99 Olkusz małopolskie
376 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 313 Warszawa mazowieckie
377 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M60 177 Kwidzyn pomorskie
378 260 SKRZEKUT Roman 1973 M M40 232 Bryzgiel podlaskie
379 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 27 Lubin dolnośląskie
380 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 378 Gdańsk pomorskie
381 1251 SŁOWIK Antoni 1940 M M80+ 395 Boguszów-Gorce dolnośląskie
382 62 SŁOWIK Robert 1966 M M50 396 Boguszów-Gorce dolnośląskie
383 1050 SMÓŁKA Mirosław 1951 M M65 493 Olsztyn warmińsko-mazurskie
384 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 M M50 62 Limanowa małopolskie
385 516 SOBKOWSKI Krzysztof 1970 M M50 401 Otyń lubuskie
386 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 144 Strzelin dolnośląskie
387 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 218 Mełno kujawsko-pomorskie
388 518 SOBOTA Jacek 1971 M M40 504 Białystok podlaskie
389 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 M M65 462 Czeladź śląskie
390 1389 SOLIWODA Mariusz 1970 M M50 491 Pułtusk mazowieckie
391 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 M M60 269 Kielce świętokrzyskie
392 1432 SOWIŃSKI Arkadiusz 1978 M M40 223 Łódź łódzkie
393 1475 SROCZYŃSKI Krzysztof 1953 M M65 418 Zielona Góra lubuskie
394 1476 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M M40 419 Zielona Góra lubuskie
395 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M75 279 Drezdenko lubuskie
396 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 M M60 140 Lublin lubelskie
397 1492 STEUER Rudolf 1960 M M60 451 Ligota Łabędzka śląskie
398 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 M M50 506 Strzeniówka mazowieckie
399 1467 STOCIK Krzysztof 1980 M M40 399 Zielona Góra lubuskie
400 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 133 Sulejówek mazowieckie
401 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 124 Świnna śląskie
402 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 73 Skierniewice łódzkie
403 1337 STOSZKO Artur 1969 M M50 69 Wierzchosławice małopolskie
404 1336 STOSZKO Marek 1974 M M40 68 Tarnów małopolskie
405 286 STRÓŻYK Łukasz 1976 M M40 85 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
406 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 38 Kraków małopolskie
407 118 STRZAŁKA Marian 1952 M M65 344 Gliwice śląskie
408 1358 STRZEJA Andrzej 1971 M M40 455 Strzelce Opolskie opolskie
409 256 STRZELCZAK Robert 1971 M M40 84 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
410 526 SUCHECKI Wacław 1968 M M50 449 Gliwice śląskie
411 1343 SUTKOWSKI Zygmunt 1936 M M80+ 358 Wrocław dolnośląskie
412 529 SZABLEWSKI Piotr 1971 M M40 335 Warszawa mazowieckie
413 1458 SZAŁĘGA Jacek 1969 M M50 385 Łęknica lubuskie
414 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 M M40 130 Oława dolnośląskie
415 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 339 Gdańsk pomorskie
416 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K60 200 Kraków małopolskie
417 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 348 Szczecinek zachodniopomorskie
418 1431 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M M40 212 Pawęzów małopolskie
419 1254 SZCZUPAK Stanisław 1935 M M80+ 464 Świerklaniec śląskie
420 947 SZESZKO Henryk 1957 M M60 233 Augustów podlaskie
421 1426 SZLUBOWSKI Dariusz 1965 M M50 136 Częstochowa śląskie
422 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M80+ 208 Wrocław dolnośląskie
423 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M65 46 Reda pomorskie
424 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M40 294 Żory śląskie
425 1283 SZULC Zdzisław 1938 M M80+ 350 Rogóźno kujawsko-pomorskie
426 888 SZUMLAS Adam 1959 M M60 134 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
427 533 SZUPLAK Marek 1973 M M40 403 Krosno Odrzańskie lubuskie
428 534 SZURGOT Andrzej 1972 M M40 472 Koło wielkopolskie
429 41 SZURGOT Piotr 1971 M M40 156 Starogard Gdański pomorskie
430 161 SZWAB Antoni 1942 M M75 167 Wodzisław Śląski śląskie
431 535 SZYDŁO Stanisław 1970 M M50 280 Sosnowiec śląskie
432 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M60 336 Gdańsk pomorskie
433 536 SZYMIK Robert 1976 M M40 268 Rybnik śląskie
434 1324 ŚCIEŻKA Łukasz 1977 M M40 254 Lubań dolnośląskie
435 199 ŚCIGAŁA Barbara 1971 K K40 409 Radomierz wielkopolskie
436 44 ŚLAZYK Paweł 1971 M M40 206 Kraków małopolskie
437 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 326 Chorzów śląskie
438 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 M M70 24 Polonia Hanower -
439 43 ŚWIDER Dariusz 1974 M M40 170 Kwidzyn pomorskie
440 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel 1979 M M40 266 Brzeziny łódzkie
441 539 ŚWIRK Robert 1969 M M50 443 Oświęcim małopolskie
442 1373 TABOR Krzysztof 1974 M M40 63 Jodłownik małopolskie
443 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 35 Ostróda warmińsko-mazurskie
444 1131 TALAR Andrzej 1951 M M65 376 Bolesławiec dolnośląskie
445 541 TATARCZUCH Marek 1974 M M40 243 Żabno małopolskie
446 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 155 Skarszewy pomorskie
447 896 TOBIASZ Jan 1963 M M50 477 Korfantów opolskie
448 897 TOBOREK Wiesław 1957 M M60 382 Oława dolnośląskie
449 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 78 Bielsko-Biała śląskie
450 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M70 22 Leśna Podlaska lubelskie
451 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 100 Olkusz małopolskie
452 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 M M40 386 Łęknica lubuskie
453 1036 TRELA Adam 1950 M M70 312 Kazanów mazowieckie
454 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 19 Elbląg warmińsko-mazurskie
455 900 TRZPIOŁA Stanisław 1959 M M60 307 Skórzec mazowieckie
456 1421 TUSZER Franciszek 1949 M M70 91 Rumia pomorskie
457 105 TYLSKI Krzysztof 1958 M M60 503 Warszawa mazowieckie
458 126 URBAŃSKI Adam 1950 M M70 60 Tymbark małopolskie
459 19 VOHRYZKA Krystyna 1957 K K60 26 Ustroń śląskie
460 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 M M65 125 Gliwice śląskie
461 1415 WALIDUDA Jarosław 1972 M M40 8 Pisarzowice opolskie
462 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 21 Biała Podlaska lubelskie
463 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M50 275 Myszków śląskie
464 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 M M50 415 Janków Przygodzki wielkopolskie
465 1203 WĄSEK Józef 1945 M M75 50 Rzeszów podkarpackie
466 1463 WĄSIŃSKI Jan 1945 M M75 391 Zielona Góra lubuskie
467 1132 WEISS Juliusz 1949 M M70 151 Złotoria kujawsko-pomorskie
468 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 M M50 126 Wandzin lubelskie
469 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 115 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
470 1328 WIECZOREK Jan 1953 M M65 277 Myszków śląskie
471 914 WIELGUS Stefan 1961 M M50 247 Radom mazowieckie
472 1054 WIERZBOWSKI Jerzy 1951 M M65 182 Bilcza świętokrzyskie
473 82 WILK Andrzej 1966 M M50 285 Stobierna podkarpackie
474 1433 WINKLER Grzegorz 1980 M M40 225 Tarnów małopolskie
475 1434 WINKLER Paweł 1978 M M40 226 Wojnicz małopolskie
476 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M40 190 Bilcza świętokrzyskie
477 1447 WITEK Aleksander 1937 M M80+ 301 Płock mazowieckie
478 566 WIŻA Roman 1969 M M50 450 Gliwice śląskie
479 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M65 116 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
480 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 51 Krapkowice opolskie
481 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 219 Grudziądz kujawsko-pomorskie
482 246 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 M M50 23 Warszawa mazowieckie
483 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 135 Gostynin mazowieckie
484 574 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 M M40 112 Zawiercie śląskie
485 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 M M50 210 Mędrzechów małopolskie
486 24 WOLNY Grażyna 1951 K K65 341 Ruda Śląska śląskie
487 103 WOLNY Marek 1955 M M65 343 Katowice śląskie
488 123 WOLNY Michał 1952 M M65 342 Ruda Śląska śląskie
489 163 WOREK Jan 1940 M M80+ 13 Rzeszów podkarpackie
490 1477 WOŹNIAK Kazimierz 1955 M M65 420 Zielona Góra lubuskie
491 1135 WOŹNIAK Marian 1950 M M70 127 Radom mazowieckie
492 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 248 Warszawa mazowieckie
493 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M M60 88 Tarnów małopolskie
494 1323 WROŃSKI Piotr 1978 M M40 290 Rzgów łódzkie
495 26 WRÓBEL Krystyna 1950 K K70 425 Jeleśnia śląskie
496 579 WRZOSEK Andrzej 1972 M M40 310 Rawa Mazowiecka łódzkie
497 136 WRZÓD Jerzy 1951 M M65 168 Wodzisław Śląski śląskie
498 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M50 30 Police zachodniopomorskie
499 134 ZADOROŻNY Bogusław 1950 M M70 55 Międzylesie dolnośląskie
500 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M60 354 Świebodzice dolnośląskie
501 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 M M40 402 Wałbrzych dolnośląskie
502 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 59 Warszawa mazowieckie
503 46 ZAWADZKI Roman 1973 M M40 253 Lubań dolnośląskie
504 1439 ZAWIŚLAK Hubert 1977 M M40 251 Kleszczów łódzkie
505 15 ZBOROWSKA Alina 1964 K K50 439 Jastrzębie-Zdrój śląskie
506 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M60 120 Koszalin zachodniopomorskie
507 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 K K40 494 Warszawa mazowieckie
508 1462 ZDUŃSKI Henryk 1953 M M65 390 Zbąszynek lubuskie
509 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K K50 89 Kraków małopolskie
510 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 287 Warszawa mazowieckie
511 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 291 Rybnik śląskie
512 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 M M50 433 Pszczyna śląskie
513 1452 ŻELENGOWSKI Radosław 1977 M M40 355 Świebodzin lubuskie
514 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 259 Ciechanów mazowieckie
515 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M40 315 Białystok podlaskie
516 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław 1965 M M50 502 Łomża podlaskie
517 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 31 Szczecin zachodniopomorskie
518 1330 ŻYREK Piotr 1966 M M50 79 Bielsko-Biała śląskie
519 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 M M70 256 Łódź łódzkie