Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Licencje okresowe zawodnicze

według województw
Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Data LO Nr LO Klub
1 36340 GÓRECKI Wojciech 2002 2021-06-17 14276 LKS VICTORIA Nidek
2 33819 DANAJ Natalia 2000 2021-06-07 14270 UKS GRYF Gdów
3 59247 KOZIOŁ Szymon 2010 2021-06-03 14259 TG SOKÓŁ Brzesko
4 59246 WACARZ Maciej 2010 2021-06-03 14258 TG SOKÓŁ Brzesko
5 8200 MORA Szymon 1987 2021-05-24 14248 LKS KŁOS Olkusz
6 59068 JOP Wojciech 2009 2021-04-12 14047 MIASTO SOLI Wieliczka
7 59036 OZDOBA Michał 1973 2021-04-07 14015 POLONIA Wilczkowice
8 59035 OZDOBA Wiktoria 2003 2021-04-07 14014 POLONIA Wilczkowice
9 58969 SZKOP Sebastian 1995 2021-03-27 13945 POLONIA Wilczkowice
10 58968 GRATKOWSKA Kamila 1997 2021-03-27 13944 POLONIA Wilczkowice
11 58967 LESZCZYŃSKI Ireneusz 1958 2021-03-27 13943 POLONIA Wilczkowice
12 58925 BORYCZ Konrad 2011 2021-03-25 13907 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
13 58924 FARION Wanessa 2009 2021-03-25 13906 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
14 58923 SZCZERBA Esmeralda 2009 2021-03-25 13905 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
15 58922 BĄCIO Diana 2010 2021-03-25 13904 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
16 58921 RYŚ Oliwia 2013 2021-03-25 13903 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
17 58920 PODGÓRNY Julia 2013 2021-03-25 13902 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
18 58919 KOŁODZIEJ Karol 2013 2021-03-25 13901 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
19 58918 BORYCZ Amelia 2013 2021-03-25 13900 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
20 58917 FARION Armando 2012 2021-03-25 13899 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
21 58916 DĄGA Adrian 2012 2021-03-25 13898 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
22 58884 ŁOS Zuzanna 2009 2021-03-23 13864 UKS Olesno
23 58883 ZACHARA Michał 2009 2021-03-23 13863 UKS Olesno
24 58882 RUSIECKA Zuzanna 2008 2021-03-23 13862 UKS Olesno
25 58881 ZACHARA Zuzanna 2008 2021-03-23 13861 UKS Olesno
26 58880 CZUPRYNA Karolina 2009 2021-03-23 13860 UKS Olesno
27 58879 BORYCZKA Sandra 2008 2021-03-23 13859 UKS Olesno
28 58878 RECZEK Edyta 2009 2021-03-23 13858 UKS Olesno
29 58877 KUTA Mikołaj 2007 2021-03-23 13857 UKS Olesno
30 58876 MIŚ Jakub 2007 2021-03-23 13856 UKS Olesno
31 58875 ZACHARA Jan 2013 2021-03-23 13855 UKS Olesno
32 58874 WOZIWODA Jan 2012 2021-03-23 13854 UKS Olesno
33 58873 CZUPRYNA Piotr 2013 2021-03-23 13853 UKS Olesno
34 58872 RUSIECKA Julia 2011 2021-03-23 13852 UKS Olesno
35 58871 RECZEK Łukasz 2012 2021-03-23 13851 UKS Olesno
36 58870 ŚWIATŁOWSKI Oskar 2013 2021-03-23 13850 UKS Olesno
37 58851 KLICH Hanna 2013 2021-03-23 13829 LKS KŁOS Olkusz
38 58849 WĄTOR Hanna 2012 2021-03-23 13827 KS BRONOWIANKA Kraków
39 58848 WĄTOR Maria 2007 2021-03-23 13826 KS BRONOWIANKA Kraków
40 58847 KOWALSKA Małgorzata 2011 2021-03-23 13825 KS BRONOWIANKA Kraków
41 58846 BOROŃ Aleksander 2011 2021-03-23 13824 KS BRONOWIANKA Kraków
42 58845 DYSZKIEWICZ Michał 2010 2021-03-23 13823 KS BRONOWIANKA Kraków
43 58844 KOŻUCH Karol 2005 2021-03-23 13822 KS BRONOWIANKA Kraków
44 58843 SPYRKA Jan 2007 2021-03-23 13821 KS BRONOWIANKA Kraków
45 58842 GOLAŃSKI Leonard 2005 2021-03-23 13820 KS BRONOWIANKA Kraków
46 58841 MAJTA Adam 2007 2021-03-23 13819 KS BRONOWIANKA Kraków
47 58840 TARNOWSKA Dagmara 2013 2021-03-23 13818 KS BRONOWIANKA Kraków
48 58839 GALAROWICZ Tomasz 2010 2021-03-23 13817 KS BRONOWIANKA Kraków
49 58838 PRZEWIEZLIKOWSKI Karol 2007 2021-03-23 13816 KS BRONOWIANKA Kraków
50 58837 SAWICKI Kacper 2008 2021-03-23 13815 KS BRONOWIANKA Kraków
51 58836 ZAMORSKI Antoni 2009 2021-03-23 13814 KS BRONOWIANKA Kraków
52 58835 TUREK Jan 2009 2021-03-23 13813 KS BRONOWIANKA Kraków
53 58834 TUREK Filip 2009 2021-03-23 13812 KS BRONOWIANKA Kraków
54 58833 ROSIAK Kuba 2008 2021-03-23 13811 KS BRONOWIANKA Kraków
55 58832 LITWA Filip 2006 2021-03-23 13810 KS BRONOWIANKA Kraków
56 53354 YEUNG Alyssa 2013 2021-03-23 13809 KS BRONOWIANKA Kraków
57 49839 WALCZAK Michał 1994 2021-03-20 13794 MKS CENTRUM Kraków
58 38248 PIEGZA Adrian 2000 2021-03-20 13715 POLONIA Wilczkowice
59 58674 MICHAŁ Necel 1979 2021-03-18 13646 KS PODWAWELSKI Kraków
60 58673 PIETRZYK Sławomir 1980 2021-03-18 13645 KS PODWAWELSKI Kraków
61 1505 KOLEKTA Jarosław 1968 2021-03-18 13644 MKS SKAWA Wadowice
62 427 KACZMAREK Krzysztof 1971 2021-03-16 13617 TKS OPOKA Trzebinia
63 58596 STOCZEK Laura 2015 2021-03-15 13564 CKIS Skawina
64 58595 BALTAZA Lena 2014 2021-03-15 13563 CKIS Skawina
65 58594 BALTAZA Maja 2014 2021-03-15 13562 CKIS Skawina
66 49176 MIROCHNA Klaudia 2006 2021-03-14 13547 UKS ROKICIE Szczytniki
67 58582 MICHALSKA Jagoda 2010 2021-03-14 13546 UKS ROKICIE Szczytniki
68 58543 KOZŁOWSKI Wojciech 1961 2021-03-11 13492 POLONIA Wilczkowice
69 58542 SŁODKI Marek 1960 2021-03-11 13491 POLONIA Wilczkowice
70 58541 KOWALSKI Tomasz 1958 2021-03-11 13490 POLONIA Wilczkowice
71 58540 LEGENDZIEWICZ Jacek 1957 2021-03-11 13489 POLONIA Wilczkowice
72 58539 NOWORYTA Jerzy 1953 2021-03-11 13488 POLONIA Wilczkowice
73 58538 KOGUT Andrzej 1958 2021-03-11 13487 POLONIA Wilczkowice
74 58537 SIEMIĄTKOWSKI Władysław 1954 2021-03-11 13486 POLONIA Wilczkowice
75 58515 ZAPAŁA Konrad 2004 2021-03-11 13462 TURBACZ Mszana Dolna
76 58480 WOJCIECH Handzlik 1983 2021-03-09 13417 BACKHAND Andrychów
77 58461 FARYNA Marek 1978 2021-03-09 13390 KS PODWAWELSKI Kraków
78 58460 RUTKOWSKI Krzysztof 1961 2021-03-09 13389 KS PODWAWELSKI Kraków
79 26857 PYZIK Stanisław 1952 2021-03-08 13342 KRÓLEWSKI Biecz
80 58417 SZLAMCZYK Dariusz 1981 2021-03-08 13341 KRÓLEWSKI Biecz
81 58416 CZERNIAWSKI Janusz 1976 2021-03-08 13340 KRÓLEWSKI Biecz
82 58220 PIERZCHAŁA Mateusz 1986 2021-03-02 13091 BACKHAND Andrychów
83 7785 OSIKA Janusz 1988 2021-03-02 13064 SIEMACHA Kraków
84 45735 STROJEK Karol 2004 2021-03-02 13063 SIEMACHA Kraków
85 47514 STROJEK Aleksandra 2009 2021-03-02 13062 SIEMACHA Kraków
86 58157 CELESTA Kamil 1997 2021-03-02 13019 niestow. woj. MŁP
87 58152 KOSZAŁKA Marcin 1970 2021-03-02 13013 niestow. woj. MŁP
88 58143 BYSTRZYCKI Wawrzyniec 1975 2021-03-01 13003 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
89 42739 MAGULSKI Łukasz 1988 2021-03-01 12995 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
90 58129 GÓRSKI Mateusz 1995 2021-03-01 12986 BACKHAND Andrychów
91 52177 KONDEK Adam 2010 2021-02-26 12969 CKIS Skawina
92 58111 POGWIZD Joanna 2012 2021-02-26 12966 KS START Nowy Sącz
93 45035 ZAKRZEWSKI Ryszard 1954 2021-02-26 12912 WIELMOŻANKA Wielmoża
94 44531 NEUMANN Jacek 1965 2021-02-26 12911 WIELMOŻANKA Wielmoża
95 58085 MICHALSKI Damian 1997 2021-02-26 12910 WIELMOŻANKA Wielmoża
96 58084 GARBULA Tomasz 1978 2021-02-26 12909 WIELMOŻANKA Wielmoża
97 51911 PIOTROWSKA Sylwia 2010 2021-02-26 12908 AS Przeciszów
98 51908 NOWORYTA Zofia 2007 2021-02-26 12907 AS Przeciszów
99 51910 NOWORYTA Łucja 2010 2021-02-26 12906 AS Przeciszów
100 51124 MŁYNARCZYK Amelia 2009 2021-02-26 12905 AS Przeciszów
101 51909 KOLASA Patryk 2008 2021-02-26 12904 AS Przeciszów
102 58083 DOMAGAŁA Jakub 2011 2021-02-26 12903 AS Przeciszów
103 58082 ZAJAS Weronika 2011 2021-02-26 12902 AS Przeciszów
104 58081 ZAJAS Natalia 2011 2021-02-26 12901 AS Przeciszów
105 20895 KOZIEŁ Michał 1983 2021-02-26 12883 TKS OPOKA Trzebinia
106 618 DŁUGAJ Rafał 1978 2021-02-26 12882 TKS OPOKA Trzebinia
107 58020 OSKAR Jampich 2011 2021-02-23 12829 LKS KŁOS Olkusz
108 57967 PITRUS Daniel 1976 2021-02-22 12753 KRÓLEWSKI Biecz
109 57966 PTAK Jakub 1981 2021-02-22 12752 KRÓLEWSKI Biecz
110 57965 WOJTOWICZ Maciej 1981 2021-02-22 12751 KRÓLEWSKI Biecz
111 57964 PIEKARCZYK Stanisław 1962 2021-02-22 12750 KRÓLEWSKI Biecz
112 57963 GĄSIENICA Andrzej 1985 2021-02-22 12749 KRÓLEWSKI Biecz
113 57962 GÓRKA Damian 1984 2021-02-22 12748 KRÓLEWSKI Biecz
114 57961 KRUPA Roman 1981 2021-02-22 12747 KRÓLEWSKI Biecz
115 57960 PALUCH Tomasz 1973 2021-02-22 12746 KRÓLEWSKI Biecz
116 57959 ŚWIERK Marcin 1976 2021-02-22 12745 KRÓLEWSKI Biecz
117 57958 LEJA Wojciech 1986 2021-02-22 12744 KRÓLEWSKI Biecz
118 57957 DYKA Jacek 1980 2021-02-22 12743 KRÓLEWSKI Biecz
119 57956 GARLAK Łukasz 1986 2021-02-22 12742 KRÓLEWSKI Biecz
120 57955 KNESZ Sebastian 1977 2021-02-22 12741 KRÓLEWSKI Biecz
121 57954 CHMIELOWSKI Jacek 1981 2021-02-22 12740 KRÓLEWSKI Biecz
122 57789 KLICH Maria 2008 2021-02-18 12557 LKS KŁOS Olkusz
123 57780 PONS MATA Wacław 1965 2021-02-17 12544 KS PODWAWELSKI Kraków
124 57779 SENDOR Wojciech 1988 2021-02-17 12543 KS PODWAWELSKI Kraków
125 57778 KOŁODZIEJ Wojciech 2008 2021-02-17 12542 KS PODWAWELSKI Kraków
126 45874 ZIELIŃSKI Karol 2005 2021-02-16 12426 PKS PORTA Kraków
127 57683 KRASKA Błażej 2012 2021-02-16 12425 PKS PORTA Kraków
128 44199 WALCZAK Wojciech 1960 2021-02-16 12321 MKS CENTRUM Kraków
129 44198 KUSZYŃSKI Marek 1959 2021-02-16 12320 MKS CENTRUM Kraków
130 29498 BUJAK Piotr 1960 2021-02-16 12319 MKS CENTRUM Kraków
131 57597 RESZKA Agnieszka 1973 2021-02-16 12313 POLONIA Wilczkowice
132 57580 OCHALIK Jacek 1972 2021-02-16 12292 POLONIA Wilczkowice
133 57579 FOSZCZ Monika 1980 2021-02-16 12291 POLONIA Wilczkowice
134 57404 MAREK Piotr 1975 2021-02-12 12219 UKS ZARABIE Myślenice
135 57398 ŁAKOTA Patrycja 1985 2021-02-12 12211 niestow. woj. MŁP
136 45785 LUHA Peter 1989 2021-02-12 12210 POLONIA Wilczkowice
137 57365 DONDAJEWSKI Piotr 2007 2021-02-12 12176 KS PODWAWELSKI Kraków
138 57267 JAŁOWIEC Jakub 2013 2021-02-09 12119 LKS KŁOS Olkusz
139 57253 KULCZYK Dominika 2014 2021-02-08 12103 KS START Nowy Sącz
140 57252 CZERNECKI Szymon 2012 2021-02-08 12102 KS START Nowy Sącz
141 26474 WINGRALEK Ryszard 1952 2021-02-08 12101 KS START Nowy Sącz
142 57170 CIUREJ Kacper 2013 2021-02-02 11985 LUKS Skrzyszów
143 57169 CIUREJ Dawid 2007 2021-02-02 11984 LUKS Skrzyszów
144 57168 PISKA Krystian 2009 2021-02-02 11983 LUKS Skrzyszów
145 57167 PISKA Nadia 2012 2021-02-02 11982 LUKS Skrzyszów
146 57166 SIEMEK Milena 2010 2021-02-02 11981 LUKS Skrzyszów
147 57165 JASIŃSKA Angelika 2006 2021-02-02 11980 LUKS Skrzyszów
148 57164 SARAD Anna 2007 2021-02-02 11979 LUKS Skrzyszów
149 57163 MĄCIOR Patryk 2010 2021-02-02 11978 LUKS Skrzyszów
150 57160 DUBIS Rafał 2010 2021-02-02 11975 KS PODWAWELSKI Kraków
151 57159 BAŚNIK Wincenty 2007 2021-02-02 11974 KS PODWAWELSKI Kraków
152 57158 GIRGUŚ Jakub 2010 2021-02-02 11973 KS PODWAWELSKI Kraków
153 57157 GIRGUŚ Aleksander 2007 2021-02-02 11972 KS PODWAWELSKI Kraków
154 57013 CHAJDECKI Paweł 1977 2021-01-21 11807 niestow. woj. MŁP
155 56977 OBAL Hubert 2013 2021-01-19 11759 LUKS Skrzyszów
156 56976 KIWIOR Jan 2008 2021-01-19 11758 LUKS Skrzyszów
157 56975 STOPIŃSKI Konrad 2011 2021-01-19 11757 LUKS Skrzyszów
158 56974 OBAL Kamil 2009 2021-01-19 11756 LUKS Skrzyszów
159 56973 OBAL Michał 2011 2021-01-19 11755 LUKS Skrzyszów
160 56972 ŻMUDA Łukasz 2012 2021-01-19 11754 LUKS Skrzyszów
161 56971 KOSIBA Klaudia 2010 2021-01-19 11753 LUKS Skrzyszów
162 56949 ELIOT Moville 2008 2021-01-19 11731 KS PODWAWELSKI Kraków
163 51230 SZYMAŃSKA Oliwia 2012 2021-01-19 11730 KS PODWAWELSKI Kraków
164 56926 ROPERS Kevin 2009 2021-01-19 11707 KS PODWAWELSKI Kraków
165 56925 DZIEDZIC Aleksander 2009 2021-01-19 11706 KS PODWAWELSKI Kraków
166 56924 SŁONINA Adam 2021 2021-01-19 11705 KS PODWAWELSKI Kraków
167 56923 PIETRZYK Paweł 2008 2021-01-19 11704 KS PODWAWELSKI Kraków
168 56922 ROBACZEWSKI Antoni 2008 2021-01-19 11703 KS PODWAWELSKI Kraków
169 56921 KACZOR Bruno 2012 2021-01-19 11702 KS PODWAWELSKI Kraków
170 56863 GNIDZIŃSKI Michał 1978 2021-01-14 11637 niestow. woj. MŁP
171 56825 WĘGRZYN Zofia 2007 2021-01-14 11615 LKS DOBRZANKA Dobra
172 56802 MARYNOWSKI Michał 2012 2021-01-11 11586 KS BRONOWIANKA Kraków
173 56801 PROKUDA Andrii 2005 2021-01-11 11585 KS BRONOWIANKA Kraków
174 56740 STRZĄSKA Franciszek 2013 2021-01-07 11520 POLONIA Wilczkowice
175 56716 MŁYNARCZYK Maciej 2007 2021-01-05 11493 KS START Nowy Sącz
176 56715 URYGA Kacper 2009 2021-01-05 11492 KS START Nowy Sącz
177 56714 SOBOCIŃSKA Agata 2014 2021-01-05 11491 KS START Nowy Sącz
178 56709 KĘDZIERSKI Jakub 2009 2021-01-05 11486 SIEMACHA Kraków
179 56708 KRUK Kacper 2010 2021-01-05 11485 SIEMACHA Kraków
180 56707 GĘBALA Aleksander 2009 2021-01-05 11484 SIEMACHA Kraków
181 56706 PÓŁTORAK Bartosz 2009 2021-01-05 11483 SIEMACHA Kraków
182 56705 KRUSZEC Mikołaj 2014 2021-01-05 11482 SIEMACHA Kraków
183 56704 CHAJDECKI Bartłomiej 2010 2021-01-05 11481 SIEMACHA Kraków
184 18099 TALAR Konrad 1991 2021-01-04 11418 KS SZCZAWA Szczawa
185 42249 BIELAK Nina 2005 2020-12-30 11366 MOSIR Tuchów
186 56597 SKRĘŻYNA Lena 2009 2020-12-30 11365 MOSIR Tuchów
187 56596 DUSZA Karolina 2010 2020-12-30 11364 MOSIR Tuchów
188 56595 BIELAK Feliks 2008 2020-12-30 11363 MOSIR Tuchów
189 56594 BIELAK Helena 2012 2020-12-30 11362 MOSIR Tuchów
190 56593 WĄS Alexandra 2012 2020-12-30 11361 MOSIR Tuchów
191 56592 WĄS Patryk 2010 2020-12-30 11360 MOSIR Tuchów
192 56566 SKOWROŃSKA Gabriela 2006 2020-12-30 11334 POLONIA Wilczkowice
193 56565 MIKLAS Hubert 2005 2020-12-30 11333 POLONIA Wilczkowice
194 56564 ŻURADZKI Kamil 2006 2020-12-30 11332 POLONIA Wilczkowice
195 56563 CZUK Kamil 2005 2020-12-30 11331 POLONIA Wilczkowice
196 56562 MIŁOŚ Adam 2008 2020-12-30 11330 POLONIA Wilczkowice
197 56561 MIKLAS Bartosz 2010 2020-12-30 11329 POLONIA Wilczkowice
198 56560 CHMIEL Franciszek 2011 2020-12-30 11328 POLONIA Wilczkowice
199 56559 GASIŃSKI Paweł 2010 2020-12-30 11327 POLONIA Wilczkowice
200 56558 SKOWROŃSKA Emilia 2011 2020-12-30 11326 POLONIA Wilczkowice
201 56557 JAGŁA Filip 2010 2020-12-30 11325 POLONIA Wilczkowice
202 56556 STEC Samuel 2010 2020-12-30 11324 POLONIA Wilczkowice
203 56555 GURBIEL Franciszek 2010 2020-12-30 11323 POLONIA Wilczkowice
204 56494 BUJNIEWICZ Mateusz 2008 2020-12-30 11254 POLONIA Wilczkowice
205 56493 PIEKAR Jan 2007 2020-12-30 11253 POLONIA Wilczkowice
206 56492 WIEJACZKA Dorota 2008 2020-12-30 11252 POLONIA Wilczkowice
207 56491 RYŚ Wiktor 2009 2020-12-30 11251 POLONIA Wilczkowice
208 56490 ZAJĄC Urszula 2008 2020-12-30 11250 POLONIA Wilczkowice
209 56489 MARECZEK Helena 2008 2020-12-30 11249 POLONIA Wilczkowice
210 56488 BRZOSTOWSKA Aleksandra 2009 2020-12-30 11248 POLONIA Wilczkowice
211 56487 BRZOSTOWSKA Emilia 2008 2020-12-30 11247 POLONIA Wilczkowice
212 56486 MALINOWSKI Antonii 2008 2020-12-30 11246 POLONIA Wilczkowice
213 56485 LAMIK Jan 2008 2020-12-30 11245 POLONIA Wilczkowice
214 56484 LAMIK Ewa 2006 2020-12-30 11244 POLONIA Wilczkowice
215 56483 KACZOR Franciszek 2010 2020-12-30 11243 POLONIA Wilczkowice
216 56482 BARA Igor 2010 2020-12-30 11242 POLONIA Wilczkowice
217 56481 ZAJĄCZKOWSKA Ada 2013 2020-12-30 11241 POLONIA Wilczkowice
218 56480 DARIBAZARON Aldar 2012 2020-12-30 11240 POLONIA Wilczkowice
219 56479 DARIBAZARON Maria 2014 2020-12-30 11239 POLONIA Wilczkowice
220 56478 KŁUSAK Hugo 2012 2020-12-30 11238 POLONIA Wilczkowice
221 56477 DUŚ Maria 2012 2020-12-30 11237 POLONIA Wilczkowice
222 56476 MOROŃSKA Zuzanna 2011 2020-12-30 11236 POLONIA Wilczkowice
223 56475 TRANDO Antonina 2012 2020-12-30 11235 POLONIA Wilczkowice
224 56474 PRZYBYŚ Zofia 2012 2020-12-30 11234 POLONIA Wilczkowice
225 56473 ŻAK Aleksandra 2011 2020-12-30 11233 POLONIA Wilczkowice
226 56472 BARA Hanna 2012 2020-12-30 11232 POLONIA Wilczkowice
227 56471 KOZIOŁ Ewa 2013 2020-12-30 11231 POLONIA Wilczkowice
228 56470 KOZIOŁ Bartłomiej 2010 2020-12-30 11230 POLONIA Wilczkowice
229 56469 KOZIOŁ Barbara 2010 2020-12-30 11229 POLONIA Wilczkowice
230 56468 CHMURA Jakub 2010 2020-12-30 11228 POLONIA Wilczkowice
231 56467 SIKORA Stanisław 2012 2020-12-30 11227 POLONIA Wilczkowice
232 56466 ZAJĄCZKOWSKA Kaja 2011 2020-12-30 11226 POLONIA Wilczkowice
233 56465 PIWOWAR Michalina 2013 2020-12-30 11225 POLONIA Wilczkowice
234 56464 ŚWIĄTEK Leonard 2012 2020-12-30 11224 POLONIA Wilczkowice
235 56463 SADZA Filip 2012 2020-12-30 11223 POLONIA Wilczkowice
236 56462 MALINOWSKA Emila 2010 2020-12-30 11222 POLONIA Wilczkowice
237 56461 JURCZAK Wojciech 2012 2020-12-30 11221 POLONIA Wilczkowice
238 56460 CZAPLA Tomasz 2009 2020-12-30 11220 POLONIA Wilczkowice
239 56459 MALAGO Aleksander 2008 2020-12-30 11219 POLONIA Wilczkowice
240 56458 STAROŃ Iga 2008 2020-12-30 11218 POLONIA Wilczkowice
241 56457 KANIA Bartłomiej 2008 2020-12-30 11217 POLONIA Wilczkowice
242 56456 STANKIEWICZ-SZPILKA Maria 2009 2020-12-30 11216 POLONIA Wilczkowice
243 56455 GURBIEL Nina 2009 2020-12-30 11215 POLONIA Wilczkowice
244 56454 WASZKIEWICZ Kajetan 2008 2020-12-30 11214 POLONIA Wilczkowice
245 56453 PAJĄK Jonasz 2006 2020-12-30 11213 POLONIA Wilczkowice
246 56452 ZASADZKA Magdalena 2009 2020-12-30 11212 POLONIA Wilczkowice
247 56451 HOJDAK Radosław 2009 2020-12-30 11211 POLONIA Wilczkowice
248 56450 KRZEMIEŃ Jakub 2012 2020-12-30 11210 POLONIA Wilczkowice
249 56449 STAROŃ Michał 2010 2020-12-30 11209 POLONIA Wilczkowice
250 56448 ZASTAWNY Jan 2012 2020-12-30 11208 POLONIA Wilczkowice
251 56447 KANIA Justyna 2010 2020-12-30 11207 POLONIA Wilczkowice
252 56446 DŁUGOSZ Igor 2011 2020-12-30 11206 POLONIA Wilczkowice
253 56445 JABŁOŃSKI Matusz 2012 2020-12-30 11205 POLONIA Wilczkowice
254 56444 TARGIEL Tomasz 2010 2020-12-30 11204 POLONIA Wilczkowice
255 56443 WOŹNIAK Szymon 2012 2020-12-30 11203 POLONIA Wilczkowice
256 56442 KOPEĆ Kamil 2011 2020-12-30 11202 POLONIA Wilczkowice
257 56441 TABOR Milena 2013 2020-12-30 11201 POLONIA Wilczkowice
258 56440 GRYMEK Julian 2010 2020-12-30 11200 POLONIA Wilczkowice
259 56439 DOBRZEŃSKI Krzysztof 2010 2020-12-30 11199 POLONIA Wilczkowice
260 56438 RAJCZYK Julia 2013 2020-12-30 11198 POLONIA Wilczkowice
261 56437 DZIĘGIEL Antonii 2012 2020-12-30 11197 POLONIA Wilczkowice
262 56436 PAPAVLACHOS Alexander 2012 2020-12-30 11196 POLONIA Wilczkowice
263 56435 LITWIN Natalia 2011 2020-12-30 11195 POLONIA Wilczkowice
264 56434 GURBIEL Anna 2011 2020-12-30 11194 POLONIA Wilczkowice
265 56433 WASZKIEWICZ Matylda 2013 2020-12-30 11193 POLONIA Wilczkowice
266 56432 TURCZYNOWSKA Maria 2013 2020-12-30 11192 POLONIA Wilczkowice
267 56431 TURCZYNOWSKA Julia 2011 2020-12-30 11191 POLONIA Wilczkowice
268 56430 BARTNIK Maksymilian 2010 2020-12-30 11190 POLONIA Wilczkowice
269 56429 PAWLIK Michał 2012 2020-12-30 11189 POLONIA Wilczkowice
270 56428 PAJĄK Igor 2010 2020-12-30 11188 POLONIA Wilczkowice
271 56427 PAJĄK Kacper 2012 2020-12-30 11187 POLONIA Wilczkowice
272 56426 POTOCKA Natalia 2012 2020-12-30 11186 POLONIA Wilczkowice
273 56425 ZASADZKA Julia 2014 2020-12-30 11185 POLONIA Wilczkowice
274 56424 ZASADZKA Anna 2011 2020-12-30 11184 POLONIA Wilczkowice
275 56423 MOSKAŁA Bartosz 2010 2020-12-30 11183 POLONIA Wilczkowice
276 56422 MOSKAŁA Tomasz 2013 2020-12-30 11182 POLONIA Wilczkowice
277 56375 MICHAŁEK Maja 2009 2020-12-30 11134 LKS DOBRZANKA Dobra
278 36342 SZEROCKI Jan 1999 2020-12-30 11133 POLONIA Wilczkowice
279 56289 CZERNIAK Marta 2013 2020-12-29 11022 LKS KŁOS Olkusz
280 56288 CZERNIAK Anna 2007 2020-12-29 11021 LKS KŁOS Olkusz
281 56287 KNAP Olivier 2008 2020-12-29 11020 LKS KŁOS Olkusz
282 56286 GUMÓŁKA Miłosz 2005 2020-12-29 11019 LKS KŁOS Olkusz
283 56285 HASIAK Dariusz 2008 2020-12-29 11018 LKS KŁOS Olkusz
284 56284 KUTA Mateusz 2009 2020-12-29 11017 LKS KŁOS Olkusz
285 56283 SZLACHTA Karol 2006 2020-12-29 11016 LKS KŁOS Olkusz
286 56282 BARCZYK Maciej 2005 2020-12-29 11015 LKS KŁOS Olkusz
287 56281 NAWARA Oliwier 2005 2020-12-29 11014 LKS KŁOS Olkusz
288 56280 PAŁKA Wojciech 2008 2020-12-29 11013 LKS KŁOS Olkusz
289 56279 STANISZEWSKI Jakub 2008 2020-12-29 11012 LKS KŁOS Olkusz
290 56263 MOLENDA Franciszek 2011 2020-12-28 10994 VICTORIA Spytkowice
291 56262 MAMOŃ Katarzyna 2014 2020-12-28 10993 VICTORIA Spytkowice
292 56261 MAMOŃ Mikołaj 2011 2020-12-28 10992 VICTORIA Spytkowice
293 56241 KALICIŃSKI Szymon 2010 2020-12-28 10972 KS SZCZAWA Szczawa
294 45567 KALICIŃSKI Radosław 2003 2020-12-28 10971 KS SZCZAWA Szczawa
295 56183 YEHORKIN Paweł 1984 2020-12-23 10922 MAGNUM Koźmice Wielkie
296 16339 KULEWICZ Radosław 1988 2020-12-21 10913 KS SZCZAWA Szczawa
297 21374 ZYCH Szymon 1995 2020-12-21 10909 TKKF Dobczyce
298 44793 PEREK Robert 1973 2020-12-18 10907 POLONIA Wilczkowice
299 56169 ROŻKOWICZ Błażej 2010 2020-12-16 10897 MOKSIR Czchów
300 56168 ŁAGOSZ Aleksandra 2008 2020-12-16 10896 MOKSIR Czchów
301 56167 RAMIAN Marcin 2008 2020-12-16 10895 UKS JORDAN Zakliczyn
302 56166 ZWOLEŃ Konrad 2007 2020-12-16 10894 UKS JORDAN Zakliczyn
303 56159 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986 2020-12-15 10884 KS START Nowy Sącz
304 56147 WOŹNIAK Piotr 2011 2020-12-10 10869 SOLNE MIASTO Wieliczka
305 30487 TWARÓG Mariusz 1997 2020-12-09 10866 KS BRONOWIANKA Kraków
306 17183 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992 2020-12-04 10783 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
307 42958 PIETRZAK Krzysztof 1972 2020-12-03 10779 LKS DOBRZANKA Dobra
308 7996 WALICZEK Wojciech 1988 2020-12-02 10714 UKS ZARABIE Myślenice
309 56034 BUZOWSKI Piotr 2011 2020-12-02 10713 MKS TARNOVIA Tarnów
310 43271 PIEKARCZYK Tomasz 1975 2020-12-02 10708 MKS SKAWA Wadowice
311 365 WOJTAS Tomasz 1983 2020-11-26 10701 MKS RADOŚĆ Gorlice
312 49326 MÓL Jakub 2007 2020-11-26 10700 MKS RADOŚĆ Gorlice
313 45838 WILK Roman 1961 2020-11-25 10698 KS BRONOWIANKA Kraków
314 56025 PYZIK Tomasz 1980 2020-11-24 10685 MKS RADOŚĆ Gorlice
315 49492 PILCH Mikołaj 2011 2020-11-20 10666 niestow. woj. MŁP
316 49073 PILCH Aleksander 2008 2020-11-20 10665 niestow. woj. MŁP
317 35861 GONET Szymon 1999 2020-11-20 10664 UKS ZARABIE Myślenice
318 34426 DZIADEK Dominik 1998 2020-11-20 10663 UKS ZARABIE Myślenice
319 56009 KLUZEK Michał 2007 2020-11-19 10652 LUKS Skrzyszów
320 48750 PĘCZEK Mateusz 2001 2020-11-19 10651 MKS CENTRUM Kraków
321 55967 ŁAKOMY Maja 2014 2020-11-13 10576 UKS GRYF Gdów
322 55966 TRZUPEK Aleksander 2014 2020-11-13 10575 UKS GRYF Gdów
323 31619 BIL Maksymilian 1998 2020-11-10 10524 BACKHAND Andrychów
324 52016 KUWIK Hubert 2008 2020-11-07 10513 KS GORCE Nowy Targ
325 52050 PIS Artur 2010 2020-11-06 10497 LUKS Skrzyszów
326 55916 ŻMUDA Tomasz 2008 2020-11-06 10496 LUKS Skrzyszów
327 55915 ZABAWA Brajan 2007 2020-11-06 10495 LUKS Skrzyszów
328 55914 RYMEK Krzysztof 2006 2020-11-06 10494 LUKS Skrzyszów
329 55902 BIENIEK Alexander 2013 2020-11-05 10472 UKS GRYF Gdów
330 55901 BIENIEK Lillian 2015 2020-11-05 10471 UKS GRYF Gdów
331 55900 KISZCZAK Stanisław 2012 2020-11-05 10470 UKS GRYF Gdów
332 55882 CIUBA Szymon 2008 2020-11-03 10442 LKS KŁOS Olkusz
333 52979 GAJER Filip 2006 2020-11-03 10441 LKS KŁOS Olkusz
334 55881 SIWIECKI Mikołaj 2008 2020-11-03 10440 LKS KŁOS Olkusz
335 55865 LUPA Milena 2014 2020-11-03 10420 UKS GRYF Gdów
336 55864 KĘPA Wiktoria 2014 2020-11-03 10419 UKS GRYF Gdów
337 55863 POLAKIEWICZ Wiktoria 2014 2020-11-03 10418 UKS GRYF Gdów
338 55862 POLAKIEWICZ Krystyna 2016 2020-11-03 10417 UKS GRYF Gdów
339 55861 STROJEK Alan 2014 2020-11-03 10416 UKS GRYF Gdów
340 55860 WĘGLARZ Arkadiusz 2014 2020-11-03 10415 UKS GRYF Gdów
341 55859 GŁUCH Jakub 2014 2020-11-03 10414 UKS GRYF Gdów
342 55858 JANIA Dawid 2014 2020-11-03 10413 UKS GRYF Gdów
343 55857 SALA Antoni 2014 2020-11-03 10412 UKS GRYF Gdów
344 55856 KAMIŃSKI Rafał 2014 2020-11-03 10411 UKS GRYF Gdów
345 55855 SKOWRONEK Emilia 2013 2020-11-03 10410 UKS GRYF Gdów
346 55854 JANIA Laura 2012 2020-11-03 10409 UKS GRYF Gdów
347 55853 GŁOWIAK Krzysztof 2008 2020-11-03 10408 UKS GRYF Gdów
348 55852 GÓRECKA Julia 1979 2020-11-03 10407 UKS GRYF Gdów
349 55841 TWARDY Sebastian 1994 2020-11-02 10380 LKS WISŁA Rząska
350 55816 BALA Jagoda 2009 2020-10-26 10334 KS GORCE Nowy Targ
351 55813 WALOTEK Krzysztof 1975 2020-10-24 10330 LKS KŁOS Olkusz
352 42227 FILEK Maciej 2000 2020-10-23 10288 LKS VICTORIA Nidek
353 7997 SUCHOWIAN Jan 1988 2020-10-21 10233 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
354 160 BOCHENEK Mariusz 1969 2020-10-20 10231 KS PODWAWELSKI Kraków
355 52425 APOLA Grzegorz 1976 2020-10-20 10230 MKS RADOŚĆ Gorlice
356 47491 WIKTOR Julia 2008 2020-10-16 10161 KS BRONOWIANKA Kraków
357 4153 KONIECZNY Tomasz 1987 2020-10-16 10153 BACKHAND Andrychów
358 55728 BATKO Paweł 2009 2020-10-14 10075 LKS KŁOS Olkusz
359 55722 PALUCH Kacper 2007 2020-10-12 10067 KS UNIA Naprawa
360 55721 NOSIDLAK Szymon 2006 2020-10-12 10066 KS UNIA Naprawa
361 55720 BERGER Damian 2007 2020-10-12 10065 KS UNIA Naprawa
362 53113 TYMAŃSKI Radosław 2007 2020-10-12 10064 KS UNIA Naprawa
363 50554 KOWALCZYK Bartosz 2007 2020-10-12 10063 KS UNIA Naprawa
364 16854 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990 2020-10-12 10062 KS UNIA Naprawa
365 50848 KOWALCZYK Marek 1982 2020-10-12 10061 KS UNIA Naprawa
366 50846 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982 2020-10-12 10060 KS UNIA Naprawa
367 50578 JĘDRAL Robert 1971 2020-10-12 10059 KS UNIA Naprawa
368 32562 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997 2020-10-12 10015 TKKF Dobczyce
369 27428 ZLEZARCZYK Rafał 1994 2020-10-12 10014 TKKF Dobczyce
370 55707 ROSIEK Jakub 2003 2020-10-12 10011 LUKS Lipie
371 45927 KUZIO Aleksandra 2007 2020-10-12 10010 UKS GRYF Gdów
372 52831 OBRZUT Włodzimierz 1965 2020-10-07 9955 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
373 53872 GRELA Antoni 1945 2020-10-07 9954 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
374 42742 KLISZCZ Tadeusz 1961 2020-10-07 9953 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
375 7988 MORAWETZ Krzysztof 1955 2020-10-07 9952 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
376 52830 MOTYKA Janusz 1972 2020-10-07 9951 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
377 26082 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963 2020-10-07 9950 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
378 52829 WOJAS Wojciech 1975 2020-10-07 9949 SOKÓŁ GNIAZDO Zakopane
379 49256 PALENIK Jerzy 1963 2020-10-06 9777 LKS ORAWA Jabłonka
380 55610 CEWKA Piotr 2005 2020-10-02 9739 LUKS Lipie
381 55609 SROMEK Bartłomiej 2005 2020-10-02 9738 LUKS Lipie
382 55608 BOMBA Łukasz 2006 2020-10-02 9737 LUKS Lipie
383 6790 OPIŁO Zygmunt 1962 2020-10-02 9736 LUKS Lipie
384 52228 PTAK Jacek 1976 2020-10-02 9735 LUKS Lipie
385 55601 SZCZYPEK Michał 2009 2020-10-01 9705 KS BRONOWIANKA Kraków
386 39589 LELEK Paweł 1973 2020-10-01 9704 KS BRONOWIANKA Kraków
387 34418 CHODACKI Marcin 1976 2020-10-01 9703 KS BRONOWIANKA Kraków
388 26862 HOLECZKO Oskar 1998 2020-10-01 9629 KRÓLEWSKI Biecz
389 22790 DUDEK Adam 1948 2020-10-01 9628 KRÓLEWSKI Biecz
390 48180 MARKOWICZ Marcin 2004 2020-10-01 9627 KRÓLEWSKI Biecz
391 53555 CZELUŚNIAK Angelika 2006 2020-10-01 9626 KRÓLEWSKI Biecz
392 43182 CICHOŃ Łukasz 2005 2020-10-01 9625 KRÓLEWSKI Biecz
393 45938 ALBRECHTOWICZ Karol 2003 2020-10-01 9624 KRÓLEWSKI Biecz
394 55584 SARAD Kamil 2005 2020-10-01 9623 KRÓLEWSKI Biecz
395 55555 UTYLSKA Klara 2013 2020-10-01 9596 MKS CENTRUM Kraków
396 38759 WOJAS Bartłomiej 2004 2020-10-01 9595 MKS CENTRUM Kraków
397 45918 UTYLSKI Kornel 2008 2020-10-01 9594 MKS CENTRUM Kraków
398 47886 UTYLSKA Karolina 2011 2020-10-01 9593 MKS CENTRUM Kraków
399 49838 SZEWCZYK Maria 2008 2020-10-01 9592 MKS CENTRUM Kraków
400 44864 SZEWCZYK Hubert 2005 2020-10-01 9591 MKS CENTRUM Kraków
401 45917 STOCHEL Adam 2006 2020-10-01 9590 MKS CENTRUM Kraków
402 46695 POJASEK Wojciech 2005 2020-10-01 9589 MKS CENTRUM Kraków
403 45835 PIESZCZEK Mikołaj 2004 2020-10-01 9588 MKS CENTRUM Kraków
404 52427 PIESZCZEK Bartosz 2008 2020-10-01 9587 MKS CENTRUM Kraków
405 44710 MAJDAK Rafał 2006 2020-10-01 9586 MKS CENTRUM Kraków
406 47883 KROKOS Bartłomiej 2005 2020-10-01 9585 MKS CENTRUM Kraków
407 49837 KONSTANTYN Kaja 2009 2020-10-01 9584 MKS CENTRUM Kraków
408 47884 GARDOŃ Jakub 2006 2020-10-01 9583 MKS CENTRUM Kraków
409 53549 DONIEC Krzysztof 2004 2020-10-01 9582 MKS CENTRUM Kraków
410 47885 DIETRICH Aleksander 2004 2020-10-01 9581 MKS CENTRUM Kraków
411 52426 DĄBEK Michał 2004 2020-10-01 9580 MKS CENTRUM Kraków
412 55554 YEUNG Arvin 2009 2020-10-01 9579 MKS CENTRUM Kraków
413 55553 REPTAK Franciszek 2007 2020-10-01 9578 MKS CENTRUM Kraków
414 27422 ZAJĄC Jacek 2000 2020-10-01 9577 MKS CENTRUM Kraków
415 35800 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 2020-10-01 9576 MKS CENTRUM Kraków
416 265 UTYLSKI Filip 1982 2020-10-01 9575 MKS CENTRUM Kraków
417 46063 STOCHEL Tomasz 1973 2020-10-01 9574 MKS CENTRUM Kraków
418 31467 RAJTAR Marek 1997 2020-10-01 9573 MKS CENTRUM Kraków
419 35028 RADEK Arkadiusz 1994 2020-10-01 9572 MKS CENTRUM Kraków
420 35867 PASIECZNY Jan 1967 2020-10-01 9571 MKS CENTRUM Kraków
421 10947 PACYNA Dariusz 1965 2020-10-01 9570 MKS CENTRUM Kraków
422 51072 ŁAKOMY Mariusz 2001 2020-10-01 9569 MKS CENTRUM Kraków
423 42367 ŁACH Bartłomiej 1992 2020-10-01 9568 MKS CENTRUM Kraków
424 28254 BOBER Rafał 1997 2020-10-01 9567 MKS CENTRUM Kraków
425 55512 MUTA Michał 2008 2020-09-29 9448 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
426 55509 HONKOWICZ Zuzanna 2013 2020-09-29 9434 MKS RADOŚĆ Gorlice
427 19565 WOŹNIAK Marcin 1993 2020-09-29 9433 MKS RADOŚĆ Gorlice
428 34821 OPIELA Bronisław 1947 2020-09-29 9432 MKS RADOŚĆ Gorlice
429 16337 SZELEST Jacek 1981 2020-09-28 9266 POLONIA Wilczkowice
430 40379 NOWORYTA Amelia 2006 2020-09-28 9184 TKS OPOKA Trzebinia
431 40031 ZAJĘCKI Rafał 2002 2020-09-28 9183 TKS OPOKA Trzebinia
432 27410 ZAJĘCKI Paweł 1998 2020-09-28 9182 TKS OPOKA Trzebinia
433 41081 WÓJCIK Jan 1959 2020-09-28 9181 TKS OPOKA Trzebinia
434 29208 WIELGOSZ Mirosław 1967 2020-09-28 9180 TKS OPOKA Trzebinia
435 2667 ŚWIRK Robert 1969 2020-09-28 9179 TKS OPOKA Trzebinia
436 38683 NYCZ Bartosz 1999 2020-09-28 9178 TKS OPOKA Trzebinia
437 10968 NOWORYTA Kazimierz 1944 2020-09-28 9177 TKS OPOKA Trzebinia
438 29216 NOWORYTA Anna Maria 1981 2020-09-28 9176 TKS OPOKA Trzebinia
439 44488 KURDZIEL Mikołaj 2000 2020-09-28 9175 TKS OPOKA Trzebinia
440 26015 KOPCZYK Adrian 1991 2020-09-28 9174 TKS OPOKA Trzebinia
441 52672 KOPACZ Paweł 1972 2020-09-28 9173 TKS OPOKA Trzebinia
442 44321 GLANOWSKI Bartosz 1984 2020-09-28 9172 TKS OPOKA Trzebinia
443 28388 FRĄCZEK Łukasz 1997 2020-09-28 9171 TKS OPOKA Trzebinia
444 31610 FRĄCZEK Artur 1971 2020-09-28 9170 TKS OPOKA Trzebinia
445 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 2020-09-28 9169 TKS OPOKA Trzebinia
446 38395 KOLASA Dawid 1969 2020-09-25 9123 UKS TORNADO Waksmund
447 50074 KUNKA Aleksandra 2008 2020-09-25 9122 UKS TORNADO Waksmund
448 42293 KOLASA Iwona 2007 2020-09-25 9121 UKS TORNADO Waksmund
449 46892 KAMIŃSKA Martyna 2006 2020-09-25 9120 UKS TORNADO Waksmund
450 52982 FUŁA Kamila 2007 2020-09-25 9119 UKS TORNADO Waksmund
451 52981 DZIELSKA Emilia 2007 2020-09-25 9118 UKS TORNADO Waksmund
452 168 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 2020-09-24 8960 UKS ROKICIE Szczytniki
453 880 KLUZEK Grzegorz 1982 2020-09-24 8955 KS PODWAWELSKI Kraków
454 23379 BIEL Jakub 1977 2020-09-24 8942 KS PODWAWELSKI Kraków
455 13990 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989 2020-09-24 8941 KS PODWAWELSKI Kraków
456 46959 GAJDA Rafał 2000 2020-09-24 8940 KS PODWAWELSKI Kraków
457 49496 POROSZEWSKI Jacek 1977 2020-09-24 8939 KS PODWAWELSKI Kraków
458 37637 LASAK Robert 1980 2020-09-23 8901 POLONIA Wilczkowice
459 46028 CNOTA Jakub 2002 2020-09-23 8900 POLONIA Wilczkowice
460 825 KONSTANTYN Paweł 1983 2020-09-23 8878 SIEMACHA Kraków
461 53157 STACHECKI Kuba 2005 2020-09-23 8864 POLONIA Wilczkowice
462 9478 WÓJS Tomasz 1989 2020-09-23 8863 LUKS Lipie
463 52229 WOLAK Michał 2002 2020-09-23 8862 LUKS Lipie
464 38312 SZCZECINA Piotr 1998 2020-09-23 8861 LUKS Lipie
465 52227 SEKUŁA Grzegorz 1976 2020-09-23 8860 LUKS Lipie
466 6789 MRUK Piotr 1981 2020-09-23 8859 LUKS Lipie
467 12031 CEWKA Piotr 1990 2020-09-23 8858 LUKS Lipie
468 17469 SURMA Mariusz 1975 2020-09-22 8749 TURBACZ Mszana Dolna
469 17467 PITALA Stanisław 1952 2020-09-22 8748 TURBACZ Mszana Dolna
470 42676 KOWALCZYK Grzegorz 1987 2020-09-22 8747 TURBACZ Mszana Dolna
471 49319 GODAWSKI Dariusz 1967 2020-09-22 8746 TURBACZ Mszana Dolna
472 36702 CAPUTA Henryk 1959 2020-09-22 8745 TURBACZ Mszana Dolna
473 19653 BOBER Damian 1987 2020-09-22 8744 TURBACZ Mszana Dolna
474 36701 ŁOWAS Marcin 1992 2020-09-21 8646 LKS ORAWA Jabłonka
475 40552 SKRZYŃSKI Janusz 1970 2020-09-21 8633 LKS VOCOVIA Wokowice
476 40553 RĘBACZ Wojciech 1985 2020-09-21 8632 LKS VOCOVIA Wokowice
477 52064 JAWIEŃ Marcin 1982 2020-09-21 8631 LKS VOCOVIA Wokowice
478 23579 GAWLIK Adam 1989 2020-09-21 8630 LKS VOCOVIA Wokowice
479 4578 FLĄDRO Piotr 1982 2020-09-21 8629 LKS VOCOVIA Wokowice
480 3528 DĄBROWA Bolesław 1963 2020-09-21 8628 LKS VOCOVIA Wokowice
481 55370 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 2020-09-21 8609 POLONIA Wilczkowice
482 19176 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987 2020-09-21 8608 LKS WISŁA Rząska
483 20899 ROMANOWSKI Cezary 1961 2020-09-21 8607 LKS WISŁA Rząska
484 51662 REPTAK Grzegorz 1974 2020-09-21 8606 LKS WISŁA Rząska
485 12318 PUU Aarne 1948 2020-09-21 8605 LKS WISŁA Rząska
486 47388 OSTROMĘCKI Rafał 1976 2020-09-21 8604 LKS WISŁA Rząska
487 34417 OSIAK Tomasz 1974 2020-09-21 8603 LKS WISŁA Rząska
488 8156 NOWAK Artur 1987 2020-09-21 8602 LKS WISŁA Rząska
489 10962 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 2020-09-21 8601 LKS WISŁA Rząska
490 49400 ŁABĘDŹ JANUSZ 1966 2020-09-21 8600 LKS WISŁA Rząska
491 8154 KORCZEK Łukasz 1984 2020-09-21 8599 LKS WISŁA Rząska
492 51661 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966 2020-09-21 8598 LKS WISŁA Rząska
493 900 BUŁA Dominik 1981 2020-09-21 8597 LKS WISŁA Rząska
494 55347 LIPOWICZ Robert 1977 2020-09-18 8544 UKS Olesno
495 55336 KADŁUBOWSKI Jakub 2011 2020-09-18 8522 SOLNE MIASTO Wieliczka
496 55335 KADŁUBOWSKI Jan 2007 2020-09-18 8521 SOLNE MIASTO Wieliczka
497 55334 ZARĘBA Bartosz 2009 2020-09-18 8520 SOLNE MIASTO Wieliczka
498 47163 SOLSKI Jacek 1961 2020-09-18 8455 LKS DOBRZANKA Dobra
499 723 PIĘTOŃ Robert 1983 2020-09-18 8454 LKS DOBRZANKA Dobra
500 35599 MRÓZEK Jan 1951 2020-09-18 8453 LKS DOBRZANKA Dobra
501 28772 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 2020-09-18 8452 LKS DOBRZANKA Dobra
502 55308 TRZÓPEK Oskar 2006 2020-09-18 8451 LKS DOBRZANKA Dobra
503 55307 BRZAZGOŃ Janusz 1988 2020-09-18 8450 LKS DOBRZANKA Dobra
504 55306 MICHAŁEK Jakub 2008 2020-09-18 8449 LKS DOBRZANKA Dobra
505 55305 PIĘTOŃ Tomasz 1982 2020-09-18 8448 LKS DOBRZANKA Dobra
506 47846 KOCOŁ Piotr 1957 2020-09-18 8399 MOSIR Tuchów
507 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 2020-09-18 8398 MOSIR Tuchów
508 52740 FURMAŃSKI Robert 1972 2020-09-18 8397 MOSIR Tuchów
509 1345 DAMIAN Janusz 1972 2020-09-18 8396 MOSIR Tuchów
510 52739 WŁODEK Krystian 2003 2020-09-18 8395 MOSIR Tuchów
511 52741 MARTYKA Igor 2005 2020-09-18 8394 MOSIR Tuchów
512 44109 IGOR Stefan 2003 2020-09-18 8393 MOSIR Tuchów
513 52298 WOLANIN Kacper 2007 2020-09-18 8378 MAGNUM Koźmice Wielkie
514 47516 PANUŚ Michał 2006 2020-09-18 8377 MAGNUM Koźmice Wielkie
515 47445 NOWAK Mateusz 2007 2020-09-18 8376 MAGNUM Koźmice Wielkie
516 52297 CHOLEWA Kacper 2008 2020-09-18 8375 MAGNUM Koźmice Wielkie
517 30645 WOJDYŁA Dominik 1993 2020-09-18 8374 MAGNUM Koźmice Wielkie
518 31980 PORĄBKA Dariusz 1968 2020-09-18 8373 MAGNUM Koźmice Wielkie
519 21908 PIĄSTKA Michał 1994 2020-09-18 8372 MAGNUM Koźmice Wielkie
520 46118 NAŁÓDKA Dariusz 1969 2020-09-18 8371 MAGNUM Koźmice Wielkie
521 26183 KUTYŁA Dawid 1991 2020-09-18 8370 MAGNUM Koźmice Wielkie
522 35853 KUREK Jacek 1968 2020-09-18 8369 MAGNUM Koźmice Wielkie
523 5857 KURCZYNA Łukasz 1985 2020-09-18 8368 MAGNUM Koźmice Wielkie
524 46288 KUC Leszek 1970 2020-09-18 8367 MAGNUM Koźmice Wielkie
525 28128 KOLIŃSKI Witold 1968 2020-09-18 8366 MAGNUM Koźmice Wielkie
526 47439 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 2020-09-18 8365 MAGNUM Koźmice Wielkie
527 52296 DOMANIK Grzegorz 1976 2020-09-18 8364 MAGNUM Koźmice Wielkie
528 44320 BRUZDA Rafał 1974 2020-09-18 8363 MAGNUM Koźmice Wielkie
529 42385 BOCHENEK Dariusz 1967 2020-09-18 8362 MAGNUM Koźmice Wielkie
530 52181 STOCZEK Błażej 2012 2020-09-18 8346 CKIS Skawina
531 52180 SKOWROŃSKA Natalia 2011 2020-09-18 8345 CKIS Skawina
532 48629 KONDEK Szymon 2008 2020-09-18 8344 CKIS Skawina
533 39592 BARTNICKI Jakub 2004 2020-09-18 8343 CKIS Skawina
534 52179 CZERPAK Lena 2010 2020-09-18 8342 CKIS Skawina
535 52178 BALTAZA Oliwia 2010 2020-09-18 8341 CKIS Skawina
536 52176 WIĘCKOWSKI Jakub 2007 2020-09-18 8340 CKIS Skawina
537 49436 TULEJA Natalia 2004 2020-09-18 8339 CKIS Skawina
538 43566 BEZAK Zuzanna 2008 2020-09-18 8338 CKIS Skawina
539 49257 LITWIAK Tadeusz 1975 2020-09-18 8218 LKS ORAWA Jabłonka
540 55228 PALIDER Igor 1967 2020-09-18 8217 LKS ORAWA Jabłonka
541 55227 PRYLIŃSKI Kazimierz 1973 2020-09-18 8216 LKS ORAWA Jabłonka
542 55226 PAWLAK Piotr 1982 2020-09-18 8215 LKS ORAWA Jabłonka
543 55225 GOSZTYŁA Jan 1974 2020-09-18 8214 LKS ORAWA Jabłonka
544 55224 KLUCZ Wojciech 1979 2020-09-18 8213 LKS ORAWA Jabłonka
545 7990 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 2020-09-17 8090 UKS ZARABIE Myślenice
546 55184 CZYSZCZOŃ Ewa 2014 2020-09-17 8078 KS GORCE Nowy Targ
547 55183 MADEJA Filip 2010 2020-09-17 8077 KS GORCE Nowy Targ
548 55182 GRELA Rafał 2010 2020-09-17 8076 KS GORCE Nowy Targ
549 53893 SĄCZAWA Tymon 2011 2020-09-17 8004 PKS PORTA Kraków
550 44211 MICHALIK Patrycja 2005 2020-09-17 8003 PKS PORTA Kraków
551 48831 KUŹNIAR Antoni 2007 2020-09-17 8002 PKS PORTA Kraków
552 53895 GUZIK Rafał 2008 2020-09-17 8001 PKS PORTA Kraków
553 48837 BERNIAK Oskar 2007 2020-09-17 8000 PKS PORTA Kraków
554 32668 SUSKI Karol 1994 2020-09-17 7999 PKS PORTA Kraków
555 50718 PORĘBSKI Marcin 1979 2020-09-17 7998 PKS PORTA Kraków
556 49582 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993 2020-09-17 7997 PKS PORTA Kraków
557 40881 MAŚLONG Mirosław 1971 2020-09-17 7995 PKS PORTA Kraków
558 44213 KRAWCZYK Kacper 2001 2020-09-17 7994 PKS PORTA Kraków
559 44739 KOHUTEK Konrad 1976 2020-09-17 7993 PKS PORTA Kraków
560 47079 KMIEĆ Paweł 1972 2020-09-17 7992 PKS PORTA Kraków
561 32667 DZIAŁEK Mateusz 1994 2020-09-17 7991 PKS PORTA Kraków
562 50717 BOLISĘGA Sebastian 1974 2020-09-17 7990 PKS PORTA Kraków
563 55117 DULAK Michał 2009 2020-09-16 7875 KS BRONOWIANKA Kraków
564 55116 WILK Bartłomiej 2007 2020-09-16 7874 KS BRONOWIANKA Kraków
565 55115 CZUBAJ Tomasz 2009 2020-09-16 7873 KS BRONOWIANKA Kraków
566 55114 SAŁĘGA Mateusz 2007 2020-09-16 7872 KS BRONOWIANKA Kraków
567 51192 ULMAN Paweł 2007 2020-09-16 7871 KS BRONOWIANKA Kraków
568 53541 SZYMUŚ Filip 2008 2020-09-16 7870 KS BRONOWIANKA Kraków
569 51200 STAREK Igor 2009 2020-09-16 7869 KS BRONOWIANKA Kraków
570 53542 RYJAK Piotr 2008 2020-09-16 7868 KS BRONOWIANKA Kraków
571 53545 RYBSKI Jakub 2007 2020-09-16 7867 KS BRONOWIANKA Kraków
572 51195 POWĘZKA Kacper 2010 2020-09-16 7866 KS BRONOWIANKA Kraków
573 51193 PAWLOS Julia 2009 2020-09-16 7865 KS BRONOWIANKA Kraków
574 51232 NOGAJ Anna 2008 2020-09-16 7864 KS BRONOWIANKA Kraków
575 51231 KURBIEL Mateusz 2010 2020-09-16 7863 KS BRONOWIANKA Kraków
576 51205 JANAS Oliwer 2010 2020-09-16 7862 KS BRONOWIANKA Kraków
577 51194 JANAS Bartosz 2007 2020-09-16 7861 KS BRONOWIANKA Kraków
578 51206 GRUCHAŁA Patryk 2011 2020-09-16 7860 KS BRONOWIANKA Kraków
579 51196 DUDEK Anna 2007 2020-09-16 7859 KS BRONOWIANKA Kraków
580 51207 CUMBER Bartosz 2010 2020-09-16 7858 KS BRONOWIANKA Kraków
581 53353 CHMIELEWSKI Wojciech 2011 2020-09-16 7857 KS BRONOWIANKA Kraków
582 53349 CHMIEL Szymon 2009 2020-09-16 7856 KS BRONOWIANKA Kraków
583 51204 ULMAN Piotr 2013 2020-09-16 7855 KS BRONOWIANKA Kraków
584 55113 CHMIELEWSKI Andrzej 2011 2020-09-16 7854 KS BRONOWIANKA Kraków
585 36778 WOŹNY Dariusz 1986 2020-09-16 7699 TOP SPIN Kraków
586 38758 WALA Tomasz 1976 2020-09-16 7698 TOP SPIN Kraków
587 40027 STOLARCZYK Marcin 1989 2020-09-16 7697 TOP SPIN Kraków
588 21733 PALCZYŃSKI Bogdan 1964 2020-09-16 7696 TOP SPIN Kraków
589 25908 KURDZIEL Stanisław 1956 2020-09-16 7695 TOP SPIN Kraków
590 55017 KARATNIK Zbigniew 1979 2020-09-16 7694 TOP SPIN Kraków
591 40026 DULIAN Dariusz 1967 2020-09-16 7693 TOP SPIN Kraków
592 25782 BIESAGA Marek 1964 2020-09-16 7692 TOP SPIN Kraków
593 14064 WILK Paweł 1988 2020-09-14 7533 MKS RADOŚĆ Gorlice
594 49259 WŁODEK Sławomir 1975 2020-09-14 7523 CZARNI Czarny Dunajec
595 36920 SOWIŃSKI Ziemowit 1977 2020-09-14 7522 CZARNI Czarny Dunajec
596 54113 PRACHARCZYK Krystian 1986 2020-09-14 7521 CZARNI Czarny Dunajec
597 17452 BODZIONY Piotr 1980 2020-09-14 7520 CZARNI Czarny Dunajec
598 48126 TROJAŃSKI Sebastian 2003 2020-09-14 7472 LUKS SOBOLIK Sobolów
599 32019 RAJZER Krzysztof 2003 2020-09-14 7471 LUKS SOBOLIK Sobolów
600 48125 KUCHARCZYK Dominik 2003 2020-09-14 7470 LUKS SOBOLIK Sobolów
601 48127 KĄCKI Patryk 2006 2020-09-14 7469 LUKS SOBOLIK Sobolów
602 51818 KARTECZKA Martyna 2005 2020-09-14 7468 LUKS SOBOLIK Sobolów
603 36474 BRATOWNIK Julia 2005 2020-09-14 7467 LUKS SOBOLIK Sobolów
604 48130 BABRAL Tomasz 2009 2020-09-14 7466 LUKS SOBOLIK Sobolów
605 48128 BABRAL Stanisław 2005 2020-09-14 7465 LUKS SOBOLIK Sobolów
606 48129 BABRAL Berenika 2008 2020-09-14 7464 LUKS SOBOLIK Sobolów
607 55051 PAŁKA Dominik 2003 2020-09-14 7463 LUKS SOBOLIK Sobolów
608 55050 KUKLA Marcin 2007 2020-09-14 7462 LUKS SOBOLIK Sobolów
609 55049 KOWALCZYK Michał 2009 2020-09-14 7461 LUKS SOBOLIK Sobolów
610 55048 ZDEBSKI Karol 2006 2020-09-14 7460 LUKS SOBOLIK Sobolów
611 26942 NOWAK Patryk 1997 2020-09-14 7459 LUKS SOBOLIK Sobolów
612 26941 NOWAK Jan 1971 2020-09-14 7458 LUKS SOBOLIK Sobolów
613 24541 KLUBA Krzysztof 1962 2020-09-14 7457 LUKS SOBOLIK Sobolów
614 41759 KĄCKI Mateusz 2002 2020-09-14 7456 LUKS SOBOLIK Sobolów
615 26946 KASIŃSKI Stanisław 1997 2020-09-14 7455 LUKS SOBOLIK Sobolów
616 15959 DURAK Ewelina 1989 2020-09-14 7454 LUKS SOBOLIK Sobolów
617 26945 BRATOWNIK Sebastian 2001 2020-09-14 7453 LUKS SOBOLIK Sobolów
618 55009 BUJACZ Mikołaj 2003 2020-09-13 7335 KS PODWAWELSKI Kraków
619 52206 OBRZUD Szymon 2007 2020-09-13 7334 KS PODWAWELSKI Kraków
620 52205 OBRZUD Mateusz 2010 2020-09-13 7333 KS PODWAWELSKI Kraków
621 47572 SOBUCKI Mateusz 1982 2020-09-13 7332 KS PODWAWELSKI Kraków
622 34836 URBAN Paweł 1993 2020-09-13 7331 KS PODWAWELSKI Kraków
623 49937 GNATYSHEN Yevhenii 2008 2020-09-13 7330 KS PODWAWELSKI Kraków
624 52019 WĄS Bartłomiej 2004 2020-09-13 7329 KS PODWAWELSKI Kraków
625 14696 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 2020-09-13 7328 KS PODWAWELSKI Kraków
626 32726 WOJCIACZYK Antoni 1963 2020-09-13 7327 KS PODWAWELSKI Kraków
627 20093 PIETRZYK Marcin 1990 2020-09-13 7326 KS PODWAWELSKI Kraków
628 46717 BODZIONY Mateusz 1989 2020-09-13 7325 KS PODWAWELSKI Kraków
629 1249 DROZD Paweł 1979 2020-09-13 7324 KS PODWAWELSKI Kraków
630 8468 GADAWSKI Adrian 1990 2020-09-13 7323 KS PODWAWELSKI Kraków
631 37656 KELEBAY Oleksij 1996 2020-09-13 7322 KS PODWAWELSKI Kraków
632 1453 BIAŁY Sebastian 1980 2020-09-13 7321 KS PODWAWELSKI Kraków
633 34844 ZALEWSKI Krzysztof 1994 2020-09-13 7320 KS PODWAWELSKI Kraków
634 1623 NOWAK Alojzy 1964 2020-09-13 7319 KS PODWAWELSKI Kraków
635 7784 OSIKA Sławomir 1990 2020-09-13 7318 KS PODWAWELSKI Kraków
636 20431 STRZAŁKA Marek 1969 2020-09-13 7317 KS PODWAWELSKI Kraków
637 26081 CHYC Tomasz 1993 2020-09-13 7316 KS PODWAWELSKI Kraków
638 85 JANIK Tomasz 1979 2020-09-13 7315 KS PODWAWELSKI Kraków
639 7490 BIAŁCZYK Łukasz 1989 2020-09-13 7314 KS PODWAWELSKI Kraków
640 54986 STRÓJWĄS Jakub 2008 2020-09-11 7238 SOLNE MIASTO Wieliczka
641 54985 MAŁOTA Rafał 2009 2020-09-11 7237 SOLNE MIASTO Wieliczka
642 27228 SOWA Bartosz 1994 2020-09-11 7166 SIEMACHA Kraków
643 49841 RESZKA Adam 2009 2020-09-11 7165 SIEMACHA Kraków
644 47943 PIRÓG Paweł 2008 2020-09-11 7164 SIEMACHA Kraków
645 51048 OCHALIK Konrad 2008 2020-09-11 7163 SIEMACHA Kraków
646 53556 NAWARA Franciszek 2009 2020-09-11 7162 SIEMACHA Kraków
647 47944 MATYASIK Mikołaj 2009 2020-09-11 7161 SIEMACHA Kraków
648 47942 MARKIEWICZ Michał 2008 2020-09-11 7160 SIEMACHA Kraków
649 53148 KULIS Ignacy 2008 2020-09-11 7159 SIEMACHA Kraków
650 53152 KOWALSKI Szymon 2009 2020-09-11 7158 SIEMACHA Kraków
651 53151 KOWALSKA Emilia 2009 2020-09-11 7157 SIEMACHA Kraków
652 53150 FOSZCZ Aleksandra 2010 2020-09-11 7156 SIEMACHA Kraków
653 39517 RESZKA Jakub 2002 2020-09-11 7155 SIEMACHA Kraków
654 44057 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 2020-09-11 7154 SIEMACHA Kraków
655 44056 GRATKOWSKI Jacek 1971 2020-09-11 7153 SIEMACHA Kraków
656 11060 GŁĄB Damian 1989 2020-09-11 7152 SIEMACHA Kraków
657 40989 BOLEK Łukasz 1997 2020-09-11 7150 SIEMACHA Kraków
658 244 DZIEDZIC Marta 1969 2020-09-11 7141 LUKS Lipie
659 45850 STUDNICKA Anna 2006 2020-09-11 7133 VICTORIA Spytkowice
660 51126 PLACEK Dominik 2008 2020-09-11 7132 VICTORIA Spytkowice
661 52786 KORNAŚ Karol 2008 2020-09-11 7131 VICTORIA Spytkowice
662 49304 BRYŁA Rafał 2006 2020-09-11 7130 VICTORIA Spytkowice
663 48992 BOBAK Mikołaj 2008 2020-09-11 7129 VICTORIA Spytkowice
664 54970 KAJFASZ Marcin 2006 2020-09-11 7128 VICTORIA Spytkowice
665 35005 WARMUZ Kamil 1989 2020-09-11 7127 VICTORIA Spytkowice
666 26016 ŚLUSARCZYK Michał 1990 2020-09-11 7126 VICTORIA Spytkowice
667 25365 POCHOPIEŃ Michał 1986 2020-09-11 7125 VICTORIA Spytkowice
668 36601 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 2020-09-11 7124 VICTORIA Spytkowice
669 46238 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 2020-09-11 7123 VICTORIA Spytkowice
670 26017 MUCHA Daniel 1990 2020-09-11 7122 VICTORIA Spytkowice
671 35003 MAMOŃ Wojciech 1981 2020-09-11 7121 VICTORIA Spytkowice
672 46538 KAJFASZ Bogdan 1972 2020-09-11 7120 VICTORIA Spytkowice
673 26883 GRONDALCZYK Adrian 1992 2020-09-11 7119 VICTORIA Spytkowice
674 18129 CHOJNA Dawid 1992 2020-09-11 7118 VICTORIA Spytkowice
675 35004 BOBAK Piotr 1978 2020-09-11 7117 VICTORIA Spytkowice
676 45607 BOBAK Jacek 1969 2020-09-11 7116 VICTORIA Spytkowice
677 31620 CHOLEWA Dariusz 1998 2020-09-11 7099 UKS SOKÓŁ Żabno
678 38592 CHRONOWSKI Jakub 1993 2020-09-11 6932 KS SZCZAWA Szczawa
679 43523 SZAREK Marcin 1986 2020-09-11 6931 KS SZCZAWA Szczawa
680 45566 KALICIŃSKI Mirosław 1973 2020-09-11 6930 KS SZCZAWA Szczawa
681 27166 DUDZIK Grzegorz 1994 2020-09-11 6929 KS SZCZAWA Szczawa
682 16323 JANIK Bartosz 1988 2020-09-11 6928 KS SZCZAWA Szczawa
683 27177 OPYD Artur 1996 2020-09-11 6927 KS SZCZAWA Szczawa
684 21744 NIEĆ Andrzej 1984 2020-09-11 6926 KS SZCZAWA Szczawa
685 20345 TALAR Paweł 1971 2020-09-11 6925 KS SZCZAWA Szczawa
686 6301 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 2020-09-10 6883 KS BRONOWIANKA Kraków
687 43875 BARTKIEWICZ Julia 2007 2020-09-10 6882 KS BRONOWIANKA Kraków
688 45377 HOŁDA Karolina 2007 2020-09-10 6881 KS BRONOWIANKA Kraków
689 43233 WĄTOR Oliwia 2006 2020-09-10 6880 KS BRONOWIANKA Kraków
690 38419 SZTWIERTNIA Ilona 2004 2020-09-10 6879 KS BRONOWIANKA Kraków
691 44288 SYRDA Zuzanna 2006 2020-09-10 6878 KS BRONOWIANKA Kraków
692 40280 KOPACKI Paweł 2004 2020-09-10 6876 KS BRONOWIANKA Kraków
693 44915 KOPACKA Anna 2006 2020-09-10 6875 KS BRONOWIANKA Kraków
694 35303 KOŁEK Maciej 2004 2020-09-10 6874 KS BRONOWIANKA Kraków
695 42303 KNAGA Łukasz 2003 2020-09-10 6873 KS BRONOWIANKA Kraków
696 40075 KILISZEK Kamila 2005 2020-09-10 6872 KS BRONOWIANKA Kraków
697 45028 HADRYŚ Matylda 2008 2020-09-10 6871 KS BRONOWIANKA Kraków
698 38984 GAJEWSKA Natalia 2003 2020-09-10 6870 KS BRONOWIANKA Kraków
699 40806 CIEŚLIK Faustyna 2005 2020-09-10 6869 KS BRONOWIANKA Kraków
700 44860 BRUZDA Julia 2005 2020-09-10 6868 KS BRONOWIANKA Kraków
701 40584 BOGACZ Wojciech 2004 2020-09-10 6867 KS BRONOWIANKA Kraków
702 45833 ANDRZEJAK Kacper 2005 2020-09-10 6866 KS BRONOWIANKA Kraków
703 41129 ZAJĄC Anna 2002 2020-09-10 6865 KS BRONOWIANKA Kraków
704 28703 ŚLIWA Alicja 1998 2020-09-10 6864 KS BRONOWIANKA Kraków
705 34419 SZCZEBAK Jerzy 1975 2020-09-10 6863 KS BRONOWIANKA Kraków
706 30830 PĘK Karolina 1998 2020-09-10 6862 KS BRONOWIANKA Kraków
707 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 2020-09-10 6861 KS BRONOWIANKA Kraków
708 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 2020-09-10 6860 KS BRONOWIANKA Kraków
709 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 2020-09-10 6859 KS BRONOWIANKA Kraków
710 52488 WIEJSKI Karol 2006 2020-09-10 6803 KS START Nowy Sącz
711 52933 USZKO Wiktoria 2005 2020-09-10 6802 KS START Nowy Sącz
712 53539 USZKO Patrycja 2009 2020-09-10 6801 KS START Nowy Sącz
713 38940 TROJANOWSKI Dawid 2004 2020-09-10 6800 KS START Nowy Sącz
714 44865 PASEK Kamil 2003 2020-09-10 6799 KS START Nowy Sącz
715 53538 MÓŁKA Krzysztof 2006 2020-09-10 6798 KS START Nowy Sącz
716 49819 MARCOLL Maksym 2006 2020-09-10 6797 KS START Nowy Sącz
717 49818 LEŚNIAK Kamil 2005 2020-09-10 6796 KS START Nowy Sącz
718 46492 IWANIEC Bartłomiej 2004 2020-09-10 6795 KS START Nowy Sącz
719 45040 WOŹNIAK Agnieszka 1982 2020-09-10 6794 KS START Nowy Sącz
720 29067 TROJANOWSKI Kamil 1994 2020-09-10 6793 KS START Nowy Sącz
721 29068 TROJANOWSKI Adrian 1997 2020-09-10 6792 KS START Nowy Sącz
722 47524 TROJAN Marek 1981 2020-09-10 6791 KS START Nowy Sącz
723 43933 PASEK Adrian 2000 2020-09-10 6790 KS START Nowy Sącz
724 38455 PARAIS Leszek 1969 2020-09-10 6789 KS START Nowy Sącz
725 12091 MACIUSZEK Wiesław 1964 2020-09-10 6788 KS START Nowy Sącz
726 3874 BORKOWSKI Marek 1960 2020-09-10 6787 KS START Nowy Sącz
727 54869 KRUPKA Sławomir 1981 2020-09-10 6470 ULKS Lachowice
728 54868 BANAŚ Marta 2007 2020-09-10 6469 ULKS Lachowice
729 133 KLUZEK Sławomir 1986 2020-09-10 6468 ULKS Lachowice
730 102 RAPUTA Tomasz 1980 2020-09-10 6467 ULKS Lachowice
731 46553 SAŁAPATEK Tomasz 2004 2020-09-10 6466 ULKS Lachowice
732 44139 KUTEK Edyta 2003 2020-09-10 6465 ULKS Lachowice
733 1720 SURMA Krzysztof 1981 2020-09-10 6464 ULKS Lachowice
734 27401 SKOWRON Daniel 1995 2020-09-10 6463 ULKS Lachowice
735 31615 PIETRZAK Antoni 1998 2020-09-10 6462 ULKS Lachowice
736 23369 PANEK Kamil 1992 2020-09-10 6461 ULKS Lachowice
737 21754 LENART Kazimierz 1952 2020-09-10 6460 ULKS Lachowice
738 6182 KUŹNIK Grzegorz 1976 2020-09-10 6459 ULKS Lachowice
739 46551 KACHEL Piotr 1965 2020-09-10 6458 ULKS Lachowice
740 26169 KACHEL Mateusz 1996 2020-09-10 6457 ULKS Lachowice
741 27399 KACHEL Jan 1970 2020-09-10 6456 ULKS Lachowice
742 21753 GRAJNY Piotr 1968 2020-09-10 6455 ULKS Lachowice
743 26067 BANAŚ Jan 1967 2020-09-10 6454 ULKS Lachowice
744 40549 ZIÓŁKO Izaak 2005 2020-09-10 6292 CZARNI Czarny Dunajec
745 49255 WINIARSKI Adam 1966 2020-09-10 6291 CZARNI Czarny Dunajec
746 17453 PALARZ Jan 1969 2020-09-10 6290 CZARNI Czarny Dunajec
747 17454 KOMAR Janusz 1969 2020-09-10 6289 CZARNI Czarny Dunajec
748 22438 BODZIONY Grzegorz 1994 2020-09-10 6288 CZARNI Czarny Dunajec
749 20405 BANDYK Katarzyna 1979 2020-09-10 6287 CZARNI Czarny Dunajec
750 38716 PIS Konrad 2003 2020-09-10 6279 LUKS Skrzyszów
751 49069 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007 2020-09-10 6278 LUKS Skrzyszów
752 2268 ŻUROWSKI Dariusz 1976 2020-09-10 6277 LUKS Skrzyszów
753 25100 TABOR Marcin 1981 2020-09-10 6276 LUKS Skrzyszów
754 6772 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963 2020-09-10 6275 LUKS Skrzyszów
755 43989 SZMYD Zygmunt 1954 2020-09-10 6274 LUKS Skrzyszów
756 38139 PODGÓRSKI Jan 1959 2020-09-10 6273 LUKS Skrzyszów
757 3920 PARA Eligiusz 1954 2020-09-10 6272 LUKS Skrzyszów
758 25099 NOSAL Mirosław 1977 2020-09-10 6271 LUKS Skrzyszów
759 18288 MLECZKO Radosław 1993 2020-09-10 6270 LUKS Skrzyszów
760 19563 MLECZKO Bartłomiej 1994 2020-09-10 6269 LUKS Skrzyszów
761 36202 KOZIOŁ Wiesław 1964 2020-09-10 6268 LUKS Skrzyszów
762 25366 KOZIOŁ Jarosław 1971 2020-09-10 6267 LUKS Skrzyszów
763 40141 KASPRZYK Michalina 2002 2020-09-10 6266 LUKS Skrzyszów
764 23119 KANIA Jan 1952 2020-09-10 6265 LUKS Skrzyszów
765 4746 JASIELSKI Marek 1968 2020-09-10 6264 LUKS Skrzyszów
766 4787 JASIELSKI Franciszek 1965 2020-09-10 6263 LUKS Skrzyszów
767 29861 GALUS Mateusz 2001 2020-09-10 6262 LUKS Skrzyszów
768 19197 GALUS Krzysztof 1973 2020-09-10 6261 LUKS Skrzyszów
769 341 DUDEK Radosław 1979 2020-09-10 6260 LUKS Skrzyszów
770 1212 DAMIAN Tomasz 1979 2020-09-10 6259 LUKS Skrzyszów
771 27702 BAŃBOR Andrzej 1969 2020-09-10 6258 LUKS Skrzyszów
772 49713 KLAG Maja 2012 2020-09-10 6201 KS GORCE Nowy Targ
773 52416 ŻÓŁTEK Daniel 2009 2020-09-10 6200 KS GORCE Nowy Targ
774 53982 RUDZKI Grzegorz 2009 2020-09-10 6199 KS GORCE Nowy Targ
775 53981 RUDZKA Anna 2007 2020-09-10 6198 KS GORCE Nowy Targ
776 49717 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008 2020-09-10 6197 KS GORCE Nowy Targ
777 47455 MRUGAŁA Jan 2010 2020-09-10 6196 KS GORCE Nowy Targ
778 46723 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 2020-09-10 6195 KS GORCE Nowy Targ
779 47453 MROCZKA Alicja 2008 2020-09-10 6194 KS GORCE Nowy Targ
780 52017 MAŚLANKA Sebastian 2011 2020-09-10 6193 KS GORCE Nowy Targ
781 52018 MARDUŁA Michał 2011 2020-09-10 6192 KS GORCE Nowy Targ
782 49714 MARDUŁA Mateusz 2008 2020-09-10 6191 KS GORCE Nowy Targ
783 38392 MAŁYSIAK Kamila 2004 2020-09-10 6190 KS GORCE Nowy Targ
784 47457 LECH Maja 2009 2020-09-10 6189 KS GORCE Nowy Targ
785 52015 KUROS Antoni 2010 2020-09-10 6188 KS GORCE Nowy Targ
786 35865 KOWALCZYK Zuzanna 2003 2020-09-10 6187 KS GORCE Nowy Targ
787 43977 KOWALCZYK Michał 2007 2020-09-10 6186 KS GORCE Nowy Targ
788 47456 KOWALCZYK Bartosz 2011 2020-09-10 6185 KS GORCE Nowy Targ
789 43978 KORCZAK Natasza 2006 2020-09-10 6184 KS GORCE Nowy Targ
790 40794 KLAG Wiktor 2007 2020-09-10 6183 KS GORCE Nowy Targ
791 47454 KLAG Franciszek 2009 2020-09-10 6182 KS GORCE Nowy Targ
792 45840 JACHYMIAK Krzysztof 2007 2020-09-10 6181 KS GORCE Nowy Targ
793 47452 GNIADEK Piotr 2008 2020-09-10 6180 KS GORCE Nowy Targ
794 49716 CZYSZCZOŃ Robert 2009 2020-09-10 6179 KS GORCE Nowy Targ
795 40705 CYRWUS Anna 2005 2020-09-10 6178 KS GORCE Nowy Targ
796 23108 WĄSIK Marcin 1996 2020-09-10 6177 KS GORCE Nowy Targ
797 20737 SUBIK Filip 1996 2020-09-10 6176 KS GORCE Nowy Targ
798 445 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 2020-09-10 6175 KS GORCE Nowy Targ
799 47451 LEŚNY Paweł 1967 2020-09-10 6174 KS GORCE Nowy Targ
800 36485 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 2020-09-10 6173 KS GORCE Nowy Targ
801 549 KOWALCZYK Tomasz 1978 2020-09-10 6172 KS GORCE Nowy Targ
802 291 KLAG Tomasz 1980 2020-09-10 6171 KS GORCE Nowy Targ
803 36484 GARB Aleksandra 2001 2020-09-10 6170 KS GORCE Nowy Targ
804 12496 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 2020-09-10 6169 KS GORCE Nowy Targ
805 52153 ŻĄDŁO Damian 1999 2020-09-09 5986 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
806 52154 STALMACH Zbigniew 1966 2020-09-09 5985 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
807 52151 MURZYN Maciej 1999 2020-09-09 5984 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
808 52152 KUCHNIA Andrzej 1998 2020-09-09 5983 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
809 52155 CHLIPAŁA Józef 1972 2020-09-09 5982 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
810 52156 ROKOSZ Bartłomiej 2006 2020-09-09 5981 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
811 45928 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 2020-09-09 5980 JOŃCZYK PARKIETY Wiśniowa
812 54797 FRELISZKA-BIENIEK Renata 1980 2020-09-09 5924 UKS GRYF Gdów
813 54792 KRAKOWSKI Paweł 1977 2020-09-09 5911 UKS JORDAN Zakliczyn
814 54680 MRÓZ Patryk 2010 2020-09-08 5234 UKS JORDAN Zakliczyn
815 54679 WĘGLARCZYK Jan 2006 2020-09-08 5233 UKS JORDAN Zakliczyn
816 54678 KWIEK Kacper 2011 2020-09-08 5232 UKS JORDAN Zakliczyn
817 42252 ZBYLUT Patryk 2005 2020-09-08 5231 UKS JORDAN Zakliczyn
818 48303 SIKOŃ Maciej 2007 2020-09-08 5230 UKS JORDAN Zakliczyn
819 52062 NAGEL Nikodem 2010 2020-09-08 5229 UKS JORDAN Zakliczyn
820 47976 NAGEL Kacper 2006 2020-09-08 5228 UKS JORDAN Zakliczyn
821 41102 MRÓZ Jakub 2003 2020-09-08 5227 UKS JORDAN Zakliczyn
822 41104 MARTYKA Bartłomiej 2005 2020-09-08 5226 UKS JORDAN Zakliczyn
823 52061 KRAS Nikodem 2008 2020-09-08 5225 UKS JORDAN Zakliczyn
824 48302 KRAKOWSKI Sebastian 2008 2020-09-08 5224 UKS JORDAN Zakliczyn
825 47975 KOBYLARCZYK Kacper 2006 2020-09-08 5223 UKS JORDAN Zakliczyn
826 38945 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 2020-09-08 5222 UKS JORDAN Zakliczyn
827 38944 HEŁMECKI Szymon 2001 2020-09-08 5221 UKS JORDAN Zakliczyn
828 42225 WODNIAK Kamil 2003 2020-09-08 5194 LKS VICTORIA Nidek
829 49878 ZOŃ Bartosz 1976 2020-09-08 5193 LKS VICTORIA Nidek
830 45032 WOLANIN Piotr 2001 2020-09-08 5192 LKS VICTORIA Nidek
831 49879 TOMICZEK Teresa 1974 2020-09-08 5191 LKS VICTORIA Nidek
832 39532 SZEMIK Krzysztof 1976 2020-09-08 5190 LKS VICTORIA Nidek
833 9757 HOLCMAN Zbigniew 1966 2020-09-08 5189 LKS VICTORIA Nidek
834 14288 HOLCMAN Tomasz 1978 2020-09-08 5188 LKS VICTORIA Nidek
835 49880 GIBAS Piotr 1969 2020-09-08 5187 LKS VICTORIA Nidek
836 39533 BIZOŃ Stefan 1968 2020-09-08 5186 LKS VICTORIA Nidek
837 54674 ŻYDEK Kamil 1983 2020-09-08 5185 LKS VICTORIA Nidek
838 54673 WRÓBEL Dominik 1981 2020-09-08 5184 LKS VICTORIA Nidek
839 54672 BEDNARZ Paweł 1986 2020-09-08 5183 LKS VICTORIA Nidek
840 54671 PENKALA Artur 1980 2020-09-08 5182 LKS VICTORIA Nidek
841 54656 RZEPKA Grzegorz 2009 2020-09-08 5054 UKS FORTEM Pawęzów
842 54655 WINKLER Hubert 2009 2020-09-08 5053 UKS FORTEM Pawęzów
843 54654 CHŁOPEK Błażej 2006 2020-09-08 5052 UKS FORTEM Pawęzów
844 54653 PRZEKLASA Karol 2006 2020-09-08 5051 UKS FORTEM Pawęzów
845 54652 MADUZIA Leszek 1979 2020-09-08 5050 UKS FORTEM Pawęzów
846 54651 WINKLER Paweł 1978 2020-09-08 5049 UKS FORTEM Pawęzów
847 54650 WINKLER Grzegorz 1980 2020-09-08 5048 UKS FORTEM Pawęzów
848 48935 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 2020-09-08 5047 UKS FORTEM Pawęzów
849 45394 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 2020-09-08 5046 UKS FORTEM Pawęzów
850 6052 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 2020-09-07 5004 UKS Olesno
851 54646 KUCHARSKI Michał 1989 2020-09-07 5003 UKS Olesno
852 54645 DROŻDŻ Jarosław 1982 2020-09-07 5002 UKS Olesno
853 52109 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 2020-09-07 5001 MKS SKAWA Wadowice
854 45849 WCISŁO Patryk 2007 2020-09-07 5000 MKS SKAWA Wadowice
855 45181 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 2020-09-07 4999 MKS SKAWA Wadowice
856 40061 PIEKARCZYK Michał 2004 2020-09-07 4998 MKS SKAWA Wadowice
857 45848 MACIEJCZYK Paweł 2005 2020-09-07 4997 MKS SKAWA Wadowice
858 48200 KUBERA Dawid 2007 2020-09-07 4996 MKS SKAWA Wadowice
859 53987 KUBERA Adrian 2009 2020-09-07 4995 MKS SKAWA Wadowice
860 50855 KACZMARCZYK Karol 2011 2020-09-07 4994 MKS SKAWA Wadowice
861 44036 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 2020-09-07 4993 MKS SKAWA Wadowice
862 52107 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009 2020-09-07 4992 MKS SKAWA Wadowice
863 44033 RUPA Robert 1965 2020-09-07 4991 MKS SKAWA Wadowice
864 805 RACZEK Marcin 1978 2020-09-07 4990 MKS SKAWA Wadowice
865 3539 PALACZ Mirosław 1969 2020-09-07 4989 MKS SKAWA Wadowice
866 27934 KRUPA Cezary 1992 2020-09-07 4988 MKS SKAWA Wadowice
867 9754 JURZAK Łukasz 1983 2020-09-07 4987 MKS SKAWA Wadowice
868 52111 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 2020-09-07 4986 MKS SKAWA Wadowice
869 34078 GOŁDA Gabriel 1997 2020-09-07 4985 MKS SKAWA Wadowice
870 26885 GIZA Bartosz 1996 2020-09-07 4984 MKS SKAWA Wadowice
871 14627 BIELAŃSKI Dariusz 1967 2020-09-07 4983 MKS SKAWA Wadowice
872 54643 HAJDUGA Natalia 2011 2020-09-07 4981 MOKSIR Czchów
873 54642 JEWUŁA Łukasz 2009 2020-09-07 4980 MOKSIR Czchów
874 54641 KORNAŚ Karol 2010 2020-09-07 4979 MOKSIR Czchów
875 54640 PATTOCY Patryk 2008 2020-09-07 4978 MOKSIR Czchów
876 54639 BRZĘK Olivier 2009 2020-09-07 4977 MOKSIR Czchów
877 54638 SIKOŃ Mateusz 2005 2020-09-07 4976 MOKSIR Czchów
878 52054 TOMKOWSKI Dawid 2011 2020-09-07 4975 MOKSIR Czchów
879 52055 SERAFIN Mateusz 2005 2020-09-07 4974 MOKSIR Czchów
880 52058 PIECH Jan 2008 2020-09-07 4973 MOKSIR Czchów
881 52059 NIEĆ Tomasz 2008 2020-09-07 4972 MOKSIR Czchów
882 46964 NIEĆ Andrzej 2005 2020-09-07 4971 MOKSIR Czchów
883 52057 KOSTRZEWA Kacper 2009 2020-09-07 4970 MOKSIR Czchów
884 46963 KANOWNIK Kajetan 2008 2020-09-07 4969 MOKSIR Czchów
885 25951 BACZ Andrzej 1948 2020-09-07 4968 MOKSIR Czchów
886 54637 KRUPIŃSKI Jakub 2006 2020-09-07 4967 TG SOKÓŁ Brzesko
887 54636 WOLNIK Karol 2008 2020-09-07 4966 TG SOKÓŁ Brzesko
888 54635 RYDZ Kevin 2007 2020-09-07 4965 TG SOKÓŁ Brzesko
889 54634 JONAK Maciej 2006 2020-09-07 4964 TG SOKÓŁ Brzesko
890 49264 RACHFAŁ Maciej 2007 2020-09-07 4963 TG SOKÓŁ Brzesko
891 48189 PUT Maciej 2004 2020-09-07 4962 TG SOKÓŁ Brzesko
892 52042 PUT Gabriela 2005 2020-09-07 4961 TG SOKÓŁ Brzesko
893 48120 PIĘKOSZ Natalia 2005 2020-09-07 4960 TG SOKÓŁ Brzesko
894 48121 PIĘKOSZ Jakub 2004 2020-09-07 4959 TG SOKÓŁ Brzesko
895 48123 NOWAK Dawid 2004 2020-09-07 4958 TG SOKÓŁ Brzesko
896 42162 HAZIK Jakub 1971 2020-09-07 4957 TG SOKÓŁ Brzesko
897 48119 PIĘKOSZ Wacław 1964 2020-09-07 4956 TG SOKÓŁ Brzesko
898 49173 PAWELEC Tomasz 2008 2020-09-07 4911 UKS GRYF Gdów
899 49604 ZIMOWSKI Mateusz 1993 2020-09-07 4659 LZS Mędrzechów
900 34483 WOLIŃSKI Zenon 1961 2020-09-07 4658 LZS Mędrzechów
901 34489 WOLIŃSKI Wojciech 1993 2020-09-07 4657 LZS Mędrzechów
902 34487 WOLIŃSKI Radosław 1990 2020-09-07 4656 LZS Mędrzechów
903 34485 WOLIŃSKI Andrzej 1962 2020-09-07 4655 LZS Mędrzechów
904 41903 TOBIASZ Andrzej 1976 2020-09-07 4654 LZS Mędrzechów
905 39757 RUSEK Andrzej 1967 2020-09-07 4653 LZS Mędrzechów
906 18655 OSTROWSKI Dawid 1979 2020-09-07 4652 LZS Mędrzechów
907 45395 KRAWIEC Kamil 2000 2020-09-07 4651 LZS Mędrzechów
908 34484 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 2020-09-07 4650 LZS Mędrzechów
909 34486 GAJEWSKI Dominik 1987 2020-09-07 4649 LZS Mędrzechów
910 47020 CZUPRYNA Andrzej 1964 2020-09-07 4648 LZS Mędrzechów
911 39844 PĘKALA Piotr 1996 2020-09-07 4561 MKS RADOŚĆ Gorlice
912 35839 GAJ Rafał 1994 2020-09-07 4560 MKS RADOŚĆ Gorlice
913 46271 BOŃCZAK Stanisław 1957 2020-09-07 4559 MKS RADOŚĆ Gorlice
914 50530 APOLA Edward 1953 2020-09-07 4558 MKS RADOŚĆ Gorlice
915 38722 KANTOR Jan 1987 2020-09-07 4557 MKS RADOŚĆ Gorlice
916 5169 TOKARZ Adam 1964 2020-09-07 4556 MKS RADOŚĆ Gorlice
917 32155 NIEPSUJ Mariusz 1965 2020-09-07 4555 MKS RADOŚĆ Gorlice
918 41979 URBAN Mariusz 1997 2020-09-07 4554 MKS RADOŚĆ Gorlice
919 9331 GŁÓWCZYK Jan 1972 2020-09-07 4553 MKS RADOŚĆ Gorlice
920 54592 HONKOWICZ Kacper 2009 2020-09-07 4552 MKS RADOŚĆ Gorlice
921 54591 PYZIK Anna 2009 2020-09-07 4551 MKS RADOŚĆ Gorlice
922 49472 KNAPIK Łukasz 2005 2020-09-07 4550 MKS RADOŚĆ Gorlice
923 44808 JUSZYŃSKI Rafał 2005 2020-09-07 4549 MKS RADOŚĆ Gorlice
924 52423 JAMIŃSKI Krystian 2006 2020-09-07 4548 MKS RADOŚĆ Gorlice
925 770 WOŹNIAK Dominik 1989 2020-09-07 4547 MKS RADOŚĆ Gorlice
926 50737 TUTAK Antoni 1962 2020-09-07 4546 MKS RADOŚĆ Gorlice
927 17194 PRZYBYLSKI Piotr 1971 2020-09-07 4545 MKS RADOŚĆ Gorlice
928 11969 PIECHOWICZ Marek 1965 2020-09-07 4544 MKS RADOŚĆ Gorlice
929 38253 MÓL Marcin 1978 2020-09-07 4543 MKS RADOŚĆ Gorlice
930 26855 MICHALEC Kazimierz 1960 2020-09-07 4542 MKS RADOŚĆ Gorlice
931 17195 ŁABOWSKI Józef 1973 2020-09-07 4541 MKS RADOŚĆ Gorlice
932 35217 GAŁUSZKA Mateusz 1980 2020-09-07 4540 MKS RADOŚĆ Gorlice
933 30034 NOWAK Marcin 1984 2020-09-07 4539 MKS RADOŚĆ Gorlice
934 48814 ŻĄDŁO Piotr 2003 2020-09-07 4313 UKS ZARABIE Myślenice
935 32563 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 2020-09-07 4311 UKS ZARABIE Myślenice
936 32564 TALAGA Samuel 1999 2020-09-07 4310 UKS ZARABIE Myślenice
937 36201 ŚWIĘCH Jarosław 1962 2020-09-07 4309 UKS ZARABIE Myślenice
938 21747 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 2020-09-07 4308 UKS ZARABIE Myślenice
939 20698 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 2020-09-07 4307 UKS ZARABIE Myślenice
940 40382 STALMACH Zbigniew 2000 2020-09-07 4306 UKS ZARABIE Myślenice
941 27427 PORADZISZ Michał 1994 2020-09-07 4305 UKS ZARABIE Myślenice
942 39876 NALEPA Maciej 1973 2020-09-07 4304 UKS ZARABIE Myślenice
943 23414 MAGULSKI Damian 1997 2020-09-07 4303 UKS ZARABIE Myślenice
944 550 KUZIO Waldemar 1977 2020-09-07 4302 UKS ZARABIE Myślenice
945 37633 KNAPCZYK Józef 1962 2020-09-07 4301 UKS ZARABIE Myślenice
946 46737 GDULA Adam 1977 2020-09-07 4300 UKS ZARABIE Myślenice
947 44131 DŹWIG Andrzej 1986 2020-09-07 4299 UKS ZARABIE Myślenice
948 257 CZYŻYCKI Bogdan 1968 2020-09-07 4298 UKS ZARABIE Myślenice
949 53510 BUCZEK Marcin 1986 2020-09-07 4297 UKS ZARABIE Myślenice
950 44117 SKRZYPEK Adrian 2003 2020-09-05 4144 POLONIA Wilczkowice
951 52881 KAUFMANN Damian 2004 2020-09-05 4143 POLONIA Wilczkowice
952 52882 KAMIŃSKI Bartosz 2005 2020-09-05 4142 POLONIA Wilczkowice
953 50574 KOSTUCH Laura 2011 2020-09-05 4008 UKS ROKICIE Szczytniki
954 54531 KOŁOS Filip 2012 2020-09-05 4007 UKS ROKICIE Szczytniki
955 54530 ŚLEDZIEWSKI Patryk 2012 2020-09-05 4006 UKS ROKICIE Szczytniki
956 48748 WOŹNIAK Helena 2009 2020-09-05 4005 UKS ROKICIE Szczytniki
957 49171 WOŹNIAK Dorota 2011 2020-09-05 4004 UKS ROKICIE Szczytniki
958 49177 SZOSTAK Michał 2005 2020-09-05 4003 UKS ROKICIE Szczytniki
959 46009 STACHEL Bartłomiej 2009 2020-09-05 4002 UKS ROKICIE Szczytniki
960 47269 STACHEL Artur 2011 2020-09-05 4001 UKS ROKICIE Szczytniki
961 49178 SKOWRONEK Anna 2005 2020-09-05 4000 UKS ROKICIE Szczytniki
962 49179 RUDZKA Oliwia 2005 2020-09-05 3999 UKS ROKICIE Szczytniki
963 50573 MARDOSZ Zuzanna 2011 2020-09-05 3998 UKS ROKICIE Szczytniki
964 48742 MARDOSZ Maciej 2010 2020-09-05 3997 UKS ROKICIE Szczytniki
965 46677 KOSTUCH Gabriela 2009 2020-09-05 3996 UKS ROKICIE Szczytniki
966 48741 JAKUBCZYK Weronika 2009 2020-09-05 3995 UKS ROKICIE Szczytniki
967 48745 GAJEC Ewelina 2010 2020-09-05 3994 UKS ROKICIE Szczytniki
968 49172 GAJ Krystian 2008 2020-09-05 3993 UKS ROKICIE Szczytniki
969 48746 GAJ Julia 2010 2020-09-05 3992 UKS ROKICIE Szczytniki
970 43609 FILIPEK Angelika 2007 2020-09-05 3991 UKS ROKICIE Szczytniki
971 48810 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 2020-09-05 3990 UKS ROKICIE Szczytniki
972 12769 OSIKA Aneta 1993 2020-09-05 3989 UKS ROKICIE Szczytniki
973 35862 LEWICKI Piotr 1969 2020-09-05 3988 UKS ROKICIE Szczytniki
974 28512 KLIMCZAK Marek 1965 2020-09-05 3987 UKS ROKICIE Szczytniki
975 48740 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 2020-09-05 3986 UKS ROKICIE Szczytniki
976 4792 TRZECIAK Jacek 1969 2020-09-05 3929 LKS KŁOS Olkusz
977 4791 TOMSIA Sławomir 1979 2020-09-05 3928 LKS KŁOS Olkusz
978 559 SKOTNICZNY Rafał 1979 2020-09-05 3927 LKS KŁOS Olkusz
979 9659 PACIA Bartłomiej 1976 2020-09-05 3926 LKS KŁOS Olkusz
980 630 NATKANIEC Michał 1980 2020-09-05 3925 LKS KŁOS Olkusz
981 49152 ŁASKAWIEC Jakub 1975 2020-09-05 3924 LKS KŁOS Olkusz
982 3751 KOWAL Łukasz 1983 2020-09-05 3923 LKS KŁOS Olkusz
983 14291 IMIELSKI Marcin 1975 2020-09-05 3922 LKS KŁOS Olkusz
984 42977 GLANOWSKI Waldemar 1962 2020-09-05 3921 LKS KŁOS Olkusz
985 49150 CHOCHÓŁ Paweł 1979 2020-09-05 3920 LKS KŁOS Olkusz
986 42502 BALIK Robert 1976 2020-09-05 3919 LKS KŁOS Olkusz
987 54527 MOTYKA Rafał 1975 2020-09-05 3918 LKS KŁOS Olkusz
988 53003 ZIĘBA Jakub 2010 2020-09-03 3819 TKKF Dobczyce
989 46034 BAJER Emilia 2005 2020-09-03 3818 TKKF Dobczyce
990 46032 NOWAK Jakub 2007 2020-09-03 3817 TKKF Dobczyce
991 46033 BAJER Grzegorz 2007 2020-09-03 3816 TKKF Dobczyce
992 37257 ZĘBALA Paweł 1998 2020-09-03 3769 WIELMOŻANKA Wielmoża
993 36919 ZĘBALA Mateusz 2001 2020-09-03 3768 WIELMOŻANKA Wielmoża
994 51547 TOKARZ Paweł 1977 2020-09-03 3767 WIELMOŻANKA Wielmoża
995 42976 SĘK Rafał 1977 2020-09-03 3766 WIELMOŻANKA Wielmoża
996 44451 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 2020-09-03 3765 WIELMOŻANKA Wielmoża
997 45537 GUMULA Marcin 1975 2020-09-03 3764 WIELMOŻANKA Wielmoża
998 44452 FERDEK Marek 1968 2020-09-03 3763 WIELMOŻANKA Wielmoża
999 54036 WYCZÓŁKOWSKA Emilia 2012 2020-09-03 3762 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1000 52662 SUŁKOWSKI Szymon 2013 2020-09-03 3761 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1001 52652 SMOTER Filip 2012 2020-09-03 3760 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1002 54038 SIKORA Oskar 2012 2020-09-03 3759 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1003 52657 KOWALSKI Alan 2013 2020-09-03 3758 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1004 52658 KONDYS Marcel 2013 2020-09-03 3757 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1005 52661 JUREK Szymon 2013 2020-09-03 3756 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1006 52660 GOLONKA Szymon 2013 2020-09-03 3755 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1007 52655 FRĄCZEK Anna 2012 2020-09-03 3754 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1008 54043 EWERT Laura 2012 2020-09-03 3753 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1009 52656 CIBA Przemysław 2012 2020-09-03 3752 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1010 54039 BUGAŃSKI Jakub 2012 2020-09-03 3751 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1011 52659 BUBULA Krystian 2013 2020-09-03 3750 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1012 54029 ZIMNIEWSKI Mateusz 2010 2020-09-03 3749 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1013 54034 WYŻYCKI Nikodem 2011 2020-09-03 3748 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1014 54037 WÓJTOWICZ Radosław 2011 2020-09-03 3747 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1015 49695 WILCZEK Dominik 2011 2020-09-03 3746 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1016 54030 WIEWIÓRSKI Jakub 2010 2020-09-03 3745 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1017 54025 UBIK Jarosław 2008 2020-09-03 3744 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1018 54042 SZEWCZYK Kamil 2010 2020-09-03 3743 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1019 54032 SYKTUS Maciej 2011 2020-09-03 3742 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1020 54024 SYKTUS Jan 2007 2020-09-03 3741 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1021 42142 SUŁKOWSKI Karol 2005 2020-09-03 3740 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1022 54027 NATANEK Tymoteusz 2010 2020-09-03 3739 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1023 54035 MORDARSKI Marcel 2011 2020-09-03 3738 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1024 54026 MORDARSKI Fabian 2009 2020-09-03 3737 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1025 54033 MICHALIK Kinga 2011 2020-09-03 3736 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1026 43981 MENSFELD Natalia 2004 2020-09-03 3735 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1027 49694 LEŚNIAK Mateusz 2011 2020-09-03 3734 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1028 51114 KULPA Arkadiusz 2006 2020-09-03 3733 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1029 54028 KOWALSKI Dawid 2010 2020-09-03 3732 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1030 32729 KOSMAL Dawid 2004 2020-09-03 3731 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1031 41103 KORNAŚ Bartłomiej 2003 2020-09-03 3730 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1032 54031 JUREK Kacper 2010 2020-09-03 3729 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1033 42140 GOLONKA Filip 2006 2020-09-03 3728 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1034 54041 GOLONKA Dominik 2011 2020-09-03 3727 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1035 49696 GOLONKA Blanka 2011 2020-09-03 3726 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1036 49697 DYGAS Dawid 2009 2020-09-03 3725 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1037 54040 DUNIKOWSKA Natalia 2011 2020-09-03 3724 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1038 37603 DOMITER Julia 2004 2020-09-03 3723 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1039 46729 BĄCIO Konrad 2006 2020-09-03 3722 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1040 29061 SUŁKOWSKI Bartosz 2002 2020-09-03 3720 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1041 3542 STANISZ Wojciech 1969 2020-09-03 3719 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1042 26476 ROZUM Dawid 1998 2020-09-03 3718 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1043 24070 MICHALCZYK Jakub 1998 2020-09-03 3717 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1044 22958 KOSMAL Wojciech 1974 2020-09-03 3716 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1045 28581 KOSMAL Kinga 1999 2020-09-03 3715 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1046 5518 GOLONKA Albert 1976 2020-09-03 3714 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1047 28359 GAIK Krystian 1997 2020-09-03 3713 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1048 5211 DYGAS Roman 1980 2020-09-03 3712 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1049 35854 BŁĄKAŁA Paweł 1998 2020-09-03 3711 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1050 54476 WĄTROBA Tadeusz 1980 2020-09-03 3710 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1051 54475 DYGAS Jarosław 1977 2020-09-03 3709 UKS PŁOMIEŃ Limanowa
1052 54449 RUCIŃSKA Alicja 2010 2020-09-02 3467 SOLNE MIASTO Wieliczka
1053 54448 HETMAŃCZYK Wiktor 2011 2020-09-02 3466 SOLNE MIASTO Wieliczka
1054 54447 OLEKSA Milena 2011 2020-09-02 3465 SOLNE MIASTO Wieliczka
1055 54446 WIATER Michał 2011 2020-09-02 3464 SOLNE MIASTO Wieliczka
1056 54445 RUCIŃSKI Adam 2013 2020-09-02 3463 SOLNE MIASTO Wieliczka
1057 53680 WIATER Jakub 2008 2020-09-02 3462 SOLNE MIASTO Wieliczka
1058 51683 TURCZA Nicola 2009 2020-09-02 3461 SOLNE MIASTO Wieliczka
1059 51687 SALETNIK Jakub 2008 2020-09-02 3460 SOLNE MIASTO Wieliczka
1060 51686 PŁAWIŃSKI Natan 2008 2020-09-02 3459 SOLNE MIASTO Wieliczka
1061 52354 OLEKSA Kacper 2008 2020-09-02 3458 SOLNE MIASTO Wieliczka
1062 51685 GUZIK Jakub 2008 2020-09-02 3457 SOLNE MIASTO Wieliczka
1063 52353 GĄSIOROWSKI Adam 2008 2020-09-02 3456 SOLNE MIASTO Wieliczka
1064 53679 DUDEK Adam 2008 2020-09-02 3455 SOLNE MIASTO Wieliczka
1065 52934 CHORNYI Yehor 2006 2020-09-02 3454 SOLNE MIASTO Wieliczka
1066 51684 BULIŃSKI Sebastian 2008 2020-09-02 3453 SOLNE MIASTO Wieliczka
1067 48194 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 2020-09-02 3430 POLONIA Wilczkowice
1068 53873 WIDEŁKA Mirosław 1960 2020-09-02 3429 POLONIA Wilczkowice
1069 25487 URBAN Witold 1994 2020-09-02 3428 POLONIA Wilczkowice
1070 8158 ŚLAZYK Paweł 1971 2020-09-02 3427 POLONIA Wilczkowice
1071 32339 SKRZYPEK Grzegorz 1996 2020-09-02 3425 POLONIA Wilczkowice
1072 832 PIASKOWSKI Piotr 1984 2020-09-02 3424 POLONIA Wilczkowice
1073 44216 PARTYKA Ryszard 1976 2020-09-02 3423 POLONIA Wilczkowice
1074 44742 NOWICKI Marek 1975 2020-09-02 3422 POLONIA Wilczkowice
1075 38594 NOSEK Robert 1970 2020-09-02 3421 POLONIA Wilczkowice
1076 23368 LENART Marek 1992 2020-09-02 3419 POLONIA Wilczkowice
1077 38595 KOZIOŁEK Fabian 2000 2020-09-02 3418 POLONIA Wilczkowice
1078 48562 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 2020-09-02 3417 POLONIA Wilczkowice
1079 45337 KALICIAK Dariusz 1974 2020-09-02 3416 POLONIA Wilczkowice
1080 38596 JEDYNAK Damian 1989 2020-09-02 3415 POLONIA Wilczkowice
1081 30445 DUDZIAK Damian 1995 2020-09-02 3414 POLONIA Wilczkowice
1082 15055 DĄBROWSKI Damian 1979 2020-09-02 3413 POLONIA Wilczkowice
1083 14362 BUKOWSKI Robert 1992 2020-09-02 3412 POLONIA Wilczkowice
1084 52213 WOZIWODA Kacper 2006 2020-09-02 3411 UKS SOKÓŁ Żabno
1085 52212 WADAS Igor 2007 2020-09-02 3410 UKS SOKÓŁ Żabno
1086 48143 MLECZKO Mateusz 2004 2020-09-02 3409 UKS SOKÓŁ Żabno
1087 52211 KALITA Michał 2008 2020-09-02 3408 UKS SOKÓŁ Żabno
1088 48937 GAJOWY Mateusz 2006 2020-09-02 3407 UKS SOKÓŁ Żabno
1089 52214 CIERNIAK Konrad 2008 2020-09-02 3406 UKS SOKÓŁ Żabno
1090 54444 PIOTROWSKI Kacper 2007 2020-09-02 3405 UKS SOKÓŁ Żabno
1091 54443 NOWAK Jakub 2007 2020-09-02 3404 UKS SOKÓŁ Żabno
1092 54442 SZUMILAS Władysław 1976 2020-09-02 3403 UKS SOKÓŁ Żabno
1093 54441 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984 2020-09-02 3402 UKS SOKÓŁ Żabno
1094 41493 PIĄTEK Joanna 2000 2020-08-31 2943 GOK Charsznica
1095 39976 WIROŃSKI Piotr 1977 2020-08-31 2940 KS JORDAN Kraków
1096 39977 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976 2020-08-31 2939 KS JORDAN Kraków
1097 39978 URBAN Piotr 1976 2020-08-31 2938 KS JORDAN Kraków
1098 43094 LODOWSKI Janusz 1962 2020-08-31 2937 KS JORDAN Kraków
1099 43095 BOROŃ Sławomir 1962 2020-08-31 2936 KS JORDAN Kraków
1100 46314 APOSTOŁ Paweł 1973 2020-08-31 2935 KS JORDAN Kraków
1101 54362 WÓJCIK Oliwia 2004 2020-08-31 2695 UKS Olesno
1102 54361 JAJE Tomasz 2007 2020-08-31 2694 UKS Olesno
1103 51480 LIPOWICZ Kacper 2008 2020-08-31 2693 UKS Olesno
1104 43317 TOBIASZ Szymon 2006 2020-08-31 2692 UKS Olesno
1105 43241 KUDŁA Paweł 1985 2020-08-31 2691 UKS Olesno
1106 1565 WŁODEK Grzegorz 1985 2020-08-31 2690 UKS Olesno
1107 45698 WAJDA Kamil 2003 2020-08-31 2689 UKS Olesno
1108 45697 PROCHAZKA Piotr 2004 2020-08-31 2688 UKS Olesno
1109 4854 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 2020-08-31 2687 UKS Olesno
1110 45696 PROCHAZKA Tomasz 1974 2020-08-31 2686 UKS Olesno
1111 31977 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 2020-08-31 2685 UKS Olesno
1112 16318 JANISZEWSKI Tomasz 1991 2020-08-31 2684 UKS Olesno
1113 196 DYCHTOŃ Jakub 1980 2020-08-31 2683 UKS Olesno
1114 3921 FLOREK Sławomir 1977 2020-08-31 2682 UKS Olesno
1115 4855 MOTYKA Tadeusz 1961 2020-08-31 2681 UKS Olesno
1116 13148 TATARCZUCH Marek 1974 2020-08-31 2680 UKS Olesno
1117 28418 MATUSIAK Łukasz 1997 2020-08-27 2379 KS SPEKTRUM Słopnice
1118 25101 BOLSĘGA Paweł 1994 2020-08-27 2378 KS SPEKTRUM Słopnice
1119 42006 ROBAK Mateusz 2002 2020-08-27 2377 MKS TARNOVIA Tarnów
1120 51948 ŚWIĄTEK Emilia 2011 2020-08-27 2376 MKS TARNOVIA Tarnów
1121 52051 OBAL Nikola 2011 2020-08-27 2375 MKS TARNOVIA Tarnów
1122 43789 MROCZEK Adrian 1997 2020-08-27 2374 MKS TARNOVIA Tarnów
1123 49269 WILK Adrian 2006 2020-08-27 2373 MKS TARNOVIA Tarnów
1124 49266 ŚWIĄTEK Maja 2008 2020-08-27 2372 MKS TARNOVIA Tarnów
1125 49268 ŚLAZYK Karol 2007 2020-08-27 2371 MKS TARNOVIA Tarnów
1126 50079 SMOLEŃ Julita 2005 2020-08-27 2370 MKS TARNOVIA Tarnów
1127 49613 OSTROWSKI Artur 2005 2020-08-27 2369 MKS TARNOVIA Tarnów
1128 52049 OBAL Daniel 2009 2020-08-27 2368 MKS TARNOVIA Tarnów
1129 49265 MILÓWKA Julia 2008 2020-08-27 2367 MKS TARNOVIA Tarnów
1130 47538 MILÓWKA EMILIA 2006 2020-08-27 2366 MKS TARNOVIA Tarnów
1131 49267 JURKIEWICZ Jakub 2007 2020-08-27 2365 MKS TARNOVIA Tarnów
1132 51949 HABA Oliwia 2010 2020-08-27 2364 MKS TARNOVIA Tarnów
1133 51951 HABA Klaudia 2010 2020-08-27 2363 MKS TARNOVIA Tarnów
1134 47537 FRANCZAK Szymon 2006 2020-08-27 2362 MKS TARNOVIA Tarnów
1135 17465 KRUCZEK Janusz 1960 2020-08-27 2343 KS SPEKTRUM Słopnice
1136 660 URBAŃSKI Adam 1950 2020-08-27 2342 KS SPEKTRUM Słopnice
1137 31468 TABOR Krzysztof 1974 2020-08-27 2341 KS SPEKTRUM Słopnice
1138 30838 KOŁODZIEJ Szymon 1996 2020-08-27 2340 KS SPEKTRUM Słopnice
1139 3541 TABOR Janusz 1970 2020-08-27 2339 KS SPEKTRUM Słopnice
1140 10937 SOBCZAK Krzysztof 1961 2020-08-27 2338 KS SPEKTRUM Słopnice
1141 35612 DZIEDZIC Piotr 2001 2020-08-27 2337 KS SPEKTRUM Słopnice
1142 691 PALACZ Grzegorz 1982 2020-08-27 2336 KS SPEKTRUM Słopnice
1143 235 OBROCHTA Piotr 1977 2020-08-27 2335 KS SPEKTRUM Słopnice
1144 197 OBROCHTA Paweł 1981 2020-08-27 2334 KS SPEKTRUM Słopnice
1145 254 MADZULA Paweł 1976 2020-08-27 2333 KS SPEKTRUM Słopnice
1146 26475 KAIM Adrian 1997 2020-08-27 2332 KS SPEKTRUM Słopnice
1147 14075 BOLSĘGA Henryk 1971 2020-08-27 2331 KS SPEKTRUM Słopnice
1148 51608 KAMISIŃSKA Amalia 2012 2020-08-25 1935 UKS GRYF Gdów
1149 54298 SŁABOSZ Kajetan 2009 2020-08-25 1934 UKS GRYF Gdów
1150 39785 WCISŁO Konrad 2005 2020-08-25 1933 UKS GRYF Gdów
1151 39784 TURECKI Kacper 2006 2020-08-25 1932 UKS GRYF Gdów
1152 46010 TURECKI Jakub 2011 2020-08-25 1931 UKS GRYF Gdów
1153 47441 PERZ Izabela 2008 2020-08-25 1928 UKS GRYF Gdów
1154 49071 PAJORSKI Mateusz 2009 2020-08-25 1927 UKS GRYF Gdów
1155 49070 PAJORSKI Kacper 2006 2020-08-25 1926 UKS GRYF Gdów
1156 49072 MIERNIK Jan 2007 2020-08-25 1925 UKS GRYF Gdów
1157 45737 MARCHEWKA Rafał 2009 2020-08-25 1924 UKS GRYF Gdów
1158 46678 MALARCZYK Martyna 2004 2020-08-25 1923 UKS GRYF Gdów
1159 39783 KUCHARSKI Mateusz 2005 2020-08-25 1922 UKS GRYF Gdów
1160 54139 KARWASIŃSKI Szymon 2006 2020-08-25 1921 UKS GRYF Gdów
1161 54140 KARWASIŃSKI Dominik 2009 2020-08-25 1920 UKS GRYF Gdów
1162 43209 GUZIK Aleksandra 2006 2020-08-25 1919 UKS GRYF Gdów
1163 43608 GAJ Milena 2008 2020-08-25 1918 UKS GRYF Gdów
1164 24555 ZIMNICKI Tomasz 1995 2020-08-25 1917 UKS GRYF Gdów
1165 30430 ZAWADZKA Emilia 1997 2020-08-25 1916 UKS GRYF Gdów
1166 42658 TURECKI Jarosław 1979 2020-08-25 1915 UKS GRYF Gdów
1167 42187 MARCHEWKA Artur 1976 2020-08-25 1914 UKS GRYF Gdów
1168 33821 KUTAJ Maksymilian 2002 2020-08-25 1913 UKS GRYF Gdów
1169 1611 KRUŻEL Paulina 1988 2020-08-25 1912 UKS GRYF Gdów
1170 48300 KOWALSKI Mateusz 1991 2020-08-25 1911 UKS GRYF Gdów
1171 33820 KOŁOS Arkadiusz 2001 2020-08-25 1910 UKS GRYF Gdów
1172 49491 GUZIK Iwona 1986 2020-08-25 1909 UKS GRYF Gdów
1173 28515 CELARY Mateusz 1995 2020-08-25 1908 UKS GRYF Gdów
1174 54280 KAŁUŻA Patrycja 2011 2020-08-21 1651 GOK Charsznica
1175 54279 JAMBUR Urszula 2009 2020-08-21 1650 GOK Charsznica
1176 51536 KAROLCZUK Aleksandra 2010 2020-08-21 1649 GOK Charsznica
1177 54278 NIEWIARA Wojciech 2010 2020-08-21 1648 GOK Charsznica
1178 49681 ŻAROWSKA Sonia 2003 2020-08-21 1599 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1179 47170 OBRZUT Jakub 2004 2020-08-21 1598 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1180 54270 BAJERSKI Norbert 2006 2020-08-21 1597 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1181 3878 WITEK Grzegorz 1982 2020-08-21 1596 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1182 45042 SYWAŁA Dawid 2000 2020-08-21 1595 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1183 36740 RYBOWICZ Rafał 1991 2020-08-21 1594 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1184 47168 PLICHTA Józef 1965 2020-08-21 1593 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1185 36737 OBRZUT Tomasz 1972 2020-08-21 1592 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1186 39248 ŁUKASIK Andrzej 1971 2020-08-21 1591 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1187 9334 KOZIOŁ Bogdan 1973 2020-08-21 1590 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1188 48946 KAWKA Maciej 1974 2020-08-21 1589 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1189 41546 KANTOR Michał 1989 2020-08-21 1588 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1190 6788 JURKOWSKI Piotr 1978 2020-08-21 1587 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1191 48598 JANIKOWSKI Sławomir 1984 2020-08-21 1586 LKS ORZEŁ Wojnarowa
1192 48201 SKRZYPIEC Patryk 2008 2020-08-13 781 BACKHAND Andrychów
1193 54220 ORLICKI Krzysztof 1973 2020-08-13 780 BACKHAND Andrychów
1194 48050 MICZOŁEK Krzysztof 1996 2020-08-13 779 BACKHAND Andrychów
1195 54219 MERTA Rafał 1997 2020-08-13 778 BACKHAND Andrychów
1196 6040 OCHMAN Michał 1987 2020-08-13 777 BACKHAND Andrychów
1197 48662 NOWAK Łukasz 1989 2020-08-13 776 BACKHAND Andrychów
1198 42051 SKRZYPIEC Dawid 1988 2020-08-13 775 BACKHAND Andrychów
1199 31993 TATARCZUCH Rafał 1998 2020-08-11 577 UKS Olesno
1200 247 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 2020-08-11 576 UKS Olesno
1201 35166 MRKVICKA Radek 1974 2020-08-11 575 UKS Olesno
1202 251 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 2020-08-11 574 UKS Olesno
1203 31991 LIS Daniel 1999 2020-08-11 573 UKS Olesno
1204 249 KIEROŃSKI Adam 1969 2020-08-11 572 UKS Olesno
1205 30492 JANISZEWSKI Kamil 1997 2020-08-11 571 UKS Olesno
1206 24476 CYRNEK Piotr 1995 2020-08-11 570 UKS Olesno
1207 39628 BŁOCHO Przemysław 2001 2020-08-11 569 UKS Olesno