Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 332 Siekierczyn dolnośląskie
2 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 M M60 45 Gdynia pomorskie
3 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 189 Bilcza świętokrzyskie
4 241 BALAK Marian 1970 M M50 95 Góra Kalwaria mazowieckie
5 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 M M50 163 Wodzisław Śląski śląskie
6 80 BALAWAJDER Jacek 1968 M M50 164 Pszów śląskie
7 1422 BALIK Robert 1976 M M40 102 Olkusz małopolskie
8 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M75 104 Brzeg Dolny dolnośląskie
9 29 BARAN Robert 1972 M M40 274 Lubartów lubelskie
10 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 M M40 407 Luboń wielkopolskie
11 157 BARTKIEWICZ Zbigniew 1939 M M80+ 377 Opole opolskie
12 643 BARUCH Dariusz 1965 M M50 194 Białystok podlaskie
13 1414 BĄK Teresa 1967 K K50 5 Wrocław dolnośląskie
14 247 BERKA Ryszard 1972 M M40 198 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
15 613 BERNATOWICZ Andrzej 1966 M M50 374 Pułtusk mazowieckie
16 180 BEZIUK Elżbieta 1969 K K50 302 Warszawa mazowieckie
17 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 270 Zabrze śląskie
18 38 BIEL Jakub 1977 M M40 203 Kraków małopolskie
19 9 BIELAK Katarzyna 1966 K K50 255 Radom mazowieckie
20 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 M M60 150 Żywiec śląskie
21 1454 BINCZAROWSKI Jan 1962 M M50 360 Zielona Góra lubuskie
22 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M40 64 Rzezawa małopolskie
23 33 BOCHENEK Mariusz 1969 M M50 204 Kraków małopolskie
24 150 BOGDOLL Hubert 1945 M M75 16 Polanica-Zdrój dolnośląskie
25 302 BOLSĘGA Henryk 1971 M M40 61 Słopnice małopolskie
26 653 BORKOWSKI Marek 1960 M M60 87 Nowy Sącz małopolskie
27 112 BRACH Zbigniew 1955 M M65 41 Szczecinek zachodniopomorskie
28 1319 BRACHA Michał 1978 M M40 319 Kielce świętokrzyskie
29 1444 BRAKSATOR Andrzej 1962 M M50 282 Sosnowiec śląskie
30 1386 BREŃSKI Jacek 1970 M M50 410 Zielonka warmińsko-mazurskie
31 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 83 Toruń kujawsko-pomorskie
32 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K65 15 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
33 305 BRONAKOWSKI Michał 1974 M M40 230 Bargłów podlaskie
34 1456 BRZOZOWSKI Andrzej 1966 M M50 380 Zielona Góra lubuskie
35 1416 BUGAJSKA Alicja 1968 K K50 53 Żywocice opolskie
36 159 BUKOWSKI Jan 1941 M M75 129 Bystra śląskie
37 171 BULA Karol 1936 M M80+ 330 Radzionków śląskie
38 1407 BULZAK Jan 1964 M M50 93 Świniarsko małopolskie
39 658 CAPUTA Henryk 1959 M M60 228 Rabka małopolskie
40 1474 CHABURA Dariusz 1957 M M60 417 Zielona Góra lubuskie
41 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M M50 240 Breń małopolskie
42 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 101 Olkusz małopolskie
43 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M65 108 Żmigród dolnośląskie
44 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M75 118 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
45 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 7 Białystok podlaskie
46 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 175 Kwidzyn pomorskie
47 1435 CISZEWSKI Ryszard 1948 M M70 235 Sanniki mazowieckie
48 669 CUDNY Krzysztof 1967 M M50 160 Warszawa mazowieckie
49 670 CYBULSKI Zbigniew 1959 M M60 422 Lubikowo lubuskie
50 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 216 Grudziądz kujawsko-pomorskie
51 203 CZEKAJ Ewa 1961 K K50 320 Kielce świętokrzyskie
52 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M80+ 138 Lublin lubelskie
53 1450 CZUPRYNA Andrzej 1964 M M50 329 Bolesław małopolskie
54 148 CZYŻ Karol 1944 M M75 363 Ustroń śląskie
55 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M80+ 192 Warszawa mazowieckie
56 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M60 304 Wrocław dolnośląskie
57 676 DOBRZYŃSKI Jarosław 1964 M M50 231 Płaska podlaskie
58 169 DOJKA Lech 1935 M M80+ 1 Gdynia pomorskie
59 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M70 214 Mełno kujawsko-pomorskie
60 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 M M40 245 Tarnów małopolskie
61 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 252 Piotrków Trybunalski łódzkie
62 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 337 Gdańsk pomorskie
63 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 M M40 110 Zawiercie śląskie
64 1221 FALKOWSKI Grzegorz 1938 M M80+ 353 Płock mazowieckie
65 692 FARMUZ Bernard 1955 M M65 373 Gołaszyn wielkopolskie
66 1333 FEDOREK Vojtech 1967 M M50 183 Bilcza świętokrzyskie
67 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 9 Lębork pomorskie
68 1396 FILAK Dariusz 1968 M M50 209 Katowice śląskie
69 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 333 Zaręba dolnośląskie
70 1140 FINKOWSKI Marian 1947 M M70 317 Lublin lubelskie
71 262 FLOREK Sławomir 1977 M M40 238 Tarnów małopolskie
72 693 FOLWARSKI Wojciech 1964 M M50 86 Pruszków mazowieckie
73 66 FOMIN Yuriy 1961 M M50 131 Mysłowice śląskie
74 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 M M40 393 Łódź łódzkie
75 343 FRIEBE Janusz 1970 M M50 331 Pszczyna śląskie
76 344 FURTAK Krzysztof 1970 M M50 242 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
77 32 GABSKI Marek 1973 M M40 351 Łasin kujawsko-pomorskie
78 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 34 Działdowo warmińsko-mazurskie
79 153 GLURA Henryk 1941 M M75 117 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
80 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 M M70 179 Siedlce mazowieckie
81 948 GNIEWEK Andrzej 1957 M M60 67 Tarnów małopolskie
82 206 GNIEWEK Walentyna 1959 K K60 66 Tarnów małopolskie
83 705 GOLA Krzysztof 1965 M M50 184 Miedziana Góra świętokrzyskie
84 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 M M60 366 Lubin dolnośląskie
85 1222 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 M M80+ 193 Warszawa mazowieckie
86 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 141 Gdańsk pomorskie
87 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 229 Gniew pomorskie
88 229 GREGORCZYK Teresa 1956 K K60 309 Warszawa mazowieckie
89 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M80+ 44 Gdynia pomorskie
90 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 M M65 17 Olsztyn warmińsko-mazurskie
91 628 GRYS Tadeusz 1962 M M50 286 Rzeszów podkarpackie
92 358 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 M M50 356 Świebodzin lubuskie
93 235 GRZEJDA Grażyna 1951 K K65 389 Warszawa mazowieckie
94 362 GRZYBOWSKI Tomasz 1973 M M40 36 Wiązowna mazowieckie
95 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M70 75 Bielsko-Biała śląskie
96 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 334 Bogatynia dolnośląskie
97 1404 HANKUS Artur 1971 M M40 367 Raszówka dolnośląskie
98 979 HARMATA Leszek 1957 M M60 178 Rogóźno kujawsko-pomorskie
99 1427 HASZCZ Janusz 1960 M M60 137 Częstochowa śląskie
100 367 HAZIK Jakub 1971 M M40 58 Brzesko małopolskie
101 167 HNYDA Adam 1938 M M80+ 207 Świerklaniec śląskie
102 127 HOJNACKI Jerzy 1949 M M70 77 Bielsko-Biała śląskie
103 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 4 Oleśnica dolnośląskie
104 162 HRECZUCH Jan 1941 M M75 105 Wrocław dolnośląskie
105 1418 IVANKEVYCH Valerii 1969 M M50 71 Tarnów małopolskie
106 720 IWUĆ Stefan 1960 M M60 384 Łęknica lubuskie
107 1403 JADACH Tomasz 1974 M M40 370 Legnica dolnośląskie
108 1473 JAGIEŁOWICZ Józef 1948 M M70 416 Zielona Góra lubuskie
109 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 400 Chojnice pomorskie
110 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 M M50 145 Ziębice dolnośląskie
111 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 81 Olsztyn warmińsko-mazurskie
112 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan 1965 M M50 328 Świerkówiec kujawsko-pomorskie
113 94 JÓZALA Waldemar 1957 M M60 152 Wieluń łódzkie
114 72 JURGOŃSKI Tomasz 1960 M M60 20 Zielona Góra lubuskie
115 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 352 Gubiny kujawsko-pomorskie
116 6 KAMAN Halina 1961 K K50 146 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
117 146 KAPTUR Wojciech 1947 M M70 165 Wodzisław Śląski śląskie
118 1211 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 M M80+ 43 Gdynia pomorskie
119 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 25 Jelenia Góra dolnośląskie
120 1445 KATOLIK Mirosław 1972 M M40 283 Sosnowiec śląskie
121 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 2 Wrocław dolnośląskie
122 741 KĘPA Adam 1964 M M50 37 Duchnów mazowieckie
123 1355 KĘPA Hubert 1978 M M40 142 Biskupice lubelskie
124 81 KĘPKA Jacek 1968 M M50 176 Kwidzyn pomorskie
125 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 M M70 371 Suchy Las wielkopolskie
126 941 KIEŁBIK Jerzy 1957 M M60 98 Nadarzyn mazowieckie
127 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 237 Tarnów małopolskie
128 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K60 132 Szczecin zachodniopomorskie
129 593 KLECZKOWSKI Adam 1967 M M50 267 Lublin lubelskie
130 245 KLOCEK Krzysztof 1971 M M40 284 Łętownia podkarpackie
131 746 KMUK Bogusław 1955 M M65 311 Kazanów mazowieckie
132 113 KOLIN Roman 1958 M M60 33 Widuchowa zachodniopomorskie
133 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 12 Rzeszów podkarpackie
134 954 KONSTANTY Adam 1954 M M65 202 Gołkowice Górne małopolskie
135 754 KORGUL Jerzy 1965 M M50 171 Kwidzyn pomorskie
136 1464 KORKUŚ Krzysztof 1979 M M40 394 Żary lubuskie
137 1482 KOSTECKI Andrzej 1957 M M60 427 Kraków małopolskie
138 1466 KOWALCZYK Piotr 1972 M M40 398 Lubań dolnośląskie
139 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 250 Kleszczów łódzkie
140 406 KOZIARSKI Jacek 1976 M M40 323 Skierniewice łódzkie
141 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 94 Sadowie śląskie
142 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 157 Tczew pomorskie
143 1468 KRUPA Robert 1976 M M40 404 Poznań wielkopolskie
144 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 327 Świętochłowice śląskie
145 1378 KRZYWAK Stanisław 1947 M M70 70 Wierzchosławice małopolskie
146 1420 KURC Andrzej 1950 M M70 92 Rumia pomorskie
147 140 KURZAK Bronisław 1947 M M70 181 Bilcza świętokrzyskie
148 1302 KURZEJA Artur 1977 M M40 174 Kwidzyn pomorskie
149 1347 KURZEJA Sebastian 1979 M M40 173 Kwidzyn pomorskie
150 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 47 Łączyno pomorskie
151 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 48 Żukowo pomorskie
152 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 M M40 414 Gliwice śląskie
153 173 KWODAWSKI Marian 1938 M M80+ 413 Gliwice śląskie
154 248 LACH Marcin 1977 M M40 49 Grudziądz kujawsko-pomorskie
155 1417 LASMAN Sabina 1971 K K40 54 Żywocice opolskie
156 1405 LASZUK Czesław 1966 M M50 368 Legnica dolnośląskie
157 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 K K50 149 Łódź łódzkie
158 420 LEWANDOWSKI Maciej 1972 M M40 296 Warszawa mazowieckie
159 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 162 Świętochłowice śląskie
160 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M50 349 Rogóźno kujawsko-pomorskie
161 1457 LUBIN Krzysztof 1977 M M40 383 Zielona Góra lubuskie
162 427 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M M40 241 Olesno małopolskie
163 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K65 6 Kraków małopolskie
164 1423 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M M40 103 Olkusz małopolskie
165 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 M M50 318 Chełm lubelskie
166 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 185 Bilcza świętokrzyskie
167 1176 ŁYSAKOWSKI Henryk 1946 M M70 412 Jastrzębie-Zdrój śląskie
168 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 187 Bilcza świętokrzyskie
169 608 MACHELSKI Michał 1962 M M50 276 Myszków śląskie
170 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 123 Węgierska Górka śląskie
171 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M65 122 Węgierska Górka śląskie
172 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 M M65 180 Dębica podkarpackie
173 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 M M50 161 Bielsko-Biała śląskie
174 437 MAJOS Sławomir 1971 M M40 186 Kielce świętokrzyskie
175 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 56 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
176 89 MALARCZYK Andrzej 1961 M M50 172 Kwidzyn pomorskie
177 156 MALARZ Janusz 1941 M M75 169 Tarnobrzeg podkarpackie
178 1461 MARACZ Bartłomiej 1977 M M40 388 Łęknica lubuskie
179 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 M M70 375 Bolesławiec dolnośląskie
180 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 M M50 424 Strzegom dolnośląskie
181 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K65 264 Lublin lubelskie
182 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 265 Lublin lubelskie
183 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M50 3 Wrocław dolnośląskie
184 441 MATEJEK Mariusz 1970 M M50 121 Koszalin zachodniopomorskie
185 1449 MAZUR Katarzyna 1972 K K40 321 Kielce świętokrzyskie
186 1446 MAZUREK Wiesław 1980 M M40 298 Bilcza świętokrzyskie
187 61 MELLER Kazimierz 1960 M M60 220 Płąchawy kujawsko-pomorskie
188 1442 MĘCIK Zbigniew 1967 M M50 278 Myszków śląskie
189 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 M M60 359 Wójtowa małopolskie
190 1002 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 M M65 314 Kraków małopolskie
191 16 MICHLIK Aleksandra 1968 K K50 82 Zielona Góra lubuskie
192 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 M M50 260 Nasielsk mazowieckie
193 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek 1960 M M60 387 Łęknica lubuskie
194 214 MIKULSKA Beata 1960 K K60 297 Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie
195 90 MIREK Krzysztof 1961 M M50 325 Tymbark małopolskie
196 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80+ 107 Ziębice dolnośląskie
197 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 215 Grudziądz kujawsko-pomorskie
198 1440 MOĆKO Przemysław 1979 M M40 258 Łódź łódzkie
199 1429 MOĆKO Rafał 1974 M M40 191 Bilcza świętokrzyskie
200 267 MOLENDA Adam 1970 M M50 249 Warszawa mazowieckie
201 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 222 Radom mazowieckie
202 616 MOROZ Artur 1963 M M50 158 Radom mazowieckie
203 813 MOTYKA Tadeusz 1961 M M50 239 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
204 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 M M50 369 Legnica dolnośląskie
205 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 M M40 405 Plewiska wielkopolskie
206 1419 MURIAS Stanisław 1960 M M60 72 Rzeszów podkarpackie
207 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 392 Mysłowice śląskie
208 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 96 Iława warmińsko-mazurskie
209 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 52 Walce opolskie
210 1481 NOWACKA Dorota 1967 K K50 426 Lubin dolnośląskie
211 17 NOWACKA Dorota 1966 K K50 201 Kraków małopolskie
212 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 340 Międzyrzecz lubuskie
213 1239 NOWAK Jan 1940 M M80+ 408 Radomierz wielkopolskie
214 1424 NOWAK Marcin 1979 M M40 119 Nekielka wielkopolskie
215 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K50 357 Katowice śląskie
216 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 M M50 361 Ustroń śląskie
217 76 NOWOTNY Ryszard 1959 M M60 166 Racibórz śląskie
218 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 M M60 293 Skop warmińsko-mazurskie
219 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 M M70 234 Łódź łódzkie
220 1479 OLEKSIEJUK Zbigniew 1954 M M65 423 Zielona Góra lubuskie
221 108 OPIOŁA Tomasz 1954 M M65 211 Bobrowniki Wielkie małopolskie
222 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M80+ 57 Łowicz łódzkie
223 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 28 Polkowice dolnośląskie
224 11 OSIŃSKA Anna 1963 K K50 308 Skórzec mazowieckie
225 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 M M40 143 Lublin lubelskie
226 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 213 Okonin kujawsko-pomorskie
227 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 217 Plemięta kujawsko-pomorskie
228 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 42 Jastrzębie-Zdrój śląskie
229 1338 PALUCH Janusz 1963 M M50 80 Bielsko-Biała śląskie
230 64 PASIECZNY Jan 1967 M M50 262 Kraków małopolskie
231 149 PASZEK Władysław 1946 M M70 322 Ustroń śląskie
232 1187 PAWLAK Leon 1944 M M75 300 Ośnica mazowieckie
233 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 M M70 10 Kęty małopolskie
234 1430 PEŁKA Jerzy 1969 M M50 199 Orzesze dolnośląskie
235 942 PĘDA Leszek 1957 M M60 195 Warszawa mazowieckie
236 595 PIECHNIK Roman 1964 M M50 303 Lublin lubelskie
237 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 128 Kraków małopolskie
238 480 PIEŚLA Tomasz 1977 M M40 324 Boguszów-Gorce dolnośląskie
239 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 M M75 372 Poznań wielkopolskie
240 144 PIETRZAK Henryk 1947 M M70 76 Skoczów śląskie
241 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 364 Dobra małopolskie
242 1011 PIETRZYCKI Waldemar 1956 M M60 381 Piła wielkopolskie
243 129 PIETRZYK Andrzej 1952 M M65 74 Skoczów śląskie
244 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 288 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
245 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 338 Gdańsk pomorskie
246 1438 PIOTROWICZ Paweł 1980 M M40 246 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
247 482 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M M40 305 Warszawa mazowieckie
248 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 M M50 272 Toruń kujawsko-pomorskie
249 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 M M75 154 Białystok podlaskie
250 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 M M50 111 Zawiercie śląskie
251 131 PITALA Stanisław 1952 M M65 227 Mszana Dolna małopolskie
252 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M70 345 Bytów pomorskie
253 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 346 Bytów pomorskie
254 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 M M60 347 Bytów pomorskie
255 1470 PODOBIŃSKI Marek 1970 M M50 406 Poznań wielkopolskie
256 1436 PODSIADŁY Henryk 1943 M M75 236 Sanniki mazowieckie
257 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 K K50 397 Mirostowice Dolne lubuskie
258 166 POMOHACZI Franciszek 1943 M M75 106 Wrocław dolnośląskie
259 284 PROKOP Jacek 1971 M M40 11 Rzeszów podkarpackie
260 68 PROKURAT Zbigniew 1968 M M50 306 Skórzec mazowieckie
261 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 M M65 18 Olsztyn warmińsko-mazurskie
262 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 M M40 289 Łódź łódzkie
263 1120 PRZEWŁOCKI Leszek 1950 M M70 299 Płock mazowieckie
264 142 PRZYGODA Jerzy 1947 M M70 147 Kobyla Góra wielkopolskie
265 83 PTASZEK Grzegorz 1963 M M50 197 Mysłowice śląskie
266 1342 PUDA Piotr 1969 M M50 39 Czechowice-Dziedzice śląskie
267 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M M50 244 Biecz małopolskie
268 1141 PUU Aarne 1948 M M70 109 Kraków małopolskie
269 97 PYZIK Marek 1958 M M60 188 Bilcza świętokrzyskie
270 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 M M40 271 Bukowiec kujawsko-pomorskie
271 50 RAMENDA Krzysztof 1970 M M50 40 Czechowice-Dziedzice śląskie
272 606 RATYŃSKI Wojciech 1961 M M50 159 Warszawa mazowieckie
273 268 REGULSKI Mariusz 1969 M M50 139 Warszawa mazowieckie
274 496 REJZE Robert 1969 M M50 257 Łódź łódzkie
275 1377 REMIAN Janusz 1965 M M50 65 Tarnów małopolskie
276 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 221 Grudziądz kujawsko-pomorskie
277 168 RETERSKI Michał 1938 M M80+ 14 Ustroń śląskie
278 27 REUCKI Adam 1972 M M40 90 Białystok podlaskie
279 1443 RODEK Zbigniew 1966 M M50 281 Sosnowiec śląskie
280 1400 ROGALSKI Marek 1965 M M50 365 Raszówka dolnośląskie
281 63 ROSIAK Jacek 1968 M M50 273 Boguszów-Gorce dolnośląskie
282 3 ROSIK Iwona 1971 K K40 32 Szczecin zachodniopomorskie
283 243 ROSIŃSKI Stanisław 1971 M M40 97 Piastów mazowieckie
284 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 148 Gubin lubuskie
285 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 M M65 224 Sosnowiec śląskie
286 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M40 114 Borówno kujawsko-pomorskie
287 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof 1956 M M60 153 Białystok podlaskie
288 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 113 Jarzębia Łąka mazowieckie
289 79 RYBAK Kazimierz 1961 M M50 295 Rybnik śląskie
290 99 RYGIEL Wiesław 1958 M M60 205 Kraków małopolskie
291 1455 RZAKOWSKI Daniel 1980 M M40 379 Zielona Góra lubuskie
292 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M70 196 Legionowo mazowieckie
293 158 SAJDAK Marek 1943 M M75 292 Gliwice śląskie
294 1394 SAMUL Mirosław 1968 M M50 316 Białystok podlaskie
295 1478 SARUL Roman 1945 M M75 421 Zielona Góra lubuskie
296 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80+ 29 Głogów dolnośląskie
297 253 SAWOCH Artur 1972 M M40 261 Gorzów Wielkopolski lubuskie
298 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 M M65 362 Ustroń śląskie
299 23 SIEWERT Halina 1957 K K60 263 Siemianowice Śląskie śląskie
300 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 M M70 411 Bojanów śląskie
301 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 99 Olkusz małopolskie
302 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 313 Warszawa mazowieckie
303 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M60 177 Kwidzyn pomorskie
304 260 SKRZEKUT Roman 1973 M M40 232 Bryzgiel podlaskie
305 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 27 Lubin dolnośląskie
306 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 378 Gdańsk pomorskie
307 1251 SŁOWIK Antoni 1940 M M80+ 395 Boguszów-Gorce dolnośląskie
308 62 SŁOWIK Robert 1966 M M50 396 Boguszów-Gorce dolnośląskie
309 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 M M50 62 Limanowa małopolskie
310 516 SOBKOWSKI Krzysztof 1970 M M50 401 Otyń lubuskie
311 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 144 Strzelin dolnośląskie
312 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 218 Mełno kujawsko-pomorskie
313 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 M M60 269 Kielce świętokrzyskie
314 1432 SOWIŃSKI Arkadiusz 1978 M M40 223 Łódź łódzkie
315 1475 SROCZYŃSKI Krzysztof 1953 M M65 418 Zielona Góra lubuskie
316 1476 SROCZYŃSKI Paweł 1980 M M40 419 Zielona Góra lubuskie
317 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M75 279 Drezdenko lubuskie
318 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 M M60 140 Lublin lubelskie
319 1467 STOCIK Krzysztof 1980 M M40 399 Zielona Góra lubuskie
320 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 133 Sulejówek mazowieckie
321 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 124 Świnna śląskie
322 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 73 Skierniewice łódzkie
323 1337 STOSZKO Artur 1969 M M50 69 Wierzchosławice małopolskie
324 1336 STOSZKO Marek 1974 M M40 68 Tarnów małopolskie
325 286 STRÓŻYK Łukasz 1976 M M40 85 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
326 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 38 Kraków małopolskie
327 118 STRZAŁKA Marian 1952 M M65 344 Gliwice śląskie
328 256 STRZELCZAK Robert 1971 M M40 84 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
329 1343 SUTKOWSKI Zygmunt 1936 M M80+ 358 Wrocław dolnośląskie
330 529 SZABLEWSKI Piotr 1971 M M40 335 Warszawa mazowieckie
331 1458 SZAŁĘGA Jacek 1969 M M50 385 Łęknica lubuskie
332 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 M M40 130 Oława dolnośląskie
333 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 339 Gdańsk pomorskie
334 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K60 200 Kraków małopolskie
335 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 348 Szczecinek zachodniopomorskie
336 1431 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M M40 212 Pawęzów małopolskie
337 947 SZESZKO Henryk 1957 M M60 233 Augustów podlaskie
338 1426 SZLUBOWSKI Dariusz 1965 M M50 136 Częstochowa śląskie
339 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M80+ 208 Wrocław dolnośląskie
340 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M65 46 Reda pomorskie
341 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M40 294 Żory śląskie
342 1283 SZULC Zdzisław 1938 M M80+ 350 Rogóźno kujawsko-pomorskie
343 888 SZUMLAS Adam 1959 M M60 134 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
344 533 SZUPLAK Marek 1973 M M40 403 Krosno Odrzańskie lubuskie
345 41 SZURGOT Piotr 1971 M M40 156 Starogard Gdański pomorskie
346 161 SZWAB Antoni 1942 M M75 167 Wodzisław Śląski śląskie
347 535 SZYDŁO Stanisław 1970 M M50 280 Sosnowiec śląskie
348 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M60 336 Gdańsk pomorskie
349 536 SZYMIK Robert 1976 M M40 268 Rybnik śląskie
350 1324 ŚCIEŻKA Łukasz 1977 M M40 254 Lubań dolnośląskie
351 199 ŚCIGAŁA Barbara 1971 K K40 409 Radomierz wielkopolskie
352 44 ŚLAZYK Paweł 1971 M M40 206 Kraków małopolskie
353 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 326 Chorzów śląskie
354 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 M M70 24 Polonia Hanower -
355 43 ŚWIDER Dariusz 1974 M M40 170 Kwidzyn pomorskie
356 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel 1979 M M40 266 Brzeziny łódzkie
357 1373 TABOR Krzysztof 1974 M M40 63 Jodłownik małopolskie
358 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M65 35 Ostróda warmińsko-mazurskie
359 1131 TALAR Andrzej 1951 M M65 376 Bolesławiec dolnośląskie
360 541 TATARCZUCH Marek 1974 M M40 243 Żabno małopolskie
361 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 155 Skarszewy pomorskie
362 897 TOBOREK Wiesław 1957 M M60 382 Oława dolnośląskie
363 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 78 Bielsko-Biała śląskie
364 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M70 22 Leśna Podlaska lubelskie
365 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 100 Olkusz małopolskie
366 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 M M40 386 Łęknica lubuskie
367 1036 TRELA Adam 1950 M M70 312 Kazanów mazowieckie
368 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 19 Elbląg warmińsko-mazurskie
369 900 TRZPIOŁA Stanisław 1959 M M60 307 Skórzec mazowieckie
370 1421 TUSZER Franciszek 1949 M M70 91 Rumia pomorskie
371 126 URBAŃSKI Adam 1950 M M70 60 Tymbark małopolskie
372 19 VOHRYZKA Krystyna 1957 K K60 26 Ustroń śląskie
373 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 M M65 125 Gliwice śląskie
374 1415 WALIDUDA Jarosław 1972 M M40 8 Pisarzowice opolskie
375 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 21 Biała Podlaska lubelskie
376 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M50 275 Myszków śląskie
377 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 M M50 415 Janków Przygodzki wielkopolskie
378 1203 WĄSEK Józef 1945 M M75 50 Rzeszów podkarpackie
379 1463 WĄSIŃSKI Jan 1945 M M75 391 Zielona Góra lubuskie
380 1132 WEISS Juliusz 1949 M M70 151 Złotoria kujawsko-pomorskie
381 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 M M50 126 Wandzin lubelskie
382 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 115 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
383 1328 WIECZOREK Jan 1953 M M65 277 Myszków śląskie
384 914 WIELGUS Stefan 1961 M M50 247 Radom mazowieckie
385 1054 WIERZBOWSKI Jerzy 1951 M M65 182 Bilcza świętokrzyskie
386 82 WILK Andrzej 1966 M M50 285 Stobierna podkarpackie
387 1433 WINKLER Grzegorz 1980 M M40 225 Tarnów małopolskie
388 1434 WINKLER Paweł 1978 M M40 226 Wojnicz małopolskie
389 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M40 190 Bilcza świętokrzyskie
390 1447 WITEK Aleksander 1937 M M80+ 301 Płock mazowieckie
391 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M65 116 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
392 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 51 Krapkowice opolskie
393 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 219 Grudziądz kujawsko-pomorskie
394 246 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 M M50 23 Warszawa mazowieckie
395 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 135 Gostynin mazowieckie
396 574 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 M M40 112 Zawiercie śląskie
397 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 M M50 210 Mędrzechów małopolskie
398 24 WOLNY Grażyna 1951 K K65 341 Ruda Śląska śląskie
399 103 WOLNY Marek 1955 M M65 343 Katowice śląskie
400 123 WOLNY Michał 1952 M M65 342 Ruda Śląska śląskie
401 163 WOREK Jan 1940 M M80+ 13 Rzeszów podkarpackie
402 1477 WOŹNIAK Kazimierz 1955 M M65 420 Zielona Góra lubuskie
403 1135 WOŹNIAK Marian 1950 M M70 127 Radom mazowieckie
404 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 248 Warszawa mazowieckie
405 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M M60 88 Tarnów małopolskie
406 1323 WROŃSKI Piotr 1978 M M40 290 Rzgów łódzkie
407 26 WRÓBEL Krystyna 1950 K K70 425 Jeleśnia śląskie
408 579 WRZOSEK Andrzej 1972 M M40 310 Rawa Mazowiecka łódzkie
409 136 WRZÓD Jerzy 1951 M M65 168 Wodzisław Śląski śląskie
410 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M50 30 Police zachodniopomorskie
411 134 ZADOROŻNY Bogusław 1950 M M70 55 Międzylesie dolnośląskie
412 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M60 354 Świebodzice dolnośląskie
413 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 M M40 402 Wałbrzych dolnośląskie
414 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 59 Warszawa mazowieckie
415 46 ZAWADZKI Roman 1973 M M40 253 Lubań dolnośląskie
416 1439 ZAWIŚLAK Hubert 1977 M M40 251 Kleszczów łódzkie
417 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M60 120 Koszalin zachodniopomorskie
418 1462 ZDUŃSKI Henryk 1953 M M65 390 Zbąszynek lubuskie
419 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K K50 89 Kraków małopolskie
420 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 287 Warszawa mazowieckie
421 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 291 Rybnik śląskie
422 1452 ŻELENGOWSKI Radosław 1977 M M40 355 Świebodzin lubuskie
423 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 259 Ciechanów mazowieckie
424 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M40 315 Białystok podlaskie
425 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 31 Szczecin zachodniopomorskie
426 1330 ŻYREK Piotr 1966 M M50 79 Bielsko-Biała śląskie
427 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 M M70 256 Łódź łódzkie