Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 40 Bilcza świętokrzyskie
2 1422 BALIK Robert 1976 M M40 11 Olkusz małopolskie
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M80+ 91 Brzeg Dolny dolnośląskie
4 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 M M80+ 95 Opole opolskie
5 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 60 Szczecinek zachodniopomorskie
6 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K70 108 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
7 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 M M50 54 Biała Podlaska lubelskie
8 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 12 Olkusz małopolskie
9 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M65 105 Żmigród dolnośląskie
10 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 89 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
11 1435 CISZEWSKI Ryszard 1948 M M70 48 Sanniki mazowieckie
12 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 78 Grudziądz kujawsko-pomorskie
13 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M80+ 94 Warszawa mazowieckie
14 169 DOJKA Lech 1935 M M80+ 1 Gdynia pomorskie
15 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M75 79 Mełno kujawsko-pomorskie
16 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 101 Gdańsk pomorskie
17 1522 ELIASZ Adrian 1981 M M40 8 Sosnowiec śląskie
18 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 M M70 45 Ostróda warmińsko-mazurskie
19 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 69 Działdowo warmińsko-mazurskie
20 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 M M50 13 Olkusz małopolskie
21 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M80+ 72 Elbląg warmińsko-mazurskie
22 153 GLURA Henryk 1941 M M80+ 88 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
23 705 GOLA Krzysztof 1965 M M50 36 Miedziana Góra świętokrzyskie
24 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 33 Gdańsk pomorskie
25 162 HRECZUCH Jan 1941 M M80+ 92 Wrocław dolnośląskie
26 52 KASPERSKI Adam 1974 M M40 59 Chorzów śląskie
27 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 82 Jelenia Góra dolnośląskie
28 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K65 107 Szczecin zachodniopomorskie
29 1533 KOŁOGRYW Grzegorz 1971 M M50 81 Gorzów Wielkopolski lubuskie
30 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 65 Rzeszów podkarpackie
31 1521 KOPISZKA Krzysztof 1971 M M50 3 Skarszewy pomorskie
32 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 M M65 62 Szczecinek zachodniopomorskie
33 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 55 Sadowie śląskie
34 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 17 Tczew pomorskie
35 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 96 Ostróda warmińsko-mazurskie
36 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 M M65 43 Szczecinek zachodniopomorskie
37 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 5 Łączyno pomorskie
38 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 6 Żukowo pomorskie
39 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 K K40 71 Biała Podlaska lubelskie
40 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 4 Kraków małopolskie
41 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 39 Bilcza świętokrzyskie
42 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 34 Bilcza świętokrzyskie
43 437 MAJOS Sławomir 1971 M M50 37 Kielce świętokrzyskie
44 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 70 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
45 156 MALARZ Janusz 1941 M M80+ 21 Tarnobrzeg podkarpackie
46 794 MAŁY Szczepan 1961 M M60 20 Wołczyn opolskie
47 1531 MARZEC Stefan 1953 M M65 68 Wojciechów świętokrzyskie
48 1534 MĘCZYŃSKI Adrian 1980 M M40 90 Zławieś Mała kujawsko-pomorskie
49 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M M60 98 Dobra małopolskie
50 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80+ 93 Ziębice dolnośląskie
51 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 77 Grudziądz kujawsko-pomorskie
52 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 46 Radom mazowieckie
53 138 MRÓZEK Jan 1951 M M70 99 Dobra małopolskie
54 1419 MURIAS Stanisław 1960 M M60 64 Rzeszów podkarpackie
55 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 14 Świecie nad Osą kujawsko-pomorskie
56 1493 NIESZPOREK Tomasz 1973 M M40 56 Siewierz śląskie
57 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 23 Walce opolskie
58 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K60 51 Katowice śląskie
59 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 84 Polkowice dolnośląskie
60 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 74 Okonin kujawsko-pomorskie
61 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 75 Plemięta kujawsko-pomorskie
62 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 50 Jastrzębie-Zdrój śląskie
63 1530 PASZEWSKI Sebastian 1976 M M40 57 Mierzęcice śląskie
64 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 31 Kraków małopolskie
65 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 100 Dobra małopolskie
66 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 102 Gdańsk pomorskie
67 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 28 Bytów pomorskie
68 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 29 Bytów pomorskie
69 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 30 Bytów pomorskie
70 1436 PODSIADŁY Henryk 1943 M M75 49 Sanniki mazowieckie
71 284 PROKOP Jacek 1971 M M50 63 Rzeszów podkarpackie
72 97 PYZIK Marek 1958 M M60 35 Bilcza świętokrzyskie
73 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 80 Grudziądz kujawsko-pomorskie
74 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M50 86 Borówno kujawsko-pomorskie
75 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 M M40 42 Maków Mazowiecki mazowieckie
76 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80+ 85 Głogów dolnośląskie
77 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 M M40 32 Głubczyce opolskie
78 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 9 Olkusz małopolskie
79 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 83 Lubin dolnośląskie
80 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 7 Gdańsk pomorskie
81 1524 SMOLIŃSKI Rafał 1973 M M40 27 Szczecin zachodniopomorskie
82 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 76 Mełno kujawsko-pomorskie
83 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 22 Sulejówek mazowieckie
84 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 19 Skierniewice łódzkie
85 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 103 Gdańsk pomorskie
86 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 61 Szczecinek zachodniopomorskie
87 41 SZURGOT Piotr 1971 M M50 58 Starogard Gdański pomorskie
88 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M65 104 Gdańsk pomorskie
89 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 97 Ostróda warmińsko-mazurskie
90 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 16 Skarszewy pomorskie
91 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M75 53 Leśna Podlaska lubelskie
92 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 10 Olkusz małopolskie
93 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 73 Elbląg warmińsko-mazurskie
94 1526 TYTOŃ Mariusz 1966 M M50 41 Bilcza świętokrzyskie
95 1397 WAGNER Mieczysław 1963 M M50 44 Szczecinek zachodniopomorskie
96 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 52 Biała Podlaska lubelskie
97 1203 WĄSEK Józef 1945 M M75 66 Rzeszów podkarpackie
98 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M50 38 Bilcza świętokrzyskie
99 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M70 87 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
100 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 15 Krapkowice opolskie
101 570 WOJCIECHOWSKI Robert 1971 M M50 26 Szczecin zachodniopomorskie
102 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 106 Gostynin mazowieckie
103 1520 WOJTAN Tomasz 1980 M M40 2 Skarszewy pomorskie
104 163 WOREK Jan 1940 M M80+ 67 Rzeszów podkarpackie
105 1523 WRONIAK Bartosz 1974 M M40 18 Godziszewo pomorskie
106 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M60 24 Police zachodniopomorskie
107 15 ZBOROWSKA Alina 1964 K K50 47 Jastrzębie-Zdrój śląskie
108 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 25 Szczecin zachodniopomorskie